Skocz do zawartości

Roleplay i środki psychoaktywne

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, robbie napisał:

generalnie miałbym to w chuju ale nie mogę pozostać obojętny, nie wiem co chcecie osiągnąć pucowaniem się do dragów na forum ale dla niektórych to może być zajebiste, że macie od kogo sobie ogarnąć, bo inni może akurat nie mają - zapamiętajcie tylko jedno, z początku wszystko jest fajne a w późniejszym czasie, nawet nie będziecie wiedzieć w którym momencie narkotyk Was zniewolił, gdybyście potrzebowali pomocy to walić pewu, mogę podzielić się doświadczeniami albo i może nawet spróbować pomóc, poradziłem sobie z tym gównem bez odwyku, psychologów i psychiatrów a niejednokrotnie byłem już jedną nogą na tamtym świecie; nie odbierajcie jako atak, wręcz przeciwnie; jako wyciągnięcie pomocnej dłoni w Waszą stronę.

ale zazdroscisz flexu na wciaganie draguw czy o huj cie chodzi parówo

z1reael lubi to

icons8-play-button-24.png/neffi

Webp.net-resizeimage.png/Neffi#5924

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Joka napisał:

Po koksie sie ruchać chce, nie po emce. Za duzo project x

Zdziwiłbyś się.

28 minut temu, PijanyNinja napisał:

z tym popędem to też różnie, od dawki zależne ale ciężko żeby stanął, pozdrawiam

Ciężko, w przypadku amfetaminy jeszcze ciężej - ale popęd to popęd, podniecenie tak samo - jeśli się uprzesz to krótko mówiąc stanie, uwierz mi że wiem co mówię xD I nie żebym się jakoś chwalił tym, ale po prostu mam doświadczenie w tym temacie.

robbie lubi to
Odnośnik do odpowiedzi

Jako osoba, która w swoim czasie była entuzjastą środków wpływających różnorako na mnie czy moje postrzeganie rzeczywistości śmiem stwierdzić, że to zostało napisane dla jaj, a ja dałem się nabrać albo przez osobę, która ewidentnie nie jest w temacie. To wygląda jak jakiś mierny artykuł wklejony tutaj aby 13-letni Marek wiedział z czego się śmiać po spaleniu tuki. Jak już chcecie pisać poradniki to zróbcie je porządnie. Pomijając to, że mało kto to w ogóle przeczyta i będzie grał swoje.

degus lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, keisiM napisał:

Jako osoba, która w swoim czasie była entuzjastą środków wpływających różnorako na mnie czy moje postrzeganie rzeczywistości śmiem stwierdzić, że to zostało napisane dla jaj, a ja dałem się nabrać albo przez osobę, która ewidentnie nie jest w temacie. To wygląda jak jakiś mierny artykuł wklejony tutaj aby 13-letni Marek wiedział z czego się śmiać po spaleniu tuki. Jak już chcecie pisać poradniki to zróbcie je porządnie. Pomijając to, że mało kto to w ogóle przeczyta i będzie grał swoje.

To Twoje zdanie, nie będę kolejny raz przytaczał tego samego co kilka postów wyżej odpowiedziałem komu innemu. Jeśli zostało to napisane dla jaj, wytłumacz mi dlaczego moje wypociny przeszły weryfikację Gamemasterów i dlaczego temat został podpięty?

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, keisiM napisał:

Nie wytłumaczę Ci, bo nie wiem jak Gamemasterzy weryfikują tematy wstawiane w tym dziale. 

Dążę do tego, że jeśli było by to z palca wyssane, czy napisane dla jaj nigdy nie pojawiło by się w tym temacie.

robbie lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, eter napisał:

Dążę do tego, że jeśli było by to z palca wyssane, czy napisane dla jaj nigdy nie pojawiło by się w tym temacie.

temat dopięty więc chyba ktoś to zaakceptował, nie ma o czym gadać

psst.

Na to ci recept raczej nie przypisze lekarz
Musisz uważać, do obłędu cienka linia
Potem wisisz, cienka linka lub na odwyku odcinka
Nawet nie wiesz jak dragi tu ryją czaszkę
Ludzie się zmieniają, czasem te zmiany są straszne
Ten co przeżył to wie to, dwie strony ma moneta
Co cię bardziej pociąga, twoja kobieta czy feta?
Lubisz ostrą jazdę? Latać po baletach?
Uważaj, bo życie cię zgaruje jak peta

Edytowane przez robbie
literówka

6AhY05C.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • Kenni odpiął ten temat

Drobna zmiana kosmetyczna w działaniach i skutkach narkotyków, dodałem punkt odnośnie przykładowych /me i cech opisów w grze narkomana.

W dniu 29.05.2020 o 16:00, eter napisał:

Przykładowe /me, które możemy zastosować podczas gry osoby pod wpływem narkotyków.

Nie ma co się rozpisywać odnośnie powyższego punktu, krótko mówiąc zaprezentuje kilka przykładowych /me oraz opisów naszej postaci które mogą wskazywać to, że jesteśmy pod wpływem bądź nasze długotrwale zażywanie substancji psychoaktywnych.

* Sidney Willoughby porusza intensywnie szczęką.

* Sidney Willoughby trzęsie rękoma, podczas wykonywanej czynności.

* Sidney Willoughby jest cały spocony, w okół niego unosi się nieprzyjemny zapach.

* Sidney Willoughby skupia wzrok na masie rzeczy na raz.

* Sidney Willoughby paranoicznie sie rozgląda.

To tylko pięć przykładów, które wskazują na to, że nasza postać jest pod wpływem, bądź długotrwale zażywa przeróżne substancje, niżej przedstawię kilka cech pasujących do opisów w grze narkomana opisanego w punkcie niżej.

• sucha cera
  • masa syfów na twarzy
  • niezadbany wygląd
  • nieprzyjemny zapach
  • nienaturalne ruchy (tiki nerwowe)

czasemmozna lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
  • pukawa podpiął ten temat
  • pukawa odpiął, podpiął i odpiął ten temat