>

Skocz do zawartości

Różowa pijawka / za mojego ojca, króla 2019-03-08

1500134615.png

 

Dzień kobiet - to już w piątek! Z tej okazji chcielibyśmy całą ekipą życzyć wszystkim paniom obecnym na naszym serwerze samych sukcesów. Spełniajcie swoje marzenia, bądźcie cały czas obok nas, aczkolwiek prosimy - nie dawajcie nam aż tak w kość. ;)

Jako że emocje po ostatniej zbiórce pieniędzy na WOŚP już opadły, przyszła pora na aktualizację serwerową. W aktualizacji przygotowaliśmy dla Was trochę większych i mniejszych zmian, na które niektórzy z Was czekali już od dawna. Popracowaliśmy również nad serwerowymi lagami, by grało Wam się nieco płynniej.
 
 
wybory.png
 
Wybory

Jako administracja skupiamy sporo naszych wysiłków (wysiłków ralteza) na rozwoju strefy politycznej serwera. Robimy to uderzając nie tylko w samo miasto, ale często i w cały stan San Andreas. Chcemy, by politycy i cała otoczka im sprzyjająca była na serwerze kolejną prężnie działającą siłą na miarę organizacji porządkowych czy przestępczych. Stąd też pierwsze zmiany w postaci chociażby skryptowych wyborów, które pojawiły się już jakiś czas temu i mogliście z nich korzystać chociażby w trakcie ostatnich wyborów, na których temat więcej dowiecie się w temacie State Senate Elections. Tym jednak, którzy skryptu jeszcze nie widzieli spieszymy się z krótkimi wyjaśnieniami:
 
Głosowanie było dostępne już około dwa lata temu, jednak każde kolejne wybory wymagały ingerencji dwóch osób: programisty i lidera rządu (IC). Nazwiska kandydatów leżały na sztywno w kodzie serwera, a wyniki były wyciągane i podliczane ręcznie. Od tej pory lider rządu oprócz statusu nad głową i rozpoznawalności w świecie gry zyskuje kilka komend, którymi może zarządzać wyborami sam. Zmieniać oraz podliczać wyniki, dodawać, usuwać kandydatów z poziomu gry, jak również z poziomu forum.
 
skiny.png
 
Sklepy z ubraniami

Znaczny lifting dotknął też sklepy z ubraniami, w których kupuje się skiny. Teraz nie trzeba już przeklikiwać kilkuset skinów, żeby znaleźć ten właściwy w stosie tych, które chociażby kolorem skóry nie pasują do naszej postaci. Skiny zostały również odwrotnie posegregowane i pokazują się w kolejności od najnowszego do najstarszego skina - dzięki temu będziecie na bieżąco mogli się zapoznawać z dodawanymi przez nas do gry modelami. Kategorie w sklepach można w dowolny sposób modyfikować, co otwiera graczom możliwość rozwijania własnych marek odzieżowych, jubilerskich, czy z innymi akcesoriami, które można zakupić w sklepach.
 
narkotyki.png
 
Zmiany w narkotykach

Mniej więcej rok temu po licznych problemach z dodawaniem nowych narkotyków w końcu udało nam się wprowadzić w życie wiele nowych rodzajów narkotyków. Do tej pory jednak ta zmiana opierała się głównie na nazewnictwie. Teraz poszliśmy o krok dalej i każdy nowy narkotyk może być w każdej chwili modyfikowany, a jego właściwości mogą być zmienne dla każdego rodzaju uwzględniając:

 • Różne statusy wyświetlane nad głową, przykładowo naćpany, zjarany, pobudzony i tak dalej, ponadto status jest różny zależnie od płci postaci (np. zjarany i zjarana),
 • manipulację efektami, jakie dają narkotyki (począwszy od leczenia, poprzez dodawanie siły, na drobnostkach jak efekty pogodowe kończąc) i ilości tych efektów,
 • czas wpływu danego narkotyku na organizm naszej postaci,
 • ustalenia, czy dany narkotyk uzależnia czy też nie,
 • kilka losowych /do, które informują nas o tym, jaki wpływ ma narkotyk na nasz organizm i jak należy odgrywać postać po jego zażyciu,
 • Rzeczy, które były dostępne już wcześniej, jak ceny czy też nazwy na cornerach.

Za wszystkie te rzeczy odpowiada odpowiedzialny za narkotyki Gamemaster, którym na chwilę obecną jest Mccon. To on podejmuje decyzje o tym, który narkotyk reprezentuje dane efekty, jak i czy należy dodać nowe pozycje na liście serwerowych narkotyków. Ostateczna decyzja zawsze należy do niego - nie znaczy to jednak, że nie możecie do niego pisać w formie ticketów z propozycjami wprowadzenia nowych narkotyków na serwer. Zwłaszcza, jeśli przykładowo sami zajmujecie się produkcją takich specyfików.
 
obiekty.png
 
Obiekty na serwerze

Kolejną sprawą, którą chcemy się z Wami podzielić, a która jest też swoistym apelem do graczy dotyczy obiektów. To właśnie ich nadmiar w dużej mierze odpowiada za lagi na serwerze. Przez ostatnie kilka dni ekipa serwera na czele ze Sproketem musiała skupić się na przewertowaniu wszystkich zbędnych stref i interiorów, których, jak się okazało, jest naprawdę dużo. Jako, że jakiś czas temu zdjęliśmy limity drzwi na postać, dziesiątki osób na swoich nieaktywnych postaciach zaczęły trzymać po kilka do kilkunastu interiorów (rekord to 52 interiory na postaci, która wchodziła do gry raz na miesiąc) tylko po to... żeby je mieć. Podobnie sprawa miała się ze strefami, gdzie niektórzy gracze omijali limit 30 obiektów na strefę tylko po to, żeby móc zbudować sobie żywopłot w palomino (43 obiekty samego płotu + reszta obiektów na strefie). W związku z tym:

 • Zmniejszono dozwolony limit obiektów do 1500 na interior,
 • przywrócono limit drzwi na postać, na chwile obecną jest to: 3 bez konta premium (wcześniej 2) i 5 dla osób z kontem premium. Administracja nie będzie więcej przypisywać drzwi osobom które osiągną limit /bo chcą sobie kupić kolejny domek/,
 • limit obiektów na strefę wynosi 30 i został zablokowany - nie będzie już możliwości obejścia go,
 • usunięto wiele zbędnych obiektów z Palomino Creek, bo ich nadmiar zaczął już powodować crashe. Administracja stopniowo usuwa interiory osób, które od dawna nie grają i tylko magazynują interiory,
 • grupy nie służą do przechowywania interiorów domów. Interiory domów na grupach będą usuwane, a takie grupy w ostateczności również zostaną skasowane.

W statystykach:

W ciągu ostatnich kilku dni liczba wszystkich obiektów na serwerze zmniejszyła się z 357000 do 293197. Jednocześnie tylko na świecie 0 liczba obiektów zmalała z 17500 do 11527. Dla porównania limit obiektów w 2014 wynosił 80 tysięcy ogółem i ok. 2 tysięcy na świecie 0. Jak sami widzicie, różnica jest zatrważająca i już teraz po usunięciu 50k obiektów lagi na serwerze są znacznie mniej odczuwalne. I tutaj przechodzimy do apelu: nie chomikujcie zbędnych interiorów. To czy macie 5 drzwi, 15 czy 50 nie dodaje Wam żadnego prestiżu, a jedynie zwiększa potencjalne lagi na serwerze. Parę miesięcy temu został w Wasze ręce oddany menedżer obiektów, byście swoje interiory mogli zapisywać bezpośrednio w nim i/lub na komputerze. Jeśli jakiś interior Wam się podoba, a nie potrzebujecie go w danym momencie to zgrajcie go do panelu i nie trzymajcie niepotrzebnie na serwerze. Wykorzystywanie 30 obiektów, żeby zrobić żywopłot również nie ma sensu, skoro można to zrobić znacznie mniejszym nakładem pracy.
 

napis.png


Mniejsze zmiany:

 • Dodano informację dla LSPD o nicku gracza dzwoniącego na 911. Skończyła się era śmieszków spamujących bezsensownymi zgłoszeniami,
 • skrypt LSFD został wzbogacony o /kogut i /kogut2,
 • zamieniono /pokaz prawko /pokaz dowod na ID/licencje,
 • zmieniono ban na kick i unspawn auta za próbę tuningu - pozwala to przeładować komponenty i uniknąć bugowania tuningu,
 • dodano wyświetlanie nazwy przedmiotu zegarka po jego użyciu (/time, /czas lub /u -> przedmiot) * Simon Sarno spogląda na zegarek nazwa_itemu,
 • zaktualizowano panel zakładania postaci na 2019 rok, co przekłada się na aktualizacje przedmiotów w wybierałce, usunięcie starych nieużywanych skilli, możliwość założenia najmłodszej postaci o roczniku 2002 (wcześniej 1998).

Naprawione bugi:

 • Naprawiono stary bug, który powodował złe wyświetlanie otrzymywanej na start sumy pieniędzy.
 • naprawiono buga z kradzieżą grupowych fur, który pozwalał na ich prowadzenie mimo ogólnej blokady,
 • naprawiono komende /relog, teraz wybiera dobrą postać,
 • naprawiono buga z krzyczeniem przez nieodebrany telefon (było słychać w słuchawce zanim odebrałeś),
 • poprawiono kilka mniejszych literówek przy cmds /rozwiaz, wyciąganiu z torby,
 • naprawiono buga z /szrot, z powodu którego wielu graczy otrzymało bana za bugowanie gotówki,
 • poprawiono działanie automatycznej naprawy pojazdu przy kicku za /psucie pojazdów/,
 • naprawiony bug z pieniędzmi z firmami truckerskimi,
 • naprawiono błędy w serwerowej giełdzie, w związku z czym ta ponownie została oddana do użytku graczy.

Słowem zakończenia jak zwykle wielkie podziękowania należą się Sproketowi za odwalenie dobrej roboty przy kodzie. Powoli zabieramy się także za reorganizacje strefy cywilnej na serwerze o czym już od paru tygodni z kilkoma graczami dyskutujemy na kanale discord. Zostało tam więc tylko przypomnieć o umiarze względem obiektów na serwerze, jeszcze raz pozdrowić wszystkie kobitki no i życzyć miłej gry na serwerze ;)

 

Cieplutko pozdrawia,
Ekipa Los Santos Roleplay.

Wielka Orkiestra Lskowej Pomocy 2018/19 2019-01-16

price_tag_Vector_Clipart.png

 

Witajcie!

 

Po kilku miesiącach przygotowań dotarliśmy w końcu do 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już drugi rok z rzędu przystąpiliśmy do tej niesamowitej akcji i nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwy z rezultatów naszej całej społeczności.

 

Jak pewnie pamiętacie, w zeszłym roku zbieraliśmy na dofinansowanie oddziałów neonatologicznych aby pomóc maluchom w szpitalach tuż po narodzeniu. Wtedy zebraliśmy 1,302.00zł! W tym roku zbieraliśmy na podobny cel, dla zakupu sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Dzięki Waszej hojności bez problemu niemal podwoiliśmy zeszłoroczny wynik i razem zebraliśmy łącznie:

 

2,515.30 zł!

 

Kwota 2.5 tysięcy złotych wydaje się kroplą wody w oceanie ponad 92 milionów zebranych w całej Polsce, ale ta kwota może opłacić na przykład defibrylator, który uratuje jakiemuś noworodkowi życie. I o to w tej całej akcji chodzi. Orkiestra zebrała tyle pieniędzy dzięki tysiącom dobrodusznych ludzi takich ja Wy i to dzięki Wam życia są ratowane.

 

Szczególnie podziękowania należą się również tym, którzy postanowili odmówić sobie kilkudziesięciu kebabów, żeby wygrać w naszych aukcjach na Allegro. Tym samym, w imieniu całej ekipy, która organizowała Lskową Orkiestrę, serdecznie im dziękujemy.

 

Teraz trochę biurokracji. Te pieniążki zebraliśmy w następujący sposób:

 

Allegro Willa MaddDogga: 800.00zł

Allegro Zapalniczka Zippo®: 365.00zł

Allegro Koc LS-RP: 162.50zł

Allegro Kubek LS-RP: 133.50zł

Allegro Poduszka z tagiem: 102.50zł

Allegro Poduszka z krajobrazem: 91.00zł

Allegro Płyta Bedoesa: 91.00zł

 

Te kwoty zostaną zapłacone przez zwycięzców aukcji prosto na konto WOŚP poprzez Allegro.

Dodatkowo LS-RP przeleje na rzecz Orkiestry ze swojego konta:

 

359.10zł z przelewów zakupu konta premium w dniu finału.

218.70zł z smsów zakupu konta premium w dniu finału.

192.00zł po 1.00zł za każdy los wylosowany na PS4 w Grudniu.

 

Na łączną sumę 769.80zł. Potwierdzenie tego przelewu wrzucimy na forum wkrótce.

//Edit Potwierdzenie przelewu znajduje się tutaj: https://image.ls-rp.net/1547734247.png

 

 

Fakt, że w jeden dzień w roku, praktycznie cały 38 milionowy naród potrafi się zjednoczyć w tym jednym celu i razem celebrować dzień niesienia pomocy jest niesamowity. Nie przejmujcie się dysydentami, których pretensjonalne i złośliwe postulaty mieszają z błotem 27 lat dobroduszności i jedności narodu. Hojni i dobrzy ludzie tacy jak Jurek Owsiak, tacy jak Wy wszyscy, którzy bezinteresownie pomogliście, zawsze zwyciężą nad zawiścią i wszędobylstwem ludzi małych. Nie przestawajcie pomagać i szerzcie dobro na świecie. Pomaganie jest dziecinnie proste!

 

 

1515887662.png

Witaj 2019! 2018-12-30

1546188708.jpg

 
 
Witajcie,
 
W dwóch ostatnich aktualizacjach zapowiadaliśmy Wam nowy system zarządzania obiektami na serwisie i chronienia się przed administrator(kami) przypadkowo usuwającym dobre obiekty ; >>
 
Dodatkowo w tym wydaniu, ogłaszamy zwycięzców Balonów 2018!
A także przypominamy Wam o naszych aukcjach WOŚP, które startują już dziś.
 

 1546187678.png

 
 
Przechodząc do zakładki GRA znajdziecie w menu nową opcję - Menedżer Obiektów.
Ten kompletnie nowy system ma trzy zadania:
 
Zadanie #1
Służyć jako kopia zapasowa Waszych interiorów
 
Każdy z Was może teraz zrobić sobie dowolną ilość kopii Waszego interioru. Możecie na przykład zbudować sobie interior na święta, zapisać go, usunąć w styczniu, a za rok kiedy kolejny sezon świąteczny się rozpocznie, ponownie wrzucić te same obiekty do Waszych drzwi.
 
Istnieje możliwość zapisania sobie interioru jakiegoś fajnego baru, który prowadziliście i może Wam się przydać na innych postaciach w przyszłości.
 
Ale przede wszystkim teraz można zabezpieczyć swoje interiory przed ich nieodwracalnym zniknięciem kiedy Wasza postać nie weszła do gry przez miesiąc.
 
Zadanie #2
Służyć jako system szablonów dla budowniczych.
 
Wydaje nam się, że najżmudniejszą częścią budowania interiorów jest stawianie i spasowanie ścian, podłóg i sufitów, a także tworzenie schodów i  drzwi. Dzięki temu systemowi, kiedy zbudujecie sobie jeden bardzo prosty interior w stanie tzw. "do wykończenia", możecie go sobie zapisać i załadować przy następnej budowie aby mieć fajną, gotową fundacje na dalsze dekorowanie.
 
Zadanie #3
Służyć jako miejsce do dzielenia się interiorami z innymi
 
Wchodząc na stronę główną Menadżera Drzwi zobaczycie kilka przygotowanych przez nas i graczy gotowych do wgrania interiorów. Mamy nadzieję, że z czasem interior makerzy będą dodawać tu swoje kreacje. Na początku szczególnie zależy nam na małych szablonach, które gracze mogą sobie samodzielnie dekorować i wykańczać w grze. Pierwsze 20 takich szablonów dobrej jakości zostanie przez nas nagrodzone GSami.
 
 
 

1546187687.png

 

 
Jak używać tego systemu? To proste!
 
Po wejściu w dowolny interior zobaczycie na ekranie jego podsumowanie. Tytuł, autora, kategorię, liczbę obiektów, ilość polubień innych graczy oraz opis autora.
 
Rząd przycisków na górze umożliwia Wam:
 
1. Pobrać kopię zapasową tego interioru na dysk. Ten plik jest aktualnie bezużyteczny, ale w niedalekiej przyszłości dam wam możliwość wgrywania tych plików z dysku a także konwertowania obiektów zrobionych w MTA na format LS-RP.
2. Wgrać ten set obiektów do jednych z Waszych drzwi. O tym napiszemy więcej w sekcji poniżej.
3. Napisać wiadomość prywatną do autora setu.
4. Polubić lub przestać lubić dany set.
 
Wgrywanie obiektów do swojego interioru
 
Po wybraniu opcji "Wgraj do interioru" na danym secie obiektów, wyskakujące okienko zapyta Was o drzwi do których chcielibyście wgrać swój set obiektów. Nawiasy przy nazwach drzwi wskazują jaki dane drzwi mają limit obiektów. Po wybraniu drzwi i kliknięciu przycisku "Wczytaj Obiekty" wyskoczy Wam informacje o poprawnej operacji. Ostatni krok to wpisanie /drzwi opcje i przeładowanie obiektów. :)
 
Ważne informacje:

 • Wszystkie obiekty z wybranych drzwi zostaną usunięte i zastąpione nowymi!
 • Koordynaty wyjścia drzwi zostaną zmienione na te, które przygotował autor setu.
 • Zmiany nie będą widocznie, do póki nie wpiszecie /drzwi opcje i nie przeładujecie obiektów.
 • Ten system działa również na budynkach grup i tylko liderzy grup mają dostęp do tej operacji.

Tworzenie kopii zapasowej swojego interioru (i publikowanie go dla graczy)
 
W tym celu należy użyć przycisku "Utwórz Set" w menu po lewej stronie menedżera. Na liście dostępnych drzwi należy wybrać te, które się eksportuje, a następnie trzeba wypełnić formularz poniżej.
 
Po poprawnym utworzeniu setu zostaniecie przekierowani do strony jego podglądu.
Jako autorzy tego setu macie dostęp do przycisku "Edytuj".
 
Publikowanie
W sekcji edycji setu macie możliwość ustawienia widoczności setu na "Publiczny" co sprawi, że inni gracze będą go wiedzieli na liście menedżera i będą mogli go pobrać oraz załadować do swoich drzwi.
 
 
Balony 2018
 
Święta już za nami, głosowanie w Balonach zakończone, głosy podliczone, tak więc ogłaszamy wyniki!
 
Tak jak zawsze, dajcie nam parę dni na pozbycie się noworocznego kaca, po którym rozdamy wszystkim nalepki na profil. Od liderów grup, które wygrały prosimy o wrzucenie ostatniego aktywnego rosteru pod tematem. W przypadku aktywnych organizacji roster na początku Listopada 2018, w przypadku zamkniętych organizacji, ostatni aktywny roster. W tym roku w głosowaniu wzięło udział 456 graczy czyli o 33% więcej niż w 2017.
 
 
administrator.png

gamemaster.png

mod.png

supporter.png

fmod.png

biznes.png

org.png

projekt.png

pub.png

filmowiec.png

modder.png

grafik.png

female.png

male.png

user.png

gracz.png


 
Ekipa
 
Jak co roku chcemy również podziękować licznym członkom ekipy, którzy pracują na rzecz serwisu przez dłuższy okres czasu. Prowadzenie takiej dużej organizacji może się udać tylko i wyłącznie dzięki zgranemu składowi dedykowanych ludzi i ich długotrwałe zaangażowanie jest niezmiernie doceniane.
 
Jarek - 7 lat
Sim00n - 7 lat
Blint - 5 lat
Montgomery - 4 lata
Tetris - 4 lata
Akro - 3.5 lat
Raltez - 3.5 lat
Sparrow - 3.5 lat
Pixinio - 3 lata
BullDoge - 2 lata
Chrystian - 2 lata
Fabrekas - 2 lata
Jasiek - 2 lata

miczis - 2 lata
Tuptuś - 2 lata
Winzip - 2 lata
Zibi - 2 lata
 
 
Wielka Orkiestra Lskowej Pomocy
 
Dzisiaj o godzinie 21 startują nasze aukcje WOŚP i będą dostępne przez następne 2 tygodnie.
Poniżej znajdziecie faktyczne zdjęcia aukcjonowanych przez nas przedmiotów (pic rel) i linki do aukcji.
 
Tutaj chcemy też zaznaczyć, że już na ten moment LS-RP przeznaczy 192zł na Wielką Orkiestrę, po złotówce za każdy wylosowany przez Was los na PS4. A skoro o PS4 mowa to chcemy również oficjalnie podziękować i pogratulować graczowi HackMe, który wygrał loterię posiadając 5 losów (ok 2.5% szans na wygraną).
 
 
 

 1546191945.png

 

1546191952.png

 

1546191959.png

 

1546191965.png

 

1546192234.png

 

 

Linki do wszystkich aukcji znajdują się tutaj:

 

Willa Maddogga

Zapalniczka Zippo®

Poduszka z krajobrazem

Poduszka z graffiti

Koc LS-RP

Kubek z podpisami ekipy

Płyta Bedoesa z dedykacją

 

 

 

I to tyle od nas na dzisiaj.

Trzymajcie się ciepło i bezpiecznie na sylwestra!

 

Szczęśliwego Nowego Roku życzy,
Ekipa Los Santos Roleplay.

Wesołych Świąt! 2018-12-23

 1544068753.png

 

Witajcie,

 

W trakcie pisania tej aktualizacji nasze babcie i mamy wściekle przygotowują świąteczne potrawy, kuchnie pachną barszczem i pierogami, polsat szykuję taśmę z Kevinem a my w pocie czoła kompilujemy nowy kod.

 

 

 1545526166.png

 

 

Na samym początku chcemy Wam życzyć ...

Ile drugów na Ganton

Ile na vinewood ścigantów,

Ile deaglów w obiegu,

Ile na drogach premierów,

Ile zbugowanego hajsu,

Tyle w święta miłej radości, dobra, ciepła i miłości,

Życzymy wszystkim graczom LS-RP.

 

A teraz do zmian:

 

 

1545525535.png

 

 

Logo w grze
Od dziś w prawym górnym rogu gry zobaczycie nasze lskowe logo oraz aktualną datę.
 
Szybkie ściąganie plików w grze
Od paru dni mogliście zauważyć znacznie szybsze pobieranie plików w grze. Oprócz zacznie szybszego transferu, wasza gra będzie również pobierać kilka plików na raz.
 

Historia nieodebranych połączeń

Od dzisiaj w telefonach możecie zobaczyć historię ostatnich 20 połączeń przychodzących. (Dzięki Gumi0k)

 

Zmiany więzienne
Komenda /aresztuj została wyposażona we freeza. Dzięki temu, gracze trafiający do interioru więzienia nie będą już pod niego spadać.
 
Po aresztowaniu podobnie do aktualnego system, przedmioty Waszej postaci zostaną zarekwirowane. Jednak od teraz, po zakończeniu odsiadki, możecie je odebrać w holu więziennym używając komendy /areszt odbierz. (Dzięki _krzysztof)
 

 

1545525406.png

 

 
Historia bankowa
Historia transakcji bankowych Waszych postaci jest teraz dostępna w banku. Używając komendy /bank i wybierając opcjo transakcji, możecie zobaczyć datę, kwotę oraz numer rachunku odbiory i nadawcy każdej transakcji. (Dzięki cobbos)
 
Wyrażenia postaci
Transakcje na cornerze będą się teraz pokazywały w formie /ame nad głową. (Dzięki taxfree)
 
Rozmawianie przez telefon przy głośnych osobach będzie teraz bardziej ryzykowne ponieważ wszystkie krzyki (/k) dziejące się obok kogoś rozmawiającego przez telefon będą słyszane po drugiej stronie słuchawki. (Dzięki miamiboy)
 
Sejfy
Od dziś każde drzwi mają wbudowaną funkcję sejfów, w których można chować pieniądze. Sejf należy wykupić komendą /drzwi opcje co kosztuje $20,000 i każdy z nich ma limit gotówki, którą można w nim schować. Sejfy używa się komendami /drzwi wplac i /drzwi wyplac.
 
Przeszukania i Przedmiot
Podczas kupowania przedmiotów przyczepialnych w sklepach, będziecie je mogli teraz przesuwać i rotować przed zakupem. Robi się to klawiszem ataku. (Dzięki Wolfram)
 
Przeszukiwanie pojazdów oraz graczy ujawni nam teraz ile gram narkotyków mają przy sobie. (Dzięki kasabubu88)
 
Przeszukiwanie interiorów pokaże Wam ilość pieniędzy w sejfie
 
Od dziś można podnosić kilka przedmiotów na raz poprzez funkcję zaznaczania ich na ziemi. (Dzięki ukaanio)
 

 1545525480.png

 
Interiory specjalne
Od dzisiaj pod jedną komendą /int dostępne są interiory samolotów i łodzi. Po wejściu do kwalifikowanych pojazdów system przypomni Wam również o tej komendzie. W przyszłości zostaną dodane inne przykłady. Dzięki użytkownikowi żołnierz za zbudowanie interioru shamala.

 

 1545525452.png

 
Teleportowanie MGM
Mali Gamemasterzy mają teraz możliwość proszenia graczy o teleport do nich w celu odgrywania akcji. Po użyciu komendy /goto, gracz docelowy będzie mógł wpisać /akceptuj aby zezwolić MGM na teleport.
 

Rejestracje pojazdów

Od dziś użytkownicy kont premium mogą ponownie ustawiać dowolne tablice rejestracyjne używając komendy /v.

 
Bugfixy i inny zmiany

 • Komenda /podglad będzie teraz freezować po wejściu do interioru (Dzięki dragonslayer)
 • Model LSPada został podmieniony na inny obiekt
 • Naprawiono bug chowania torby do siebie samej
 • Zgłoszenia na 911 i 444 pokażą nick zgłaszającego (Dzięki chosen_)

 

 

 1544054487.jpg

 

 

Loteria Konsoli PS4 i Spidermana

Zgodnie z zapowiedzą w poprzedniej aktualizacji, dzisiaj (Niedziela, 23 Grudnia) o godzinie 20:00 odbędzie się losowanie szczęśliwego zwycięzcy naszej zimowe loterii. O północy z Soboty na Niedzielę, 183 zostały wylosowane co znaczy, że każdy los ma szansę ok. 0.55% wygranej. Kolejne losy możecie zdobywać do godziny 20:00 kiedy ich wylosowanie zostanie zablokowane.

 

Również zgodnie z obietnicą, 183zł (i mamy nadzieję, że więcej do godziny 20) zostanie przez nas przekazane na WOŚP oprócz naszych aukcji i dochodów z zakupów w dniu finału.

 

 

 1545526367.png

 

 

Najbliższe zmiany

Jak na pewno widzieliście w poprzedniej aktualizacji, w tym roku LS-RP ponownie wspiera akcję WOŚP. Wszystkie zamówione przez nas przedmioty dotarły już do naszej pieczary i jesteśmy gotowi na licytacje. Nasze aukcje staną się aktywne na Allegro 30 Grudnia a my tego samego dnia w aktualizacji nowo rocznej wrzucimy Wam faktyczne, realne fotki każdego przedmiotu. Wyglądają wyśmienicie! :) W aktualizacji noworocznej zobaczycie też przełomowy system zarządzania obiektami, o którym już wspominaliśmy i nowy system lombardów i paserów.

 

O godzinie 20:00 na twitch.tv/lsrpnet odbędzie się losowanie PS4.

 

30 Grudnia zakończymy głosowania w Balonach 2018 a 31 Grudnia sylwester z lską jak co roku odbędzie się gdzieś na serwerze.

 

Wam w najbliższych dniach życzymy odpoczynku od stresów szkoły i pracy a tym, którzy nie podróżują i szukają odpoczynku od pytań "kiedy się ożenisz/wyjdziesz za mąż" i "kiedy wnuki" miłej gry na serwisie. :)

 

Wesołych Świąt życzy.

Ekipa Los Santos Roleplay.

Mikołajki Lskowe! 2018-12-06

1544068753.png

 

 
Witajcie,
 
Przez ostatnie kilkanaście tygodni pracowaliśmy w pocie czoła aby przybyć Wam z kolejną aktualizacją, tym razem w Mikołajkowej edycji. Napracowaliśmy się niemniej niż Elfy Mikołaja tuż przed świętami ale jesteśmy dumni z tego co Wam za chwilę pokażemy. Ostrzegamy już na samym początku, żebyście zapięli pasy bo będzie to jedna z najdłuższych czytanek jakie opublikowaliśmy. Tak więc z piwem (lub soczkiem) w ręce, w wygodnym fotelu, miłego czytania :)
 
 

1544069458.png

 
 
Zmiany na forum
 
Wchodząc na stronę główną forum zobaczycie teraz wąską sekcję dodatkowego menu po prawej stronie. Zdajemy sobie sprawę, że w przeszłości gracze chcący rozpocząć grę na serwisie musieli przekopywać się przez tematy pomocy aby znaleźć odpowiedniego klienta SA:MP oraz znaleźć IP serwera, dlatego dzisiaj naprawimy ten błąd.
 
Oprócz łatwo dostępnych linków do klienta SA:MP i grania, w menu jest również Regulamin, nasz kanał YouTube oraz Facebook, kompletnie nowy Podręcznik LS-RP (o którym przeczytacie niżej) oraz nowy portal Lifeinvader (o którym również będzie niżej).
 
Na dokładkę wrzucam tam również widget Discorda, oraz od dawna zapomniany panel ostatnich statusów oraz ostatnich tematów na forum.
 
Chcemy również zapowiedzieć Wam nową funkcję panelu Gry, która pojawi się wraz z aktualizacją kodu w okolicach świąt. Od dawien dawna wysyłacie nam wiadomości pytając czy "da się odzyskać interior, który miałem w klubie na santa maria 2 lata temu". Czasem nawet piszecie "sava mi przypadkowo usunęła interior i nie wiem jak go odzyskać". :D Tak, my też czasem popełniamy błędy.
 
Na przeciw tym problemom postanowiliśmy oddać zarządzanie obiektami interiorów Wam! Nową funkcją panelu gry będzie możliwość stworzenie "snapshotu" Waszych aktualnych drzwi, zapisania go na serwerze LS-RP i wgrania go w późniejszym czasie do dowolnych drzwi. Co więcej, będziecie mogli pobrać Wasz interior na dysk, przechować go samemu i w przyszłości wgrać z powrotem na serwer.
 
Więcej na ten temat przedstawimy Wam pod koniec Grudnia, ale już teraz chcemy zapowiedzieć, że niedługo będziecie mogli eksportować Wasze zimowe kreacje na przyszły rok.
 
 

1544056697.png

 
 
Podręcznik LS-RP
 
Na wskutek niedawnego napływu nowych graczy, zastanawialiśmy się jak możemy uprościć Wam dostęp do informacji na temat serwisu. Na serwerze jest ponad 350 komend, drugie tyle różnego rodzaju ofert, przedmiotów, typów biznesów i innych skryptów włącznie z  narkotykami, wyścigami czy mini grami. Do tego forum zalane jest ekranami statystyk, grup, kont premium, giełd, map i innych paneli. Można się w tym szybko pogubić. Nasza aktualna Wikipedia (która miała rozwiązać ten problem jakiś czas temu) ma bardzo dużo wartościowych artykułów, ale jej przeglądanie i ogólny ład pozostawia wiele do życzenia.
 
Naprzeciw temu problemowi wychodzimy ze swoistą wikipedią 2.0.
Od dziś macie dostęp do wbudowanego w forum Podręcznika LS-RP.
 
W nowym podręczniku znajdziecie wiele artykułów, które znacie ze starej Wikipedii. Do ich grona dołączą też krótkie wstępy dla graczy kompletnie zielonych w Role-Play, grających po raz pierwszy na SA-MP i po raz pierwszy na naszym serwerze. Chętnie będziemy też dodawać do Podręcznika Wasze wpisy, szczególnie kiedy napiszecie je w formie tutoriali na konkretny temat. To może być budowanie interiorów od zera (włącznie z instrukcją jak kupić budynek, ile trzeba mieć pieniędzy czy skąd brać obiekty). Chcemy aby zawartość tych artykułów w Podręczniku służyła jako krótka referencja do przeczytania w 5 minut tak aby nikt nie zniechęcił się nakładem literatury.
 
Jednym ze zjawisk, które my administratorzy widzimy na co dzień, to sprawdzająca się w praktyce Brzytwa Hanlona. Ta mówi "Nigdy nie przypisuj złośliwości temu, co odpowiednio tłumaczy głupota". To znaczy, kiedy widzicie gracza wydającego się odwalaczem, nie zakładajcie od razu, że to faktycznie odwalacz. Częściej niż nie, taki gracz nie ma po prostu pojęcia jak grać na RP i potrzebuje po prostu podania mu ręki, która wciągnie go w nasz kreatywny świat. Liczymy, że ci z Was, którzy gracie z nami dłużej, będziecie przekazywać nowym graczom informacje o istnieniu tego Podręcznika. Na ten cel przygotowaliśmy nawet dla Was komendę /wiki [id gracza] (oraz /podrecznik [id gracza]), która najpierw pokaże Wam listę dostępnych artykułów a po wybraniu jednego z nich, wyślę wiadomość prywatną do gracza [id] z odpowiednim, skróconym linkiem do wiki. Będzie on w formie wiki.ls-rp.net/<krótki numerek>.
 
 

1544054857.png

 
 
Life Invader
 
Jednym z większych projektów przygotowanych dla Was z okazji mikołajek jest portal Lifeinvader –  serwis będący w dużym stopniu imitacją Facebooka. Spora część z was miała już styczność z tego typu portalami na innych serwerach, z kolei samą nazwę możecie dobrze kojarzyć z piątej części Grand Theft Auto. Nie chcemy więc specjalnie wychwalać naszego pomysłu – zdajemy sobie sprawę, że tego typu portal nie jest szczególną innowacją, jeśli chodzi o serwery Role Play. Wierzymy jednak, że jesteście w stanie przekonać się do tego pomysłu na nowo i Lifeinvader umożliwi wam dużo wiarygodniejsze oraz wierniejsze prezentowanie swojej postaci, swoich projektów w mediach społecznościowych.
 
Lifeinvader dostarcza od groma narzędzi dla każdego, kto będzie zainteresowany rozwojem swojej postaci w /internecie/. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu nowemu portalowi znikną wszelkie formowe tematy pokroju [twitter] czy [facebook], które nie wyróżniały się niczym szczególnym, a do użytku wejdą „prawdziwe” fikcyjne konta postaci. Konta, które będą mogły korzystać z multum narzędzi w postaci publikowania i komentowania zdjęć/filmów/innych materiałów, a także tworzenia własnych grup, fanpage'ów, wydarzeń, dodawania gier, naklejek oraz emotikonek. Warto również wspomnieć, że nasz nowy portal dostarczać będzie multum opcji do rozwijania swoich postaci, jak i całego fikcyjnego świata pod kątem fabularnym. Jest to zaledwie wierzchołek góry pełnej narzędzi i możliwości.
 
Nie jest tajemnicą, że LifeInvader najbardziej przysłuży się branży rozrywkowej. Nowo wybrany opiekun naszych serwerowych celebrytów Ikko wraz z grupą dobranych osób pod swoim kątem powoli planuje i wprowadza w życie pierwsze zmiany związane z portalem. Faktyczni serwerowi celebryci od teraz nie będą ograniczeni do posiadania jednego tematu w dziale „profile” - będą mogli również zadbać o to, by rozwijać, promować i reklamować swoją postać na kartach fikcyjnego portalu. Mamy nadzieję, że wkrótce będzie można zauważyć pierwsze walki o posty, like’i i udostępnienia, z kolei manipulowanie lajkami i innymi statystykami będzie pozwalało na wyróżnianie co bardziej znanych gwiazd. Jest to spory krok do przodu – suche tematy na forum, które nie były zbyt często odwiedzane i stanowiły z reguły jedynie garść suchych informacji odstawiamy do lamusa.
 
Kilka informacji technicznych - portal ten jest strefą w pełni In Character, aczkolwiek z pewnymi małymi ustępstwami. Przykładowo każde zdjęcie, film, czy inne pliki na portalu, które będą dotyczyć naszych postaci (przykładowo: „avatar” mający przedstawiać konkretnie naszą postać) będą musiały zostać zrobione na serwerze, tudzież mieć sampowy charakter. Oznacza to mniej więcej tyle, że tworzenie postaci i udawanie, że nasza postać jest kolejną super modelką poprzez wstawianie zdjęć znanej w naszym prawdziwym świecie piosenkarki nie będzie dopuszczalne. Konta nie stosujące się do tej zasady będą sukcesywnie blokowane. Nie będą jednak blokowane przykładowo za udostępnianie twórczości wyżej wymienionej znanej piosenkarki – nie samym San Andreas nasze postacie żyją i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dzieliły się tym, co w danym momencie jest akurat popularne.
 
W chwili obecnej członkowie naszej ekipy pracują nad tym, by projekt Lifeinvader był w jak największym stopniu przyjazny każdemu graczowi niezależnie od tego, gdzie i w jaki sposób gra (ani czy w ogóle jest zainteresowany prowadzeniem fikcyjnego konta internetowego swojej postaci). Udostępniony zostanie, gdy tylko dopniemy wszystko na ostatni guzik (o czym rzecz jasna wszyscy zostaną poinformowani). Gdy tylko nastąpi ten moment, po upływie tygodnia – dwóch zaczniemy powoli usuwać z forum mniej ważne zawartości In Character. W czasie okresu przejściowego będziecie mogli na spokojnie zaznajomić się z nową platformą i przenieść tam wszelkie aktywności internetowe swoich postaci. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak przyjmie się nowe rozwiązanie – wszelkie opinie jak najbardziej mile widziane!
 
 

1544055371.png

 
 
Balony 2018
Wygląda na to, że ostatnimi czasy ciągle celebrujemy jakiś jubileusz. Rok temu obchodziliśmy nasze dziesięciolecie, pare tygodni temu nasze jedenaste urodziny, a w tym roku, po raz piąty będziemy oficjalnie organizować tradycyjny plebiscyt Balony 2018.
 
Konkurs Balonów nazwanych na cześć Krzysia, założyciela LS-RP powstał aby celebrować wyjątkowych graczy, którzy swoją kreatywnością i pomysłowością sprawiają, że wszystkim nam gra się lepiej. Ich wkładem może być tworzenie fantastycznych postaci, dobrze prowadzonych organizacji, tworzenie pomocnego contentu na forum czy też po prostu pogodna i przyjemna obecność w grze, która swoją pozytywnością, humorem i zapałem umila grę wszystkim wokół nich.
 
W przeciwieństwie do poprzedniego roku, tym razem w Balonach mogą uczestniczyć wszystkie organizacje, które mogą już nie istnieć ale istniały w trakcie tego roku; oraz członkowie ekipy, którzy opuścili już ekipę. Przez ostatnie półtora tygodnia to Wy mieliście szansę zgłaszania grup do głosowania i one znajdują się na "liście wyborczej". Podobnie jak w zeszłym roku, głosowanie odbędzie się przez panel głosowania w zakładce Gra. Ten link przeniesie Was tam.
 
Głosowanie zostanie otworzone w Sobotę 8 Grudnia o godzinie 20:00.

Zasady pozostają proste:

 • Głosy na graczy zbanowanych nie będą liczone.
 • Każdy ma szansę oddania jednego głosu w każdej kategorii.
 • Swój głos można oddać i zmienić do czasu zamknięcia głosowania 30 Grudnia 2018 o 14:00.
 • Aby głos był ważny, na koncie gracza głosującego w dniu liczenia muszą być postacie, które przegrały min. 30 godzin.

Powodzenia wszystkim kandydatom i grupom! 
 
 

1544070729.jpg

 
 
Wielka Orkiestra Lskowej Pomocy
 
Papa Smerf zawsze mówi, że lepiej jest dawać niż brać. Od ponad 27 lat Jurek Owsiak i wspaniali ludzie z WOŚP idąc tą myślą organizują coroczną zbiórkę charytatywną dzięki, której zebrali już ponad 960 milionów złoty. Ich cele pokrywają opiekę medyczną i zakupu specjalistycznego sprzętu dla szpitali i placówek opieki noworodków, dzieci i seniorów. Mając szansę dołożyć naszą małą cegiełkę do tej sumy, w zeszłym roku postanowiliśmy wraz z Wami wspomóc akcję Jurka. Odnieśliśmy wtedy wielki sukces zbierając ponad 1300 złotych na wyrównanie szans leczenie noworodków i w tym roku idziemy za ciosem przystępując ponownie do WOŚP!
 
Tym razem zrobimy to na 3 różne sposoby. Po pierwsze, podobnie do zeszłego roku, wszelkie zyski ze sprzedaży GS (z przelewów i SMSów) w dniu 27 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (13 Stycznia), zostaną przez nas przelane na konto Jurka. Po drugie i znowu podobnie do poprzedniego roku, wystawiamy kilka aukcji pamiątek z LS-RP na Allegro. O sposobie numer trzy, przeczytacie troszkę niżej w aktualizacji. Przedmiotami aukcji w tym roku będą:
 


 
 

1. Willa Madd Dogga z unikatowym motorem i dodatkami
Ten przedmiot jest unikatowym zestawem fantów w grze a wsparcie WOŚP to jedyny sposób na kupienie czegoś na serwerze drogą OOC. Paczkę zawartych tu rzeczy możecie kojarzyć z zeszłego roku kiedy gracz Wishermil wylicytował ją za 565.00zł. W duchu tej szczytnej akcji Wishermil zdecydował się przekazać wille z powrotem do licytacji i oddać ją tegorocznemu zwycięzcy, za co bardzo mu dziękujemy. W skład tegorocznej paczki wchodzą:

 • Willa Madd Dogga z unikalnym i odświeżonym wnętrzem, rozbudowanym w trakcie tego roku przez Wishermila
 • Cztery pojazdy przystosowane do willi w tym helikopter, limuzyna i sportowa fura Waszego wyboru
 • Grupa rodziny a wraz z nią oskryptowana /brama na wjeździe do willi
 • 3 własne skiny w Balon Shopie
 • Roczne konto premium
 • Kompletnie nowy, unikalny i jedyny na serwerze motor

Poniżej znajdziecie, krótki filmik od backedoo prezentujący wille autorstwa użytkownika Egozim (z małą pomocą Ctronica), oraz galerie zdjęć motoru.
Biorąc pod uwagę cel jaki kupiec wspiera, te fanty będą "przypisane" do konta a nie do postaci, więc jeśli kupiec będzie chciał zmienić scenariusz swojej gry w dowolnym momencie, będzie mógł to zrobić.
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
 

1544053010.png

 

2. Zapalniczka Zippo® z grawerem LS-RP
Górując Waszą ankietę rzeczy, które chcecie zobaczyć na aukcji była zapalniczka Zippo®, tak więc mówisz i masz : ).
Wszyscy chyba znamy te charakterystyczne kliknięcie otworzenia się Zippo® z Hollywoodowych filmów. Bez problemu pewnie też przypominamy sobie Johna Mcclana ze Szklanej Pułapki, który oświeca sobie tunel wentylacyjny czy też Indiana Jonesa, którego ojciec przypadkowo podpala dywan w Ostatniej Krucjacie. Dzięki filmom i Broadwayowi, te zapalniczki stały się ikoną pop kultury.
 
Dlatego przedmiotem tej aukcji jest w pełni oryginalna i autentyczna Zapalniczka Zippo® wytworzona przez firmę Zippo Manufacturing Company z Bradford, Pennsylvania. Zapalniczka była wyprodukowana w USA i zawiera certyfikat autentyczności. Na samej zapalniczce znajdziecie laserowo wygrawerowane logo Los Santos Roleplay tak jak to widać poniżej.
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
 

1544053376.png

 
 
3. Poduszka w temacie GTA z logiem LS-RP (mamy dwie)
Na tej aukcji możecie licytować jedną z dwóch poduszek średniego rozmiaru (40cm x 40cm) wykonaną z <procent i tkanina>. Tył poduszki jest biały natomiast z przodu znajdziecie śliczną grafikę z GTA oraz nasze okolicznościowe, WOŚPowe logo LS-RP. Poduszka jest dekoracyjna i świetnie nada się do jakiegoś gaming roomu czy innego domowego baru w tematyce gier.
 
Poduszka #1: Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
Poduszka #2: Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
(Powyższe zdjęcia są renderem. Dokładniejszy wygląd poduszki zostanie pokazany bliżej świąt)
 
 

1544053403.png


 
4. Koc z logiem LS-RP
Aby skomplementować poduszkę LS-RP możecie również zalicytować wysokiej jakości pluszowy koc z miękkim polarem brandowany LS-RP. Dzięki dużemu rozmiarowi (200cm x 150cm) możecie go zabrać na ognisko, wrzucić do plecaka na plażę lub używać po prostu w domu. Na tym dużym kanwasie udało nam się również wrzucić fajny projekt graficzny i przybrać go w okolicznościowe, WOŚPowe logo LS-RP.
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 

(Powyższe zdjęcia są renderem. Dokładniejszy wygląd poduszki zostanie pokazany bliżej świąt)

 

1544054263.png


 
5. Kubek z podpisami ekipy i logiem (wersja 2017)
Przedmiotami zeszłorocznych aukcji były 3 kubki z podpisami członków ekipy oraz logiem LS-RP. W ciągu ostatniego roku jeden z kubków nie został odebrany przez jego kupce dlatego postanowiliśmy wystawić ten mały kawałek historii na ponowną licytację i dać komuś z Was cieszyć się nim. Kubek jest ceramiczny, zawiera na sobie podpisy członków ekipy, którzy byli z nami pod koniec 2017 roku i jest na nim okolicznościowe, WOŚPowe logo LS-RP.
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
 

1544053928.png

 

 
6. Płyta Bedoesa z autografem i dedykacją dla graczy LS-RP
Jeśli jesteście fanami polskiego rapu to na pewno słyszeliście o szybko zyskującym na popularności raperze - Bedoes. Dla niektórych z Was to będzie stara wiedza, a niektórzy z Was będą zaskoczeni dowiadując się, że Borys był aktywnym graczem LS-RP i nawet teraz czasem u nas pogrywa. Kilka lat temu jako nastolatek Bedoes przegrał setki godzin na LS-RP, nastukał ponad 2000 postów i często można go było spotkać na TeamSpeaku gdzie już wtedy tworzył muzykę.
 
Niedawno mogliście zobaczyć premierę oficjalnego klipu video do piosenki "Toy Story" w kolaboracji Bedoesa i Rafonixa, która pojawi się również na nowej płycie. Ten teledysk został wykonany między innymi przez jednego z naszych Administratorów (Kenniego) na naszym serwerze LS-RP i jest uśmiechem Bedoesa do jego początków w grach komputerowych. Po 7 dniach od wydania, teledysk ma już ponad 2 miliony odsłon na YouTube
 
Trzydziestego Listopada ukazała się premiera drugiej płyty Bedoesa pod tytułem "BEDOES & KUBI PRODUCENT - KWIAT POLSKIEJ MŁODZIEŻY". Borys chcąc wesprzeć naszą akcję WOŚP hojnie podarował nam swoją płytę wraz z jego autografem i dedykacją płyty dla graczy LS-RP. O ile pierwsze 10,000 sztuk tej płyty zawiera podpisy jej artystów, tak to jest jedyna płyta dedykowana specjalnie dla nas i jest przez to specjalnie wartościowa.
 
Tak więc na licytacji oferujemy własnoręcznie podpisaną i dedykowaną graczom LS-RP, nową płytę Bedoesa wraz z zestawem wlepek jakie pojawiają się również w pre-orderze.
 
Tracklistę oraz krótki opis wpływów i samej płyty możecie przeczytać na stronie SBSTUFF.
Zachęcamy też do polubienia Instagrama Bedoesa oo tutaj: https://www.instagram.com/bedoes2115/
 
Link do aukcji, która rozpocznie się 30 Grudnia o 21:00:00
 
 
 
W gwoli ścisłości i aby wszystko było dla wszystkich jasne, chcemy Wam przypomnieć, że my (LS-RP) nie przyjmujemy Waszych pieniędzy z aukcji. Te są specjalnie oznaczane na Allegro tak aby zyski szły prosto do Jurka. My tylko płacimy za zakup fantów z naszej kieszeni, trzymamy je w naszym tajnym HQ w podziemiach i kiedy nadejdzie na to czas, oddajemy je listonoszom aby dotarły do Was. Między innymi dlatego jedyną metodą płatności jest PayU - bo to ustala WOŚP i Allegro.
 
Niektóre z tych licytacji dadzą Wam trochę radości w grze, inne będą tylko ozdobami - pamiątkami, które być może za kilka lat dostarczą Wam trochę nostalgii i przypomną o starych dobrych czasach grania na lsce. Ale wszystkie te zakupy, nie ważne jak wartościowe (lub nie) mogą się wydawać, mają szansę pomóc komuś ulec zapłacenia ostatecznej ceny, mogą uratować komuś życie.
 
W zeszłym roku pokazaliście cudowny odzew do tej akcji dlatego nie mamy żadnych wątpliwości, że w tym roku zbierzemy jeszcze więcej pieniążków na cel zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych bo ... Pomaganie jest dziecinnie proste!
 
 

1544054487.jpg

 
 
Świąteczna Loteria
 
Kolejną tradycją, którą praktykujemy na LS-RP już od dłuższego czasu, a dokładniej od Sierpnia 2014 roku jest coroczna loteria różnego rodzaju gier i przedmiotów z Balon Shopu. W poprzednich latach rozdaliśmy kilka kopii GTA V, PUBG, Wiedźmina, Fallouta 4, Watch Dogs 2 i mniejszych indy tytułów.
 
Jak wiecie, LS-RP jest organizacją non-profit, żaden z członków ekipy nie ma żadnych zysków z serwera, i dzięki temu jesteśmy w stanie wydać nadmiar gotówki z końca roku na zabawy dla Was.
 
W tym roku do wylosowania będzie tylko jedna gra - wydany niedawno Spiderman. W wersji steelbook ze świetną stalową okładką, ta gra ma nowoczesną grafikę i ślicznie odwzorowanie miasto, które może konkurować nawet z produkcjami Rockstars! Dodamy jeszcze, że ta wersja Spidermana jest na PS4.
 
A jest na PS4 dlatego, że wraz ze Spidermanem, do wygrania jest nowiutka konsola PlayStation 4 Slim 500GB!
 

1544071449.png

 
W Balon Shopie jak zawsze będziecie mogli wygrać różnej długości konta premium, przedmioty, nagrody w postaci GSów a także los, który zakwalifikuje Was na loterię konsoli PS4 wraz z grą Spiderman. Sama loteria odbędzie się w Niedzielę, 23 Grudnia o godzinie 20:00 a losować będziemy jak corocznie na Twitchu. Więcej informacji na ten temat ogłosimy bliżej faktycznej daty.
 
Warunkiem uczestniczenia w loterii jest ukończenie 18 roku życia lub wysłania nam pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna na przyjęcie konsoli. Będziecie oczywiście musieli nam również podać nazwisko i adres, na który mamy wysłać paczkę.
 
Warto też przypomnieć, że ta loteria to tylko gra przypadków, a końcowym skutkiem tej całej zabawy jest fakt, że wspieracie nas swoimi portfelami. Pozwalacie nam organizować takie losowania gdzie ktoś, kto na co dzień nie może wyłożyć 1200zł na konsolę, ma szansę ją wygrać.
 
Dodatkowo - i to jest trzecia metoda wspierania Wielkiej Orkiestry Lskowej Pomocy - za każdy los na PS4 wylosowany w Balon Shopowej loterii, my LS-RP wpłacimy dodatkową złotówkę na WOŚP.
 
Powodzenia wszystkim chętnym i dobrej zabawy!  :)
 
 
Na koniec
 
Końcówkę tej aktualizacji napiszę z perspektywy 1 osoby i w imieniu swoim oraz Adama, Jarka i Mateusza. Od ponad półtora miesiąca kilkunastoosobowe grupy członków ekipy włożyły kupę swojego czasu aby ta aktualizacja mogła się udać. Od planowania WOŚP, przez dzwonienie i pisanie e-maili z firmami marketingowymi, przygotowywanie obiektów, tekstur, modeli, renderów, grafik, mockupów, tekstów, templatek, aukcji na allegro, kręcenia filmów ... po faktyczną logistykę zamówień i zabaw z pocztą ... przez tworzenie mnóstwa treści do podręcznika, projektowanie i wykonanie grafiki na forum ... instalacje, konfiguracje i własnoręczne pełne tłumaczenie programu do Lifeinvadera ... po małe zmiany w grze i bug fixy w trakcie pisania tej aktualizacji i wiele wiele więcej.
 
Za to wszystko, za całą pracę w tym szczytnym celu, za naprawdę kawał solidnej, zorganizowane roboty, wszystkim z całego serca dziękujemy.
 
Wielu z Was graczy również przysporzyło się do tej aktualizacji, wiecie kim jesteście i Wam również chcemy podziękować. Kiedy ja czy ktokolwiek inny napiszemy na Discordzie, że potrzeba grafiki, filmiku czy ludzi na serwer na już, zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Bez Was nie bylibyśmy w stanie zrobić nic porównywalnie fajnego.
 
W przyszłości
 
Oprócz wszystkiego co jest już dla Was dostępne dzisiaj, w najbliższej przyszłości spodziewajcie się kolejnych dużych wydarzeń na LS-RP. Wkrótce będziemy otwierać Lifeinvadera. W połowie Grudnia planujemy event zapalania wielkiej choinki w centrum niczym jak Rockefeller Center. Jak co roku możecie się spodziewać różnych śmiesznych pytań na globalnym OOC z czapkami mikołaja do wygrania. W święta planujemy wprowadzić wspomniane narzędzia do zarządzania drzwiami i kolejną sporą aktualizację kodu. Pod koniec roku wraz z ogłoszeniem zwycięzców Balonów nasze WOŚPowe aukcje staną się aktywne.
 
Jednym słowem, w ten sezon świąteczny będziecie od nas słyszeć sporo!
 
Ho ho ho,
Ekipa Los Santos Roleplay.

Mariaczi

Użytkownik Premium

Gram na LS-RP od 2019-02-21
Aktualnie na postaci: Calvin Rickman 148h

Wiktorex81

Użytkownik Premium

Gram na LS-RP od 2018-10-24
Aktualnie na postaci: Travis Colwell 7h

Montgomery

Moderator serwera

Gram na LS-RP od 2013-06-12
Aktualnie na postaci: ukrytej 22h

KeyStoner420

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2017-11-30
Aktualnie na postaci: Paco Abreu 29h

axaxo

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2018-11-27
Aktualnie na postaci: Kordian Rockstar 342h

michigan

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2018-12-30
Aktualnie na postaci: Frank Posada 59h

M0ode

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2019-03-02
Aktualnie na postaci: Cyril Zotov 48h

Pitruu1 20 lat

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2018-07-07
Aktualnie na postaci: Max Lorenz 35h

Willi 18 lat

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2013-10-24
Aktualnie na postaci: Lino Zamudio 29h

Ozii 25 lat

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2012-02-17
Aktualnie na postaci: Edgar Belov 36h

LANDSCAPE 16 lat

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2013-11-01
Aktualnie na postaci: Wizzy Rickman 10h

chemdawg91 22 lat

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2019-03-13
Aktualnie na postaci: Chauncey Washington 15h

tajgus 16 lat

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2019-03-08
Aktualnie na postaci: Zack Rashford 15h

candore

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2019-03-18
Aktualnie na postaci: Mike Mizchief 8h

hax

Użytkownik

Gram na LS-RP od 2015-01-17
Aktualnie na postaci: Troy Black 8h

Balon 28 lat

Główny administrator
Najlepszy administrator

Gram na LS-RP od 2007-10-01,
i przegrałem 0 godzin,
na 0 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 0 minutes.

blint 23 lat

Główny administrator
jak pan jezus powiedział

Gram na LS-RP od 2013-08-19,
i przegrałem 1076 godzin,
na 8 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 2 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 39 minutes.

Jarek

Główny administrator


Gram na LS-RP od 2009-03-10,
i przegrałem 383 godzin,
na 3 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 8 zgłoszeń,
i adminowałem przez 13 godzin i 48 minutes.

Sim00n

Główny administrator
Konta premium, bugi, skargi

Gram na LS-RP od 2012-01-29,
i przegrałem 1059 godzin,
na 2 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 0 minutes.

Sparrow

Główny administrator


Gram na LS-RP od 2012-11-22,
i przegrałem 1030 godzin,
na 5 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 19 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 0 minutes.

arjel 24 lat

Gamemaster
rosnę w siłę jak żabki

Gram na LS-RP od 2012-05-24,
i przegrałem 1369 godzin,
na 43 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 3 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 11 minutes.

bliss

Gamemaster
/ᐠ。ꞈ。ᐟ\

Gram na LS-RP od 2012-09-28,
i przegrałem 1468 godzin,
na 22 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 14 zgłoszeń,
i adminowałem przez 1 godzin i 55 minutes.

Bosmer

Gamemaster


Gram na LS-RP od 2013-02-12,
i przegrałem 1459 godzin,
na 19 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 1 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 39 minutes.

degus

Gamemaster


Gram na LS-RP od 2013-05-03,
i przegrałem 748 godzin,
na 30 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 15 zgłoszeń,
i adminowałem przez 35 godzin i 3 minutes.

DIRTY_

Gamemaster
drunk master style

Gram na LS-RP od 2012-02-02,
i przegrałem 1450 godzin,
na 13 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 8 zgłoszeń,
i adminowałem przez 8 godzin i 0 minutes.

ikko

Gamemaster


Gram na LS-RP od 2013-06-12,
i przegrałem 633 godzin,
na 8 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 13 zgłoszeń,
i adminowałem przez 8 godzin i 24 minutes.

mccon

Gamemaster


Gram na LS-RP od 2012-08-26,
i przegrałem 706 godzin,
na 6 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 61 zgłoszeń,
i adminowałem przez 12 godzin i 58 minutes.

PandaKamil

Gamemaster
projekty fabularne

Gram na LS-RP od 2016-12-27,
i przegrałem 1674 godzin,
na 4 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 6 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 45 minutes.

Raltez

Gamemaster
organizacje porządkowe, FCJ

Gram na LS-RP od 2014-01-26,
i przegrałem 2574 godzin,
na 23 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 5 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 0 minutes.

Chrystian

Moderator serwera
We are not crazy... WE ARE AMAZING!

Gram na LS-RP od 2012-02-02,
i przegrałem 1997 godzin,
na 15 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 2 godzin i 6 minutes.

Ctronic

Moderator serwera
Tuning - opiekun,Organizacje prywatne

Gram na LS-RP od 2013-07-17,
i przegrałem 961 godzin,
na 8 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 2 zgłoszeń,
i adminowałem przez 4 godzin i 35 minutes.

Expandera

Moderator serwera


Gram na LS-RP od 2016-09-12,
i przegrałem 1562 godzin,
na 13 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 2 zgłoszeń,
i adminowałem przez 22 godzin i 45 minutes.

Hippo

Moderator serwera


Gram na LS-RP od 2014-12-20,
i przegrałem 941 godzin,
na 4 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 22 godzin i 38 minutes.

Kenni

Moderator serwera
Organizacje prywatne

Gram na LS-RP od 2012-02-06,
i przegrałem 1800 godzin,
na 21 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 23 zgłoszeń,
i adminowałem przez 12 godzin i 55 minutes.

Montgomery

Moderator serwera


Gram na LS-RP od 2013-06-12,
i przegrałem 758 godzin,
na 5 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 22 zgłoszeń,
i adminowałem przez 37 godzin i 1 minutes.

Młodzian 2 lat

Moderator serwera
حفظ الله سوريا

Gram na LS-RP od 2012-02-02,
i przegrałem 4497 godzin,
na 22 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 23 godzin i 13 minutes.

reksio_variacik

Moderator serwera


Gram na LS-RP od 2014-12-25,
i przegrałem 1605 godzin,
na 25 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 13 godzin i 35 minutes.

Sava 24 lat

Moderator serwera
GIRL FROM 71

Gram na LS-RP od 2013-05-25,
i przegrałem 2098 godzin,
na 18 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 1 zgłoszeń,
i adminowałem przez 22 godzin i 27 minutes.

Simeroo 27 lat

Moderator serwera


Gram na LS-RP od 2012-02-02,
i przegrałem 1737 godzin,
na 11 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 16 zgłoszeń,
i adminowałem przez 17 godzin i 12 minutes.

Sproket

Moderator serwera


Gram na LS-RP od 2015-10-07,
i przegrałem 1268 godzin,
na 18 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 5 zgłoszeń,
i adminowałem przez 11 godzin i 28 minutes.

swp

Moderator serwera
Skiny personalne

Gram na LS-RP od 2014-12-06,
i przegrałem 756 godzin,
na 20 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 2 zgłoszeń,
i adminowałem przez 18 godzin i 42 minutes.

TheLordZibi

Moderator serwera


Gram na LS-RP od 2012-10-18,
i przegrałem 2395 godzin,
na 25 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 13 godzin i 3 minutes.

winzipior 21 lat

Moderator serwera


Gram na LS-RP od 2012-12-04,
i przegrałem 2283 godzin,
na 14 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 4 zgłoszeń,
i adminowałem przez 14 godzin i 40 minutes.

Arbez 19 lat

Support


Gram na LS-RP od 2014-12-08,
i przegrałem 544 godzin,
na 14 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 10 godzin i 51 minutes.

Hassha 20 lat

Support
Szymon

Gram na LS-RP od 2014-02-05,
i przegrałem 1063 godzin,
na 11 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 26 godzin i 3 minutes.

largos

Support
when we come for you

Gram na LS-RP od 2017-08-16,
i przegrałem 698 godzin,
na 11 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 17 godzin i 33 minutes.

login1

Support
cuz im a wise guy

Gram na LS-RP od 2012-08-29,
i przegrałem 1169 godzin,
na 15 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 34 godzin i 59 minutes.

Meza 22 lat

Support


Gram na LS-RP od 2013-03-06,
i przegrałem 1225 godzin,
na 14 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 18 godzin i 31 minutes.

Norman

Support


Gram na LS-RP od 2012-02-05,
i przegrałem 1246 godzin,
na 8 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 27 godzin i 43 minutes.

Pharaoh

Support


Gram na LS-RP od 2018-03-21,
i przegrałem 289 godzin,
na 5 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 37 godzin i 44 minutes.

plewa

Support


Gram na LS-RP od 2016-09-17,
i przegrałem 660 godzin,
na 19 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 27 godzin i 5 minutes.

same

Support
¡juana's adicción!

Gram na LS-RP od 2017-06-17,
i przegrałem 558 godzin,
na 13 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 54 godzin i 42 minutes.

Vikiing 25 lat

Support


Gram na LS-RP od 2015-01-26,
i przegrałem 1204 godzin,
na 26 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 18 godzin i 9 minutes.

Adi 24 lat

Moderator Forum


Gram na LS-RP od 2012-02-02,
i przegrałem 324 godzin,
na 5 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 0 minutes.

miczis

Moderator Forum


Gram na LS-RP od 2016-09-16,
i przegrałem 7 godzin,
na 1 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 0 minutes.

Tetris 24 lat

Moderator Forum
Forumers

Gram na LS-RP od 2012-02-02,
i przegrałem 2601 godzin,
na 11 różnych postaciach.

A w tym miesiącu ...
sprawdziłem 0 zgłoszeń,
i adminowałem przez 0 godzin i 0 minutes.

Ironman Championship 2019-03-15

1.png

 

 

Dzięki współpracy ze świetnie prosperującym klubem samochodowym Elite Cars Club oraz szczodrością jego zarządu, który jest głównym sponsorem nagród udało nam się zorganizować dla Was, mieszkańców Los Santos, Triathlon charytatywny.

 

 

Wszystkie pieniądze, które uda się nam dzięki wam zgromadzić przekażemy na pomoc mieszkańcom południowej części miasta oraz potrzebującym rodzinom wielodzietnym.

Dodatkowo do całej akcji dołączył się ambasador klubu, Jackson Harrison dokładając dla potrzebujących początkową sumę $150.000, któremu bardzo dziękujemy!
 

 

 

Wydarzenie odbędzie się 24.03 (w niedzielę) o godzinie 21.

 

Uczestnicy proszeni są o dotarcie na miejsce najpóźniej do godziny 20:45.
 

 

 

Triathlon będzie zaczynał się na Marine, Vinewood rozpocznie go 30 kilometrowy bieg. Następnie na uczestników będą czekały rowery, którymi będą musieli pokonać trasę 60 kilometrów, która zakończy się na plaży Santa Maria Beach. Finalnie dla uczestników pozostanie do pokonania 1000m w wodzie.
Na całej długości trasy będą porozstawiane punkty z wodą oraz przekąskami kalorycznymi dla uczestników.

 

 

Mapa podglądowa:

Spoiler

 

Legenda:

Spoiler

 

 

 

 

Dla trójki zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów, które prezentują się następująco:

 

1. 50.000$ oraz 2 tygodniowa karta członkowska Elite Cars Club, 

2. 25.000$ oraz tygodniowa karta członkowska Elite Cars Club i niespodzianka,

3. 12.500$ oraz jazda próbna wybranym autem z kolekcji Elite Cars Club i nagroda pocieszenia.

 

 

Aby podjąć się uczestnictwa w triathlonie należy zgłosić swoje zainteresowanie według wzoru

oraz uiścić opłatę w wysokości 2500$.

 

Numer konta: 695154768.

Wzór:

Spoiler

 

((zgłoszenia dodawajcie w poście pod tym tematem  ;) ))

Crenshaw High School 2019-03-13

ldCBNAN.png

Crenshaw High School to publiczna, ogólnokształcąca szkoła położona pod miastem Glen Park, przed Skate Park. Szkoła chwali się wygranymi tytułami w sportach m.in koszykówką, amerykański football, baseball i softball. Zajmuje dwudzieste drugie miejsce w szkołach z bardzo dobrą średnią, mimo wszystko można przewinąć się przez różne środowisko w szkole ze względu na jej umiejscowienie. Współpracuje z organizacją Technology Student Associaton (organizacja polepszająca i pomagająca w nauce technologii, matematyce, fizyce i inżynierii), oraz z Distributive Education Clubs of America, dyrektorem szkoły jest Casimir Wozniak, rozpoznawalny jako jeden z rygorystycznych dyrektorów szkolnych. 

 

Szkolne kluby, dzielące się na kategorie społecznościowe i karierowe, każdy klub jest nadzorowany przez wychowawców klubu.

 

klub książki,

klub społeczności polskiej,

klub muzyczny,

klub gastronomiczny,

klub przeciwko rasizmowi

klub o poszanowaniu relacji gejowskich

 

Kluby sportowe

Crenshaw Baseball, Crenshaw Los Santos

Crenshaw Softball, 

Crenshaw Basketball, Crenshaw Cougars

Crenshaw Football, Hurricane Crenshaw

 

 

 Otwieram ludziom możliwości rozgrywki czegoś niecodziennego. Dla osób chętnych do rozgrywki - nie zamykamy się dla każdego, każdy może wejść zagrać ale przed dołączeniem do społeczności szkolnej musi rozwinąć pomysł na rozgrywkę w społeczności na Discordzie;   https://discord.gg/u7NfcEH 

W zależności od pomysłowości graczy będziemy organizować przeróżne eventy na terenach szkolnych tematycznie zgadzających się z klimatem tj. rozdanie świadectw, bal klas końcowych czy gra w klubach opisanych wyżej. Projekt ma służyć jako dodatek do waszych postaci, czy to tych kierowanych bardziej pod gre cywilną gdzieś w centrum, czy też dla postaci z gorszej części miasta, które żyją w/przy gangach. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły projektów wewnętrznych tj. grupa dziewczyn obśmiewająca inne dziewczyny za ubiór, ekipa kujonów, czy cokolwiek co przyjdzie wam do głowy i dostanie swój dział na discordzie. Organizacja gry będzie odbywać się za pomocą wcześniej wymienionego komunikatora, wiadomo że gra się głównie wieczorami, a nikt nie siedzi w szkole o 21 więc żeby to miało ręce i nogi będziecie się zgadywać między sobą na grę w danej godzinie i określać wątek fabularny jaki akurat się rozgrywa. Póki nie ma interiorów korytarza szkolnego i sali gimnastycznej gra będzie odbywać się na skwerku, nie będzie żadnych klas lekcyjnych bo chuj kogo obchodzą jakieś wykłady, gramy dla przyjemności. W projekcie pomagać mi będzie MGM hordd, który będzie odgrywać postacie fabularne tj. dyrektor szkoły, nauczycieli, policje szkolną itd. zależnie od tego jaka postać akurat będzie potrzebna do gry. 

opiekunowie projektu: trabik hordd bliss

Elite Cars Club of Los Santos 2019-03-05

2.gif

 

 

Fragmenty wywiadu udzielonego przez Anthony Mazzi, współwłaściciela Mazzi Enterprise,

założyciela Elite Cars Club of Los Santos.

[...] Kiedy w sierpniu 2014, mój ojciec, Freddie Mazzi skończył ostatni odcinek Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC 2014) w Flintshire (Wielka Brytania) do jego boxu w pitstopie podszedł Derek Robertson, współzałożyciel Wales SuperCar Club. [...] Na afterparty rozmawiali nie wiem.. dwie? Może trzy godziny tylko i wyłącznie na temat superaut oraz tego, jak działa rynek klubów zrzeszających fanów szybkich aut. (śmiech) [...]

[...] Oczywiście, że tak, ojciec zna się na autach jak nikt inny - serio! W dzieciństwie zabierał mnie do garażu, w którym sam naprawiał swoją rajdówkę, gdy zaczynał przygodę z rajdami. [...] ale to prawda, nie zna się na ekonomii i prowadzeniu biznesu. (śmiech) Tak czy siak, codziennie konsekwentnie czytał książki na temat prowadzenia biznesu. Myślę, że mogło być to nawet 70-80% jego wolnego czasu. Poza tym rozmawiał sporo z prezesami klubów z Wielkiej Brytanii. Sam miałem wtedy 17 czy 18 lat, kończyłem high-school, więc nie miałem jak mu pomóc, prawda? (śmiech) [...]

[...] Tak, to prawda. Pierwszy klub spod szyldu Mazzi Enterprise powstał w listopadzie 2015 roku, w Liberty City, naszej rodzinnej miejscowości. [...] Kolejny w Vice City, w maju 2017. [...] We wrześniu 2018, po tym jak skończyłem studia i uzyskałem tytuł magistra ekonomii, po wielodniowych dyskusjach w gronie rodziny zdecydowałem o stworzeniu małego klubu w nowym stanie - w San Andreas. Na drugi dzień miałem już kupione bilety, wsiadłem do samolotu i przyleciałem do Los Santos. (śmiech) [...] I teraz, w lutym 2019 roku mogę otwarcie powiedzieć, że udało mi się otworzyć trzeci klub spod szyldu Mazzi Enterprise. [...]

[...] Najlepsza cecha klubu... Wiesz co, myślę, że najlepsze w tym wszystkim jest to, że masz dostęp do całej kolekcji samochodów. [...] Oczywiście, to prawda, wielu z naszych klubowiczów stać na zakup całej naszej kolekcji, tylko czy jest w tym sens? [...] Po głębszym namyśle sam przyznasz mi rację, że nie lubisz wydawać pieniędzy jeśli nie musisz. W tym przypadku płacisz tylko mały procent wartości aut, którymi jeździsz. Jeśli chciałbyś kupić superauto, na przykład Turismo, musiałbyś zapłacić $990,000. Do tego dochodzą koszta ekspolatacyjne, ubezpieczenia, przeglądy.. [...] W ten sposób nie musisz opłacać cyklicznie całej kolekcji aut, wciąż mając do nich dostęp, prawda? (śmiech) [...]
 

 

Anthony Mazzi

 

Mazzi Enterprise

Founder & CEO

Elite Cars Club of Los Santos

 

Elite Cars Club of Los Santos powstał z inicjatywy młodego biznesmana Anthony Mazzi'ego pod koniec stycznia 2019 roku. Przedsięwzięcie jakim jest klub dżentelmena prowadzonym przez rodzinę Mazzi z ramienia Mazzi Enterprise przyjęło się bardzo dobrze w dwóch innych miastach - Liberty City oraz Vice City.
Tym razem wychodząc na przeciw stereotypom, że superautami interesują się tylko mężczyźni, a zatem nie otwieramy kolejnego "Gentelman's Club of..." tylko Elite Cars Club, którego członkami mogą stać się również kobiety! Idea ECC polega na limitowanym dostępie do super-samochodów, które są ściśle wyselekcjonowane przez skład zarządu klubu.

Aby zostać jednym z niewielu posiadaczy limitowanej karty członkowskiej, oprócz tego, że należy zadeklarować chęć bycia członkiem Klubu i uiścić odpowiednią opłatę, należy również ukończyć program szkoleniowo-wprowadzający.
Z racji tego, że chcemy aby nasi Klubowicze byli przygotowani do jazdy autami o różnorakiej specyfikacji (auta przednio-, tylno-, czteronapędowe; o różnej mocy), a tym samym aby nie zrobili nikomu krzywdy - ani sobie, ani osobom postronnym, ani naszym super-autom, tylko wyciągali jak najwięcej przyjemności z jazdy.

Proces rekrutacji jest bardzo prosty i przejrzysty. Długość procesu, ze strony Zarządu, nie powinna przekroczyć 48 godzin, jednak każdy z nas jest tylko człowiekiem..  :rolleyes:
 

Frequently Asked Questions

Spoiler
 

 

1px.png

 
"Jeśli kochasz samochody - możesz czuć się zaproszonym do naszego Klubu."

~ Anthony Mazzi

 

1px.png

 

Kwestie OOC;

Hej,
wraz z Gamemasterem Bliss postanowiliśmy otworzyć nowe miejsce do gry w strefie cywilnej.
Klubowicze prócz dostępu do kilkunastu aut będą mieć możliwość rozwijania swojej rozgrywki, poznawania innych osób i zwyczajnej zabawy w gronie doświadczonych graczy.
W klubie będą organizowane m.in. spotkania i eventy pozwalające spędzić fajnie czas w grze i nauczyć się czegoś - między innymi wspólne wyjazdy za miasto, track-day'e i inne formy motoryzacyjnych zabaw.
Gorąco zapraszamy nowe osoby, które pragną rozwinąć swoją postać oraz ulepszyć swoją rozgrywkę.
 
Do dyspozycji członków klubu oddajemy między innymi:
     - biurowiec, w którym mieści się klub,
     - parking wraz z (na ten moment) dwunastoma autami klasy sport/premium,
     - restauracja,
     - dwa wyjątkowe pomieszczenia przeznaczone jedynie dla osób z kartą członkowską.

(w późniejszym czasie pojawi się kilka dodatkowych miejsc)

 

Auta, którymi dysponuje klub z podziałem na karty członkowskie:

Spoiler


Rodzaj kart członkowskich:
- Member Stage 1 - członek klubu, który nie ma dostępu do aut.
- Member Stage 2 - członek klubu, z dostępem do niektórych aut.
- VIP Member - członek klubu, dostęp do wszystkich aut.

Każda z kart członkowskich umożliwia posiadaczowi uczestnictwo w spotkaniach i eventach organizowanych przez klub.

Co do wymagań IC:
- zaświadczenie o niekaralności naszej postaci,
- opłacanie składek według cennika poniżej:
Spoiler


Informacje dotyczące procesu rekrutacji:
Pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić, aby uzyskać członkostwo jest wysłanie prywatnej wiadomości do same oraz bliss
W tytule wiadomości podajecie: [Klub] Imię i nazwisko postaci, zaś w treści wypełniacie poniższy wzór:
 

Kilka słów na temat swojej postaci (Kim jest?, czym się zajmuje? itd.):
Nick Discord:
Jaki stopień członkostwa wybierasz?:

 (Posiadanie komunikatora Discord jest obowiązkowe.)

 

 

Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzone, otrzymasz zaproszenie do serwera Discord stworzonego specjalnie pod ten projekt, gdzie załatwimy resztę spraw organizacyjnych.
 
W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do dyskusji o strefie cywilnej! :)