Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 23.05.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 23 polubień
  ** Ulice południowego centrum ostatnimi dniami to nieustająca strefa wojny. Departament policji zalewany jest zgłoszeniami o masowych strzelaninach w których zwykle biorą udział czarnoskóre osoby i osoby tureckiego pochodzenia. Dochodzi do regularnych strzelanin, a ludzie mówią o dużej wojnie przestępców, która przeszła na ulice gangów. ** Wydaje się, że w konflikt na dużą skalę bezpośrednio zamieszane są różne organizacje przestępcze, a ostatnie wydarzenia takie jak spalenie clubhouse Wranglers MC, podpalenie stripclubu na Crystal Gardens ,,Subtly Sniffs" i masowe strzelaniny na ulicach jasno mówią, że rozpoczęła się duża, przestępcza wojna. ** Cała rozróba wymyka się spod kontroli organów ścigania, a dowodem tego jest ewakuowanie blokowisk na Crystal Gardens przez departament policji Los Santos z powodu możliwego zagrożenia terrorystycznego. Lokalna Senior Lead Officer stara się o zwiększenie patroli policji w tym miejscu w związku z realnym zagrożeniem masowej śmierci wielu niewinnych osób. Przyczyną tego zagrożenia mogą być ostatnie dwie, masowe strzelaniny na East Beach między czarnoskórymi przestępcami, a azjatycką społecznością przesiadującą właśnie na East Beach. ** Społeczność South Central jest zdruzgotana ostatnimi wydarzeniami, pojawia się niepokój społeczny i obniżenie zaufania co do organów ścigania względem ostatnich wydarzeń, wiele osób z tej społeczności zaczyna obawiać się o własne życia, pojawiają się skargi i krytyka rządu w związku z bezsilnością organów ścigania wobec panującej przestępczej wojny. ** To dobra okazja dla organów ścigania i rządu żeby wystosować oficjalne oświadczenia wobec ostatnich wydarzeń i podjęciu stosownych kroków by mieszkańcy Los Santos poczuli się bezpieczni.
 2. 16 polubień
  W życiu tylko się powiodło to dostali zapalenia. https://ls-rp.net/topic/167448-vangelico/?tab=comments#comment-1720679
 3. 14 polubień
 4. 13 polubień
  Ja chciałbym tylko zwrócić uwagę skoro już była mowa o uniwersum, że warto przyglądać się grze IC, bo to dużo daje. Przykładem jest to co opisałem w temacie ,,Co słychać w półświatku?". Duża zadyma, która może pociągnąć za sobą wiele wątków do grania różnym sferom, oczywiście prócz organów ścigania to imo powinno to ruszyć w jakiś sposób rząd (nawet epizodycznie, tak o dla smaczku i przeniesienia tego w jakiś sposób do rozgrywki In Character), ale także mediom, które powinny się zainteresować tym tematem i zacząć pisać jakieś artykuły o nieciekawej sytuacji w mieście. Rozgrywka IC dużo daje i o to w niej chodzi, powinna nakręcać jednocześnie grę wszystkim sferom serwera, nie tylko przestępczym, ale publicznym i ludziom zupełnie niezwiązanym z przestępczością, którzy mogliby plotkować na temat sytuacji, udzielać się. Nawet branża rozrywkowa mogłaby się w jakiś sposób w tym odnaleźć. Gamemasterzy odpowiedzialni za strefę przestępczą powinni zwracać uwagę na takie sprawy wynikające czysto z gry In Character i stosować narrację taką, jak ja zrobiłem. To nie jest żaden przytyk w ich stronę tylko propozycja by baczniej przyglądać się sytuacji i przenosić to do świata In Character wciągając w to innych graczy.
 5. 13 polubień
  @fordzikmobilny Twój post to wyłącznie jeden wielki ból dupy o nowego supporta, on tylko wyraził swoją własną, osobistą wizję serwera jaki chciałby tworzyć, lata 90 z rozkazem 66 eliminującym gości którzy będą grać współczesne czasy. W tej całej swojej frustracji która wylewa się z Twojego postu, wytykasz mu jakiś błąd w grze In Character, jakby to miało mieć teraz znaczenie czy będzie supporterem czy nie. No nie, bo popełnił błąd to trzeba już brud wyciągnąć na forum i spróbować zrobić z tego 'XD'. Argumentacja z Yakuza jest jeszcze bardziej głupsza niż dwie rzeczy wcześniej wymienione, nawet mi się na nie chce odpowiadać. Zgłoś się do Sparrowa czy kogoś o tego supportera, jak tak mocno chcesz mieć kolorek niebieski. On jest supporterem tu, nie ma być orędownikiem zmian, ma pilnować porządku na forum. Kup Sparrowowi nowego skutera to też dostaniesz rangę.
 6. 13 polubień
  Wow. Pytając kilka dni temu jednego z członków ekipy na Twój temat usłyszałem odpowiedź "to dobry gracz z wieloma pomysłami" Tak.. właśnie widzę z jak dobrymi pomysłami "chciałbym wymuszenia grania oldschoolu" Chciałbym Ci przypomnieć, że mamy rok 2020 i już od kilku lat dążymy do grania tzw. "modernu" a w zasadzie już w nim siedzimy, w tym stylu rozgrywki. Jeśli faktycznie chciałbyś wymuszenia grania oldschoolu, tak jak napisałeś to myślę, że dobrym pomysłem byłoby odpuszczenie sobie gry tutaj i przeniesienie się na inny serwer typu ls-stories? Tak, właśnie tam rozgrywka nadal jest 10 lat do tyłu - jak dla mnie świetny wybór dla Ciebie. Na dodatek tego wszystkiego co już jest po prostu totalnym absurdem ze strony członka ekipy słyszałem, że kilka dni temu zasłaniałeś się polskim prawem podczas przesłuchania, które prowadziło pd - nice. Sumując właściwie to wszystko to nie wiem czy masz w ogóle jakieś pojęcie na temat tego co aktualnie gramy na lsce i do czego wszyscy dążymy. Kolejną sprawą - na jakiej zasadzie tak właściwie znajdujesz się w ekipie? na zasadzie obiecywania, że zmienisz ten serwer swoimi świetnymi pomysłami czy jak? Na ten czas nie widziałem żadnego wspaniałego pomysłu z Twojej strony prócz zrobienia już kolejnej Yakuzy na serwerze w przeciągu kilku miesięcy z standardową gadką "Gramy współczesną Japońską “rodzinę” na terenie USA z małym twistem." Tak, już to widzę - napiszemy inaczej w aplikacji a inaczej będziemy kreować nasz styl rozgrywki. Przecież to wiadome i każdy gracz, który jest chociaż na tym serwerze dłużej niż rok i przez dłuższy czas czas obracał się w organizacjach przestępczych dobrze wie o tym, jak to się skończy. Na tym serwerze była już jedna Yakuza, która pokazała się z świetnej strony odcinając łeb komuś w lesie w ramach jakiś zasad, które tam panowały xD! Mam nadzieję, że strażnik forum Kenni nie ukryje mi tego postu a ktoś z administracji przeczyta ten post i zadecyduje co dalej.
 7. 12 polubień
  lata 90'te na tym serwerze to była największa stypa jaka mogła być gramy 2020 rok, los angeles, california, to jest zajebiste, a nie jakieś lata 90te i uniwersum san andreas
 8. 11 polubień
  Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Hetmano Powód nałożenia kary: głupie zachowanie w dyskusjach Wyjaśnienie: Zostałem sprowokowany przez innego gracza w dyskusjach na temat organizacji przestępczych. Trochę mnie poniosło, dałem mu się podpuścić i otrzymałem od Hetmano moderację postów na pół roku. Od tamtego czasu ochłonąłem i przemyślałem swoje zachowanie. Nie mam zamiaru już pajacować na forum.
 9. 11 polubień
  Skończcie już ten temat. Co do samego LORE dopowiem jeszcze, że przejrzałem z grubsza forumek i działy In Character i naprawdę sporo tej fabuły jest już pochowanej po różnych działach. Zbierzemy to wszystko do kupy, dopiszemy coś od siebie i umieścimy w widocznym miejscu, żeby każdy miał szansę się z tym zapoznać i mieć odnośnik do gry In Character.
 10. 11 polubień
 11. 10 polubień
 12. 10 polubień
  Przecież na ten moment freq napisał tylko, że chciałby pograć sobie lata 90te, bo rozgrywka w tym klimacie sprawiała mu przyjemność, a nie, że dąży do wprowadzenia tego na serwer i wywrócenia serwerowego lore do góry nogami - nie wydaje mi się, żeby to dyskwalifikowało go z bycia dobrym supporterem, który z definicji ma być po prostu komunikatywny i pomocny graczom na serwerze. xD chuj kurwa beka z supporta bo podoba mu się dany tryb rozgrywki P.S. żeby było jasne, nawet nie biorę pod uwagę powrotu do 90s, dla mnie to kompletnie abstrakcyjny pomysł, po prostu rozwala mnie to, jak łatwo jest wam kogoś obrazić xD
 13. 10 polubień
 14. 9 polubień
 15. 9 polubień
 16. 9 polubień
 17. 9 polubień
 18. 8 polubień
  sluchajcie, gdyby ktos chcial totalnie zajawkowo pograc raz na jakis czas w kuchennej ekipie pod chef melody cholmondeley to zapraszam na discord quietriot#8762. czysta luzna gra bez zobowiazan i rowniez bez potrzeby jakiejs duzej znajomosci tematu. ja aktualnie gram to pod biznesem MACADAMIA z bardzo klimatycznym intkiem zrobionym przez Aj_Love_It_Pompa i jest fajnie, ale bez ekipy paru osób robi sie troche nudno ; / poza samą gierką IC, którą już wielokrotnie prowadzilem (w grupie jest bardzo fajnie - kelnerzy robia swoje na sali, a my klimacimy w kuchni) w pakiet wchodzi oczywiscie /duty i hajsss.
 19. 8 polubień
 20. 7 polubień
  *** wieczorem dnia 23.05.2020 w sieci pojawiła się zapowiadana wcześniej płyta dwojga amatorskich raperów z patologicznymi skłonnościami działającymi w kolektywie HELLBOYS. Album nosi nazwe KNOWN ZOO i dostępny jest na wszystkich serwisach streamingowych. Ponadto istnieje możliwość zakupu fizycznej wersji płyty oraz limitowanej koszulki z logo KNOWN ZOO na stronie internetowej, której link znajduje się w każdym opisie pod opublikowanym utworem. TRACK 1 - HOMERTON TRACK 2 - HELLFORCE TRACK 3 - PURGATORY TRACK 4 - 666STEPPIN TRACK 5 - VIOLATION TRACK 6 - PROLOGUE *** wchodząc na stronę www.hellboysworldwide.com widnieje napis "W DNIU PREMIERY DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA 1g HOMERTON KUSH ZA DARMO". Przechodząc dalej masz pełny wybór asortymentu. Możesz zamówić koszulkę KNOWN ZOO lub fizyczną wersje albumu KNOWN ZOO z wysyłką lub osobistym odbiorem u chłopaków z Homerton. Istnieje także możliwość zakupu płyty z podpisem twórców w wersji DELUXE dodatkowo z koszulką w wybranym rozmiarze. SOCIALMEDIA: Instagram
 21. 7 polubień
  Podbijam i to mocno, takie narracje co jakiś czas byłyby mega fajną opcją, podobne rzeczy robił ikko w branży rozrywkowej i to było naprawdę coś ciekawego i coś na co się po prostu czekało, co w pewnej części (przemyślanie, niezbyt inwazyjnie) kreowało rozgrywkę i mocno ją urozmaicało, a bycie wspomnianym w narracji przynosiło satysfakcję i budziło emocje. Narracje nie musiałyby być nawet spisywane przez zielonych, którzy pewnie mają sporo innych rzeczy na głowie. Mógłby się tym zająć jakiś supporter czy zwykły chętny gracz, który obserwowałby sytuację w półświatku i spisywał największe, najważniejsze wydarzenia i ich konsekwencje. Wystarczyłoby, żeby taka osoba konsultowała treść swoich postów z gamemasterami przed opublikowaniem ich, żeby uniknąć kwasu/faworyzacji/błędów.
 22. 7 polubień
 23. 7 polubień
 24. 6 polubień
 25. 6 polubień
  Sensowna fabuła to podstawa, coś czego na serwerze nie ma, a być powinno i to od lat. Zaznaczam sensowna, nie sięgająca lat 90'tych czy huraganu szalejącego nad miastem. Powodzenia Akruś
 26. 6 polubień
  IMO najważniejsze jest skupianie rozgrywki i organizacja stabilnych miejsc do gry co wiąże się z wprowadzeniem limitu na te gangi, bo padają szybko i nikt u nich nie gra. Wchodzę do gry - ugaduję handel z liderem, a w kolejnym tygodniu jego gracze się pytają jak się zakręcić przy nas, bo ich gang upada albo grają za mało. Crips, Bloods, Nortenos, Surenos, Triada. Chcesz sobie grać odłam Crips to dołącz do Crips i rozwijajcie organizację albo ugadaj to z liderem, że masz 5 ziomków i chcecie sobie grać na innej dzielnicy. Jak Wam się znudzi to nikt nie "ucierpi" przez to, że poświęcił X dni na grę na danej dzielnicy i został z niczym. To przynajmniej powinno być takim rdzeniem gangów, stabilne organizacje z solidnymi liderami, bo jeżeli ten serwer ruszy i skoczy liczba graczy to nawet jak gracz jest newbie to przy dobrym wzorcu ogarnie jak się mniej więcej gra. edit: czemu co stronę w dyskusjach jakiś pajac się musi spruć do kogoś o chuj wie co
 27. 6 polubień
 28. 5 polubień
  aplikacja została mocno zaktualizowana, od dziś wszystkie istotne dla naszej grupy wydarzenia z świata gry będą w niej zapisywane.
 29. 4 polubienia
 30. 4 polubienia
 31. 4 polubienia
  * 22 maja S. Garrido, oficer LSPD mieszkająca na Crystal Gardens i tutejsza Senior Lead Officer, zauważyła rozstrzelaną z broni automatycznej Savannę z bordowym winylem stojącą na podjeździe spalonego parę dni wcześniej Subtly Sniffs i wezwała na miejsce swój departament, by zabezpieczyli samochód w związku z możliwą próbą morderstwa. Pojazd należy do Denver Mackley, sąsiada policjantki, stał tam od zeszłego wieczoru. * Według informacji, które udało się ustalić oficer i które następnie przekazała do LSPD - przestępcy poruszali się szarym Admiralem, tablice nieznane. Zamachu dokonały osoby pochodzenia tureckiego. * Wszelkie informacje na temat lokalizacji pobytu Denver Mackley zostały przekazane RHD. ((Liczę, że @extonim zadba, żeby odpowiednie osoby wypisały tu resztę informacji. Wiem, że nie mieliście masek. RHD - wiadomo - PW.))
 32. 4 polubienia
 33. 4 polubienia
 34. 4 polubienia
 35. 3 polubienia
  Yakuza (ヤクザ]) , znany również jako gokudō ( 極道 "ostateczna ścieżka"), są to członkowie zorganizowanych syndykatów przestępczych pochodzących z japonii, jak również całe organizacje. Prasa oraz służby nazywają ich bōryokudan ( 暴力団 "brutalne grupy"), natomiast sami nazywają siebie ninkyō dantai (任侠団体/仁侠団体 "Organizacja Rycerska"). Yakuza znana jest z surowego kodeksu postępowania - ninkyō-do, którego bardzo mocno się trzyma, a każde złamanie kodeksu jest karane. Członkowie Yakuzy są często opisywani jako mężczyźni z mocno wytatuowanymi ciałami i zaczesanymi włosami, a grupa ta jest uważana za „najbardziej wyrafinowaną i najbogatszą organizację przestępczą”. Obecność Yoshinobu-rengokai w Los Santos w ostatnich dniach zaczęła być w końcu zauważalna, nawet dla niepowiązanych z nimi obywateli. Informacje w mediach, mówiące o nowych firmach finansowanych przez inwestorów z Japonii. Plotki chodzące po ulicach, dotyczące działań rodziny Yoshinobu uruchamiającej venture investment w Los Santos. Korporacja wyciągnęła swoje macki i z dalekiej prefektury Hyogō dotarły aż tutaj, do stanu San Andreas. W dobrze sytuowanych lokalach imprezowych można napotkać poważnie wyglądających azjatów w garniturach i ciemnych okularach, trochę jakby oderwanych od rzeczywistości - ale jednak wtapiający się idealnie w tłum osobliwych osobistości naszego miasta. OOC Gramy współczesną Japońską “rodzinę” na terenie USA z małym twistem. Nasze szeregi zasilają postacie pochodzenia czysto japońskiego lub amerykańsko japońskiego - ale jednak z naciskiem na jak najczystszą krew. Z uwagi na wymieniony wcześniej twist - nie ograniczamy kultywowania tradycji Yakuzy, ba, nawet będziemy w pewnych momentach wykraczać poza to jak wygląda ona teraz w samej Japonii. Zakorzenienie w tym co było grane 2008-2012 będzie widoczne, ale w niewielkim stopniu - realizowane IC poprzez rozterki postaci "pamiętających" te czasy - są to dwie osoby. Stawiamy na prowadzenie wielu biznesów, a fasadowo Yoshinobu-rengokai to nie jakaś tam mafia, mob czy cokolwiek tego typu - to po prostu grupa zajmująca się od wielu lat biznesem i właśnie rozpoczynająca swój venture investment w Los Santos. Oyabun i Wakagashira to rangi, których nie spotkacie na serwerze. Ojciec rodziny rezyduje z najważniejszymi ludźmi w ojczyźnie, w Japonii. Nasz mały odłam w Los Santos działa na ich rzecz. W ramach działania organizacji wprowadzamy sami sobie ograniczenie ilości członków (nie ilości WB) - Yakuza w stanach nigdy nie była przepotężna - a dzięki takiemu podejściu w zasadzie otwieramy sobie nowe, ciekawe ścieżki rozgrywki. Zachowamy zasady rządzące Yakuzą, które w ostatnich latach głównie w Japonii, ale też i poza jej granicami zwiększają na powrót swoje znaczenie. Przez to między innymi nie będziemy brudzić sobie rąk handlem narkotykami. Równocześnie będziemy prowadzić handel bronią, ale trochę inaczej niż do tej pory przyzwyczaiła wszystkich rozgrywka na serwerze. Zobaczycie nas w akcji. Skład: freq619 Seba Diego Ripper Idi Patrick0zip Vincert Odpadli: Soth24 Credits: grafika: Seba/freq619 tekst: Seba/freq619
 36. 3 polubienia
  ale co on ma wymagac od supportera, ktory tylko naprawia auta in game itd? xD to nie jest ranga od rewolucyjnych zmian nawet ale znajac cb to wiesz lepiej
 37. 3 polubienia
  Dobra nie chce mi się dyskutować z Tobą. Gdybym miał możliwość, to bym Cię już na harem wysłał. Tak jak pisałem Akro, przy zmianach trzeba oczyścić atmosferę na forum z takich graczy. Są oni nam tu niepotrzebni, nie są zwiastunem żadnych zamian a wyłącznie malkontentami, którzy będą za każdym razem wyciągać jakieś brudy z gry na forum. Nie jest to potrzebne temu serwerowi, tym bardziej nowym graczom których chcemy przyciągnąć tu.
 38. 3 polubienia
  * Oprawcy przemieszczali się szarym admiralem, technicy badając CCTV na miejscu Ammunation doczytali, że rejestracja należy do Hamza Edwards, który prowadził pojazd. * Z samego monitoringu widać jak wychylony z bronią AK 47 są takie osoby jak Barakah Lazure oraz Metin Edwards. * Strzelał tylko i wyłącznie Barakah Lazure. * Gdy detektyw wyznaczał drogą dedukcji trasę to złapały ich monitoringi w miejscach takie jak: Siedziba FBI, ATM 24/7 Metropolitan. CCTV LSFC, Ammunation, Rooftop ATM, ATM z alei gwiazd, CCTC na szerokości alei gwiazd, ATM Hakael i samo Hakael. * Mężczyźni po zaparkowaniu przy Hakael wyszli z pojazdu usadawiając się na krzesłach przed barem. Z ich zachowania można wywnioskować, że rozmawiali na humorystyczne tematy bo każdy z nich co jakiś czas wyrywał się ze śmiechu. * Barakah Lazure po jakimś czasie podał pieniądze nieznajomemu przechodniowi. #EDIT Aha zapomnialem dopisac, nie bylo masek ani rekawiczek.
 39. 3 polubienia
  liryczna zadyma. żyjemy w 2020 roku i to logiczne, że w grze też będziemy grać rok 2020 bo najlepiej się w tym odnajdujemy - sami widzimy co się dzieje na świecie, co jest na topie i przekładamy to na rozgrywkę. większość graczy nie wie jak ugryźć klimat 90s bo jest po prostu niewygodny.
 40. 3 polubienia
  Dawno nie było zadymy na forum to trzeba zrobić na siłe, nie? Lata dziewięćdziesiąte są fajne do grania ale wyłącznie jako epizod bo na dłuższą metę się nudzą, współczesne czasy sprawdzają się lepiej. Że już nie wspomnę o tym, że ludzie nie potrafili odpowiednio tego grać i po 3 razy dziennie gliniarze wywozili czarnuchów na latynoskie dzielnice i odwrotnie, przykładów co się wtedy odpierdalało można namnożyć sporo.
 41. 3 polubienia
  Lore serwera będzie nakreślone na dniach, to była jedna z waszych propozycji, która do mnie dotarła - postaramy się w przyszłym tygodniu.
 42. 3 polubienia
  lata 90te zawsze konczyly sie graniem skorumpowanych gliniarzy i gangsterow tworzacych codzienne zamieszki siegajace az spawnu
 43. 3 polubienia
 44. 3 polubienia
 45. 3 polubienia
 46. 3 polubienia
 47. 3 polubienia
  Potrzebuje kilku graczy (najlepiej nowych i niedoświadczonych) do wcielenia się w role supporterów/prospectów klubu motocyklowego. Pomożemy z rozwinięciem waszych postaci, zapewnimy rozgrywkę w przyjaznym gronie, a w dalszej perspektywie personalne skiny dla każdego z was i wiele więcej innych atrakcji. Chętnie przyjmę też parę osób z ciekawymi i przemyślanymi postaciami na memberów. PW/DC aces#0066
 48. 2 polubienia
 49. 2 polubienia
 50. 2 polubienia
 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
  Zapisz się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...