Skocz do zawartości
Ta strona wyświetla się dla Ciebie w mniejszej formie, dlatego, że korzystasz z urządzenia mobilnego. Przełącz się, aby odkryć więcej.

  Wielka Orkiestra Eleskowej Pomocy 2020/21
   Przez: LSRPnet,  


   

  image.png

   

   

  Czy wiesz, że?:

  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) została założona w 1993 roku przez Jurka Owsiaka, Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, Bohdana Maruszewskiego, Piotra Burczyńskiego, Pawła Januszewicza, Waltera Chełstowskiego oraz Beatę Bethke,
  • w ciągu 28. Finałów Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,3 MLD PLN oraz kupiła ponad 65 200 urządzeń ratujących zdrowie i życie,
  • Orkiestra do tej pory zbierała fundusze na poprawę poziomu w zakresie:
   • Kardiochirurgii dziecięcej,
   • Ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach,
   • Ratowania życie niemowląt i dzieci młodszych,
   • Ratowanie życia dzieci z chorobami nerek,
   • Ratowanie życia dzieci z wadami wrodzonymi,
   • Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii,
   • Dzieci z chorobami onkologicznymi,
   • Godnej opieki medycznej seniorów,
  • 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspiera oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy,
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku skrupulatnie rozlicza się z zebranej podczas finału kwoty.

   

  Te oraz kilka innych ciekawostek sprawiają, że niesamowicie cieszymy się tym, że nasz serwer już od kilku lat czynnie wspiera WOŚP. W całą akcję po raz pierwszy zaangażowaliśmy się w styczniu 2018 roku i nieprzerwanie wspieraliśmy każdy kolejny finał. Jako jeszcze jedną ciekawostkę możemy dodać fakt, że byliśmy pierwszym serwerem San Andreas Multiplayer, który zdecydował się wesprzeć ten szczytny cel. Z dumą pragniemy was poinformować, że w tym roku również nie odpuszczamy i dokładamy swoją małą, eleskową cegiełkę. Będzie to 4. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w jakim mamy okazję wziąć udział.

   

  Z powodu obowiązujących w Polsce obostrzeń Finał WOŚP został przesunięty na 31. stycznia, co dało nam kilka dni więcej na zorganizowanie eleskowych fantów. Do tej pory mieliście już okazję wylosować różne ciekawe przedmioty - wśród nich znalazły się między innymi serwerowe kubki, plakaty, czy też zapalniczki Zippo. Dostajemy od was czasami zdjęcia z informacją o tym, że dalej korzystacie ze swoich zdobyczy, co bardzo nas cieszy - dzięki temu wy jesteście zadowoleni, a dzieciaki w potrzebie otrzymują od was kawałek szansy na odzyskanie swojego zdrowia, bądź też uratowanie życia.

   

  W tym roku postawiliśmy na bardzo podobny zestaw fantów do tych, które mogliście wygrać w poprzednich latach. Na eleskowych aukcjach wspierających 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdują się:

  • Willa Madd Dogga - unikalny obiekt wraz z rozbudowanym jeszcze bardziej w stosunku do tamtego roku interiorem,
  • Dwa eleskowe kubki z nowym wzorem na 2021 rok oraz z podpisami aktualnej ekipy,
  • Poduszka z grafiką związaną z naszym serwerem,
  • Statuetka dolara symbolizująca nasz serwer z nickami ekipy (stan na grudzień 2020) wykonana przez @Aj_Love_It_Pompa,
  • Zapalniczka Zippo.

   

  Część z fantów mieliście już okazję zdobyć przy okazji ostatnich Finałów, część z nich jest nowym pomysłem - zobaczymy, jak się sprawdzi. Jednym z ciekawszych fantów jest willa Madd Dogga, która ma już swoją dłuższą historię.

   

  Willa Madd Dogga

   

  sparruw22.png

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800366608904224828/unknown.png

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800365530929168414/unknown.png

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800498801948229692/unknown.png

   

  Willa Madd Dogga jest przedmiotem, który wystawiliśmy na aukcję już podczas pierwszego wspartego przez nas finału, w 2018 roku. Dom spotkał się z niesamowicie ciepłym przyjęciem i przebijał naprawdę konkretne (jak na eleskową e-chatkę) kwoty. Za pierwszym razem willa została wylosowana przez @Wishermil za 565 zł. Wishermil korzystał z willi rok, po czym przekazał ją dobrowolnie na rzecz drugiego wspieranego przez nas finału. Podczas wspomnianej akcji willę udało się wykupić @Magicznyv (wtedy graczowi naszego serwera) 800 zł! Żeby było ciekawiej, oddał on willę kolejny rok później i znów ją wykupił, tym razem za 630 zł. Nie będzie chyba zdziwieniem jeśli napiszemy, że w tym roku Magiczny, już jako czerwony administrator, po raz kolejny postanowił oddać ten kultowy już dom na wsparcie dziecięcych oddziałów. Czapki z głów od całej ekipy dla was - to dzięki takim osobom pomaganie ma sens. Przekazanie willi na kolejny finał stało się już niemal symbolem - mamy cichutką nadzieję, że kontynuowanym przez was w przyszłości. :wub:

   

  Oczywiście tak być nie musi - w przypadku wygranej willa zostaje przypisana pod wasze konto i możecie z nią zrobić, co tylko chcecie. W gronie administracji tak jak co roku ustaliliśmy, że z racji tego, że cel jest szczytny, a dom ten jest kupowany w ramach wyjątku za pieniądze OOC, przy odpowiednim uzasadnieniu IC w przypadku Character Kill można go otrzymać na innej postaci. "Spadek" nie obowiązuje w przypadku sprzedaży - jeśli sprzedacie dom w sposób IC, automatycznie zrzekacie się do niego praw OOC, a kolejnemu właścicielowi prawo spadku nie będzie już przysługiwało.

   

  W willi od ostatniego czasu został rozbudowany interior, ponadto zmieniła się też trochę od zewnątrz (co możecie zauważyć na załączonych screenach). Do domu dorzucamy też pakiet w postaci strefy obiektów, pojazdów oraz unikalnych obiektów przyczepialnych. Żeby było jeszcze ciekawiej, razem z willą nabywacie również prawo do dwóch unikalnych skinów na postać. Cały zestaw prezentuje się następująco:

  • Willa Madd Dogga - obiekt unikalny oraz rozbudowany, całkowicie odświeżony w stosunku do poprzedniego roku interior i exterior,
  • grupa rodziny wraz z zamykaną bramą,
  • Motocykl Freeway + obiekt unikalny na motocykl,
  • 2 skiny unikalne na postać,
  • Trzy inne pojazdy do wyboru oraz ustalenia po wygranej aukcji,
  • Strefa 50 obiektów celem dodatkowego urozmaicenia okolicy.

   

  Link do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/unikalna-willa-madd-dogga-lsrp-10141668189

   

  Eleskowy kubek

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800364594371493888/unknown.pnghttps://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800364684518621204/unknown.png

   

   

  Eleskowy kubek to kolejna serwerowa tradycja. Nie kosztuje dużo, a jest świetną pamiątką dla osób ceniących sobie takie gadżety. :) Tegoroczny kubeczek został przygotowany w dwóch wzorach - tradycyjnie na każdym z nich pojawiły się podpisy osób z aktualnej ekipy.

   

  Linki do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/kubek-z-podpisami-ekipy-lsrp-i-unikalnym-motywem-1-10137070054

  https://allegro.pl/oferta/kubek-z-podpisami-ekipy-lsrp-i-unikalnym-motywem-2-10137098226

   

  Eleskowa poduszka

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800364742475907102/unknown.png

   

  Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się pójść spać świeżo po ukończeniu rozgrywki na elesce i dalej myśleć o grubej akcji, którą właśnie rozegrałeś? Nikt się do tego nie przyzna, ale z pewnością niejeden z nas miał kiedyś taki moment. :lol: Wygrywając eleskową poduszkę możesz chociaż w pewnym stopniu zasnąć w naszym mieście aniołów oraz obudzić się z widokiem na wieżowce w Downtown. Przygotowaliśmy jedną grafikę na eleskową poduszkę, a więc pojawiła się jedna aukcja - zachęcamy do wzięcia udziału w licytowaniu tego gadżetu.

   

  Link do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/poduszka-z-unikalnym-motywem-i-logiem-lsrp-10137117170

   

  Statuetka dolara

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/703745390171914250/801527103795101720/dolar.png

   

  Pamiątka o specjalnej wartości, bowiem wykonana własnoręcznie przez naszego moderatora serwera, @Aj_Love_It_Pompa. Pompa postanowił wykorzystać swoje umiejętności manualne i przygotować statuetkę przedstawiającą nasz symbol - dolar. Statuetka okraszona jest podpisami ekipy z grudnia 2020 oraz nazwą naszego serwera. Kto z was jest gotów postawić sobie naszego dolarka na biurku albo półce? :)

   

  Link do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/unikalna-statuetka-lsrp-10137129985

   

  Zapalniczka Zippo

   

  Brak opisu.

   

  Oryginalna, solidna zapalniczka Zippo sygnowana logiem eleski to jeden z klasyków, który wystawiamy na licytację już po raz kolejny. Dostajemy od was pozytywne opinie na temat tego gadżetu, zainteresowanie też z reguły jest całkiem spore, więc czemu by nie umożliwić wam zdobycia takiej zapalniczki po raz kolejny? :) Na zdjęciu możecie zobaczyć zapalniczkę z ubiegłych lat - tegoroczna będzie różniła się logo, które zmieniliśmy po aktualizacji forum.

   

  Link do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/zapalniczka-zippo-z-grawerem-lsrp-10137109572

   

  Kilka kwestii technicznych, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę:

  • aukcje prowadzone są przez oficjalną stronę Allegro poprzez stronę https://aukcje.wosp.org.pl/. Administratorem waszych danych osobowych jest Allegro.
  • na skutek ograniczeń narzuconych przez Allegro aukcje trwają maksymalnie 10 dni - w związku z tym ich koniec następuje 31 stycznia,
  • pieniądze, które wpłacicie w przypadku wygrania licytacji nie przechodzą przez nasze ręce - trafiają one poprzez Allegro bezpośrednio na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  • wasze dane osobowe, które zostaną nam udostępnione celem sporządzenia oraz wysłania przesyłek będą udostępnione tylko i wyłącznie Głównym Administratorom tego serwisu, tj. Akro (Szymon Gniadkowski), Sparrow (Adam Hakuba), Jarek (Jarosław Dawidowicz), Magicznyv (Filip Fiedor). Zobowiązujemy się nie udostępniać tych danych innym osobom oraz przetwarzać je tylko i wyłącznie celem zrealizowania przesyłek przedmiotów z aukcji WOŚP.

   

  Na koniec chcielibyśmy również dodać, że dochód ze wszystkich Kont Premium kupionych przez was w dniu finału WOŚP, tj. 31 stycznia 2021 roku zostanie przeznaczony na konto fundacji, co potwierdzimy w swoim czasie odpowiednim przelewem.

   

  Krótko podsumowując - jesteśmy bardzo ciekawi, za jakie kwoty tym razem uda wam się wylicytować nasze fanty i kto zostanie ich właścicielem. Mamy nadzieję na wysoki wynik i cieszymy się niezmiernie, że już kolejny raz możemy pomagać dzieciakom oraz osobom chorym i w potrzebie. W takich chwilach widać siłę tej społeczności! ^_^

   

  Podziękowania

   

  News WOŚPowy to dobry moment, by znaleźć chwilę na szczególne podziękowania dla osób, które dla serwera poświęciły sporą ilość wolnego czasu, wzięły na siebie pewne wyrzeczenia, zaoferowały swoje umiejętności oraz czas całkowicie nieodpłatnie, by eleska była lepszym miejscem. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim byłym członkom ekipy, który w jakikolwiek sposób przysłużyli się do dalszego funkcjonowania tego serwera - czy to przez bicie duty, wsparcie graczy w zakresie technicznym, organizację akcji. Dzięki dla wszystkich graczy, którzy robią dla eleski coś ponad prowadzenie rozgrywki, dzięki również dla wszystkich wspierających nasz serwer w jakikolwiek sposób. To dzięki wam eleska działa już 14 rok! Szczególnie chcielibyśmy wyróżnić przede wszystkim osoby, które poświęcają na działanie dla serwera lata, a są to:

   

  Osobne wyróżnienie należy się osobom, które w ostatnim czasie spędzili nad pracą nad eleską długie godziny, a są to:

  • @ajax - dzięki za żmudną pracę przy naszym eleskowym kodzie, bycie przy nim w momentach krytycznych i podgrywanie na bieżąco aktualizacji, przejęcie roli głównego programisty tego serwera,
  • @Knapek - odkąd z nami jesteś, zrobiłeś naprawdę kawał solidnej roboty na nowym forum, dzięki za nowe panele oraz za ogarnianie na bieżąco wszelkich problemów,
  • @v3rso - dzięki Tobie forum w końcu wygląda na miarę 2021 roku przy jednoczesnym zachowaniu kolorystyki i stylu eleski, dzięki za czas poświęcony na ogarnianie na bieżąco wyglądu forum,
  • @pukawa, @Menejs, @Raltez - pokazujecie, że stworzenie roli Community Managera było strzałem w dziesiątkę, bo świetnie odnajdujecie się w ogarnianiu waszych stref i w końcu w przypadku każdej strefy jest osoba, która ma nad nią pieczę, poza tym dzięki za wsparcie przy procesie podnoszenia serwera po przerwie, wasza pomoc również była nieoceniona,
  • @Aj_Love_It_Pompa - za kreatywność oraz wsparcie WOŚP za pomocą statuetki DIY, super sprawa, dzięki. :wub:

   

  Dziękujemy również wszystkim tym, których już tutaj z nami nie ma, a poświęcili na ten serwer mnóstwo swojego czasu i energii:

  • @Sim00n, @blint - podziękowania za merytoryczne i techniczne wsparcie przy rozwijaniu, zabezpieczaniu oraz codziennej pracy nad serwerem na dłuuugo po odejściu, macie specjalne miejsce w eleskowym serduszku,
  • @Sproket - dzięki za kawał dobrej roboty przez 2 lata kodzenia i zarządzania serwerem oraz jego wsparcie w zakresie merytorycznym i technicznym nawet po odejściu z rangi,
  • @michigan - dzięki za rozwijanie branży jako Community Manager, solidną pracę przy nowych lokalizacjach i bycie z nami nawet w najgorszych chwilach,
  • @Backedoo, @Kenni - za świetne multimedia serwerowe, relacje filmowe z wydarzeń oraz filmy na najwyższym poziomie, które powstały przez 2020 rok, pamiętamy waszą robotę i dziękujemy pięknie.

   

   

  image.png

  obraz.png

   

  Balony 2020

   

  Balony to również coroczna tradycja, która towarzyszy nam już od kilku dobrych lat. Dla niewtajemniczonych - jest to nazwany na cześć założyciela naszego serwera festiwal, podczas którego wyłaniamy na podstawie głosów graczy zwycięzców w kilku różnych kategoriach. W tym roku przegląd kategorii prezentuje się następująco:

  • Główny Administrator,
  • Community Manager,
  • Developer,
  • Gamemaster,
  • Moderator Serwera,
  • Supporter,
  • Gracz,
  • Użytkownik,
  • Celebryta IC,
  • Postać męska,
  • Postać damska,
  • Filmowiec,
  • Grafik,
  • Modeler,
  • Interiormaker,
  • Projekt IC,
  • Publiczna organizacja,
  • Biznes,
  • Organizacja przestępcza.

   

  Głosy możecie oddawać w specjalnie do tego przygotowanym panelu, do którego odnośnik znajduje się u góry forum. Życzymy owocnego głosowania. ^_^ Swój głos można oddać do dn. 31 stycznia 2021 roku. Po tym czasie nastąpi zliczenie głosów - podsumujemy je razem z zakończeniem WOŚP.

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/685609335442636867/801885002899259432/t3.png

   

  Choć na zakończenie, nie mniej ważna jednak jest informacja o zbliżającej się aktualizacji skryptowej o wyjątkowo wdzięcznej nazwie "Czerwona Koszatka". Update ten skupiony jest w dużej mierze na nowościach technicznych względem rozgrywki - pojawi się parę wzmianek względem systemów narkotykowych na serwerze, reforma napadów, parę zmian w tematyce siły i wiele innych nowości, które w większości zostały oparte o Wasze dotychczasowe propozycje i prośby. Mnóstwo zmian jak i nowości pojawi się również na forum, a o tym wszystkim przekonacie się już za chwilkę!

   

  Więcej info już niedługo, tymczasem na forum pojawił się licznik, który poinformuje was, kiedy należy spodziewać się nowej aktualizacji. :)


  Dzięki, że jesteście,
  Ekipa Los Santos Role Play

   

   

  Wielka Orkiestra Eleskowej Pomocy 2020/21
   Przez: LSRPnet,  


   

  image.png

   

   

  Czy wiesz, że?:

  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) została założona w 1993 roku przez Jurka Owsiaka, Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, Bohdana Maruszewskiego, Piotra Burczyńskiego, Pawła Januszewicza, Waltera Chełstowskiego oraz Beatę Bethke,
  • w ciągu 28. Finałów Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,3 MLD PLN oraz kupiła ponad 65 200 urządzeń ratujących zdrowie i życie,
  • Orkiestra do tej pory zbierała fundusze na poprawę poziomu w zakresie:
   • Kardiochirurgii dziecięcej,
   • Ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach,
   • Ratowania życie niemowląt i dzieci młodszych,
   • Ratowanie życia dzieci z chorobami nerek,
   • Ratowanie życia dzieci z wadami wrodzonymi,
   • Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii,
   • Dzieci z chorobami onkologicznymi,
   • Godnej opieki medycznej seniorów,
  • 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspiera oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy,
  • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku skrupulatnie rozlicza się z zebranej podczas finału kwoty.

   

  Te oraz kilka innych ciekawostek sprawiają, że niesamowicie cieszymy się tym, że nasz serwer już od kilku lat czynnie wspiera WOŚP. W całą akcję po raz pierwszy zaangażowaliśmy się w styczniu 2018 roku i nieprzerwanie wspieraliśmy każdy kolejny finał. Jako jeszcze jedną ciekawostkę możemy dodać fakt, że byliśmy pierwszym serwerem San Andreas Multiplayer, który zdecydował się wesprzeć ten szczytny cel. Z dumą pragniemy was poinformować, że w tym roku również nie odpuszczamy i dokładamy swoją małą, eleskową cegiełkę. Będzie to 4. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w jakim mamy okazję wziąć udział.

   

  Z powodu obowiązujących w Polsce obostrzeń Finał WOŚP został przesunięty na 31. stycznia, co dało nam kilka dni więcej na zorganizowanie eleskowych fantów. Do tej pory mieliście już okazję wylosować różne ciekawe przedmioty - wśród nich znalazły się między innymi serwerowe kubki, plakaty, czy też zapalniczki Zippo. Dostajemy od was czasami zdjęcia z informacją o tym, że dalej korzystacie ze swoich zdobyczy, co bardzo nas cieszy - dzięki temu wy jesteście zadowoleni, a dzieciaki w potrzebie otrzymują od was kawałek szansy na odzyskanie swojego zdrowia, bądź też uratowanie życia.

   

  W tym roku postawiliśmy na bardzo podobny zestaw fantów do tych, które mogliście wygrać w poprzednich latach. Na eleskowych aukcjach wspierających 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znajdują się:

  • Willa Madd Dogga - unikalny obiekt wraz z rozbudowanym jeszcze bardziej w stosunku do tamtego roku interiorem,
  • Dwa eleskowe kubki z nowym wzorem na 2021 rok oraz z podpisami aktualnej ekipy,
  • Poduszka z grafiką związaną z naszym serwerem,
  • Statuetka dolara symbolizująca nasz serwer z nickami ekipy (stan na grudzień 2020) wykonana przez @Aj_Love_It_Pompa,
  • Zapalniczka Zippo.

   

  Część z fantów mieliście już okazję zdobyć przy okazji ostatnich Finałów, część z nich jest nowym pomysłem - zobaczymy, jak się sprawdzi. Jednym z ciekawszych fantów jest willa Madd Dogga, która ma już swoją dłuższą historię.

   

  Willa Madd Dogga

   

  sparruw22.png

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800366608904224828/unknown.png

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800365530929168414/unknown.png

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800498801948229692/unknown.png

   

  Willa Madd Dogga jest przedmiotem, który wystawiliśmy na aukcję już podczas pierwszego wspartego przez nas finału, w 2018 roku. Dom spotkał się z niesamowicie ciepłym przyjęciem i przebijał naprawdę konkretne (jak na eleskową e-chatkę) kwoty. Za pierwszym razem willa została wylosowana przez @Wishermil za 565 zł. Wishermil korzystał z willi rok, po czym przekazał ją dobrowolnie na rzecz drugiego wspieranego przez nas finału. Podczas wspomnianej akcji willę udało się wykupić @Magicznyv (wtedy graczowi naszego serwera) 800 zł! Żeby było ciekawiej, oddał on willę kolejny rok później i znów ją wykupił, tym razem za 630 zł. Nie będzie chyba zdziwieniem jeśli napiszemy, że w tym roku Magiczny, już jako czerwony administrator, po raz kolejny postanowił oddać ten kultowy już dom na wsparcie dziecięcych oddziałów. Czapki z głów od całej ekipy dla was - to dzięki takim osobom pomaganie ma sens. Przekazanie willi na kolejny finał stało się już niemal symbolem - mamy cichutką nadzieję, że kontynuowanym przez was w przyszłości. :wub:

   

  Oczywiście tak być nie musi - w przypadku wygranej willa zostaje przypisana pod wasze konto i możecie z nią zrobić, co tylko chcecie. W gronie administracji tak jak co roku ustaliliśmy, że z racji tego, że cel jest szczytny, a dom ten jest kupowany w ramach wyjątku za pieniądze OOC, przy odpowiednim uzasadnieniu IC w przypadku Character Kill można go otrzymać na innej postaci. "Spadek" nie obowiązuje w przypadku sprzedaży - jeśli sprzedacie dom w sposób IC, automatycznie zrzekacie się do niego praw OOC, a kolejnemu właścicielowi prawo spadku nie będzie już przysługiwało.

   

  W willi od ostatniego czasu został rozbudowany interior, ponadto zmieniła się też trochę od zewnątrz (co możecie zauważyć na załączonych screenach). Do domu dorzucamy też pakiet w postaci strefy obiektów, pojazdów oraz unikalnych obiektów przyczepialnych. Żeby było jeszcze ciekawiej, razem z willą nabywacie również prawo do dwóch unikalnych skinów na postać. Cały zestaw prezentuje się następująco:

  • Willa Madd Dogga - obiekt unikalny oraz rozbudowany, całkowicie odświeżony w stosunku do poprzedniego roku interior i exterior,
  • grupa rodziny wraz z zamykaną bramą,
  • Motocykl Freeway + obiekt unikalny na motocykl,
  • 2 skiny unikalne na postać,
  • Trzy inne pojazdy do wyboru oraz ustalenia po wygranej aukcji,
  • Strefa 50 obiektów celem dodatkowego urozmaicenia okolicy.

   

  Link do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/unikalna-willa-madd-dogga-lsrp-10141668189

   

  Eleskowy kubek

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800364594371493888/unknown.pnghttps://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800364684518621204/unknown.png

   

   

  Eleskowy kubek to kolejna serwerowa tradycja. Nie kosztuje dużo, a jest świetną pamiątką dla osób ceniących sobie takie gadżety. :) Tegoroczny kubeczek został przygotowany w dwóch wzorach - tradycyjnie na każdym z nich pojawiły się podpisy osób z aktualnej ekipy.

   

  Linki do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/kubek-z-podpisami-ekipy-lsrp-i-unikalnym-motywem-1-10137070054

  https://allegro.pl/oferta/kubek-z-podpisami-ekipy-lsrp-i-unikalnym-motywem-2-10137098226

   

  Eleskowa poduszka

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/296356198553485316/800364742475907102/unknown.png

   

  Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się pójść spać świeżo po ukończeniu rozgrywki na elesce i dalej myśleć o grubej akcji, którą właśnie rozegrałeś? Nikt się do tego nie przyzna, ale z pewnością niejeden z nas miał kiedyś taki moment. :lol: Wygrywając eleskową poduszkę możesz chociaż w pewnym stopniu zasnąć w naszym mieście aniołów oraz obudzić się z widokiem na wieżowce w Downtown. Przygotowaliśmy jedną grafikę na eleskową poduszkę, a więc pojawiła się jedna aukcja - zachęcamy do wzięcia udziału w licytowaniu tego gadżetu.

   

  Link do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/poduszka-z-unikalnym-motywem-i-logiem-lsrp-10137117170

   

  Statuetka dolara

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/703745390171914250/801527103795101720/dolar.png

   

  Pamiątka o specjalnej wartości, bowiem wykonana własnoręcznie przez naszego moderatora serwera, @Aj_Love_It_Pompa. Pompa postanowił wykorzystać swoje umiejętności manualne i przygotować statuetkę przedstawiającą nasz symbol - dolar. Statuetka okraszona jest podpisami ekipy z grudnia 2020 oraz nazwą naszego serwera. Kto z was jest gotów postawić sobie naszego dolarka na biurku albo półce? :)

   

  Link do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/unikalna-statuetka-lsrp-10137129985

   

  Zapalniczka Zippo

   

  Brak opisu.

   

  Oryginalna, solidna zapalniczka Zippo sygnowana logiem eleski to jeden z klasyków, który wystawiamy na licytację już po raz kolejny. Dostajemy od was pozytywne opinie na temat tego gadżetu, zainteresowanie też z reguły jest całkiem spore, więc czemu by nie umożliwić wam zdobycia takiej zapalniczki po raz kolejny? :) Na zdjęciu możecie zobaczyć zapalniczkę z ubiegłych lat - tegoroczna będzie różniła się logo, które zmieniliśmy po aktualizacji forum.

   

  Link do aukcji:

  https://allegro.pl/oferta/zapalniczka-zippo-z-grawerem-lsrp-10137109572

   

  Kilka kwestii technicznych, na które chcielibyśmy zwrócić uwagę:

  • aukcje prowadzone są przez oficjalną stronę Allegro poprzez stronę https://aukcje.wosp.org.pl/. Administratorem waszych danych osobowych jest Allegro.
  • na skutek ograniczeń narzuconych przez Allegro aukcje trwają maksymalnie 10 dni - w związku z tym ich koniec następuje 31 stycznia,
  • pieniądze, które wpłacicie w przypadku wygrania licytacji nie przechodzą przez nasze ręce - trafiają one poprzez Allegro bezpośrednio na konto fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
  • wasze dane osobowe, które zostaną nam udostępnione celem sporządzenia oraz wysłania przesyłek będą udostępnione tylko i wyłącznie Głównym Administratorom tego serwisu, tj. Akro (Szymon Gniadkowski), Sparrow (Adam Hakuba), Jarek (Jarosław Dawidowicz), Magicznyv (Filip Fiedor). Zobowiązujemy się nie udostępniać tych danych innym osobom oraz przetwarzać je tylko i wyłącznie celem zrealizowania przesyłek przedmiotów z aukcji WOŚP.

   

  Na koniec chcielibyśmy również dodać, że dochód ze wszystkich Kont Premium kupionych przez was w dniu finału WOŚP, tj. 31 stycznia 2021 roku zostanie przeznaczony na konto fundacji, co potwierdzimy w swoim czasie odpowiednim przelewem.

   

  Krótko podsumowując - jesteśmy bardzo ciekawi, za jakie kwoty tym razem uda wam się wylicytować nasze fanty i kto zostanie ich właścicielem. Mamy nadzieję na wysoki wynik i cieszymy się niezmiernie, że już kolejny raz możemy pomagać dzieciakom oraz osobom chorym i w potrzebie. W takich chwilach widać siłę tej społeczności! ^_^

   

  Podziękowania

   

  News WOŚPowy to dobry moment, by znaleźć chwilę na szczególne podziękowania dla osób, które dla serwera poświęciły sporą ilość wolnego czasu, wzięły na siebie pewne wyrzeczenia, zaoferowały swoje umiejętności oraz czas całkowicie nieodpłatnie, by eleska była lepszym miejscem. Z tego miejsca dziękujemy wszystkim byłym członkom ekipy, który w jakikolwiek sposób przysłużyli się do dalszego funkcjonowania tego serwera - czy to przez bicie duty, wsparcie graczy w zakresie technicznym, organizację akcji. Dzięki dla wszystkich graczy, którzy robią dla eleski coś ponad prowadzenie rozgrywki, dzięki również dla wszystkich wspierających nasz serwer w jakikolwiek sposób. To dzięki wam eleska działa już 14 rok! Szczególnie chcielibyśmy wyróżnić przede wszystkim osoby, które poświęcają na działanie dla serwera lata, a są to:

   

  Osobne wyróżnienie należy się osobom, które w ostatnim czasie spędzili nad pracą nad eleską długie godziny, a są to:

  • @ajax - dzięki za żmudną pracę przy naszym eleskowym kodzie, bycie przy nim w momentach krytycznych i podgrywanie na bieżąco aktualizacji, przejęcie roli głównego programisty tego serwera,
  • @Knapek - odkąd z nami jesteś, zrobiłeś naprawdę kawał solidnej roboty na nowym forum, dzięki za nowe panele oraz za ogarnianie na bieżąco wszelkich problemów,
  • @v3rso - dzięki Tobie forum w końcu wygląda na miarę 2021 roku przy jednoczesnym zachowaniu kolorystyki i stylu eleski, dzięki za czas poświęcony na ogarnianie na bieżąco wyglądu forum,
  • @pukawa, @Menejs, @Raltez - pokazujecie, że stworzenie roli Community Managera było strzałem w dziesiątkę, bo świetnie odnajdujecie się w ogarnianiu waszych stref i w końcu w przypadku każdej strefy jest osoba, która ma nad nią pieczę, poza tym dzięki za wsparcie przy procesie podnoszenia serwera po przerwie, wasza pomoc również była nieoceniona,
  • @Aj_Love_It_Pompa - za kreatywność oraz wsparcie WOŚP za pomocą statuetki DIY, super sprawa, dzięki. :wub:

   

  Dziękujemy również wszystkim tym, których już tutaj z nami nie ma, a poświęcili na ten serwer mnóstwo swojego czasu i energii:

  • @Sim00n, @blint - podziękowania za merytoryczne i techniczne wsparcie przy rozwijaniu, zabezpieczaniu oraz codziennej pracy nad serwerem na dłuuugo po odejściu, macie specjalne miejsce w eleskowym serduszku,
  • @Sproket - dzięki za kawał dobrej roboty przez 2 lata kodzenia i zarządzania serwerem oraz jego wsparcie w zakresie merytorycznym i technicznym nawet po odejściu z rangi,
  • @michigan - dzięki za rozwijanie branży jako Community Manager, solidną pracę przy nowych lokalizacjach i bycie z nami nawet w najgorszych chwilach,
  • @Backedoo, @Kenni - za świetne multimedia serwerowe, relacje filmowe z wydarzeń oraz filmy na najwyższym poziomie, które powstały przez 2020 rok, pamiętamy waszą robotę i dziękujemy pięknie.

   

   

  image.png

  obraz.png

   

  Balony 2020

   

  Balony to również coroczna tradycja, która towarzyszy nam już od kilku dobrych lat. Dla niewtajemniczonych - jest to nazwany na cześć założyciela naszego serwera festiwal, podczas którego wyłaniamy na podstawie głosów graczy zwycięzców w kilku różnych kategoriach. W tym roku przegląd kategorii prezentuje się następująco:

  • Główny Administrator,
  • Community Manager,
  • Developer,
  • Gamemaster,
  • Moderator Serwera,
  • Supporter,
  • Gracz,
  • Użytkownik,
  • Celebryta IC,
  • Postać męska,
  • Postać damska,
  • Filmowiec,
  • Grafik,
  • Modeler,
  • Interiormaker,
  • Projekt IC,
  • Publiczna organizacja,
  • Biznes,
  • Organizacja przestępcza.

   

  Głosy możecie oddawać w specjalnie do tego przygotowanym panelu, do którego odnośnik znajduje się u góry forum. Życzymy owocnego głosowania. ^_^ Swój głos można oddać do dn. 31 stycznia 2021 roku. Po tym czasie nastąpi zliczenie głosów - podsumujemy je razem z zakończeniem WOŚP.

   

  https://cdn.discordapp.com/attachments/685609335442636867/801885002899259432/t3.png

   

  Choć na zakończenie, nie mniej ważna jednak jest informacja o zbliżającej się aktualizacji skryptowej o wyjątkowo wdzięcznej nazwie "Czerwona Koszatka". Update ten skupiony jest w dużej mierze na nowościach technicznych względem rozgrywki - pojawi się parę wzmianek względem systemów narkotykowych na serwerze, reforma napadów, parę zmian w tematyce siły i wiele innych nowości, które w większości zostały oparte o Wasze dotychczasowe propozycje i prośby. Mnóstwo zmian jak i nowości pojawi się również na forum, a o tym wszystkim przekonacie się już za chwilkę!

   

  Więcej info już niedługo, tymczasem na forum pojawił się licznik, który poinformuje was, kiedy należy spodziewać się nowej aktualizacji. :)


  Dzięki, że jesteście,
  Ekipa Los Santos Role Play

   

   


  LSRP   Ostatnie zmiany

 • #105
  Z powodu wielu wykorzystywań zablokowaliśmy możliwość zmiany nicku OOC w ustawieniach, przywróciliśmy stary system zmiany go za pomocą przedmiotu z Balon Shop'a.
  Dodał v3rso,   
 • #104
  Dodaliśmy opcje płatności przez PayPal przy zakupie GS'ów.
  Dodał v3rso,   
 • #103
  Opublikowano nowy styl forum.
  Dodał v3rso,   
 • #105
  Z powodu wielu wykorzystywań zablokowaliśmy możliwość zmiany nicku OOC w ustawieniach, przywróciliśmy stary system zmiany go za pomocą przedmiotu z Balon Shop'a.
  Przez v3rso,   
 • #104
  Dodaliśmy opcje płatności przez PayPal przy zakupie GS'ów.
  Przez v3rso,   
 • #103
  Opublikowano nowy styl forum.
  Przez v3rso,   
 • #102
  Przywrócono możliwość twardego ukrywania postaci w profilu. Można tego dokonać w zakładce podglądowej postaci. (tylko dla kont premium)
  Przez v3rso,   
 • #101
  Zmieniono wpływy za usługi w warsztatach.
  Przez ajax,   
 • #100
  Boty w warsztatach/siłowniach będą działać gdy w pozostałych biznesach tego typu nie będzie nikogo na duty.
  Przez ajax,   
 • #99
  Na /call 33333 nie wylosujemy już zamkniętych drzwi.
  Przez ajax,   
 • #98
  Realizacja propozycji odnośnie przyszłej aktualizacji. Już wkrótce :)
  Przez ajax,   
 • #97
  Dodano CB radia do taksówek.
  Przez ajax,   
 • #96
  Usunięto po nadaniu /areszt danej osobie automatyczne /ubierz.
  Przez ajax,   
 • #95
  Naprawiono nadawanie wpisów w /mdt.
  Przez ajax,   
 • #94
  Przywrócono możliwość ustawiania obrazka postaci dla kont premium. Wystarczy wejść w podgląd postaci i wcisnąć przycisk w prawym górnym rogu.
  Przez v3rso,   
 • #92
  Przywrócono możliwość ukrycia postaci w profilu. Wystarczy wejść w podgląd postaci i wcisnąć przycisk w prawym górnym rogu.
  Przez v3rso,   
 • #90
  Usunięto freezowanie po /aresztuj na graczu.
  Przez ajax,   
 • #89
  Wyrzucono komunikaty LSPD z scrolla.
  Przez ajax,   
 • #88
  Poprawiono bug związany z /v drzwi.
  Przez ajax,   
 • #87
  Zwiększono czas respawnu pojazdów od prac dorywczych z 3 minut do 5 minut.
  Przez ajax,   
 • #86
  Poprawiono błędne produkty Kawy, które dawały status pijanego.
  Przez ajax,   
 • #85
  M4 oraz AK-47 dostały większe obrażenia od strzału. Ile przekonacie się sami.
  Przez ajax,   
 • #84
  Informacje wyświetlające się o kradzieży pojazdów w dialogach przeniesiono do Textdrawów.
  Przez ajax,   
 • #83
  Zmniejszono dystans wyświetlanych krzyków przez graczy (/k).
  Przez ajax,   
 • #82
  Odświeżono wygląd paneli grupowych - a co za tym idzie dodaliśmy kilka funkcjonalności.
  Przez Knapek,   
 • #81
  Muzyka profilowa jest już dostępna. Możecie ją kupić w balon shop.
  Przez v3rso,   
 • #79
  Pojazdy nie będą już spadać z Mallwart ani innych podłóg customowych.
  Przez ajax,   
 • #78
  Zwiększono zasięg rysowania opisów pojazdów.
  Przez ajax,   
 • #77
  Obiekty nie będą się odświeżały przy inicjacji pożarów.
  Przez ajax,   
 • #76
  Akcja zmiany kanału w radiu została przeniesiona w /ame.
  Przez ajax,   
 • #75
  /gps jest możliwy również dla pasażerów.
  Przez ajax,   
 • #74
  Po uzyskaniu wypłaty nie będzie automatycznie wyrzucało nas z służby.
  Przez ajax,   
 • #73
  W związku z tworzeniem obiektów psów 3 metrowych zostało naniesione ograniczenie dot. skalowania przyczepialnych obiektów.
  Przez ajax,   
 • #72
  Poprawiono bład z /pomoz. Od jutra będzie działało bez problemu.
  Przez ajax,   
 • #71
  Knock out system, czyli BW1 wbite za pomocą broni białych lub pięści skutkuje powaleniem. Dowolny gracz w pobliżu może nam pomóc za pomocą /pomoz.
  Przez ajax,   
 • #70
  /przeszukaj nie będzie wymagało panelu grupy przestępczej.
  Przez ajax,   
 • #69
  /pasy lub /kask na motocyklach ustawia nam status kask zamiast zapięte pasy.
  Przez ajax,   
 • #68
  Poprawiono literówkę w komunikacie o blokadzie koła na pojazd.
  Przez ajax,   
 • #67
  Na serwerze gry większość drzwi dostało nowe pickupy np. Siłownia - sztanga, bar/restauracja - pizza. Jeśli nie masz pickupa odpowiedniego dla swojego biznesu możesz poprosić admina o zmianę.
  Przez ajax,   
 • #66
  Ukrywanie reklam będzie ukrywało cały pasek San News, ale tylko do zakończenia sesji. Ta opcja jest nie zapisywalna.
  Przez ajax,   
 • #65
  /podlej na następny dzień będzie działało poprawnie (ustalanie własnej ilości wody).
  Przez ajax,   
 • #64
  Postać, która jest online będzie od teraz poprawnie odznaczona w profilu.
  Przez v3rso,   
 • #63
  Poprawiono antyCheat przed nożownikiem. Na jutro jest wgrany.
  Przez ajax,   
 • #62
  https://ls-rp.net/forums/topic/172049-czas-na-wizyt%C4%99-u-weterynarza/
  Przez ajax,   
 • #61
  Dodano informacje o koncie premium w profilu.
  Przez v3rso,   
 • #60
  Możliwość ustawienia przez admina nowych pickupów dla drzwi.
  Przez ajax,   
 • #59
  Informacja po wejściu na służbę grupy o tym gdy nie posiadamy ustawionej wypłaty.
  Przez ajax,   
 • #58
  Skrócono czas naprawy, malowania w warsztatach do 90 sekund. Malowanie paintjobów będzie trwało 5 minut zamiast 10.
  Przez ajax,   
 • #57
  Ograniczenie parkowania na miejscach zajętych działa tylko na świecie zerowym.
  Przez ajax,   
 • #56
  Przerobiono polecenie /podlej. Od teraz możesz określić ile chcesz wlać do doniczki.
  Przez ajax,   
 • #55
  Stworzono specjalną flagę dla stref, która blokuje obrażenia z pięści. W związku z dużą ilością incydentów taka flaga pojawi się na strefach Mallwart oraz centrum.
  Przez ajax,   
 • #54
  Przywrócono informacje o obrażeniach w textdrawach.
  Przez ajax,   
 • #53
  Możliwość załadowania prostytutki na serwer po wyłączeniu jej w panelu grupowym w grze. Wcześniej było trzeba czekać na restart serwera.
  Przez ajax,   
 • #52
  Przerobiono opisy pojazdów. Od teraz nie są powiązane z opisami postaci.
  Przez ajax,   
 • #51
  Zablokowano możliwość odkładania przedmiotów podczas stanu Brutally Wounded. Okradanie może dalej odbywać się za pomocą wysyłania ofert.
  Przez ajax,   
 • #50
  Ujednolicono styl, wykonano kilka estetycznych poprawek i usunięto niektóre nieprawidłowości.
  Przez v3rso,   
 • #49
  Dodano nowe tło na forum oraz grafikę na przy dołączaniu na serwerowy discord.
  Przez Akro,   
 • #48
  Skonfiskowane przedmioty z więzienia (oczywiście oprócz broni itp) zostały zwrócone Wam.
  Przez ajax,   
 • #47
  Naprawiono grupowe wyplaty.
  Przez ajax,   
 • #46
  Naprawiono błędy związane z skonfiskowanymi przedmiotami w areszcie.
  Przez ajax,   
 • #45
  Przywrócono możliwość un(spawn) pojazdów grupowych pod /g 1 pojazdy. Namierzanie powróciło pod komendą /g 1 namierz.
  Przez ajax,   
 • #44
  Osoba, która będzie miała /pasy nie dostanie już BW gdy ktoś ją wyrzuci z pojazdu.
  Przez ajax,   
 • #43
  Brak możliwości /r podczas posiadania BW.
  Przez ajax,   
 • #42
  Wypłaty grupowe powinny od jutra w pełni działać.
  Przez ajax,   
 • #41
  Naprawiono śmieciarki, będą działać od jutra.
  Przez ajax,   
 • #40
  Poprawiono bug z /kanister.
  Przez ajax,   
 • #39
  Przerobiono dialog z ubezpieczaniem pojazdów w DMV. Od teraz mamy wybór między grupowymi pojazdami na prywatnymi.
  Przez ajax,   
 • #38
  Kilka usprawnień lskowego antycheata.
  Przez ajax,   
 • #37
  Poprawiono działanie polecenia /handel.
  Przez ajax,   
 • #36
  Poprawiono ograniczenie ANTY DM do 3 godzin (globalnie 30 GamePoints). Po nocnym restarcie będzie wszystko w porządku.
  Przez ajax,   
 • #35
  Poprawiono błąd z /podaj - nie znikał nam przedmiot po podaniu z ręki.
  Przez ajax,   
 • #34
  Poprawiono ograniczenie na /handel (aktualnie od 15 do 1 w nocy).
  Przez ajax,   
 • #33
  Problem z etykietami (3d textami) został rozwiązany.
  Przez ajax,   
 • #32
  Pojazdy po zwodowaniu nie będą dublowały się na /v lista.
  Przez ajax,   
 • #31
  Zablokowano jazdę bez odpalania silnika (NOP).
  Przez ajax,   
 • #30
  Poprawiono czas na świecie zerowym i podczas ekranu logowania.
  Przez ajax,   
 • #29
  /handel działa od 15 do 1 w nocy.
  Przez ajax,   
 • #28
  Poprawiono /podaj - przedmiot podającemu nie znikał z ręki.
  Przez ajax,   
 • #27
  Poniższe zmiany są wdrożone w serwer gry.
  Przez ajax,   
 • #26
  Niektóre zmiany będą funkcjonować po nocnym restarcie serwera.
  Przez ajax,   
 • #25
  Paydaye grupowe powinny normalnie działać.
  Przez ajax,   
 • #24
  Poprawiono wartości klas postaci w skrypcie - były nieprawidłowe z forum.
  Przez ajax,   
 • #23
  Zaktualizowano link do radia w drzwiach (Radio Bounce FM)
  Przez ajax,   
 • #22
  Możliwość /szrot poniżej 20 godzin przegranych na postaci.
  Przez ajax,   
 • #21
  Dodano /resms - coś w stylu /re tylko gdy otrzymamy wiadomość SMS na telefon.
  Przez ajax,   
 • #20
  Wyraźniejszy komunikat o LSPD pod klawiszem "2".
  Przez ajax,   
 • #19
  Poprawiono literówkę przy poleceniu /okno w pojeździe.
  Przez ajax,   
 • #18
  Poprawiono zapis statystyk pojazdów, ponieważ był chwilami wadliwy.
  Przez ajax,   
 • #17
  /tog taxi będzie ukrywał powiadomienia o dostępnych taksówkach
  Przez ajax,   
 • #16
  3dtext od krzaków/roślinek po /podlej będzie się odświeżał.
  Przez ajax,   
 • #15
  Po ustawieniu /v sign przez LSPD od razu się pojawi 3dtext.
  Przez ajax,   
 • #13
  Mało istotna rzecz, po wejściu do interiorów nie usłyszymy dźwięku wiatru.
  Przez ajax,   
 • #12
  Możliwość ukrycia powiadomień o dostępnych taksówkach pod /tog.
  Przez ajax,   
 • #11
  Zasiłek cogodzinny będzie działać, brak wymogu grupy. Do pierwszych 20 godzin naszej postaci.
  Przez ajax,   
 • #10
  Naprawiono błąd z zapisem koloru auta przez admina.
  Przez ajax,   
 • #9
  Pojazdy z prac dorywczych nie będą samoczynnie znikać podczas ich użytkowania.
  Przez ajax,   
 • #8
  Naprawiono pojazdy w pracach dorywczych (brak możliwości odpalenia przez /silnik).
  Przez ajax,   
 • #7
  Szybkie użycie przedmiotu, czyli /u nie będzie sprawdzało floodu na tej komendzie.
  Przez ajax,   
 • #6
  Nie będzie freezować gliniarza gdy wpisze /aresztuj na kimś.
  Przez ajax,   
 • #5
  Broń z flagą (D) będzie niewidoczna.
  Przez ajax,   
 • #4
  Naprawiono licznik taksówek na służbie. (/call 222).
  Przez ajax,   
 • #3
  Naprawiono kary (AdminJaile).
  Przez ajax,   
 • #2
  Naprawiono udźwig dla LSPD, LSFD.
  Przez ajax,   
 • #1
  Warsztaty otrzymały poprawnie skonfigurowany tuning dla pojazdów.
  Przez Akro,   ×
×
 • Dodaj nową pozycję...