Skocz do zawartości

Roleplay i środki psychoaktywne

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Condom napisał:

niezle szkoda ze wszystko ze stronki poradnikzdrowie.pl i hypka

No nie koniecznie, a nawet jeśli pisała by to osoba kompletnie zielona w temacie, a na temat to nie widzę powodu by się lekko mówiąc /przypierdalać/. 

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Neffi napisał:

przeczytalem i mam ochote zajebac kreske 

5 godzin temu, eter napisał:

no widzisz gdybym ja nie zajebal to bym nawet tego nie napisal.

generalnie miałbym to w chuju ale nie mogę pozostać obojętny, nie wiem co chcecie osiągnąć pucowaniem się do dragów na forum ale dla niektórych to może być zajebiste, że macie od kogo sobie ogarnąć, bo inni może akurat nie mają - zapamiętajcie tylko jedno, z początku wszystko jest fajne a w późniejszym czasie, nawet nie będziecie wiedzieć w którym momencie narkotyk Was zniewolił, gdybyście potrzebowali pomocy to walić pewu, mogę podzielić się doświadczeniami albo i może nawet spróbować pomóc, poradziłem sobie z tym gównem bez odwyku, psychologów i psychiatrów a niejednokrotnie byłem już jedną nogą na tamtym świecie; nie odbierajcie jako atak, wręcz przeciwnie; jako wyciągnięcie pomocnej dłoni w Waszą stronę.

Neffi i z1reael lubią to

6AhY05C.png

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, robbie napisał:

generalnie miałbym to w chuju ale nie mogę pozostać obojętny, nie wiem co chcecie osiągnąć pucowaniem się do dragów na forum ale dla niektórych to może być zajebiste, że macie od kogo sobie ogarnąć, bo inni może akurat nie mają - zapamiętajcie tylko jedno, z początku wszystko jest fajne a w późniejszym czasie, nawet nie będziecie wiedzieć w którym momencie narkotyk Was zniewolił, gdybyście potrzebowali pomocy to walić pewu, mogę podzielić się doświadczeniami albo i może nawet spróbować pomóc, poradziłem sobie z tym gównem bez odwyku, psychologów i psychiatrów a niejednokrotnie byłem już jedną nogą na tamtym świecie; nie odbierajcie jako atak, wręcz przeciwnie; jako wyciągnięcie pomocnej dłoni w Waszą stronę.

Ale Ty zdajesz sobie z tego sprawę, że to co napisałem ja czy @Neffi to są zwykłe jaja?

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, eter napisał:

MDMA (w postaci pigułek)

Działania:
pobudzenie,
euforia,
potężne podniecenie,
otwartość,
poczucie jedności, chęć okazywania uczuć,
zmniejszony apetyt,
specyficzne odbieranie bodźców słuchowych.

Skutki:
obniżony nastrój,
zmęczenie,
senność,
zmniejszona koncentracja,
niepokój,
bóle głowy.

z tym popędem to też różnie, od dawki zależne ale ciężko żeby stanął, pozdrawiam

robbie lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
  • pukawa odpiął ten temat
  • pukawa podpiął ten temat
  • pukawa odpiął, podpiął i odpiął ten temat