Skocz do zawartości
_Pat

Kompletny brak grania na swoją niekorzyść.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Niech ludzie nauczą się odgrywać wypadki i nie zganiać wszystkiego na lagi. Ostatnio na serwerze jedyną aktywnością podczas śmigania jako LSFD jest jazda do zdjęcia bw w wyniku postrzału i jeszcze w dodatku jest się poganianym by im to zdejmować bo oni się spieszą zamiast nieco pograć. 4/5 graczy kompletnie zapomniało o grze na swoją niekorzyść i są życiowymi terminatorami ograniczonymi tylko do skryptowych obrażeń. Gdzie są czasy gdy ludzie nie pędzili przez miasto jak w ford team racing i chociaż starało się zachowywać pozory RP jazdy. Co do tego co napisałem na początku: Ludzie kompletnie nie zwracają uwagi na stłuczki, o ile zdążysz T kliknąć aby do niego napisać, gdyż nawet po widocznym walnięciu taki gracz prostuje furę i odjeżdża na pełnej jakby nigdy nic. Jeśli już zwrócisz komuś uwagę na /b bo nie zdążył jeszcze odjechać, to czujesz jak wychodzi od niego niechęć gdy czytasz wiadomość "serio chcesz to grac?" Może brzmi to nieco jak narzekanie, ale sądzę, że jest wiele osób, które to zauważa i równocześnie denerwuje. 

edit: Temat w sumie nie miał zamysłu tylko samych wypadków drogowych, tyczy się to też sytuacji poza pojazdem. Sporo jest przypadków kiedy ludzie grają same nieskazitelne akcje i coraz mniej widać jak komuś się po prostu coś dzieje samo z siebie lub nie udaje bez ingerencji GMA/MGMA. Z grania na swój minus też można czerpać przyjemność.

Edytowane przez _Pat
batycki, smooth, freq619 i 7 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przynajmniej połowa graczy, to nowe pokolenie które wprowadziło swoje zasady. Ciężko będzie coś z tym tematem zrobić. Ale warto podyskutować, może uda sie coś zrobić.

Edytowane przez Szejkerr
HazeSkill, _Pat i Florencc lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, eter napisał:

Krótko mówiąc, ludziom nie chce się grać z LSFD. Przykra prawda pozdrawiam.

IMHO argument totalnie słaby, nawet gdyby LSFD nie było, to dalej byłaby taka sama sytuacja. Swoją drogą nawet PD w tym momencie jeździ praktycznie tylko do gangów i mało co kogo zatrzymuje a podczas wypadku można ciekawe akcje zaaranżować.

Edit: nawet offduty jak się jeździ i ktoś w ciebie przywali to jest to irytujące.

Edytowane przez _Pat
Arbusialskyy lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka, że nikomu nie chce się odgrywać 3-4 wypadków dziennie, bo spotkać się z innym graczem na skrzyżowaniu wylatując z podporządkowanej jak przecinak wcale nie jest trudno. Apel powinien bardziej brzmieć - nie zapierdalać po mieście jak po torze albo w singlu. Wtedy powstałych w wyniku jazdy nonrp wypadków, których nikomu nie chce się grać, będzie mniej. Wystarczy więcej imersji, wczucia się w postać, pomyślenia w ogóle o celu i charakterze podróży - i wtedy, jeśli już jakiś wypadek się zdarzy, to można go z czystym sumieniem zagrać.

unknown.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szczerze, tak będzie zawsze i da sie tego oduczyć graczy ale czy wtedy wypada? Ludzie się zrażają, ja na przykład nie lubię grać prostej akcji 3h, która powinna zająć normalnie 10-15 min. Akcja z LSPD rozumiem, ze służbami także. Powinno zostać powiedziane, że jeżeli jedna ze stron nie zgadza się na taką ugodę musi zostać odegrana jakakolwiek akcja. Nie oszukujmy się, trzeba się po prostu dogadać, a nie ma co grać 20 wypadków dziennie, skoro często są one spowodowane przez lagi. 

Nie dziwie się oburzenia gracza który dostaje po dupie i nic z tym nie może zrobić, ile razy ktoś się we mnie wjebał i miał wyjebane bo mu nie szkoda zapłacić za full naprawę fury 600 dolarów, gdzie druga osoba musi zapłacić załóżmy 10k XD Idiotów karać, szanować się nawzajem i myśleć o skutkach odpierdalania bokiem pozdro

Edytowane przez Kaptus
_Pat lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym tam wprowadzil update, wylaczyc kolizje wszystkich pojazdow i problem odgrywania zniknie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@up

So bad idea

@lecik

gorzej jak probujesz grac ic jadac zalozmy drogą furą, wpierdala sie w ciebie perennial i nie masz kasy na naprawę fury. Masz wkurwa, tracisz chęć do gry i sie zniechęcasz. Ale kierowca pereniala ma to w dupie, takie społeczeństwo nic się z tym nie zrobi. Po to trzaska się skargi, by ludzie się uczyli na błędach i ich nie popełniali.

Edytowane przez Kaptus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Szejkerr napisał:

Przynajmniej połowa graczy, to nowe pokolenie które wprowadziło swoje zasady. Ciężko będzie coś z tym tematem zrobić. Ale warto podyskutować, może uda sie coś zrobić.

LSPD po stłuczce z graczem potrafi sobie odjechać bez jakiejkolwiek interakcji i napisać na /b Lag. Przykra sprawa.

Szejkerr lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Arbusialskyy

zauważyłem, szkoda faktycznie ze nie ponoszą za to często odpowiedzialności mając wyjebke ze względu na swoje uprawnienia. Jeszcze nie zdarzyło mi się zagrać z LSPD gdzie się we mnie rzeczywiście wdupili i grali na swoją niekorzyść, może z kimś zagrali tak ale to rzadko sie widzi

Arbusialskyy i Szejkerr lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Kaptus napisał:

@Arbusialskyy

zauważyłem, szkoda faktycznie ze nie ponoszą za to często odpowiedzialności mając wyjebke ze względu na swoje uprawnienia. Jeszcze nie zdarzyło mi się zagrać z LSPD gdzie się we mnie rzeczywiście wdupili i grali na swoją niekorzyść, może z kimś zagrali tak ale to rzadko sie widzi

Znaczy ja w pełni rozumiem, że chcą mieć dynamiczną gierkę ale bez przesady. LSPD jedzie v-maxem na CALL wpieprza się w ciebie i odjeżdza bez jakiejkolwiek interakcji z graczem.

Szejkerr lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, spaceship571 napisał:

Zapewne dla tego ze również zapierdalales vmaxem robiąc drifting na skrzyzowaniu zamiast jezeli jedziesz normalnie ustapic drogi 

Żartujesz sobie w tym momencie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Z jednej strony masz racje, z drugiej wystarczy głupie zapytanie na /w w stylu /Chce Ci się grać ten wypadek?/ Nie zmuszajmy ludzi do grania czegoś czego nie chcą, z resztą faktycznie, lska potrafi zajebać potężnego laga nawet na dobrych komputerach (gtx 1080 dalej potrafi mi złapać jakiegoś laga, wina samego sampa), z drugiej strony faktycznie, gdzie nie pojedziesz tam lskowy kubica zapierdala po puchar za najszybsze db na frajerach z drugiej ośki, ewentualnie lokalny bill gates testuje samochód wzięty w leasing, który spłaca z 5 postaci ale na prawde nie trudno jest nacisnąć S na klawiaturze czy tą spacje żeby go ominąć. Co do PD, zależy jak trafisz, jeden przyczepi się o złe zawracanie a drugi nie, to tyle na temat wypadków. Jeśli o gangi etc. chodzi to na prawde nie warto kłócić się z czternastoletnim debilem o 2k, dużo osób po ostatnich zmianach boi się o e-dolary, jak widzisz że typ byłby w stanie poćwiartować własną matke za dolary, które wysiedział na cornerze wpierdalając parówki z kolacji to daj mu tą satysfakcje i niech sobie ma, następnym razem takie sprawy możesz rozwiązywać skryptowo, jest BW2. Ogólnie to zależy na kogo trafisz.

A jak nie stać Cię na naprawy to najpierw pomyśl czym jeździsz, kup sobie ubezpieczenie które wcale drogie nie jest i nie naprawiaj u botów tylko u normalnych mechaników, bo taniej

Edytowane przez batycki
Nynuś, druggyzbi26 i Joka lubią to

1371519519_DriveBy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, batycki napisał:

Z jednej strony masz racje, z drugiej wystarczy głupie zapytanie na /w w stylu /Chce Ci się grać ten wypadek?/ Nie zmuszajmy ludzi do grania czegoś czego nie chcą, z resztą faktycznie, lska potrafi zajebać potężnego laga nawet na dobrych komputerach (gtx 1080 dalej potrafi mi złapać jakiegoś laga, wina samego sampa), z drugiej strony faktycznie, gdzie nie pojedziesz tam lskowy kubica zapierdala po puchar za najszybsze db na frajerach z drugiej ośki, ewentualnie lokalny bill gates testuje samochód wzięty w leasing, który spłaca z 5 postaci ale na prawde nie trudno jest nacisnąć S na klawiaturze czy tą spacje żeby go ominąć. Co do PD, zależy jak trafisz, jeden przyczepi się o złe zawracanie a drugi nie, to tyle na temat wypadków. Jeśli o gangi etc. chodzi to na prawde nie warto kłócić się z czternastoletnim debilem o 2k, dużo osób po ostatnich zmianach boi się o e-dolary, jak widzisz że typ byłby w stanie poćwiartować własną matke za dolary, które wysiedział na cornerze wpierdalając parówki z kolacji to daj mu tą satysfakcje i niech sobie ma, następnym razem takie sprawy możesz rozwiązywać skryptowo, jest BW2. Ogólnie to zależy na kogo trafisz.

A jak nie stać Cię na naprawy to najpierw pomyśl czym jeździsz, kup sobie ubezpieczenie które wcale drogie nie jest i nie naprawiaj u botów tylko u normalnych mechaników, bo taniej

Masz tutaj racje w wielu sprawach chociaż nie wiem gdzie jest leży twój problem z lagami serwera, mam tą samą kartę graficzną i gram na 4k i ciągle na elesce po odblokowaniu fpsów mam stałe 250, co do pedeków tutaj właśnie jeśli nie chcesz z nimi mieć nic wspólnego to wtedy jedyną opcją jest kupić auto z wyższej półki co dla mnie jest strasznie chujowe bo dajmy na to masz cheetaha czy sultana to dla nich nie istniejesz, nie wejdziesz z nimi w żadną interakcje. Na aktualnej postaci gram w ogromnych przerwach bo ostatnio grałem pół roku temu i całe 105h nigdy nie zatrzymał mnie pies bo dopóki nie uzbierałem na furę to mnie nie gonili bo niczym nie jeździłem a potem jak typowy Kubica wsiadałem w cheetaha i czasem sobie myśle "Kurwa albo mam na sobie niewidzialny obiekt albo coś jest nie tak" co do statsiarzy, to zawsze byli i będą chociaż teraz ludzie dobijają swój pierwszy milion i wszystko wraca do tego samego co było. TYLKO PYTANIE SKĄD TE MILIONY JUŻ MAJĄ (Na pewno nie z bicia duty ;P )

Arbusialskyy lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taki problem się pojawia przez wcześniej omawianą denominację eleskowych dolarów, gdzie możemy zaobserwować syndrom d**gam***'arzy, a zwłaszcza w niższych sferach serwerowych. Sam jadąc na tempomacie np. Cheetahem wkurwiam się jak jakiś szybki sunrise czy inna tahoma przecina zakręt pojawiajac się pod prąd czy zawracając ci przed twarzą, po czym odjadą bo się boją O JEZU CHEETAH ILE BD MUSIAL ZAPLACIC JPRLDX2; 3WIJ2WE3IH2WIOUFDWHNESIJOKP, taki wygląd aktualny graczy tego serwera, nie ma co tego ukrywać. Jednak, odgrywanie co zakręt obrażeń irl by się raczej skończyło na szkodzie całkowitej twego auta, a ty skończyłbyś w szpitalu. Jak ktoś jest rozumny to się zapyta na /b czy tam /w "gramy to???? ?????" no i spokuwa jak tak to sie denerwujesz na gościa ooc oczywiście bez wyzywania, a jak nie gracie to rozjezdzacie sie i jest gituwa. Tego problemu nie będzie dało się wyeliminować, będzie on ciągle występował - a zwłaszcza teraz z aktualną gospodarką. Morał według mnie jest taki: dogadanie się na /w, /b tak jak było to dotychczas, a do osób z droższymi autami nie jeździjcie nimi jak pojebani jak nie stać was na naprawę ich, albo bierzcie i jedźcie do venturas czy innego vice sriti jak chcecie sobie po zabudowanym pozakurwiać i tyle pozdro dla ziomow z bentrum.

Arbusialskyy i batycki lubią to

unknown.png

unknown-7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przestańcie jeździć na v-max po centrum miasta to nie będziecie mieli wypadków. Narzekacie, że nikt nie gra na swoją niekorzyść wypadków itd. Eleska potrafi dostać potężnego laga, jeśli któryś z czerwonych zejdzie z rowerka wieczorem, którym napędza silnik serwera. Wypadki to problem rzeka, większość spowodowana jest problemem lagów, ale też jest druga strona medalu, czyli sposób jazdy graczy. Mało osób potrafi dostosować się do realizmu i po prostu jeździć wolniej. Czasami mam wrażenie, że ludzie traktują ten serwer jak Polskie Party Serwer DM, zamiast starą, dobrą eleske. Blokada postawiona przez LSPD? Chuj wpierdalam się w nich na v-max. Znak STOP przy pizzerii? Wyjebane, po co to? Wyprzedzanie na skrzyżowaniu? Damy rade. Zwróćcie uwagę na takie detale.

Edytowane przez Miith
Alsat, _Pat, Sava i 2 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Miith napisał:

Przestańcie jeździć na v-max po centrum miasta to nie będziecie mieli wypadków. Narzekacie, że nikt nie gra na swoją niekorzyść wypadków itd. Eleska potrafi dostać potężnego laga, jeśli któryś z czerwonych zejdzie z rowerka wieczorem, którym napędza silnik serwera. Wypadki to problem rzeka, większość spowodowana jest problemem lagów, ale też jest druga strona medalu, czyli sposób jazdy graczy. Mało osób potrafi dostosować się do realizmu i po prostu jeździć wolniej. Czasami mam wrażenie, że ludzie traktują ten serwer jak Polskie Party Serwer DM, zamiast starą, dobrą eleske. Blokada postawiona przez LSPD? Chuj wpierdalam się w nich na v-max. Znak STOP przy pizzerii? Wyjebane, po co to? Wyprzedzanie na skrzyżowaniu? Damy rade. Zwróćcie uwagę na takie detale.

No ale ja też i tak chce panie sierżancie LSPD dostać swoją odpowiedź względem super samochodów na serwerze, dlaczego są one dla LSPD jak jeżdżące lustra? Co jak co ja chciał bym dla samej immersji być czasem zatrzymany w cheetahu przez to że przycisnąłem sobie lekko na prostej (I nie kurwa nie zapierdalam na v-max przez pół miasta) po prostu, mam na postaci aktualnej to 105h i ani razu nie miałem styczności z LSPD. Wiem że większość ludzi przed wami spierdala ale jeśli ktoś ma auto tego typu to raczej powinno nawet OOC dać to do zrozumienia że raczej ten gracz coś spędził czasu na serwerze i dorobił się tego właśnie nie spierdalając przed LSPD i strzelając do nich na każdym kroku.

pbgzero lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, StonedGrizzly napisał:

No ale ja też i tak chce panie sierżancie LSPD dostać swoją odpowiedź względem super samochodów na serwerze, dlaczego są one dla LSPD jak jeżdżące lustra? Co jak co ja chciał bym dla samej immersji być czasem zatrzymany w cheetahu przez to że przycisnąłem sobie lekko na prostej (I nie kurwa nie zapierdalam na v-max przez pół miasta) po prostu, mam na postaci aktualnej to 105h i ani razu nie miałem styczności z LSPD. Wiem że większość ludzi przed wami spierdala ale jeśli ktoś ma auto tego typu to raczej powinno nawet OOC dać to do zrozumienia że raczej ten gracz coś spędził czasu na serwerze i dorobił się tego właśnie nie spierdalając przed LSPD i strzelając do nich na każdym kroku.

Osobiście nie raz zatrzymywałem osoby w autach typu cheetah itd. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale zazwyczaj próba interakcji na osobach w tego typu autach kończy się na tym, że robisz nawrotkę, a on już jest na drugim końcu mapy. 

Alsat lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Miith napisał:

Osobiście nie raz zatrzymywałem osoby w autach typu cheetah itd. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale zazwyczaj próba interakcji na osobach w tego typu autach kończy się na tym, że robisz nawrotkę, a on już jest na drugim końcu mapy. 

To tak ode mnie, sam się podłoże. Jak zobaczycie kanarkowego cheetaha ze spoilerem to wiedzcie że nie będę spierdalał bo chętnie wejdę w interakcje bez beznadziejnego spierdalania. A co do tego problemu z resztą panów w super samochodach co mają was za wolnych "skurwysynów" to może czas wprowadzić to co mają na innych serwerach i stworzyć sobie departament w podobnych autach? Wydaje mi się że automatycznie Janusz z Turismo jechał by na tempomacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, StonedGrizzly napisał:

To tak ode mnie, sam się podłoże. Jak zobaczycie kanarkowego cheetaha ze spoilerem to wiedzcie że nie będę spierdalał bo chętnie wejdę w interakcje bez beznadziejnego spierdalania. A co do tego problemu z resztą panów w super samochodach co mają was za wolnych "skurwysynów" to może czas wprowadzić to co mają na innych serwerach i stworzyć sobie departament w podobnych autach? Wydaje mi się że automatycznie Janusz z Turismo jechał by na tempomacie.

Nie wierzę w to, że grają w LSPD na autach bez handlingów. Widziałem nie raz akcje w których te auta zapierdalały tak, że doganiały turismo na zakrętach

Edytowane przez KupujNaRaty
StonedGrizzly lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, KupujNaRaty napisał:

Nie wierzę w to, że grają w LSPD na autach bez handlingów. Widziałem nie raz akcje w których te auta zapierdalały tak, że doganiały turismo na zakrętach

nie, po prostu radiolka niezle zapierdala 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To od razu wszyscy to oglądnijmy i uciekanie będzie łatwiejsze. :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...