Skocz do zawartości
brokenskull

World of Warcraft: Wrath of the Lich King

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hej, szukam kilku ludzi do pogrania na prywatnym serwerze Warmane w oczekiwaniu na nowy dodatek Shadowlands. Rozkręcamy na nowo starą zajawkę z paroma osobami, jeśli ktoś ma ochotę na dołączenie do naszego gronia i spędzenie z nami czasu, to zapraszam na discord 9th#1237. Mamy w ekipie sporo osób totalnie zielonych w tym temacie, więc nawet jeśli to będzie Wasze pierwsze zetknięcie tą grą, albo po prostu nie jesteście w nią zbyt dobrzy, to się nie martwcie, bo wszystkiego Was nauczymy.

Czasami będę wrzucał tutaj screenshoty z gry dla odświeżenia tematu. Docelowo chcemy pograć w alliance, gildia typowo pod PVP, rajdowanie stolic hordy, generalnie chcemy się dobrze pobawić i unikać przesadnego grindu czy farmienia rajdów PVE.

Dla jasności dodam, że gra na prywatnych serwerach jest darmowa.

Edytowane przez 9th
ArekCzarnuch i Nynuś lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Siema, na którym konkretnie serwerze spod szyldu Warmane planujecie grać? Warto dodać, bo z tego co pamiętam, to mają oni z 3, albo i 4 serwery właśnie pod WOTLK'a. Osobiście każdemu śmiało mogę polecić wowa, nawet jeśli nie mieliście większego styku z tą grą, czy też w ogóle ze światem mmo-rpg - gra jest po prostu prześwietna. Pomimo, że zawsze w serduszku pozostanie mi 2.4.3, to i tak uważam, że 3.3.5a jest również świetnym dodatkiem.

Btw. Horda > Ally :D

Edytowane przez ArekCzarnuch
brokenskull lubi to

12.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, ArekCzarnuch napisał:

Siema, na którym konkretnie serwerze spod szyldu Warmane planujecie grać? Warto dodać, bo z tego co pamiętam, to mają oni z 3, albo i 4 serwery właśnie pod WOTLK'a. Osobiście każdemu śmiało mogę polecić wowa, nawet jeśli nie mieliście większego styku z tą grą, czy też w ogóle ze światem mmo-rpg - gra jest po prostu prześwietna. Pomimo, że zawsze w serduszku pozostanie mi 2.4.3, to i tak uważam, że 3.3.5a jest również świetnym dodatkiem.

Btw. Horda > Ally :D

Jebać keków.

Wiesz co, gramy na tym największym serwerze, który ma bodajże siedmiokrotnie zwiększony xprate, czyt. Icecrown. W ekipie mamy sporo totalnie świeżych graczy, a 3.3.5a mimo wszystko jest starym dodatkiem (chodź imo najlepszym..), więc wybierałem tak, żeby nie odstraszyć ich mozolnym levelowaniem i długim wspinaniem się do endgame. Btw., zapraszam Cię serdecznie do nas, jeśli masz czas i chęci coś pograć.

ArekCzarnuch lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, 9th napisał:

Jebać keków.

Wiesz co, gramy na tym największym serwerze, który ma bodajże siedmiokrotnie zwiększony xprate, czyt. Icecrown. W ekipie mamy sporo totalnie świeżych graczy, a 3.3.5a mimo wszystko jest starym dodatkiem (chodź imo najlepszym..), więc wybierałem tak, żeby nie odstraszyć ich mozolnym levelowaniem i długim wspinaniem się do endgame. Btw., zapraszam Cię serdecznie do nas, jeśli masz czas i chęci coś pograć.

Przy nieco większej dozie czasu, jako zagorzały fan wowa, chętnie wpadnę. Wybór Icecrowna to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza jeśli faktycznie masz świeżych graczy, którzy po raz pierwszy będą się mierzyć z wowem, przez to gra nie będzie taka mozolna i mdła. Wiem co mówię, sam próbowałem kiedyś ściągnąć koleżkę na wowa, jednakże na serwer o strasznie niskich ratach, przez co się zraził do gry. Icecrown ma strasznie przyjazne raty jeśli chodzi o nowych graczy, także pozostaje życzyć powodzonka - czekam na ssy z rozgrywki, a w wolnej chwili może wpadnę z Wami poklimacić. ; ) 

brokenskull lubi to

12.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dla podkręcenia klimatu i odświeżenia tematu wrzucam kilka screenshotów z poprzedniej odsłony gildii kreowanej z ludźmi z środowisk około-roleplayowych. Zaczęliśmy już grać (Alliance, padło jednak na realm Frostmourne, ze względu na irytujące kolejki na Icecrownie) i serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnego spędzania czasu. Dodam jeszcze, że społeczność prywatnych serwerów wowa jest zabawna i specyficzna, co osobiście dla nas jest ogromnym atutem. Łatwo jest zostać zaatakowanym podczas np. dyskutowania na /say o swoich proLGBT poglądach, albo otwartego poruszania tematów tabu. Warmane jest pełen książkowych przykładów Boomerów, co bywa dla nas dodatkowym urozmaiceniem podczas gry. Niemniej jednak, o ile ma sie normalne podejście i potrafi sie zaakceptować wady tej społeczności, to można naprawdę ciekawie porozmawiać z ludźmi, poduczyć się od nich gry, czy nawet dostać bezpośrednią pomoc w postaci złota/przedmiotów. Podsumowując - potrafi być zabawnie, ale potrafi być też zupełnie miło.

1.png
2.jpg
3.gif
3.jpg
4.png
5.png
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.png
10.jpg
11.png