Skocz do zawartości
gumey

[Odrzucone][Ban][God]gumey

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: gumey
Powód nałożenia kary: Banicja
Wyjaśnienie: Nie mam żadnego god mode, mam kompa po formacie, gta tylko pobrane i nic wiecej. Czyste jest.

image.pngnormalnie mi hp zeszło, zoba se w logach dostawalem od flamethrower dmg

gta czysciutkie nawet cleo nie mam

image.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Wypowiem się, ponieważ brałem udział w akcji przez którą otrzymałeś banicję. Słuchaj, jak to jest, że dostałeś kilkanaście pocisków z AK, obrzyna i jakiś tam pistoli i Twoja postać nie padła z BW? Pomijam fakt, że podpierdzieliłeś nam samochód, ale do niego również strzelaliśmy i efekt był dokładnie taki sam - nie otrzymałeś BW. Dla mnie osobiście sprawa jest dziwna.

homonto i WujekZoltax lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas tej akcji wystrzeliłem około 30 pocisków od AK. Dam se głowę urwać że minimum 5-10 razy cie trafiłem. + Nie tylko ja jeden prułem do ciebie. Pominę tą akcję przed strzelaniną gdzie jeździłeś za nami od samego LS aż do Red County. jJszcze przed tym, stałeś pod wieżowcem Hakana i bawiłeś się na hydraulice. Pierwsze co odstałem info ooc gdy się zjawiłeś tam to że jesteś znany jako odwalacz. 

Edytowane przez WujekZoltax
DanekakaDandel i homonto lubią to

ezgif-3-eed536956748.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie miałem powaga żadnych cheatów/modów, może coś się zbugowało

W dniu 30.06.2020 o 00:11, DanekakaDandel napisał:

Cześć.

Wypowiem się, ponieważ brałem udział w akcji przez którą otrzymałeś banicję. Słuchaj, jak to jest, że dostałeś kilkanaście pocisków z AK, obrzyna i jakiś tam pistoli i Twoja postać nie padła z BW? Pomijam fakt, że podpierdzieliłeś nam samochód, ale do niego również strzelaliśmy i efekt był dokładnie taki sam - nie otrzymałeś BW. Dla mnie osobiście sprawa jest dziwna.

A masz jakies screeny z tego że we mnie strzelales? Może to coś rozjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, gumey napisał:

A masz jakies screeny z tego że we mnie strzelales? Może to coś

Nie mam bo w tym czasie prułem do Ciebie z obrzyna. Samo to, że usunąłeś pełnego screena jest podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po co mialbym wgrywac tego god moda, wbilem na serwer po jakims miesiacu i chcialem zobaczyc co sie dzieje w ogole xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gumey napisał:

A masz jakies screeny z tego że we mnie strzelales? Może to coś rozjaśni.

Tak dla jasności, wypierasz się teraz że strzelaliśmy do ciebie czy jak? Ja niestety nie mam ani screenów ani chatlogów z tamtej akcji (debil) Osoba zainteresowana będzie mogła sprawdzić w logach że przynajmniej moja postka wyciągnęła broń i z resztą szykowaliśmy się na ciebie. Pominę fakt że podbiłeś do nas pojazdem grupowym i nie mieliśmy nawet szansy, dalszego cie gonienia tą savanną.

ezgif-3-eed536956748.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ja sie niczego nie wypieram, po prostu nie miałem zadnego god moda i chce to udowodnic, nie wiem w czym widzisz problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam się na tych trainerach i cheat menach sampowskim ale dla mnie ten przycięty u góry skrin wieje chujem. + wysłać screen z folderem. To nie problem wcześniej sobie go wyczyścić albo użyć zewnętrznego pliku. Spójrz na tą apelację i powiedz że nie wygląda to shady, jakby autor chciał coś ukryć ucinaniem tego screena.

ezgif-3-eed536956748.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam niczego do ukrycia, przycialem skrina bo nagralem to ze ktos do mnie strzela z bazooki xD dostalem bana i ucialem klatke z filmiku, nie mialem wtedy zadnego god mode, nie wiem jak mam to udowodnić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłanie całego screena było by dobrym poczatkiem,  tak jak napisał to @winzipior.

1 godzinę temu, gumey napisał:

Usunąłem go, ale nie było tam nic prócz jakiś randomowych wymian innych ludzi.

Nie bardzo rozumiem też usuwanie screenu który może być dowodem na twoją niewinność.

Edytowane przez WujekZoltax

ezgif-3-eed536956748.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po sprawdzeniu logów - odrzucamy.

20 minut temu, WujekZoltax napisał:

Nie bardzo rozumiem też usuwanie screenu który może być dowodem na twoją niewinność.

image.png.be6afc5692361a10f3188f2c2abbdefc.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...