Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mały njus:

Podobno prace nad grą przebiegają bardzo dynamicznie. W związku z tym zwiększa się szansa, że zagramy w nią jeszcze w tym roku.

Podczas niedawnego spotkania przedstawicieli Take-Two z inwestorami Strauss Zelnick, szef firmy, poinformował, że w pracach nad Grand Theft Auto V zachodzą bardzo duże postępy. Można więc mieć nadzieję, że zagramy w niego jeszcze w tym roku.

Zelnick nie przedstawił żadnych szczegółów. Powiedział tylko, że gra będzie stanowiła kontynuację niebywałej ścieżki zachwycania fanów poprzez podnoszenie poprzeczki w branży wirtualnej rozrywki. Nie podał nawet przybliżonej daty premiery.

Tuż po oficjalnej zapowiedzi Grand Theft Auto V spodziewaliśmy się, że gra ukaże się jesienią lub zimą tego roku. Rockstar poinformowało jednak, że jej data premiery została ustalona - ogólnie - na przyszły rok fiskalny, czyli na okres pomiędzy 1 kwietnia 2012 a 31 marca 2013.

Pecetowcom pewnie sen z powiek spędza pytanie, czy Grand Theft Auto V ukaże się jednocześnie w wersji na konsole i komputery osobiste, czy też - podobnie jak poprzednia odsłona - najpierw trafi na konsole, a dopiero później na pecety.

Graczy ciekawi też kwestia, czy gra powstaje z myślą o Xboksie 360 i PlayStation 3, czy może Rockstar przygotowuje ją już na konsole nowej generacji. Bo i takie plotki pojawiły się ostatnio w mediach. Wówczas premiera GTAV byłaby uzależniona od Microsoftu i Sony, które nadal zwlekają z zapowiedziami nowych platform.

Źródło: http://gry.interia.p...ku,1755495,4046

fajnie jakby jeszcze w tym roku wyszła

Edytowane przez EDDIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zwinąłem kompa obcej, bardziej rozwinietej cywilizacji i powiem Wam - śmiga nieźle.

Ja na medium musze grac, inaczej tnie niezle ;/

a multi to niezle gowienko, 0 synchronizacji, lagi w uj. nierealistyczna ta gra w ogole jest taka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i będzie fajne, ale podejrzewam, że to jak GTA 4 -2. Wątpie aby prowadzenie pojazdów i inne znacząco się różniły.

Oby nie były wysokie wymagania, jak w LA Noire, które i tak jest niewypałem. :)

Służę pomocą na Skype, bądź PW.

;)

2872397388.png

Police Departament

Nie kraść sygny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i będzie fajne, ale podejrzewam, że to jak GTA 4 -2. Wątpie aby prowadzenie pojazdów i inne znacząco się różniły.

Oby nie były wysokie wymagania, jak w LA Noire, które i tak jest niewypałem. :)

Bo nie umiecie grać.

Sully lubi to

6ffc5058b40ea0e5a67e547e6e5dc4a4-reverse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie prowadzenie aut w IV jest zajebiste (szczególnie na padzie), więc ja bym sie cieszył jakby je zostawili. No, może mogliby bardziej usztywnic w sportowych wozach.

Edytowane przez EDDIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba jestem jedyna której IV nie przypadła do gustu... :unsure: Jak już kupię piątkę, to raczej na konsolę. Ale jestem ciekawa, nie wiem w sumie nic o tej grze. Wiadomo gdzie bedzie akcja i w jakich klimatach?

Edytowane przez Sikorka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie single to dodatek do multi, więc mi koło chuja lata, czy będzie można iść się wysrać czy nie. Grunt żeby było dużo możliwości, interiorów, aut, broni, skinów, animacji i jak najszybciej zrobili multi (i oczywiście serwery na niego). Oczywiście zagram sobie w pojedynczy tryb gry, ale na pierwszym miejscu stawiam gre wieloosobową.

Edytowane przez EDDIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi