Skocz do zawartości
Sway

[Blokada Postaci] [Tetris] John Brown

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary:[/b] Tetris
[b]Powód nałożenia kary:[/b] afk podczas akcji rp
[b]Wyjaśnienie:[/b] Witam, oto moja 20483833994 apelacja o odblokowanie postaci, cała akcja polega na tym, że jeździłem sobie z typkiem po terenach i poszedłem afk napisałem mu też, że ide afk aby spełnić moje potrzeby fizjologiczne, jak wróciłem to miałem blokade postaci tak naprawde za nic, nie mam pojęcia czy on coś odgrywał wtedy, po prostu blokada, słuchajcie... blokade tą mam już od ponad roku, pisałem masę apelacji - wszystkie odrzucone, słuchaj. Ja starałem się aby jak najlepiej grać, miałem wykupione konto premium, wspierałem serwer, starałem się jak najlepiej grać, dlatego proszę o odblokowanie tej postaci, obiecuję, że jak otrzymam odblokowanie postaci, to będę jak najmocniej starał się, aby dobrze grać. Mam na tej postaci niedokończe wątki, które muszę dokończyć. Odrzucając tę apelację, tracicie zapalonego gracza chcącego dobrze pograć na waszym serwerze.
AroM i Kisiu lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pamiętam okolicznosci tej kary, masz jakies screeny?

sorry wkurwiony jestem przez jebaną prace i musze się wyżyć na was bo jesteście kurwa ćpunami którzy mają się za bogów RP i kształowania postaci jebani pozerzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam screenów, kara została nadana ponad rok temu. Po takim czasie będzie ciężko dograć akcję, jeżeli jakąś tam zrobił xD Powiem wam, że po tym jak zmieniliście stylistykę forum nieźle się napaliłem na wasz serwer i po unbloku postaci zaczynam kręcić niezłą gierkę, tylko trzeba ekipke ogarnąć, ale to nie problem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi