Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
18 godzin temu, Filosinsky napisał:

RENRENRENDER.png?width=1311&height=683

Raper Breedlove korzystając z fali na jakiej popłynął wspomniany numer "PWYB", postanowił wypuścić do sieci nowy numer "New Me" w którym nie stronił od zaczepek i follow-upów do numeru Rosey'a. Oprócz tego portale plotkarskie piszą jakoby raper miał zdradzić swoją narzeczoną z piosenkarką Laylą Aitchison, a sam raper podsumował ich krótką relacje wielką kpiną na instagramie. Do sieci napływają zdjęcia rapera tańczącego na koncercie swojego wroga - Rosey'a Blanc przez co spotkał się z hejtem od ludzi którzy widzieli jedynie relacje w internecie. Mimo to, artysta za sprawą tych wydarzeń zdobył wielu nowych słuchaczy, a jego social media zasilili tysiące nowych obserwujących. W momencie w którym wszyscy byli pewni, iż mężczyzna straci wielu swoich fanów, ten postanowił wykorzystać odpowiedni moment zyskując tym samym dużo większe zasięgi.

* Utwór pt. "Lorem City" w wykonaniu breedlove trafił na trzecie miejsce najczęściej słuchanych utworów na serwisie streamingowym fansee.

image.png.61ed29a935b9ebb22d8885f555962d

Edytowane przez rebelski
Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, rebelski napisał:

* W nocy dnia 03.12.2020 roku wleciał nowy utwór od Yves'a Breedlove pt. "another scandal". Kawałek w całości nawiązuje do modelki Agnes Rose, co przyczyniło się do rozwikłania zagadki fanów rapera o byłej relacji pomiędzy nim, a modelką. Utwór został wypuszczony spod szyldu Whole Lotta Records i można go usłyszeć na serwisie streamingowym fansee.

sharing_fallback.png

Pokaż ukrytą zawartość

Yeah,
Uważaj na to, ta
Naprawdę,
Kolejny skandal,
Ludzie mówili mi, że robię źle,
To kolejna pieprzona zdrada,
Dobrze, że potrafię z tym żyć,
Mam nadzieję, że kogoś spotka kara,
Odpalam kolejny live,
W końcu przestań kłamać,
Nie próbuj nawet o mnie śnić,
Za dużo dałem ci, czujesz plik,
Czemu ty w ogóle rzuciłaś mnie,
W końcu nie ja jestem tym złym, yeah
Po co mnie okłamywałaś,
Może to jakiś kolejny dobry film,
Ona próbuje mnie okłamać,
Nie jestem naiwny, uwierz mi
Kolejny skandal,
Ludzie mówili mi, że robię źle yeah,
Kolejny skandal,
Po niej otworzyłem oczy, yeah
Kolejny skandal,
Dobrze, że nie jestem na dnie,
Kolejny skandal

Promocja:

Pokaż ukrytą zawartość

Relacja na instagramie:

Instagram-Stories-Updated.png?width=380&

Pokaż ukrytą zawartość

Artysta (imię i nazwisko):  Yves Breedlove

Wydawnictwo: Whole Lotta Records

Numer konta niezrzeszonego artysty: 741743804

Whole Lotta Records: 20%

Elijah Murrier: 30%

Numer konta: 280603125

Odnośnik do odpowiedzi

* Dnia 02.01 w godzinach wieczornych Yves i kilka innych artystów podpisali kontrakt z ???. Do tej pory nie wiadomo z kim i w jakim celu.

Na swojej relacji na instagramie pochwalił się, że podpisał kontrakt, a swoich fanów pozostawił z jedną wielką niewiadomą.

Bez_nazwy-1.png

Odnośnik do odpowiedzi

* Tuż po nadejściu nowego roku na półki sklepowe trafił kalendarz na rok 2021 sygnowany firmą NS Jewellery. Przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z przedstawicielami władz miast, gwiazdami, modelkami, a także przedstawicielami innych warstw społecznych miasta. NS Jewellery na swojej stronie umieściło możliwość internetowego zamówienia kalendarza z opisem, iż jest to produkt promujący równość wśród ludzi, co pokazuje pomieszanie warstw społecznych. 

@Agnes Rose @Harper McKnight @William Kellerman @Yves Breedlove @Ashley Taylor @Cleo Morgan @Paramedic @Spencer Tie @Arthur Galkin @Ethan Iafrate @Emily Polanski @Lawrence Duran

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Kliknij na kalendarz

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

• Dnia 04.01 Yves Breedlove został zatrzymany za szybką jazdę po mieście, aczkolwiek nie było żadnych konsekwencji za jego wybryk. Trafił na przyjemnego oficera, z którym zamienił kilka słów w trakcie zatrzymania.
  • Pojawił się on również na imprezie urodzinowej Jimmy'ego Nunn, gdzie bawił się świetnie wraz ze swoimi znajomymi.
  • Opublikował on na swoim instastory zdjęcie z hasztagiem #FRB, który zapowiada jego najnowszy singiel, promujący jego nowy album "new me".

1.png

2.png

3.png

Spoiler

* Na instastory artysty pojawiła się nowa relacja z hasztagiem #FRB, który najprawdopodobniej jest tytułem jednego z przyszłych kawałków Yves'a.

d.png?width=380&height=676

* Po udostępnieniu relacji dodał on wpis wyjaśniający skrót FRB - fire roses back

* Na relacji oznaczeni zostali; @JimmyNunn39, @distinct, @shanna, @young_tyle, @IamIvy, @queen_forbes, @DallasTheAccelerator, @808 Durk

ff.png?width=380&height=676

Bonus:

Spoiler

Edytowane przez rebelski
BIu, dmkk, xFabianowsky i 10 innych lubią to
Odnośnik do odpowiedzi

* W godzinach wieczornych dnia siódmego stycznia na platformie fansee oraz wielu wielu innych pojawił się drugi utwór promujący płytę "new me" w wykonaniu artysty pod pseudonimem breedlove, który nosi tytuł "FRB". Wypuszczony został spod szyldu wytwórni muzycznej Whole Lotta Records. Na swoich relacjach na instagramie Yves zapowiadał ten kawałek i rozwinął również skrót "FRB" - Fire Roses Back. Teledysk, jak i wokal jest na bardzo wysokim poziomie, który nagrany został w studiu Whole Lotta Records, gdzie dźwiękowcy zadbali o najlepszą jakość. Najprawdopodobniej artysta zamierza poświęcić się z całego serca w ten nowy projekt, który jak to mówił na swoich social mediach będzie wystrzałowy z samą szczerą prawdą na temat jego życia oraz wspomnień.

Bez_tytuu.png

Kliknij na obrazek

Odnośnik do odpowiedzi