Skocz do zawartości
pejson

[22.05]suka miała sztuczne łzy

Rekomendowane odpowiedzi

endo4.png

kukonik.png

** W godzinach wieczornych przy tartaku w Angel Pine doszło do tragedii. Całe miasteczko zostało zbudzone wielokrotnym hukiem serii z karabinu AK-47. Miejscowy departament szeryfa docierając na miejsce mógł znaleźć pojazd marki Willard, po sprawdzeniu tablic rejestracyjnych okazało się, że pojazd należy do Nana Endo. Przy samochodzie znaleziono również dużo łusek 7.62mm, a także broń palną należącą do Nana Endo. Prócz tego na miejscu była również krew dziewczyny, jednak nie znaleziono tam ciała.

** Angel Pine Sheriff's Department przepytując mieszkańców nie dowiedział się wiele więcej niż to, że rozległ się huk. Jakiś czas później na stację zgłosił się starszy mężczyzna, który spacerował wieczorem po okolicznym lesie z psem. Zeznał, że widział prócz pojazdu Nana Endo czarnego Premiera stojącego obok. Starszy facet jako miejscowy był bardzo ciekawski wobec obcych, opowiedział co widział.

Barry Clintville: Szeryfie, ja to nie chcę tak gadać i paplać, ale sam szeryf wie, że lubię... no co... byłem z kundlem na spacerze, bo żonka prawie mnie zbiła, bo akurat moja kolej była, a ona to jak przypierdoli to huhu... ale no... lazłem tam z kundlem i stała jakaś babeczka, z daleka dobrze nie widziałem, ale tego smolucha... to znaczy uh... czarnoskórego zauważyłem od razu... i nie wiem o co chodziło, ale to wyglądało jak jakaś miłosna schadzka! Przysięgam, no przytulali się i rozmawiali ze sobą jak w transie... takie rzeczy to tylko w filmach wie szeryf, w życiu bym nie przypuszczał, że będę widział coś takiego! No i co dalej... nie wiem, ta babeczka nagle zrobiła jakiś dziwny ruch jakby po coś sięgała, a ten brud... czarnoskóry przyparł ją do auta i cholera wie o co chodziło! Nagle patrze... patrze... BIEGNIE JAKIŚ DRUGI ZAMASKOWANY SMOLUCH. NO PRZYSIĘGAM NA BOGA, ŻE BIEGŁ Z KARABINEM! Akurat pies mi się wyrywał i oderwałem na moment wzrok, ale jak żem usłyszał ten huk z tego karabinu to prawie narobiłem w pory, jak własną matulę kocham! Schowałem się za drzewem... później to już nie było tych smoluchów i tego czarnego sedana... i babeczki też...

** Na broni znalezionej w plamie krwii Nany Endo nie znaleziono odcisków palców nikogo. Pistolet pozostawiony na miejscu to glock z tłumikiem, po testach balistycznych wyszło, że nie brał w jakikolwiek sposób udziały w tej tragedii, nie wystrzelono z niego ani razu.

Edytowane przez pejson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

** Lokalne biuro szeryfa zabezpieczyło scenę morderstwa.

** Po kilku godzinach wydział do rabunków i zabójstw z Los Santos pojawił się na miejscu, wypytując wszystkich możliwych świadków w jego terenie.

** Osoba zamordowana (tudzież Nana Endo) posiadała jakąkolwiek rodzinę/bliskich?
** Była wcześniej notowana?
** Wypytując dogłębniej mieszkańca Barry Clintville, mógł powiedzieć coś więcej o czarnym premierze?
** Z jakiej broni strzelano? Jaki kaliber łusek leży na ziemi?
** Czy na łuskach pozostał jakikolwiek materiał genetyczny?
** Na scenie została jakakolwiek guma, papieros czy kosmyk włosów należący do kogokolwiek?

** Osoba zamordowana posiadała na sobie jakiś materiał genetyczny? (została wcześniej zgwałcona/nasienie/ślina)
** Czy samochód biorący udział w incydencie był specyficzny? (naklejki/specyficzne tablice rejestracyjne/uszkodzenia-karoseria-mechanika/wycieki)
** O ile na miejscu były kamery, przy których można było zarejestrować incydent - kamera mogła wskazać drogę wyjazdu samochodu i kierunek w którym odjechał?

Alsat lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

** Osoba zamordowana (tudzież Nana Endo) posiadała jakąkolwiek rodzinę/bliskich?

.

Jedyną rodziną Nany Endo zamieszkującą stany zjednoczone jest Junij Re Kashi oraz jego córka Liao Ra Kashi.

maciekjestem i Alsat lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, SStug napisał:

** Lokalne biuro szeryfa zabezpieczyło scenę morderstwa.

** Po kilku godzinach wydział do rabunków i zabójstw z Los Santos pojawił się na miejscu, wypytując wszystkich możliwych świadków w jego terenie.

1.** Była wcześniej notowana?
2.** Wypytując dogłębniej mieszkańca Barry Clintville, mógł powiedzieć coś więcej o czarnym premierze?

3.** Z jakiej broni strzelano? Jaki kaliber łusek leży na ziemi?
4.** Czy na łuskach pozostał jakikolwiek materiał genetyczny?
5.** Na scenie została jakakolwiek guma, papieros czy kosmyk włosów należący do kogokolwiek?

6.** Osoba zamordowana posiadała na sobie jakiś materiał genetyczny? (została wcześniej zgwałcona/nasienie/ślina)
7.** Czy samochód biorący udział w incydencie był specyficzny? (naklejki/specyficzne tablice rejestracyjne/uszkodzenia-karoseria-mechanika/wycieki)
8.** O ile na miejscu były kamery, przy których można było zarejestrować incydent - kamera mogła wskazać drogę wyjazdu samochodu i kierunek w którym odjechał?

1. Jeśli się nie mylę to owszem, była karana za posiadanie nielegalnej broni palnej. @Kaptus

2. Barry Clintville zeznał, że nie widział wiele gdzie odjeżdża pojazd, ale jeśli miałby strzelać to prawdopodobnie ruszył spod tartaku offroadem. Zeznał też, że samochód miał równie czarne szyby jak te dwa ,,smoluchy". Śledczy mogli wywnioskować z tego, że pojazd posiada przyciemnione szyby.

3. Strzelano z broni AK-47 (UID: DOPISZE), na ziemii leży dużo łusek 7.62mm.

4. Nie, dlatego, że karabin nie był wcześniej ładowany, został zakupiony świeżo co.

5. Nikt nie palił papierosa, nie żuł gumy. Materiał genetyczny jednej z osób biorącej udział w zdarzeniu na pewno będzie na ciele Nana Endo, jednak póki co go nie znaleziono. 

6. Ciała nie znaleziono na miejscu tragedii.

7. Prócz tego, że miał przyciemniane szyby to nie, był to sprawny, zwykły czarny sedan marki Premier.

8. Raczej w tym miejscu nie ma kamer, ale według domysłów gapia pojazd ruszył offroad.

maciekjestem, Alsat, nanky i 1 inny lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

** Jeśli ciała nie znaleziono na miejscu, a strzelano z broni automatycznej - powinna zostawić ślady krwi, mogły doprowadzić do miejsca zostawienia zwłok?
** Czy jakikolwiek gap, który mógł być świadkiem 'transportu' ciała bądź też zauważył ślady po których podążął, mógł coś zeznać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

* Ciało zostało znalezione w śmietniku w Missionary Hill, San Fierro. Znaleźli je śmieciarze którzy po prostu wykonywali swoją pracę. Zgłosili to.

* Gap zeznał, że udało mu się zapamiętać tablice rejestracyjne pojazdu, a są one następujące - LV96821. Co ciekawe pojazd nie został przerejestrowany, nadal w dokumentach figuruje poprzedni właściciel. Samochód niecałe dwa tygodnie temu został zatrzymany w Los Santos, South Central do kontroli w związku z popełnionym wykroczeniem. Za kierownicą siedział Ronald Snyder.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi