Skocz do zawartości
Ta strona wyświetla się dla Ciebie w mniejszej formie, dlatego, że korzystasz z urządzenia mobilnego. Przełącz się, aby odkryć więcej.

  Pirytowy Kardynał
   Przez: LSRPnet,  


  logo.png.27846ae69b26edebe846f1fa92512a5

   

  Hej eleskowicze, na dobry początek pozwolimy sobie rozwiać nieco wątpliwości i wspomnieć o obecnej sytuacji. Chociaż obraz nie maluje się w najjaśniejszych barwach, to przypominamy Wam o tym, o czym już pisaliśmy przy okazji ostatnich wyjaśnień. ls-rp.net jest serwisem tworzonym przez graczy i dla graczy, a to z kolei oznacza, że tak długo, jak znajdzie się tutaj, chociaż garstka zajawkowiczów, tak długo projekt będzie ciągnięty na barkach ekipy. Nie musicie się zatem martwić o przedwczesne zamknięcie projektu czy żadne inne nieprzewidziane reperkusje, zachęcamy za to wszystkich graczy zarówno starych, jak i obecnych, by podnieść rękawicę, bo główny trzon serwera zawsze będą stanowić zwykli niedzielni gracze. To słowem wyjaśnienia, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z poniższą aktualizacją Pirytowy Kardynał, która wprowadza kilka zmian i nowości.

   

  spacer.png

  Spory kawał czasu temu usunęliśmy z serwera kasyna — stało się to nie bez powodu. Były one pełne niedopatrzeń i dziecinnie łatwo ulegały nadużyciom ze strony mniej lub bardziej wtajemniczonych graczy, przez co służyły one głównie jako maszynki do łatwego grindowania pieniędzy. Po wielu dyskusjach zdecydowaliśmy, że najwyższa pora by kasyna powróciły! Poszczególne funkcje i gry będziemy przywracać stopniowo, pozwoli to na lepsze dopracowanie gier od strony technicznej oraz ułatwi nam wyłapywanie i kontrolę potencjalnych bugów, które mogłyby zostać wykorzystane przez mniej uczciwych graczy. Na pierwszy ogień przywrócone zostaje high & low, prosta gra polegająca na obstawieniu czy wylosowana liczba mieści się w dolnej, czy górnej połowie zbioru. Maksymalna stawka dla high-low wynosić będzie $10.000, w przypadku wygranej wasza nagroda wynosić będzie 1.4x kwoty zakładu. Pamiętajcie jednak, że kasyna również muszą się dorobić, więc danego dnia „szczęście” może być mniej lub bardziej po waszej stronie! Z czasem (już niedługo!) wprowadzać będziemy więcej gier, m.in. będą to: blackjack, ruletka czy pełnoprawny poker. Kasyna to dla gospodarki serwera ryzykowny rodzaj biznesu, dlatego nie możemy pozwolić sobie na półśrodki czy zbyt pośpieszne wprowadzenie wszystkich jego funkcjonalności. Otwierają one jednak multum możliwości rozgrywki dla cywili oraz półświatka przestępczego, więc uważamy, że warto czekać.

   

   

  spacer.png

   

   

  Kolejnym udogodnieniem przygotowanym dla was przez @cyrkowiec jest ciemny tryb forum - włączyć lub wyłączyć go możecie na dole strony klikając w opcję "Motyw". Ta nowość z pewnością ucieszy wasze oczy podczas nocnych sesji przeglądania forum. Tradycyjnie - jakiekolwiek niedopatrzenia lub bugi zgłaszajcie prosto do @cyrkowiec.

   

  spacer.png

   

  Paru drobnych usprawnień i zmian jak co aktualizacje doczekała się strefa przestępcza. Jedną z bardziej kontrowersyjnych zmian jest zablokowanie organizacjom przestępczym dostępu do „konta grupowego” organizacji. Od teraz organizacje chcące przechowywać pieniądze powinny to robić albo na prywatnych kontach członków danego ugrupowania, licząc na to, że nie zwróci to uwagi służb, lub przechowywać je, chociażby w sejfach. Jeśli zaś przy gotówce jesteśmy, to ekipa otrzymała dodatkowo możliwość zablokowania danemu graczowi dostępu do konta bankowego, pod pretekstem fabularnego zamrożenia konta przez odpowiednie służby. 

  spacer.png

  Ponadto, co prawdopodobnie ucieszy wielu graczy nie tylko z organizacji przestępczych, ale i porządkowych — przywróciliśmy do funkcjonalności od lat nieużywany Shotspotter. Starsi gracze pewnie dobrze pamiętają ten skrypt, jednak już śpieszymy z wyjaśnieniem dla tych, którzy mogą go nie znać — otóż po każdej akcji rabunkowej z wykorzystaniem broni czy nawet zwykłej strzelaninie LSPD natychmiast dostanie odpowiednie powiadomienie o wydarzeniu z przybliżoną lokalizacją. W miarę możliwości chcemy ten skrypt rozwijać, liczymy zatem, że jako gracze solidnie go przetestujecie i podzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami.

   

  W oparciu o Wasze opinie i sugestie zmianie uległy także obrażenia broni. To jednak jest temat, który bez wątpienia jeszcze wielokrotnie będzie powracał i nie raz będziemy go zmieniać, dlatego też ponownie liczymy tutaj na Was i na kolejne propozycje zmian. Przetestujcie to sobie w grze, sprawdźcie jak działa, a potem podzielcie się z nami kolejnymi opiniami. Poniżej przedstawiamy Wam aktualny wykaz obrażeń broni:

   

  Lista broni:

          WEAPON_9MM - 16 | 10 | 10 | 15 | 8.25
          WEAPON_SILENCED - 16 | 10 | 10 | 15 | 8.25
          WEAPON_DEAGLE - 34.2 | 10 | 30 | 20 | 25
          WEAPON_UZI - 19.2 | 6 | 9.6 | 15 | 3.3
          WEAPON_TEC9 - 15.4 | 10 | 11.3 | 25 | 3
          WEAPON_MP5 - 20 | 5 | 10.5 | 15 | 6.5

          WEAPON_M4 - 27 | 10 | 23.8 | 20 | 18
          WEAPON_SNIPER - 100
          WEAPON_AK47 - 29 | 10 | 24 | 20 | 19
          WEAPON_RIFLE - 44.9 | 10 | 40 | 20 | 37
          WEAPON_SHOTGUN - 6.8 | 10 | 3.8 | 25 | 1.9

          WEAPON_FLOWER - 1
          WEAPON_DILDO 1
          WEAPON_NITESTICK - 20
          WEAPON_KNIFE - 30
          WEAPON_BAT - 20
          WEAPON_BRASSKNUCKLE - 1.5
          WEAPON_SHOVEL - 5.3
          WEAPON_POOLSTICK - 2.3
          WEAPON_KATANA - 35

      Co oznaczają te liczby?
          - pierwsza liczba oznacza obrażenia (zależne od drugiej liczby)
          - druga liczba oznacza dystans
          - trzecia liczba oznacza obrażenia (zależne od czwartej liczby)
          - czwarta liczba oznacza dystans
          - piąta liczba oznacza obrażenia (gdy dystans jest większy od tego podanego w liczbie czwartej)

      Przykład (na podstawie M4):
          - jeżeli dystans jest mniejszy niż 10 jednostek - M4 zada 27 dmg
          - jeżeli dystans jest większy niż 10 jednostek, ale mniejszy niż 20 jednostek - M4 zada 23.8 dmg
          - jeżeli dystans jest większy od 20 jednostek - M4 zada 20 dmg

   

   

  spacer.png

   

  Dzięki @cyrkowiec naprawiony został przedmiot Optiwand, który znajduje się na wyposażeniu organizacji porządkowych. To ciekawe urządzenie umożliwia zaglądanie do wnętrz mieszkań bez wchodzenia do nich za pomocą kamery wsuwanej pod drzwiami. Teraz gracze organizacji porządkowych na LS-RP znowu mogą używać tego technologicznego asa w rękawie.

   

  By użyć Optiwand'a należy wejść w pickup drzwi, po czym użyć przedmiotu - po ok. 5 sekundach (czas na rozłożenie urządzenia) na ekranie pojawi nam się podgląd wnętrza mieszkania, za pomocą którego możemy wychwycić zabarykadowanych przestępców czy sprawdzić ilość i rozmieszczenie zakładników.

   

   

  spacer.png

  spacer.png

  Na pewno wielu z was pamięta jeszcze to słynne miejsce na plaży, jakim było Crocs Bar, który zniknął z obrzeży Santa Maria Beach jakiś czas temu. Nie zostało to jednak obojętne i do waszej dyspozycji powstało nowe miejsce gry, o które zadbała @Mycha. Blue Lagoon jako typowy bar na wodzie to idealne miejsce, żeby wybrać się ze znajomymi w upalne dni na relaks wśród morskiej bryzy, gasząc pragnienie zimnymi drinkami w celach gry In Character. 

   

  spacer.png

  Kolejne miejsce, które pozwoli wam zbliżyć się do środowiska gwiazd i celebrytów jest jacht. W jego wnętrzu znajduje się klub, który zniewala swoim wystrojem, fascynuje klimatem i zachwyca w każdym calu. Niespotykane dotąd w żadnym klubie efekty świetlne, w połączeniu z profesjonalnym nagłośnieniem zapierają dech w piersiach. Profesjonalna ochrona oraz wykwalifikowani barmani uraczą was świetnymi egzotycznymi drinkami. To nowe miejsce daje nam możliwość organizowania świetnych imprez w wyjątkowej atmosferze. Do zobaczenia w środku!

   

  spacer.png

   

  Od tego momentu na czerwonego wskakuje @cyrkowiec i @Kuszot, który zajmie się strefą porządkową na Community Managerze. Zapraszamy też ludzi zainteresowanych chęcią wsparcia projektu w jego rozwoju mogą z tym udać się bezpośrednio do któregoś z dostępnych głównych administratorów.

   

  Z dniem dzisiejszym w życie wchodzą częstsze, ale mniejsze aktualizacje, aby na bieżąco być z Waszymi oczekiwaniami. Nie martwcie się, wszystkie propozycje, które zostały zaakceptowane zostaną dodane do gry!

   

   

  Mniejsze zmiany:
   

  Nowa funkcja: Gracze mogą zdejmować przyciemniane szyby.

  Opis: Od teraz gracze w swoich pojazdach mogą wyłączać funkcję przyciemnianych szyb komendą /v dodatki jeśli takową posiadają. Wcześniej czynności tej dokonywać musiał administrator. Raz zdjętych szyb nie można ponownie samemu nałożyć.

   

  Zmiana: Powrót biznesu taksówkarza.
  Opis: Koniec dorywczej pracy na taksówce, wracamy do starego zastosowania i razem z aktualizacją przywrócony zostaje typ grupy "Firma taksówkarska", która oczywiście zawiera te same funkcje, co praca dorywcza.

   

  Naprawa: Usuwanie przedmiotów, pieniędzy w domu, który nie był aktywny 30 dni.
  Opis: Od teraz, gdy dom zostaje oznaczony jako nieaktywny usunięte zostają wszystkie przedmioty, a także pieniądze znajdujące się wewnątrz.

   

  Nowa funkcja: Możliwość wystawienia drzwi na sprzedaż z pozycji gracza.
  Opis: /drzwi wystaw, to nowa komenda pozwalająca na sprzedaż mieszkania. Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki, miasto jest w stanie zapłacić Ci 70% ceny początkowej już zaraz.

   

  Zmiana: Zmniejszenie dziennego spadku siły do 1.5%.
  Opis: Zdecydowaliśmy, że dzienny spadek siły (2%) jest za duży, więc wprowadzamy zmianę, która będzie zmniejszać naszą siłę o 1.5%.

   

  Zmiana: Zmiana jednostki z kilogramów na funty.
  Opis: Na Waszą prośbę zmieniamy jednostkę podawaną w trakcie ćwiczeń na siłowni.

   

  Zmiana: Od teraz /sparing zwraca 85% starego HP.
  Opis: By zachować realizm, po każdym sparingu wraca 85% starego HP.

   

  Naprawa: Komenda /podglad.
  Opis: Naprawiono komendę /podglad, która nieprawidłowo wyświetlała wnętrze.

   

   

  Jak widać prace nad serwerem nie ustają nawet jeśli ich tempo jest różne, ekipa się nie poddaje i powoli prze do przodu. Zachęcamy zatem wszystkich graczy do zakładania swoich projektów i pisania propozycji na forum co byście chcieli zobaczyć w kolejnej aktualizacji, każdy zrealizowany pomysł będzie na bieżąco wprowadzany na serwer, my tymczasem życzymy wszystkim udanego wieczoru i udanej zabawy na serwerze.

  Pozdrawiamy cieplutko,
  Ekipa ls-rp.net

  Pirytowy Kardynał
   Przez: LSRPnet,  


  logo.png.27846ae69b26edebe846f1fa92512a5

   

  Hej eleskowicze, na dobry początek pozwolimy sobie rozwiać nieco wątpliwości i wspomnieć o obecnej sytuacji. Chociaż obraz nie maluje się w najjaśniejszych barwach, to przypominamy Wam o tym, o czym już pisaliśmy przy okazji ostatnich wyjaśnień. ls-rp.net jest serwisem tworzonym przez graczy i dla graczy, a to z kolei oznacza, że tak długo, jak znajdzie się tutaj, chociaż garstka zajawkowiczów, tak długo projekt będzie ciągnięty na barkach ekipy. Nie musicie się zatem martwić o przedwczesne zamknięcie projektu czy żadne inne nieprzewidziane reperkusje, zachęcamy za to wszystkich graczy zarówno starych, jak i obecnych, by podnieść rękawicę, bo główny trzon serwera zawsze będą stanowić zwykli niedzielni gracze. To słowem wyjaśnienia, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z poniższą aktualizacją Pirytowy Kardynał, która wprowadza kilka zmian i nowości.

   

  spacer.png

  Spory kawał czasu temu usunęliśmy z serwera kasyna — stało się to nie bez powodu. Były one pełne niedopatrzeń i dziecinnie łatwo ulegały nadużyciom ze strony mniej lub bardziej wtajemniczonych graczy, przez co służyły one głównie jako maszynki do łatwego grindowania pieniędzy. Po wielu dyskusjach zdecydowaliśmy, że najwyższa pora by kasyna powróciły! Poszczególne funkcje i gry będziemy przywracać stopniowo, pozwoli to na lepsze dopracowanie gier od strony technicznej oraz ułatwi nam wyłapywanie i kontrolę potencjalnych bugów, które mogłyby zostać wykorzystane przez mniej uczciwych graczy. Na pierwszy ogień przywrócone zostaje high & low, prosta gra polegająca na obstawieniu czy wylosowana liczba mieści się w dolnej, czy górnej połowie zbioru. Maksymalna stawka dla high-low wynosić będzie $10.000, w przypadku wygranej wasza nagroda wynosić będzie 1.4x kwoty zakładu. Pamiętajcie jednak, że kasyna również muszą się dorobić, więc danego dnia „szczęście” może być mniej lub bardziej po waszej stronie! Z czasem (już niedługo!) wprowadzać będziemy więcej gier, m.in. będą to: blackjack, ruletka czy pełnoprawny poker. Kasyna to dla gospodarki serwera ryzykowny rodzaj biznesu, dlatego nie możemy pozwolić sobie na półśrodki czy zbyt pośpieszne wprowadzenie wszystkich jego funkcjonalności. Otwierają one jednak multum możliwości rozgrywki dla cywili oraz półświatka przestępczego, więc uważamy, że warto czekać.

   

   

  spacer.png

   

   

  Kolejnym udogodnieniem przygotowanym dla was przez @cyrkowiec jest ciemny tryb forum - włączyć lub wyłączyć go możecie na dole strony klikając w opcję "Motyw". Ta nowość z pewnością ucieszy wasze oczy podczas nocnych sesji przeglądania forum. Tradycyjnie - jakiekolwiek niedopatrzenia lub bugi zgłaszajcie prosto do @cyrkowiec.

   

  spacer.png

   

  Paru drobnych usprawnień i zmian jak co aktualizacje doczekała się strefa przestępcza. Jedną z bardziej kontrowersyjnych zmian jest zablokowanie organizacjom przestępczym dostępu do „konta grupowego” organizacji. Od teraz organizacje chcące przechowywać pieniądze powinny to robić albo na prywatnych kontach członków danego ugrupowania, licząc na to, że nie zwróci to uwagi służb, lub przechowywać je, chociażby w sejfach. Jeśli zaś przy gotówce jesteśmy, to ekipa otrzymała dodatkowo możliwość zablokowania danemu graczowi dostępu do konta bankowego, pod pretekstem fabularnego zamrożenia konta przez odpowiednie służby. 

  spacer.png

  Ponadto, co prawdopodobnie ucieszy wielu graczy nie tylko z organizacji przestępczych, ale i porządkowych — przywróciliśmy do funkcjonalności od lat nieużywany Shotspotter. Starsi gracze pewnie dobrze pamiętają ten skrypt, jednak już śpieszymy z wyjaśnieniem dla tych, którzy mogą go nie znać — otóż po każdej akcji rabunkowej z wykorzystaniem broni czy nawet zwykłej strzelaninie LSPD natychmiast dostanie odpowiednie powiadomienie o wydarzeniu z przybliżoną lokalizacją. W miarę możliwości chcemy ten skrypt rozwijać, liczymy zatem, że jako gracze solidnie go przetestujecie i podzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami.

   

  W oparciu o Wasze opinie i sugestie zmianie uległy także obrażenia broni. To jednak jest temat, który bez wątpienia jeszcze wielokrotnie będzie powracał i nie raz będziemy go zmieniać, dlatego też ponownie liczymy tutaj na Was i na kolejne propozycje zmian. Przetestujcie to sobie w grze, sprawdźcie jak działa, a potem podzielcie się z nami kolejnymi opiniami. Poniżej przedstawiamy Wam aktualny wykaz obrażeń broni:

   

  Lista broni:

          WEAPON_9MM - 16 | 10 | 10 | 15 | 8.25
          WEAPON_SILENCED - 16 | 10 | 10 | 15 | 8.25
          WEAPON_DEAGLE - 34.2 | 10 | 30 | 20 | 25
          WEAPON_UZI - 19.2 | 6 | 9.6 | 15 | 3.3
          WEAPON_TEC9 - 15.4 | 10 | 11.3 | 25 | 3
          WEAPON_MP5 - 20 | 5 | 10.5 | 15 | 6.5

          WEAPON_M4 - 27 | 10 | 23.8 | 20 | 18
          WEAPON_SNIPER - 100
          WEAPON_AK47 - 29 | 10 | 24 | 20 | 19
          WEAPON_RIFLE - 44.9 | 10 | 40 | 20 | 37
          WEAPON_SHOTGUN - 6.8 | 10 | 3.8 | 25 | 1.9

          WEAPON_FLOWER - 1
          WEAPON_DILDO 1
          WEAPON_NITESTICK - 20
          WEAPON_KNIFE - 30
          WEAPON_BAT - 20
          WEAPON_BRASSKNUCKLE - 1.5
          WEAPON_SHOVEL - 5.3
          WEAPON_POOLSTICK - 2.3
          WEAPON_KATANA - 35

      Co oznaczają te liczby?
          - pierwsza liczba oznacza obrażenia (zależne od drugiej liczby)
          - druga liczba oznacza dystans
          - trzecia liczba oznacza obrażenia (zależne od czwartej liczby)
          - czwarta liczba oznacza dystans
          - piąta liczba oznacza obrażenia (gdy dystans jest większy od tego podanego w liczbie czwartej)

      Przykład (na podstawie M4):
          - jeżeli dystans jest mniejszy niż 10 jednostek - M4 zada 27 dmg
          - jeżeli dystans jest większy niż 10 jednostek, ale mniejszy niż 20 jednostek - M4 zada 23.8 dmg
          - jeżeli dystans jest większy od 20 jednostek - M4 zada 20 dmg

   

   

  spacer.png

   

  Dzięki @cyrkowiec naprawiony został przedmiot Optiwand, który znajduje się na wyposażeniu organizacji porządkowych. To ciekawe urządzenie umożliwia zaglądanie do wnętrz mieszkań bez wchodzenia do nich za pomocą kamery wsuwanej pod drzwiami. Teraz gracze organizacji porządkowych na LS-RP znowu mogą używać tego technologicznego asa w rękawie.

   

  By użyć Optiwand'a należy wejść w pickup drzwi, po czym użyć przedmiotu - po ok. 5 sekundach (czas na rozłożenie urządzenia) na ekranie pojawi nam się podgląd wnętrza mieszkania, za pomocą którego możemy wychwycić zabarykadowanych przestępców czy sprawdzić ilość i rozmieszczenie zakładników.

   

   

  spacer.png

  spacer.png

  Na pewno wielu z was pamięta jeszcze to słynne miejsce na plaży, jakim było Crocs Bar, który zniknął z obrzeży Santa Maria Beach jakiś czas temu. Nie zostało to jednak obojętne i do waszej dyspozycji powstało nowe miejsce gry, o które zadbała @Mycha. Blue Lagoon jako typowy bar na wodzie to idealne miejsce, żeby wybrać się ze znajomymi w upalne dni na relaks wśród morskiej bryzy, gasząc pragnienie zimnymi drinkami w celach gry In Character. 

   

  spacer.png

  Kolejne miejsce, które pozwoli wam zbliżyć się do środowiska gwiazd i celebrytów jest jacht. W jego wnętrzu znajduje się klub, który zniewala swoim wystrojem, fascynuje klimatem i zachwyca w każdym calu. Niespotykane dotąd w żadnym klubie efekty świetlne, w połączeniu z profesjonalnym nagłośnieniem zapierają dech w piersiach. Profesjonalna ochrona oraz wykwalifikowani barmani uraczą was świetnymi egzotycznymi drinkami. To nowe miejsce daje nam możliwość organizowania świetnych imprez w wyjątkowej atmosferze. Do zobaczenia w środku!

   

  spacer.png

   

  Od tego momentu na czerwonego wskakuje @cyrkowiec i @Kuszot, który zajmie się strefą porządkową na Community Managerze. Zapraszamy też ludzi zainteresowanych chęcią wsparcia projektu w jego rozwoju mogą z tym udać się bezpośrednio do któregoś z dostępnych głównych administratorów.

   

  Z dniem dzisiejszym w życie wchodzą częstsze, ale mniejsze aktualizacje, aby na bieżąco być z Waszymi oczekiwaniami. Nie martwcie się, wszystkie propozycje, które zostały zaakceptowane zostaną dodane do gry!

   

   

  Mniejsze zmiany:
   

  Nowa funkcja: Gracze mogą zdejmować przyciemniane szyby.

  Opis: Od teraz gracze w swoich pojazdach mogą wyłączać funkcję przyciemnianych szyb komendą /v dodatki jeśli takową posiadają. Wcześniej czynności tej dokonywać musiał administrator. Raz zdjętych szyb nie można ponownie samemu nałożyć.

   

  Zmiana: Powrót biznesu taksówkarza.
  Opis: Koniec dorywczej pracy na taksówce, wracamy do starego zastosowania i razem z aktualizacją przywrócony zostaje typ grupy "Firma taksówkarska", która oczywiście zawiera te same funkcje, co praca dorywcza.

   

  Naprawa: Usuwanie przedmiotów, pieniędzy w domu, który nie był aktywny 30 dni.
  Opis: Od teraz, gdy dom zostaje oznaczony jako nieaktywny usunięte zostają wszystkie przedmioty, a także pieniądze znajdujące się wewnątrz.

   

  Nowa funkcja: Możliwość wystawienia drzwi na sprzedaż z pozycji gracza.
  Opis: /drzwi wystaw, to nowa komenda pozwalająca na sprzedaż mieszkania. Jeżeli potrzebujesz szybkiej gotówki, miasto jest w stanie zapłacić Ci 70% ceny początkowej już zaraz.

   

  Zmiana: Zmniejszenie dziennego spadku siły do 1.5%.
  Opis: Zdecydowaliśmy, że dzienny spadek siły (2%) jest za duży, więc wprowadzamy zmianę, która będzie zmniejszać naszą siłę o 1.5%.

   

  Zmiana: Zmiana jednostki z kilogramów na funty.
  Opis: Na Waszą prośbę zmieniamy jednostkę podawaną w trakcie ćwiczeń na siłowni.

   

  Zmiana: Od teraz /sparing zwraca 85% starego HP.
  Opis: By zachować realizm, po każdym sparingu wraca 85% starego HP.

   

  Naprawa: Komenda /podglad.
  Opis: Naprawiono komendę /podglad, która nieprawidłowo wyświetlała wnętrze.

   

   

  Jak widać prace nad serwerem nie ustają nawet jeśli ich tempo jest różne, ekipa się nie poddaje i powoli prze do przodu. Zachęcamy zatem wszystkich graczy do zakładania swoich projektów i pisania propozycji na forum co byście chcieli zobaczyć w kolejnej aktualizacji, każdy zrealizowany pomysł będzie na bieżąco wprowadzany na serwer, my tymczasem życzymy wszystkim udanego wieczoru i udanej zabawy na serwerze.

  Pozdrawiamy cieplutko,
  Ekipa ls-rp.net •   LSRP   Ostatnie zmiany

  • #117
   Czas na zalogowanie został zwiększony do minuty.
   Dodał cyrkowiec,   
  • #116
   Wprowadzono prowizję 10% od wygranej w kasynie. Mnożnik w grze high & low został zmieniony na 1.5.
   Dodał cyrkowiec,   
  • #115
   Zmieniono liczbę wymaganych PD do /kradziez.
   Dodał cyrkowiec,   
  • #117
   Czas na zalogowanie został zwiększony do minuty.
   Przez cyrkowiec,   
  • #116
   Wprowadzono prowizję 10% od wygranej w kasynie. Mnożnik w grze high & low został zmieniony na 1.5.
   Przez cyrkowiec,   
  • #115
   Zmieniono liczbę wymaganych PD do /kradziez.
   Przez cyrkowiec,   
  • #113
   Dodano slider na ogłoszenia, możecie zgłaszać się do administracji po wrzucenie do niego banneru promującego Wasze wydarzenie ;)
   Przez v3rso,   
  • #112
   Dodano nowe przyciski w sidebar.
   Przez v3rso,   
  • #111
   Naprawiono tworzenie kart biznesowych pod /g.
   Przez ajax,   
  • #110
   Przywrócono /sparing. Działa to po staremu, przegrywamy - otrzymujemy BW na 1 minutę. Po zakończeniu sparingu przywraca się nam poprzedni stan punktów życia.
   Przez ajax,   
  • #109
   Naprawiono limity w zamawiarce na bronie u bota
   Przez ajax,   
  • #108
   Naprawiono /pomoz
   Przez ajax,   
  • #107
   Wprowadzono na live aktualizacje serwisa Czerwona Koszatka.
   Przez ajax,   
  • #106
   Wprowadzono opcję globalnych AJ. Od tej pory Jail, który otrzymujecie na jednej postaci, będzie widoczny również na innych postaciach. Zapobiegnie to sytuacjom, w których osoba wchodząca na serwer poodwalać po otrzymaniu Admin Jaila przechodzi na inną postać zrobić dokładnie to samo.
   Przez Akro,   
  • #105
   Z powodu wielu wykorzystywań zablokowaliśmy możliwość zmiany nicku OOC w ustawieniach, przywróciliśmy stary system zmiany go za pomocą przedmiotu z Balon Shop'a.
   Przez v3rso,   
  • #104
   Dodaliśmy opcje płatności przez PayPal przy zakupie GS'ów.
   Przez v3rso,   
  • #103
   Opublikowano nowy styl forum.
   Przez v3rso,   
  • #102
   Przywrócono możliwość twardego ukrywania postaci w profilu. Można tego dokonać w zakładce podglądowej postaci. (tylko dla kont premium)
   Przez v3rso,   
  • #101
   Zmieniono wpływy za usługi w warsztatach.
   Przez ajax,   
  • #100
   Boty w warsztatach/siłowniach będą działać gdy w pozostałych biznesach tego typu nie będzie nikogo na duty.
   Przez ajax,   
  • #99
   Na /call 33333 nie wylosujemy już zamkniętych drzwi.
   Przez ajax,   
  • #98
   Realizacja propozycji odnośnie przyszłej aktualizacji. Już wkrótce :)
   Przez ajax,   
  • #97
   Dodano CB radia do taksówek.
   Przez ajax,   
  • #96
   Usunięto po nadaniu /areszt danej osobie automatyczne /ubierz.
   Przez ajax,   
  • #95
   Naprawiono nadawanie wpisów w /mdt.
   Przez ajax,   
  • #94
   Przywrócono możliwość ustawiania obrazka postaci dla kont premium. Wystarczy wejść w podgląd postaci i wcisnąć przycisk w prawym górnym rogu.
   Przez v3rso,   
  • #92
   Przywrócono możliwość ukrycia postaci w profilu. Wystarczy wejść w podgląd postaci i wcisnąć przycisk w prawym górnym rogu.
   Przez v3rso,   
  • #90
   Usunięto freezowanie po /aresztuj na graczu.
   Przez ajax,   
  • #89
   Wyrzucono komunikaty LSPD z scrolla.
   Przez ajax,   
  • #88
   Poprawiono bug związany z /v drzwi.
   Przez ajax,   
  • #87
   Zwiększono czas respawnu pojazdów od prac dorywczych z 3 minut do 5 minut.
   Przez ajax,   
  • #86
   Poprawiono błędne produkty Kawy, które dawały status pijanego.
   Przez ajax,   
  • #85
   M4 oraz AK-47 dostały większe obrażenia od strzału. Ile przekonacie się sami.
   Przez ajax,   
  • #84
   Informacje wyświetlające się o kradzieży pojazdów w dialogach przeniesiono do Textdrawów.
   Przez ajax,   
  • #83
   Zmniejszono dystans wyświetlanych krzyków przez graczy (/k).
   Przez ajax,   
  • #82
   Odświeżono wygląd paneli grupowych - a co za tym idzie dodaliśmy kilka funkcjonalności.
   Przez Knapek,   
  • #81
   Muzyka profilowa jest już dostępna. Możecie ją kupić w balon shop.
   Przez v3rso,   
  • #79
   Pojazdy nie będą już spadać z Mallwart ani innych podłóg customowych.
   Przez ajax,   
  • #78
   Zwiększono zasięg rysowania opisów pojazdów.
   Przez ajax,   
  • #77
   Obiekty nie będą się odświeżały przy inicjacji pożarów.
   Przez ajax,   
  • #76
   Akcja zmiany kanału w radiu została przeniesiona w /ame.
   Przez ajax,   
  • #75
   /gps jest możliwy również dla pasażerów.
   Przez ajax,   
  • #74
   Po uzyskaniu wypłaty nie będzie automatycznie wyrzucało nas z służby.
   Przez ajax,   
  • #73
   W związku z tworzeniem obiektów psów 3 metrowych zostało naniesione ograniczenie dot. skalowania przyczepialnych obiektów.
   Przez ajax,   
  • #72
   Poprawiono bład z /pomoz. Od jutra będzie działało bez problemu.
   Przez ajax,   
  • #71
   Knock out system, czyli BW1 wbite za pomocą broni białych lub pięści skutkuje powaleniem. Dowolny gracz w pobliżu może nam pomóc za pomocą /pomoz.
   Przez ajax,   
  • #70
   /przeszukaj nie będzie wymagało panelu grupy przestępczej.
   Przez ajax,   
  • #69
   /pasy lub /kask na motocyklach ustawia nam status kask zamiast zapięte pasy.
   Przez ajax,   
  • #68
   Poprawiono literówkę w komunikacie o blokadzie koła na pojazd.
   Przez ajax,   
  • #67
   Na serwerze gry większość drzwi dostało nowe pickupy np. Siłownia - sztanga, bar/restauracja - pizza. Jeśli nie masz pickupa odpowiedniego dla swojego biznesu możesz poprosić admina o zmianę.
   Przez ajax,   
  • #66
   Ukrywanie reklam będzie ukrywało cały pasek San News, ale tylko do zakończenia sesji. Ta opcja jest nie zapisywalna.
   Przez ajax,   
  • #65
   /podlej na następny dzień będzie działało poprawnie (ustalanie własnej ilości wody).
   Przez ajax,   
  • #64
   Postać, która jest online będzie od teraz poprawnie odznaczona w profilu.
   Przez v3rso,   
  • #63
   Poprawiono antyCheat przed nożownikiem. Na jutro jest wgrany.
   Przez ajax,   
  • #62
   https://ls-rp.net/forums/topic/172049-czas-na-wizyt%C4%99-u-weterynarza/
   Przez ajax,   
  • #61
   Dodano informacje o koncie premium w profilu.
   Przez v3rso,   
  • #60
   Możliwość ustawienia przez admina nowych pickupów dla drzwi.
   Przez ajax,   
  • #59
   Informacja po wejściu na służbę grupy o tym gdy nie posiadamy ustawionej wypłaty.
   Przez ajax,   
  • #58
   Skrócono czas naprawy, malowania w warsztatach do 90 sekund. Malowanie paintjobów będzie trwało 5 minut zamiast 10.
   Przez ajax,   
  • #57
   Ograniczenie parkowania na miejscach zajętych działa tylko na świecie zerowym.
   Przez ajax,   
  • #56
   Przerobiono polecenie /podlej. Od teraz możesz określić ile chcesz wlać do doniczki.
   Przez ajax,   
  • #55
   Stworzono specjalną flagę dla stref, która blokuje obrażenia z pięści. W związku z dużą ilością incydentów taka flaga pojawi się na strefach Mallwart oraz centrum.
   Przez ajax,   
  • #54
   Przywrócono informacje o obrażeniach w textdrawach.
   Przez ajax,   
  • #53
   Możliwość załadowania prostytutki na serwer po wyłączeniu jej w panelu grupowym w grze. Wcześniej było trzeba czekać na restart serwera.
   Przez ajax,   
  • #52
   Przerobiono opisy pojazdów. Od teraz nie są powiązane z opisami postaci.
   Przez ajax,   
  • #51
   Zablokowano możliwość odkładania przedmiotów podczas stanu Brutally Wounded. Okradanie może dalej odbywać się za pomocą wysyłania ofert.
   Przez ajax,   
  • #50
   Ujednolicono styl, wykonano kilka estetycznych poprawek i usunięto niektóre nieprawidłowości.
   Przez v3rso,   
  • #49
   Dodano nowe tło na forum oraz grafikę na przy dołączaniu na serwerowy discord.
   Przez Akro,   
  • #48
   Skonfiskowane przedmioty z więzienia (oczywiście oprócz broni itp) zostały zwrócone Wam.
   Przez ajax,   
  • #47
   Naprawiono grupowe wyplaty.
   Przez ajax,   
  • #46
   Naprawiono błędy związane z skonfiskowanymi przedmiotami w areszcie.
   Przez ajax,   
  • #45
   Przywrócono możliwość un(spawn) pojazdów grupowych pod /g 1 pojazdy. Namierzanie powróciło pod komendą /g 1 namierz.
   Przez ajax,   
  • #44
   Osoba, która będzie miała /pasy nie dostanie już BW gdy ktoś ją wyrzuci z pojazdu.
   Przez ajax,   
  • #43
   Brak możliwości /r podczas posiadania BW.
   Przez ajax,   
  • #42
   Wypłaty grupowe powinny od jutra w pełni działać.
   Przez ajax,   
  • #41
   Naprawiono śmieciarki, będą działać od jutra.
   Przez ajax,   
  • #40
   Poprawiono bug z /kanister.
   Przez ajax,   
  • #39
   Przerobiono dialog z ubezpieczaniem pojazdów w DMV. Od teraz mamy wybór między grupowymi pojazdami na prywatnymi.
   Przez ajax,   
  • #38
   Kilka usprawnień lskowego antycheata.
   Przez ajax,   
  • #37
   Poprawiono działanie polecenia /handel.
   Przez ajax,   
  • #36
   Poprawiono ograniczenie ANTY DM do 3 godzin (globalnie 30 GamePoints). Po nocnym restarcie będzie wszystko w porządku.
   Przez ajax,   
  • #35
   Poprawiono błąd z /podaj - nie znikał nam przedmiot po podaniu z ręki.
   Przez ajax,   
  • #34
   Poprawiono ograniczenie na /handel (aktualnie od 15 do 1 w nocy).
   Przez ajax,   
  • #33
   Problem z etykietami (3d textami) został rozwiązany.
   Przez ajax,   
  • #32
   Pojazdy po zwodowaniu nie będą dublowały się na /v lista.
   Przez ajax,   
  • #31
   Zablokowano jazdę bez odpalania silnika (NOP).
   Przez ajax,   
  • #30
   Poprawiono czas na świecie zerowym i podczas ekranu logowania.
   Przez ajax,   
  • #29
   /handel działa od 15 do 1 w nocy.
   Przez ajax,   
  • #28
   Poprawiono /podaj - przedmiot podającemu nie znikał z ręki.
   Przez ajax,   
  • #27
   Poniższe zmiany są wdrożone w serwer gry.
   Przez ajax,   
  • #26
   Niektóre zmiany będą funkcjonować po nocnym restarcie serwera.
   Przez ajax,   
  • #25
   Paydaye grupowe powinny normalnie działać.
   Przez ajax,   
  • #24
   Poprawiono wartości klas postaci w skrypcie - były nieprawidłowe z forum.
   Przez ajax,   
  • #23
   Zaktualizowano link do radia w drzwiach (Radio Bounce FM)
   Przez ajax,   
  • #22
   Możliwość /szrot poniżej 20 godzin przegranych na postaci.
   Przez ajax,   
  • #21
   Dodano /resms - coś w stylu /re tylko gdy otrzymamy wiadomość SMS na telefon.
   Przez ajax,   
  • #20
   Wyraźniejszy komunikat o LSPD pod klawiszem "2".
   Przez ajax,   
  • #19
   Poprawiono literówkę przy poleceniu /okno w pojeździe.
   Przez ajax,   
  • #18
   Poprawiono zapis statystyk pojazdów, ponieważ był chwilami wadliwy.
   Przez ajax,   
  • #17
   /tog taxi będzie ukrywał powiadomienia o dostępnych taksówkach
   Przez ajax,   
  • #16
   3dtext od krzaków/roślinek po /podlej będzie się odświeżał.
   Przez ajax,   
  • #15
   Po ustawieniu /v sign przez LSPD od razu się pojawi 3dtext.
   Przez ajax,   
  • #13
   Mało istotna rzecz, po wejściu do interiorów nie usłyszymy dźwięku wiatru.
   Przez ajax,   
  • #12
   Możliwość ukrycia powiadomień o dostępnych taksówkach pod /tog.
   Przez ajax,   
  • #11
   Zasiłek cogodzinny będzie działać, brak wymogu grupy. Do pierwszych 20 godzin naszej postaci.
   Przez ajax,   
  • #10
   Naprawiono błąd z zapisem koloru auta przez admina.
   Przez ajax,   
  • #9
   Pojazdy z prac dorywczych nie będą samoczynnie znikać podczas ich użytkowania.
   Przez ajax,   
  • #8
   Naprawiono pojazdy w pracach dorywczych (brak możliwości odpalenia przez /silnik).
   Przez ajax,   
  • #7
   Szybkie użycie przedmiotu, czyli /u nie będzie sprawdzało floodu na tej komendzie.
   Przez ajax,   
  • #6
   Nie będzie freezować gliniarza gdy wpisze /aresztuj na kimś.
   Przez ajax,   
  • #5
   Broń z flagą (D) będzie niewidoczna.
   Przez ajax,   
  • #4
   Naprawiono licznik taksówek na służbie. (/call 222).
   Przez ajax,   
  • #3
   Naprawiono kary (AdminJaile).
   Przez ajax,   
  • #2
   Naprawiono udźwig dla LSPD, LSFD.
   Przez ajax,   
  • #1
   Warsztaty otrzymały poprawnie skonfigurowany tuning dla pojazdów.
   Przez Akro,     ×
  ×
  • Dodaj nową pozycję...