Skocz do zawartości
Arbzowyluj

[Odrzucone][Ban][advgierki] Valentino Carbajal

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: advgierki a kto inny

Powód nałożenia kary: mk

Wyjaśnienie: zadnego mk nie mam nie mialem super advgierki ze sie przyjebales do mnie i co roku wpierdalasz mi banicje za byle gówno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po unbanie wrócił do tego za co dostał poprzedniego bana czyli pisanie codziennie do mnie na /w (mogę znowu wstawić litanie), albo kręcenie się wokół mnie na innych postaciach. Tak samo jak na koncie janekbesta chciał mi uprzykrzyć grę, gdy dostał unbana wrócił na to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, zostałeś zbanowany dokładnie za to konto.

https://ls-rp.net/profile/225268-janekbesta

Grałeś na nim w trakcie banicji, co potwierdziły powiązania IP, najwyraźniej zapomniałeś włączyć VPN wracając na główne konto po zdjęciu nadanej kary, zresztą nie tylko wtedy. Daruj sobie proszę personalne przytyki w moim kierunku, zrobić to mógł dosłownie każdy. Po powrocie na główne konto robisz dosłownie to samo co na poprzednim - przyczepiasz się @homonto bez żadnej większej podstawy. Miałeś wystarczająco czasu żeby przemyśleć swoje zachowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, homonto napisał:

Po unbanie wrócił do tego za co dostał poprzedniego bana czyli pisanie codziennie do mnie na /w (mogę znowu wstawić litanie), albo kręcenie się wokół mnie na innych postaciach. Tak samo jak na koncie janekbesta chciał mi uprzykrzyć grę, gdy dostał unbana wrócił na to.

zamknij morde, sam dodawales mnie na discordzie i spamowales wiec nie rob z siebie niewiniątka, nie nie krecilem sie wokol ciebie na postaciach, wiec nie klam rudy, bo gralem se na luzie z szejkiem, a to ze wpadlem raz czy dwa do twojej restauracji po zarcie to nie znaczy ze chce z toba grac kretynie, napisalem  ze dwa razy do ciebie siema na pw co logi moga potwierdzic wiec nie pierdol ze cie nekam xDDDDDD pozdro a huj z tym serwisem, trzymajcie strone tego prowokatora 

Edytowane przez Arbzowyluj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej byłem świadkiem jego przykrej gry na koncie janekbesta - było to w trakcie eventu charytatywnego - gość ten podbijał do każdej postaci kobiecej i pisał jakąś akcje "/me klepie ją w dupe" oczywiście każdy ignorował jego grę, ale potem zaczął odwalać bić kilkanaście osób w czym moją postać, mówił że jest nowy na wyspie i takie różne nieprzyjemne rzeczy odgrywając przy tym oczywiście brak obrażeń, brak strachu - wypowiadam się jako osoba powiązana która MIAŁA NIEPRZYJEMNOŚĆ gry z tym człowiekiem na evencie, sprawdźcie jego logi sami zobaczycie.

:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...