Skocz do zawartości
KrulRzepka

[Odrzucone][Skarga] Veri

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: KrulRzepka

Nick oskarżonego: Veri

Powód napisania skargi: Młody Game Master nie potrafi chłodno podejść do sytuacji. Chce ją odwrócić na swoją stronę, tak aby najlepiej została ona przerwana, ponad to robi tzw. ''płacz'' na /b, który jest widoczny na logach które podsyłam niżej. Widocznie nie radzi sobie z emocjami dotyczącymi akcji RP, jak i samego OOC związanego z wyjaśnieniem całej sytuacji. Prosiłbym głównie o ogarnięcie osoby oskarżonej, ponieważ /b w środku akcji nie jest mile widziane, gdy można wszystko wyjaśnić na /w, do tego ranga owej osoby powinna być lepiej reprezentowana, bo w końcu ma on kreować grę, a nie ją w jakimkolwiek stopniu utrudniać, bądź niszczyć. Oskarżony mówi coś o ''napierdalaniu'' OOC, a akcja była odegrana IC przez osoby uczestniczące w bójce, jak i samego oskarżonego. Później jest mowa o moim kiju golfowym, który jak widać został odegrany na początku samego chatloga. Jeszcze w późniejszym czasie jest mowa ze strony oskarżonego odnośnie sparingu, który z jego punktu widzenia wygląda tak, że nikt inny nie może się dołączyć do bójki, ponieważ jest rozpoczęty skryptowy SPARING. Tyle ode mnie, życzę miłego dnia, czy tam wieczoru.

Dowody rzeczowe [screeny, filmiki, chatlogi itp.]: 

chatlog-skarga.txt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, iż skarga jest napisana na moją osobe pozwolę sobię odpowiedzieć na to.

Płacz na /b zaczął twój kumpel, ja jedynie na pisałem jaka jest geneza owej sytuacji, nie pisałem po /w ponieważ wolałem abyście zbiorowo to napisali, czy znaliście postać czy też nie, mówisz coś o tym że /b nie jest podczas akcji mile widziane, a gdy twój kumpel pisał "Adam kazał nam iść a Ty mnie zaatakowałeś" (coś tego typu), to na to uwaga nie była zwracana.

Chciałem wytłumaczyć sprawe na /w, napisałem do Ruska (nie pamiętam nicku) po czym rozpętała się burza, gdzie dostawałem 50 /w na raz, i nie potrafiłem na nie odpisać bo nawet nie nadąrzałem czytać tego.

Nigdzie nie napisałem że było to MG, podałem tylko przykład że gdy, widzisz kumpla z którym kontakt masz rzadki, bynajmniej tak pisał mi Rusek, i widzisz że kopie on się z kimś, nie wlatujesz w trzech kumpli, jeden z golfem i dwóch z pięściami, raczej po prostu wspomagają kumpla słownie, cokolwiek, bądź się myle.

Nigdzie nie napisałem że nie odegrałeś akcji, tylko się o to zapytałem, czy owa akcja została odegrana.

Napisałem jedynie że sparing był a Wy zaczeliście atakować, dopiero po tym jak largos dał nam unbw dało się to jakoś wytłumaczyć (Najlepszą reakcje miał Rusek OOC, ponieważ z nim dało się dogadać, i nie obwiniał mnie o DM)

Nigdzie się nie sprułem że był sparing i jakim prawem wbiliście, napisałem jedynie że sparing był rozpoczęty.

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieznany rusek prawdopodobnie Zlatan (ja) wjebał się do akcji bardziej z powodu chęci dołączenia do mordobicia i wyjaśnienia jakiegoś nieznajomego który bije osobę którą Zlatan zna i pracuje w jego ulubionym hangout (Trabzon) Ta akcja to ogólnie gówno to co wyszło. Każdy tam każdego siepnał przynajmniej raz i trzech typa skończyło z BW kiedy wleciał groźny golfista. Osobiście nie mam nic do Veriego i wokół krocza mnie to lata. Fakt, pokazał się ze złej strony przy tej akcjii, ale nie mnie to oceniać. Gdyby ode mnie to zależało bym cofnął całą tą gówno-akcje.
(Edit: jaki chaos napisałem tutaj. coś poprawiłem. sora)

Edytowane przez WujekZoltax

ezgif-3-eed536956748.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem, że powodem napisania skargi na @Veri jest to, że "spłakał" się do Ciebie na /b po zostaniu pobitym przez Ciebie kijem golfowym? Pytam, bo jest on moim graczem i postać na której był w grze jest pod moją organizacją.

Myślę, że wszyscy skorzystaliby na tym, gdybyś skupił się na własnej grze i przestał pisać tak trywialne skargi jak wymiana zdań na /b, czy niewłaściwe użycie /do przez nowego gracza.

Sava, krucjata i Lukitakino lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ty to na kazdego skargi piszesz ze nikt nie umie do rogrywki podejsc normalnie i skargi piszesz wez sie chlopie ogarnij i napisz moze na /w tej osobie a nie zalatiwasz wszystko przez forum, bo to jest śmiechu warte że piszesz skargi bo ktos na /do napisał HAHAHA albo ktoś cie wyzwał na /b

nie dawajcie mi zadnej moderacji ani nic wtym stylu najwyzej usuncie moj post. Miłego wieczoru życzę

Edytowane przez krucjata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Płacz na /b zaczął twój kumpel, ja jedynie na pisałem jaka jest geneza owej sytuacji

Jeśli płacz na /b zaczął mój kumpel, to dlaczego w chatlogu zacząłeś go ty? Podaj jakieś dowody na to.

Cytat

Chciałem wytłumaczyć sprawe na /w, napisałem do Ruska (nie pamiętam nicku) po czym rozpętała się burza, gdzie dostawałem 50 /w na raz, i nie potrafiłem na nie odpisać bo nawet nie nadąrzałem czytać tego.

Nawiązujesz do jakiejś osoby ruska, chociaż żadnej taka nie uczestniczyła w tej akcji, jeśli możesz to podaj nick globalny.

Cytat

1. Nigdzie nie napisałem że było to MG, podałem tylko przykład że gdy, 2. widzisz kumpla z którym kontakt masz rzadki, bynajmniej tak pisał mi Rusek, i widzisz że kopie on się z kimś, 3. nie wlatujesz w trzech kumpli, jeden z golfem i dwóch z pięściami, raczej po prostu wspomagają kumpla słownie, cokolwiek, bądź się myle.

Nigdzie nie napisałem że nie odegrałeś akcji, tylko się o to zapytałem, czy owa akcja została odegrana.

1. Nigdzie nie napisałeś w prost, że to był MG, lecz to zasugerowałeś kilkukrotnie, co oczywiście widać w logach.

2. Widzę kumpla, z którym kontakt mam żadki, lecz jednak jesteśmy w tej samej organizacji i zawsze za sobą staniemy. Twoja wizja stania i klaskania przy tym jak silniejszy typ bije Ci ziomka niestety nie jest poprawna.

3. Biły się trzy osoby, w tym ty, ja oraz osoba z mojej organizacji, więc nie wiem gdzie wleciałem z trzema ziomkami.

Cytat

Nigdzie się nie sprułem że był sparing i jakim prawem wbiliście, napisałem jedynie że sparing był rozpoczęty.

Masz racje, nigdzie się nie sprułeś, ty jedynie się spłakałeś, że walka była pod pretekstem sparingu OOC.

Polecam sprawdzić mojego Chatloga, ponieważ widzę, że w ogóle nie zaczerpnąłeś z niego informacji  :)

Również Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Rozumiem, że powodem napisania skargi na @Veri jest to, że "spłakał" się do Ciebie na /b po zostaniu pobitym przez Ciebie kijem golfowym? Pytam, bo jest on moim graczem i postać na której był w grze jest pod moją organizacją.

Myślę, że wszyscy skorzystaliby na tym, gdybyś skupił się na własnej grze i przestał pisać tak trywialne skargi jak wymiana zdań na /b, czy niewłaściwe użycie /do przez nowego gracza.

Skąd ty się urwałeś?

Jeśli mamy dążyć do polepszania naszego RP, to musimy pilnować się wzajemnie.
Tyle mam do powiedzenia i proszę o nie wypowiadanie się, jeśli skarga Ciebie nie dotyczy.
Chcę tutaj napomnieć również, że osoba oskarżona pierwsza chciała jakoś ingerować w moją grę pytając czy odegrałem wyciągnięcie kija.
((EDIT: Ostatnie zdanie))

Edytowane przez KrulRzepka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałeś na mnie skargę za krótką wymianę zdań na czacie OOC, proszę nie wkładaj mi do ust słów, których nigdy nie wypowiedziałem i tym samym nie próbuj mi narzucać tego co miałem na myśli, czy jakie były moje intencje w tym wszystkim. Skoro jak sam stwierdziłeś, że się do Ciebie "spłakałem" i miałem zastrzeżenia co do akcji odegranej przez Ciebie, to czy w takiej sytuacji nie powinniśmy zamienić się miejscami i to nie ja powinienem napisać takowej skargi na Ciebie? Kompletnie nie rozumiem jej sensu i tego co chciałbyś przez nią osiągnąć (sprawiasz wrażenie po prostu zawistnej osoby, która jedyne co chce osiągnąć takimi działaniami jest zaszkodzenie drugiej osobie i nie ma to nic wspólnego z "polepszeniem" naszego RP), tak samo jak w przypadku Twojej poprzedniej skargi jest ona totalnie bezsensowna i @aces ma racje, że lepiej zrobiłbyś dając sobie po prostu spokój.

Mała wzmianka co do dowodu ~ 

[19:50:30] (( [28] {FFFFFF}_Sobieski{AFAFAF}: Kurwa adam mówi za mną a ty napierdalasz jprld ))

[19:50:32] (( [25] {D6EE76}Veri{AFAFAF}: Co tu sie odjebało? ))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przewertowałem logi wszystkich osób zamieszanych w akcję. Wyraźnie widać, że dyskusję na /b rozpoczął Twój znajomy, a nie Veri. Biorąc pod uwagę powód i dowody, które załączyłeś w skardze postanawiam ją odrzucić. Veri nie zrobił nic złego, nikogo nie zwyzywał, zadał wam jedynie pytanie skąd w Twojej ręcę znalazł się kij bejsbolowy co nie było w żadnym wypadku NASKOKIEM z jego strony. Podsumowując: Veri chciał wyjaśnić jedynie rzetelnie sytuację do której zaszło, aby dalsza rozgrywka IC miała jakikolwiek sens, to wszystko. 

Dodatkowo kara, którą otrzymałeś nie tak dawno pozostawia dla mnie wiele do życzenia.

Amir Waqar Nadano karę AdminJail przez slippery
Masz problem z pojmowaniem rozgrywki In Character, tymbardziej g
1 godzin temu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...