Skocz do zawartości
gliniasz

[Odrzucone][skarga]taniec z diablem (Savage)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick oskarżającego:gliniasz
Nick oskarżonego:Savage (dancewithdevil)
Powód napisania skargi:

No generalnie powód będzie bardzo rozległy, ale w głównej mierze jest to faworyzowanie swoich E - Kolegów i nie nadawanie im zasłużonych kar, mimo faktu iż widział daną sytuacje nie zareagował jak powinien.

Więc jak wszyscy dobrze wiemy savage koleguje się blisko z użytkownikiem Teo - gościem który powinien już dawno zostać usunięty z tego discorda za swoje słowa na nim, czasem nie otrzymuje nawet kary zgodnej z waszym "Regulaminem" - jestem pewien że znajdę tutaj dziesiątki osób które są prowokowane/wyzywane przez Teo na wspomnianym discordzie LSKI i ponosiły większe kary za odpowiedź mu niż on sam, dlaczego? Bo savage jest bipularnym nastolatkiem z zaburzeniem swojej osobowości i jeżeli żyjesz z nim w zgodzie to możesz obrażać wiele osób i nie poniesiesz tego konsekwencji, ale jeżeli będziesz miał z nim przysłowiową "kosę" to za nieprzychylne słowa w stronę jego, lub jego kolegów zostaniesz usunięty z discorda.

Taka osoba nie powinna pełnić żadnej roli na tym serwerze patrząc przez pryzmat tego jakie rzeczy robił jako MGM - nie jest osobą która patrzy na sprawy bezstronnie, zazwyczaj jest stronniczy.

unknown.png

Jeżeli ja dostaje karę, za taką wypowiedź bo uraziłem ego wielkiego moderatora - dlaczego użytkownik Toe, nie poniósł kary w postaci bana za te słowa:
Dowody rzeczowe [screeny, filmiki, chatlogi itp.]:

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

PS. Jak sądzicie że jest to przerobione macie logi, między nami wertowanie jego wypowiedzi to jakieś 5 minut roboty - więc to chyba pokazuje, jak bardzo toksyczny jest to użytkownik a jego kolega na to nie reaguje ; )

PS2. Niby jak pisał,  niektóre SŁOWA W FORMIE "żartu" to chyba nie ma równych i równiejszych panie MODERATORZE ; )

Edytowane przez gliniasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Backedoo napisał:

gliniasz nie sądziłem że tak ci odjebie od tego momentu jak zagrales w te ufc 3...

Nie odjebało mu tylko po prostu taniec z diabłem ma problemy z tym, że dostał range i sie za bardzo poczuwa, faworyzacja z jego strony jest giga, głównie z tego względu, że różne typy osób wyzywają się na tym discordzie, wyzywają również savage i albo mają usuwane wiadomości przez ich ziomeczka albo mute na godzine xD a ja dziś o godzinie pierwszej w nocy dostałem bana na eleskowym discordzie za to, że napisałem do savage by wypierdalał do budy bo stanąłem po stronie gliniasza gdzie savage faworyzował toe giga beka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ale ja dziś w nocy nawet kurwa nie pisałem na discord o chuj wam chodzi

Zaraz odniosę się do reszty tego gowna

SORY NAPISALEM TYLKO ZA TRUDNE NA WIAFOMOSC OD DORIANA O TRESCI /ONLINE

Edytowane przez toe

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Hej Gliniasz, na samym początku chciałbym wspomnieć, że do każdego gracza staram się podchodzić inwidualnie, próbuję wytłumaczyć również na DM co robią źle, nad czym muszą popracować, aby zapobiec tego typu sytuacjom. (nawet wczoraj próbowałem podejść z Tobą do normalnej rozmowy na generalu). Wczoraj też otrzymałeś wyrzucenie z discord ls-rp, co miało przykuć twoją uwagę, że coś jest jednak nie tak. (kiedy podchodziłeś do mnie w sposób lekceważący).  Screenshoty które zamieściłeś powyżej są tak na prawde z dnia czwartego kwietnia, lub pierwszego stycznia, fakt - nie usunąłem tego, ale chciałbym zaznaczyć, że nie każdy człowiek jest idealny i zdarzy się mu pominąć nawet taką rzecz.

0c45fbe16d837fef5ad2bd51c9d599e8.png

Jak już wspomniałem wyżej, do każdego próbuję podejść inwidualnie - kary takie jak twoja, lub ban są stosowane w ostateczności. Nigdy nikogo nie faworyzowałem jak ty to napisałeś.
Toe był wielokrotnie mutowany, wyrzucany z discorda - co powinno utwierdzić Cię w przekonaniu, że jednak tego nie robię. 

Myślę, że na resztę nie ma co się wypowiadać, bo głównie są to zaczepki kierowane w moją stronę. (Sytuacja z moim małym mistrzem gry została już dawno temu wyjaśniona, nie rozumiem dlaczego do tego wracasz gliniasz :)

Co do Ciebie eter, wcale się nie dziwię, że stoisz po jego stronie, bo ty wczoraj zostałeś również ukarany za swoje burakowate słownictwo które za każdym razem było takie samo, popracuj nad sobą chłopie bo jest licho. 

Do Eter

Cytat

Ty masz chyba zaburzenia psychiczne jakieś. Pokaż mi logi gdzie wyzywałem kogoś na lskowym discordzie w ostatnim czasie, nie licząc kolegów z którymi wyzywam się dla jaj. (nie pokazuj moich wiadomości, w których używam po prostu wulgaryzmów bo nie o to tu chodzi) W zasadzie do Ciebie też to napisałem dla jaj bo czasem coś gadamy na dm, nie myślałem że poczucie władzy aż tak odbiło Ci do głowy.

Jeśli jechanie po mnie jak po dziwce z "capsem" jest dla Ciebie oznaką dobrej znajomości, to rozważyłbym twoje pierwsze zdanie. Mimo wszystko wiadomości które znajdują się na generalu widzi około kilkuset osób. Za znajomych twoje wiadomości również były usuwane, lub byłeś mutowany. Znajomi nie upoważniają Cię do takiego zachowania, bo równie dobrze mogłoby pisać tak kilka osób (byłby jednym słowem burdel), a z własnego doświadczenia wiem, że nawet takie rzeczy zrażają. 

Do Sava

Cytat

3. Skoro Toe nie raz był wywalany, a dalej zachowuje się tak, a nie inaczej, to dalej go się tam wpuszcza? (Z 

A co już odpowiada mod discorda)

Toe ostatnio pracuje nad sobą i to widać (w ostatnim czasie nie spotkałem się z tym, aby Toe próbował wszczynać boruty na głównym discordzie serwisu), nie wręczam kar od tak - jak wyżej wspomniałem próbuję dojść do wspólnego porozumienia z graczami i screeny przedstawiają jego zachowanie z kilku miesięcy przed, kiedy faktycznie nie utrzymywałem z nim kontaktu. 

Edytowane przez dancewiththedevil
Mobyu, Backedoo, lil_lee i 5 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej jestem na komputerze i zapoznałem się z zaczepkami w moją strone.

Zaczne od mówienia o faworyzacji która miejsca nie ma, sam z savage ostatnie pare dni żyję w zgodzie i czasami piszemy więc nie wiem gdzie byłoby miejsce na takową.

Moje wypowiedzi- wielokrotnie byłem karany oraz ciągle staram się pracować nad moją osobą lecz wiele twoich screenów jest wyrwanych z kontekstu gdzie przeważnie to ja byłem prowokowany. Przez dłuższy czas byłem wyzywany i poniżany przez społeczność LS-RP.net a to że od pewnego czasu nie dam sobie w kaszę dmuchać nie czyni mnie tym złym. Dziwne że ty sam nie raz mnie prowokowałeś ale gdy dostałeś JAKĄKOLWIEK karę to nagle piszesz skargę.

Piszesz skargę na dancewiththedevil gdy nie jest on jedynym moderatorem discord i nie tylko on odpowiada za ten chat. Sam też jest najaktywniejszym moderatorem czego nikt mu nie zabierze lecz jest także taka osoba jak krelq jako moderator discord. Nie pomijajmy że każdy administrator serwisu także może karać na serwerze discord.

Co do okarżeń do mnie że wczoraj kręciłem jakieś dymy a jedyne co napisałem ,,za trudne" (na dole screenshot)

f108bf0f82b589fd294daad0c8638b0b.png

Na koniec życzę miłęgo piątku i mam nadzieję że kiedyś pójdziesz po rozum do głowy.

Veri i KupujNaRaty lubią to

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nie tylko Savage jest odpowiedzialny za discord, skoro to norma, to czemu wcześniej nie było zgłaszane do innych ludzi z ekipy (którzy mimo, że nie siedzą tam ciągle to jednak zaglądają tam)

2. Ja mam jakieś wrażenie ostatnio Gliniasz że zrobiłeś się jakimś uciśnionym obrońcom sprawiedliwości na serwisie

3. Skoro Toe nie raz był wywalany, a dalej zachowuje się tak, a nie inaczej, to dalej go się tam wpuszcza? (Z 

31bfa2c2e8066e2d-robbery-masks-tumblr.gi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
21 minut temu, Sava napisał:

1. Nie tylko Savage jest odpowiedzialny za discord, skoro to norma, to czemu wcześniej nie było zgłaszane do innych ludzi z ekipy (którzy mimo, że nie siedzą tam ciągle to jednak zaglądają tam)

2. Ja mam jakieś wrażenie ostatnio Gliniasz że zrobiłeś się jakimś uciśnionym obrońcom sprawiedliwości na serwisie

Hej Moniczka, już ci odpisuje na te zarzuty które są mocno ofensywne ale nie mam ci tego za złe ; )
1.
Nie tylko on jest odpowiedzialny za discord to prawda, ale tylko on faworyzuje osoby na tym discordzie i kara zazwyczaj jedną stronę konfliktu.

Jak to Toe piszę, że go każdy obraża prowokuje, przecież to on jest prowokatorem konfliktów to on wypowiada się pod każdą wypowiedzią nawet jak 99% nie dotyczy jego osoby.

Usunięta organizacja, jakaś skarga na forum, ktoś się o coś zapyta. No tak, jesteś pokrzywdzony to prawda.

No to chyba niezbyt uważnie osoby z ekipy tam zaglądają, bo z tego co widzę tylko Savage nadaje kary i to bardzo stronniczo.

2.

Ingeruje tylko w rzeczy które dotyczą mnie, nie rozumiem dlaczego zostałem potraktowany inaczej od kolegów savage - bo odpowiedziałem mu a nie żadnemu "SZAREMU" użytkownikowi?

Wyżej moderator savage mówił że chciał ze mną dojść do porozumienia a porozumienie wyglądało tak:
napisałem do Teo "Zamknij łeb" i nie kasujcie mi wypowiedzi.

Dostałem odpowiedź: Bo?

Odpowiedziałem Bo gówno.
Odpowiedział: Aha.

Widzę że to potężny argument BO miał mnie skłonić do refleksji i zaprosić do wywodu dlaczego tak a nie inaczej napisałem.

3.

Do tego bije od początku, zgłaszałem nie raz jego zachowania na discordzie do różnych moderatorów - nigdy nie przynosiło to skutów.

Z fartem Monika ; )

Edytowane przez gliniasz
slingscoot17, Fusionnx i eter lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mów do mnie per Moniczka, bo dopiero zacznie się ofensywa : )

1. Ja rozumiem o co Ci chodzi, ale mi z kolei chodzi o to że jedna osoba faworyzująca na gówno do gadania jeśli masz większą opozycję (nie liczy się polityki). Zwłaszcza że masz tu moderatora discorda a np gm, support, modów itp jeszcze, czy w ostateczności czerwonych.

2. Wypowiadając się w apelacjach o kary które Cię nie dotyczyły np nie ingerujesz tylko w rzeczy, które Cię dotyczą, a do tego biłam. A co miał Ci na to odpisać bo nie kumam? To taka typowa rozmowa która zaczęła się od pierdoły, przeszła przez pierdole i skończyła się pierdoła, finalnie zmieniając się w skargę. Niemniej jeśli jakieś zachowania toksyczne są już norma u kogoś to warto reagować i z tym się z Tobą zgodzę w 100%

3. Kumam, cóż, oby po tej skardze więc częściej inni członkowie ekipy brali do siebie takie głosy i je sprawdzali ; )

Pozdrawiam

31bfa2c2e8066e2d-robbery-masks-tumblr.gi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Sava napisał:

1. Ja rozumiem o co Ci chodzi, ale mi z kolei chodzi o to że jedna osoba faworyzująca na gówno do gadania jeśli masz większą opozycję (nie liczy się polityki). Zwłaszcza że masz tu moderatora discorda a np gm, support, modów itp jeszcze, czy w ostateczności czerwonych.

No jeżeli nikt nie nadzoruje tej rangi i bez tej skargi, było tak jak na wskazanych przeze mnie screenach - to może po skardze coś się zmieni?

T00Pacz i Sava lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

Nie tylko on jest odpowiedzialny za discord to prawda, ale tylko on faworyzuje osoby na tym discordzie i kara zazwyczaj jedną stronę konfliktu.

Jak na tą chwilę oszczerstwa w moim kierunku są nieuzasadnione, osoby rozpatrujące (prawdopodobnie czerwoni) mają wgląd do panelu serwera, myślę, że stwierdzenie które wykorzystałeś leży w ich roli (jakobym był stronniczy). 

Cytat

No to chyba niezbyt uważnie osoby z ekipy tam zaglądają, bo z tego co widzę tylko Savage nadaje kary i to bardzo stronniczo.

Możesz mi wierzyć, lub nie - często osoby wyżej (nie mówię o każdym) (supporter, moderator serwera czy forum) odzywają się do mnie, jeśli chcą kogoś ukarać, a zwyczajnie tego nie potrafią, bo nie ogarniają discorda - wtedy robię to za osobę która się do mnie zgłosiła. Jednakże jakaś garstka osób robi to sama, kiedy widzi, że mnie nie ma. 

Na aktualną chwilę nie wysłałeś tutaj żadnych dowodów które utwierdzają twoje przekonania, tylko faktyczne plucie palucha sprzed prawie że miesiąca (wtedy również z nim nie pisałem). Chciałbym również zaznaczyć, że nie każdy siedzi 24/7 przed monitorem, nie poci się do monitora i pilnuje porządku szeryfie. Chyba sam zauważyłeś, że wiadomości Toe które stricte nie są ze mną powiązane nie zostały usunięte - to znaczy, że faktycznie mogło mnie wtedy nie być. Mogłem odejść od komputera bądź od telefonu, bo życie prywatne stawiam ponad 16-letnią grę o murzynie który kradnie plecak odrzutowy i discord z nią powiązany. Tak na dobrą sprawę  mogłeś oznaczyć mnie, lub kogoś z ekipy jeśli byliśmy online. Na pewno zwróciłbym na to uwagę, ale najlepiej strugać teraz pawiana i wyciągać czyjeś bluzgi/zaczepki. 

+ wyciąganie niektórych zapisków, gdzie ludzie faktycznie cisnęli pompe, a toe nie robił nic szkodliwego to xD.

Edytowane przez dancewiththedevil
Veri, brucewayne i Manik lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oboje wiemy Savage, że przeczysz sam sobie - byłeś świadkami wielu jego przeiwnien i wiele z nich ignorowałeś.
Teraz piszesz mi że to były śmieszki, ale no jednak napisał do ciebie wulgarniej niż ja i nie został usunięty z discorda.
Więc trochę mijasz się z prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

obraz.png

1 kwietnia, nie zauważyłem obecności dancewiththedevil w rozmowie, w której była ta wiadomość.

obraz.png

31 marca, brak obecności dancewiththedevil w rozmowie.

obraz.png

brak dancewiththedevil w rozmowie, wiadomość z godziny 19:30, dancewiththedevil udzielał się tam ostatnio o 13:30.

obraz.png

kilka wiadomości niżej:

obraz.png

To kilka przykładowych "dowodów" załączonych w skardze. Dla mnie to losowo wklejone wiadomości wysłane przez Toe, nie wskazujące w żaden sposób na stronniczość dancewiththedevil, więcej nie sprawdzam, szkoda mi wieczoru.

Przede wszystkim dancewiththedevil nie jest główną osobą odpowiedzialną za discorda, dlatego nie można mu przypisywać całego syfu wypisywanego przez graczy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nie siedzi tam zapewne cały dzień i moderowanie discorda dzień i noc nie jest jego powołaniem. W przypadku, w którym byłyby jasne dowody, że dancewiththedevil ukarał jedną stronę konfliktu, a drugiej odpuścił w momencie, w którym podjął jakąś interwencję - wtedy można by się zastanawiać, czy jest on osobą stronniczą. Ja nie widzę tego po tej skardze, tak więc ją odrzucam.

Info do @toe - byłem zmuszony przejrzeć twoje wiadomości, by rozpatrzyć tę skargę. Nie wiem, czy ktoś Cię notorycznie prowokuje, czy nie, w sumie nie obchodzi mnie to jakoś specjalnie, ale jak dalej będziesz prezentować taki poziom na discord to dostaniesz z niego bilet w jedną stronę. Pozdro.

unknown.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...