>

Skocz do zawartości

Już jutro (15/12/2017) o godzinie 21 impreza w Redwoody, więcej informacji tutaj

W niedziele 17grudnia odbedzie sie amatorski turniej walk w 187 combat club, do wygrania $40.000 info tutaj!

Ruszyła branża polityczna, zostań przywódcą partii republikańskiej bądź radnym niezależnym! Klik!

ls-urodziny.png

 

 

Dobrze przeczytaliście ... 10 lat ... nie do wiary!

Witajcie w Listopadzie 2017.

 

 

10 Lat Los Santos Roleplay

 

Przez ostatnie 6 lat, napisałem na LS-RP już ponad 60 tematów w dziale ogłoszeń. O ile każdy jest na swój sposób ważny, to żaden z nich nie był tak specjalny jak ten, który spróbuję napisać dzisiaj. Każdego dnia na forum LS-RP pojawia się 250 nowych postów, a w grze 200,000 nowych linii czatu. Ten czat to wystarczająco tekstu, żeby napisać 6,700 osobnych serii książek Harrego Pottera. Spróbować streścić to w kilkuset słowach wydaje się niemożliwe.

 

Trudno nam uwierzyć, że staruszek zwany lską, przeżył całą dekadę wspólnego grania w gierkę o CJu. Wszystko zaczęło się od twórców Rockstar Games, kiedy w Październiku 2004 roku wydali na światło dziennie grę, która przez następne kilka lat stała się ikoną PCtowego grania. Dziś, 13 lat później praktycznie każdy z nas zna Los Santos lepiej niż własne miasto, a godziny, które spędziliśmy w San Andreas biją na deski jakąkolwiek inną grę. Po ogromnym sukcesie SA nastąpił bum na granie multiplayerowe, z którego 3 lata później narodził się nasz serwer. Dzięki czwórce pionierów, których znaliście jako Balon, Tomasz, Dyzma i Świstak, powstało Los Santos Roleplay.

 

Ciężko oddać w słowach jak wielkim osiągnięciem dla takiego serwera jest przeżycie 10 lat. Przypomnijcie sobie co robiliście w 2007 roku ... Ja zdawałem kartę motorowerową, blint uczył się tabliczki mnożenia, na świecie startował Facebook, w kadrze grał Krzynówek, a niektórzy z Was nie wyszli jeszcze nawet z łona matki. Pomyślcie sobie gdzie pracowaliście 2 lata temu, albo czego się uczyliście w szkole 3 lata temu. Nawet to wydaje się odległą przeszłością, a Los Santos Roleplay przeżyło już 10 lat!!

 

W latach Internetowych to cała wieczność i oczywiście możemy sobie przypomnieć wyżyny jak i niziny naszego istnienia. Przez ten czas, dzięki i na rzecz LS-RP swoje ścieżki skrzyżowało ze sobą setki kreatywnych, żywiołowych i hojnych swoim czasem osób, które pozwoliły nam wszystkim na tę wspólną zabawę. Nie jesteśmy w stanie wymienić każdego z osobna ani nie moglibyśmy opisać tutaj każdego rozdziału serwera, gdyż skończyłby nam się przysłowiowy brudnopis. Zamiast tego, zachęcamy każdego z Was do podzielenia się swoimi najlepszymi wspomnieniami czy to z akcji, czy o znajomych z dzieciństwa, z którymi najlepiej Wam się grało przez te lata.

 

Jedyne czego możemy sobie w nasze własne urodziny życzyć, to Waszego dalszego, nieprzerwanego wsparcia dzięki, któremu jesteśmy w stanie kontynuować tę zabawę. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nie celebrujemy tego dziesięciolecia przywiązani do łóżka z respiratorem w nosie, tylko skacząc z samolotu na spadochronie z rakietą w pupie. Los Santos Roleplay dalej prężnie się rozwija i liczymy, że dzięki Wam będziemy mogli celebrować tę samą okazję w 2027 roku.

 

 

 

kod.png

 

Przyszłe zmiany w skrypcie
 
My wkraczamy w 11 rok naszej działalności, a SA-MP wkracza do 2011 roku jeśli chodzi o technologie dostępne dla programistów.
 
Dzięki zbliżającej się aktualizacji SA-MP 0.3.8, wkrótce po wejściu na Wasze ulubione serwery, zobaczycie okno pobierania plików, podobne do tego z MTA. Tym samym mechanizm tak zwanych "customów" zmieni się z aktualnego, upierdliwego ściągania plików z forum i podmieniania ich w folderze, na proste plug-n-play gdzie po wejściu na serwer, wszystko będzie po prostu działało.
 
Niektóre z atrakcji, nad którymi już pracujemy to

  • Kompletnie nowe mapowanie aktualnych obiektów w customie tak, żeby nie podmieniały SA-MPowych obiektów.
  • Odświeżony custom z nowymi i unikatowymi dla naszego serwera obiektami.
  • Eventy bazowane na mapach z Vice City i Liberty City.
  • Set ponad 100 nowych skinów (jako dodatek do aktualnych 300) wybranych w dużej części przez Was.
  • Kompletnie nowe bronie ze zmienionymi statystykami obrażeń.
  • Nowe budynki na około całego miasta.

Skiny
Dzięki możliwości wprowadzenia nowych skinów, zwracam się do Was o pomoc z ich wyborem.
Żeby zaproponować skin wrzuć temat do tego działu. Pamiętaj żeby przeczytać zasady zanim to zrobisz.
 
Na sam koniec tej sekcji, chcemy jeszcze wspomnieć o naszym adminie - Raydexie. Krzysiek dołączył do naszej ekipy w połowie Czerwca i od tego czasu solidnie klepie kod, łata dziury i wprowadza nowości, o które zielonki krzyczeli od dłuższego czasu. Jego praca sprawia, że w pierwszej sekcji tego ogłoszenia możemy pisać o spadochronach i rakietach  :) Dzię ku je my!
 
Zapowiedziane zmiany zostaną wprowadzone jak tylko Kalcor wypuści skończoną wersję SA-MP 0.3.8 a Wy możecie się wtedy spodziewać kolejnego, tym razem szczegółowego ogłoszenia na temat zmian.

 

 

1511011724.png

 

Konkurs dla budowlańców

 

Ogłaszamy również drobny konkurs dla wszystkich budowlańców na naszym serwerze, którzy swoimi umiejętnościami chcieliby popisać się przed innymi i na potrzeby serwera zbudowaliby nowy budynek publiczny jakim jest basen. Do konkursu może zgłosić się kazdy gracz, prace zostaną ocenione przez dobrane jury, a wśród tych trzech prac zostaną wyłonione trzy, które otrzymają specjalne nagrody. Sposób w jaki zbudujecie basen, ile wykorzystacie do tego obiektów i jak duży on będzie zależy tylko i wyłącznie od Was samych, chociaż zaznaczamy przy tym, że najchętniej zobaczylibyśmy nieduże, acz bogate w szczegóły interiory.

Każdy chętny do wzięcia w udziału w konkursie otrzyma do tego interior z obiektami. Wystarczy zgłosić się po nie do dowolnego moderatora serwera bezpośrednio na samym serwerze. Osoby które zaś chciałyby być częścią jury mogą się zgłosić do Ctronica. Za pierwsze miejsce przewidujemy z naszego Balon Shopu konto premium na 30 dni + 2000GS, za drugie miejsce oferujemy konto premium na 14 dni + 1000GS, a dla interioru, która zdobędzie trzecie miejsce proponujemy konto premium na 7 dni + 500GS.

 

 

 

 

1511011804.png

 

Balony 2017
 
Jedną z tradycji, które rozpoczęliśmy pare lat temu stał się coroczny plebiscyt, w którym wszyscy głosujemy na najlepszych graczy, grupy i najbardziej pomocnych administratorów. Ochrzczone na cześć założyciela serwera Krzysia, Balony mają przede wszystkim na celu wyrażenie wdzięczności dla tych graczy, którzy swoją kreatywnością i uczciwością sprawiają, że wszystkim gra się lepiej.
 
W tym roku głosowanie zostanie przeprowadzone trochę inaczej. Zamiast wysyłać posty pod temat i zmuszać biednego supportera w okolicach nowego roku do liczenia głosów  :), tym razem głosować będziemy w zakładce Gra gdzie znajduje się teraz nowy link do głosowania.
 
Zasady pozostają proste:

  • Głosy na graczy zbanowanych nie będą liczone.
  • Każdy ma szansę oddania jednego głosu.
  • Swój głos można zmienić do czasu zamknięcia głosowania 12/30/17.
  • Aby głos był ważny, na koncie gracza głosującego w dniu liczenia muszą być postacie, które przegrały min. 100 godzin.

 

Powodzenia!

 

 

 

1511011876.png

Świąteczna Loteria
 
Kolejną tradycją, która rozpoczęła się w Sierpniu 2014 roku jest coroczna loteria różnego rodzaju gier i przedmiotów z Balon Shopu. Jak wiecie, LS-RP jest organizacją non-profit, żaden z członków ekipy nie ma żadnych zysków z serwera, i dzięki temu jesteśmy w stanie wydać nadmiar gotówki z końca roku na zabawy dla Was. Ostatnimi czasy bardzo popularna stała się gra Playerunknown's Battlegrounds, tak więc mamy dla Was do wygrania 2 kopie tej gry. Oprócz tego, celebrując w nasze dziesięciolecie firmę Rockstar Games , dzięki której mamy nasze ukochane GTA SA, dodajemy do puli również 1 kopie gry GTA V.

 

W Balon Shopie jak zawsze będziecie mogli wygrać różnej długości konta premium, przedmioty, nagrody w postaci GSów a także los, który zakwalifikuje Was na loterię jednej z trzech gier. Sama loteria odbędzie się w Sobotę, 23 Grudnia o godzinie 20:00 tak żeby szczęśliwi wygrani mogli spędzić przerwę świąteczną na graniu, a losować będziemy jak corocznie na Twitchu.

 

Ważna notka: W Balon Shopie można osobno wygrać los na PUBG i GTA V, ale oba losy będą kwalifikowały Was na wszystkie 3 tury loterii (chyba, że już coś wygracie). Tak więc los na GTA V kwalifikuje Was również na 2 losowania PUBG i vice versa.

 

Dodatkowo, dla wszystkich, którzy zagłosują w Balonach 2017 do mikołajek (12/6/17) czeka jeden darmowy los na loterii. Jedynym warunkiem jest przegranie minimum 100 godzin na serwerze. Losy zostaną rozesłane na Wasze konta pod wieczór 7 Grudnia.

 

Warto też przypomnieć, że ta loteria to tylko gra przypadków, a końcowym skutkiem tej całej zabawy jest fakt, że wspieracie nas swoimi portfelami. Pozwalacie nam organizować takie losowania gdzie ktoś, kto na co dzień nie może wyłożyć 200zł na grę, ma szansę ją wygrać.

 

Powodzenia wszystkim chętnym i dobrej zabawy!

 

1482241572.png

 

 

Podsumowanie
 
Nie chce brzmieć jak zacięta płyta, więc nie będę powtarzał tego co już przekazaliśmy w pierwszej sekcji. LS-RP dalej się rozwija i będzie prężnie posuwać się na przód. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami te 10 lat i mamy nadzieje, że spędzimy razem kolejne 10. W najbliższym czasie możecie oczekiwać różnych eventów, celebracji i aktualizacji związanych z nadchodzącymi świętami i nowym rokiem. Widzimy się wkrótce!

 

Dumnie przez 10 lat,

Ekipa Los Santos Roleplay.

 

 

 

 

 

firework-gif1.gif