Skocz do zawartości

[Arm Dealer] Degory Thompson [scante]

Rekomendowane odpowiedzi

sadasdas.png?width=1202&height=676

Niektórzy mówią że to zwykły, miły mieszkający z dala od innych mieszkańców wioski, czasem przerażający swoim wyglądem mężczyzna o imieniu Degory. Lecz inni mówią że to potwór, coś w stylu wampira tylko że sto razy gorsze, lecz o świetnym ,,przebraniu'' człowieka. Każdy słyszał historię osoby jaką jest Thompson' może i dlatego niektórzy ludzie się go boją? Ciężko to wytłumaczyć....

gJl3gyJ.png 

Dnia 02.05.2015, późnego wieczoru znaleziono martwą kobietę w starym, opuszczonym budynku. Widok sam był bardzo przerażający, kobieta nie była postrzelona, pobita  przez co nastąpił zgon, ona miała odgryzioną rękę. Sam widok był przerażający lecz po przepytaniu bliskich mieszkańców miejsca zdarzenia dowiedzieliśmy się że poszkodowana była żoną Degory'ego Thompsona. Czy przez te kilka miesięcy ukrywania się w lesie mężczyzna oszalał? Tak! Dowiedzieliśmy się że jakiś farmer podpalił i postrzelił jego psa który chronił farmy. Prawdopodobnie uciekł on bojąc się o własne życie, czy to możliwe że on oszalał?

ukrad-mi-gitar.png

Degory Thompson' - urodzony w 1960 roku mężczyzna który przez wielu mieszkańców wioski jest nazywany kanibalem lecz nigdy mu tego nie udowodniono. Po spaleniu farmy Thompsonów, Degory nie miał gdzie się udać, pobiegł do lasu i tam słuch po nim zaginął. Po jakimś czasie zamieszkał w starej przyczepie  a jedyną osobą którą mu pomaga jest szeryf patrolujący pobliską wioskę o imieniu Boris Hudson, jest to chyba tak na prawdę jedyna osoba która się go nie boi, niektórzy ludzie śmieją się z niego mówiąc mu przy tym ,,czy nie szkoda Ci życia?'' ,,Czemu się tak narażasz?'' a on jedynie przy tym odpowiada... ,,Bo to moja rola, by pomagać osobom które na prawdę potrzebują pomocy, a ja czuję że on na prawdę jej potrzebuje...'' Degory nie okazuję tego że cieszy się gdy ktoś go odwiedza, lecz na prawdę to czuję, tylko nieliczni nie boją się do niego zbliżyć. 

OOC:

Spoiler

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Chciałbym wam przedstawić moją postać jaką jest ,,kanibal'' Degory Thompson. Czemu akurat kanibal? Mam ochotę zagrać coś dla mnie ciekawego i na co mam  zajawkę bo to chyba o to, w tym wszystkim chodzi, jeśli ktoś by chciał zajść w interakcję z moją postacią zapraszam w prywatną wiadomość na Discord UNDU#5388 gdzie tam będziemy mogli się dogadać.

Edytowane przez UNDU

Bez-tytuu.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • scante zmienił tytuł na [Arm Dealer] Degory Thompson [scante]
  • scante zamknął i odblokował ten temat
  • scante zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...