Skocz do zawartości
AdiXr3

[BAN] [Trevloka] Kellan Williams

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: Trevloka

Powód nałożenia kary: Krycie odwalacza i kolesia z czarnej listy

Wyjaśnienie: Ten ziomek nie był na czarnej liście, a jeśli już naprawdę był to totalnie o tym nie wiedziałem. Nie kryłem w żaden sposób jego osoby tylko oznajmiłem, że to nie ta osoba za którą go uważasz. Jeśli popełniłem jakiś błąd to naprawdę przepraszam i mogę zagwarantować, że nie powtórzy się to więcej z mojej strony.

Edytowane przez AdiXr3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może, jak wyjaśnisz jazde z kolesiem na nowym koncie, który krzyczał 'c00lziomek dziwki' i wożenie go po różnych grupach graczy i wbijaliście BW2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Woziłem go przez chwile, ale nie brałem udziału w żadnych akcjach z wbijaniem komuś BW2. Nie powinienem ponosić konsekwencji za niego, to on miał nasrane w bani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

00:27:40    cmd    Kellan_Williams: /w 0 hahahaha serio umarl
00:27:57    cmd    Bernard_Pruitt: /re hahah i straci wszystko

stare dobre czasy nie? Widać po logach że cały czas uczestniczyłeś w jego odwalaniu, patrzyłeś na all i milo sobie z nim pisales OOC w czacie IC. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nawet jak to nie c00lziomek to koleś jedyne co robi to odwala i ty dzielnie woziłeś go po mieście szukając ludzi i sobie z nim pisałeś, nie reportowałeś i no sobie z nim wspominałes 'stare dobre czasy'. Zostawiam reszte dla trójki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwalał to gang, który strzelał i ganiał mnie po całym mieście. Oprócz jednego bw i darcia się w miejscach w których ludzi nie było nie szkodzi to jakoś mocno na rzecz serwera. A jak już pisałem ja nie brałem jakoś mocno udziału w tych występkach prócz chwili wożenia go. 

Edytowane przez AdiXr3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi