Skocz do zawartości
Kosior

Euro Truck Simulator 2

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem otworzyć sobie wątek do pogaduszek między wirtualnymi kierowcami, można tutaj pogadać o grze, popytać, wymienić się spostrzeżeniami czy pochwalić screenami. Dodam później posta jakie są różnice między osiami w ciężarówkach i jak to wpływa na rozgrywkę - zapraszam! 

ets2.jpg

EbHH7Fq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też czekam z niecpierpliwością na mp, zobaczymy jak to wyjdzie, na karierze przejechane koło stu tysięcy będzie :D

zAWXuX8.jpg

ZJU6ouG.jpg

k27dQ5B.jpg

XlG308q.jpg

pvWM7TH.jpg

bdub5gJ.jpg

YHPH48n.png

H46NsJm.jpg

K0yC3xq.jpg

jjZLMDm.jpg

Kosior lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

maktronik na 99% robiony przez mojego dobrego kumpla z reala, który właśnie tym zestawem lata w tej firmie :D

Ja robiłem naczepe maktronika, mój tata tam jeździł 6 lat.

Edytowane przez Cad1lac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włączam grę, pokazuje się ciemny obraz i zaraz wywala mnie do pulpitu z brakiem odpowiedzi. Wiecie o co może chodzić?

Edytowane przez BackUp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram odkąd wyszło. Miałem ponad 100 Tysięcy przejechane i koło 40 poziomu, wrzuciłem jakiegos moda i sie save usunął. Gdyby dopracowali kilka elementów jak w OMSi, to fani ciężarówek z domu nie wychodzą. Dla kogos kto sie tym interesuje dobra sprawa, "zwykłemu graczowi" szybko się może znudzić, gra dla ludzi z pasją, jak OMSI.

Edytowane przez CanSpray

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pożyczę od koleszki kierownice to pogram, bo czasem fajnie pojeździć wieczorkiem z browarkiem w ręce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej grze jest jeden z lepszych supportow dla Logitecha G27, także granie w to na tej kierownicy to czysta frajda bez grama wkurwienia. Czekam mocno na multiplayer, bo niestety trochę monotonnie mi się jeździ po tych samych terenach ciągle.

plopbetter.jpg

Chryste mój najsłodszy, jaki jestem silny. Chyba z tej przyczyny zmienię stan cywilny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam kupiłem jakieś 3 tyg temu i mam w tej gierce jakieś 20h, gram sobie w to przeważnie wieczorkami, żeby się odprężyć. Dla tych co mają wersję oryginalną polecam mapę polski by Satan i od razu do niej łatke sobie ściągnąć, bo będzie was wywalało na trasie Koszalin- Szczecin :) 

1271817_256230791204956_2124625352_o.jpg

Trening czyni Mistrza !! - Pamiętaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet na najchujowszej kierownicy sie spoko gra, jak dobrze ustawiona za co duzy plus

Edytowane przez CanSpray

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja robiłem naczepe maktronika, mój tata tam jeździł 6 lat.

A to wybacz. :D Byłem przekonany, że to mój kumpel, bo też tam śmiga i swego czasu modził w ETS. :) Co do firmy nie będę się wypowiadał, bo miałem tam praktyki przez 2 lata :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to wybacz. :D Byłem przekonany, że to mój kumpel, bo też tam śmiga i swego czasu modził w ETS. :) Co do firmy nie będę się wypowiadał, bo miałem tam praktyki przez 2 lata :P

Pamiętasz kierasa Janka? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi