Skocz do zawartości

Tetris

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  8 370
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  44

Zawartość dodana przez Tetris

 1. Moderacja w żaden sposób nie ogranicza ci możliwości korzystania z forum. Jedyne co to post musi być zaakceptowany - nie ma żadnej blokady postowania, masz włączoną możliwość swobodnego czytania postów innych użytkowników i dalej jest funkcjonalne. Kara jest adekwatna do tego co robiłeś.
 2. Cześć Dokładamy wszelkich starań by dane prywatne naszych graczy nie zostały udostępniane publicznie, stąd wynikła cała sytuacja i zamieszanie gdzie wprowadzeni w błąd podjęliśmy zbyt ostre kroki. Po dokładniejszej analizie całej sytuacji, jestem w stanie stwierdzić że nie ma powodu byś pozostał zablokowany. Przepraszamy za utrudnienia.
 3. Cześć Dokładamy wszelkich starań by dane prywatne naszych graczy nie zostały udostępniane publicznie, stąd wynikła cała sytuacja i zamieszanie gdzie wprowadzeni w błąd podjęliśmy zbyt ostre kroki. Po dokładniejszej analizie całej sytuacji, jestem w stanie stwierdzić że nie ma powodu byś pozostał zablokowany. Przepraszamy za utrudnienia.
 4. Cześć Dokładamy wszelkich starań by dane prywatne naszych graczy nie zostały udostępniane publicznie, stąd wynikła cała sytuacja i zamieszanie gdzie wprowadzeni w błąd podjęliśmy zbyt ostre kroki. Po dokładniejszej analizie całej sytuacji, jestem w stanie stwierdzić że nie ma powodu byś pozostał zablokowany. Przepraszamy za utrudnienia.
 5. Cześć Dokładamy wszelkich starań by dane prywatne naszych graczy nie zostały udostępniane publicznie, stąd wynikła cała sytuacja i zamieszanie gdzie wprowadzeni w błąd podjęliśmy zbyt ostre kroki. Po dokładniejszej analizie całej sytuacji, jestem w stanie stwierdzić że nie ma powodu byś pozostał zablokowany. Przepraszamy za utrudnienia.
 6. Cześć Dobrze wiesz o co chodzi bo sam pisales do mnie na discord. Kara nadana za totalny spamming i prowokacje (pozdro wklejanie pasty o ojcu wędkarzu)
 7. Nie pamiętam okolicznosci tej kary, masz jakies screeny?
 8. Tetris

  Mięka Cela EP

  op zatostował złoto
 9. Dostałeś pół roku blokady postowania czy tam moderacji za flamewar w dyskusjach
 10. Tetris

  miniatury postaci

  jak masz premke to sprobuj uploadowac na eleskowy hosting
 11. Tetris

  [Zaakceptowane][ban] antycheat

  Jesteś pewien że nie masz żadnych modyfikacji, które są niedozwolone?
 12. Ale postac byla blokowana wczesniej, kara nie została zdejmowana. Blokad nie ściągamy, zasada działa tylko dla banów Kara nadana słusznie, zostaje
 13. Felippe Capone Nadano karę Blokada postaci przez Kenni /q podczas akcji FCK 17/08/2018 --
 14. W jakich okolicznosciach doszlo do bana? W sensie - zdązyłeś się zalogować postać, cokolwiek?
 15. Wg. logów nie było żadnego włamania ani nic podobnego pisanego wyżej. Unban
 16. * Glynn zakupił track i katuje go w swoim wozie
 17. Nie spamer, tylko pół roku blokady postowania.
 18. Kara jest nadana słusznie, więc zostaje. To samo pisałem Ci wczoraj w grze i to samo napisze ci każdy. To że ktoś łamie regulamin, nie znaczy że każdy inny ma na to przyzwolenie.
 19. Ok, unban. Na przyszłość ogarnij sie zanim bedziesz chciał sie z kimś spotkać na danie sobie po ryju, pamiętaj że poza domem nie jesteś już w internecie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...