Skocz do zawartości
xDpedal

[Ban] [System] Jaymore_Stewart

Rekomendowane odpowiedzi

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: System
Powód nałożenia kary: Zrespienie kastetu.
Wyjaśnienie: Niczego nie respiłem celowo, trainer którego używałem aby bawić się na singleplayer zadziałał w samp i przeszkadzał mi w graniu więc z czasem wyczaiłem jak go wyłączyć bez robienia relogu, trzymałem spacje, a zbugowany interfejs trainera znikał, a potem pojawiał  się w rękach mojej postaci kastet który też znikał. W  2019 grałem na innej klawiaturze niż teraz w dodatku również wtedy miałem tego trainera w cleo. Nie jestem zbyt przyzwyczajony do nowej klawiatury więc czasami zdarzyło mi się wcisnąć ctrl co uruchomiło trainer czyli zdarzało to się częściej niż w 2019 poza tym wtedy zamiast trzymania spacji robiłem reloga, a teraz tak nie robiłem i za którymś razem system mnie wyłapał. Nie miałem po co respić nawet już pieści są lepsze od kastetu według mnie. Wiem że respienie broni/aut kończy się banem przez antyczit ale wtedy myślałem że to bug lski ponieważ interfejs tego trainera był mocno podobny do interfejsu który pokazuje jakie pliki się pobierają na serwery 0.3dl mam nadzieję że wiadomo o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi