Skocz do zawartości
suhynastuwe

Assassin's Creed Valhalla

Rekomendowane odpowiedzi

Przykre ale prawdziwe. Ostatnio zakupiłem sobie Odyseję, początkowa rozgrywka była nawet przyjemna ale im więcej grałem, tym mniej mi się chciało przy tej grze zostawać. Fajnie że rozbudowali systemy rozwoju postaci, dodanie systemu rozwoju statku z Black Flag. Widać że mocno próbowali się wzorować na Wiedzminie 3, ale tylko próbowali bo jak dla mnie na dzień dzisiejszy, standardy które wyznaczył Wiedzmin nie są jeszcze w zasięgu Ubisoftu. Dawniej to oni wyznaczali swego rodzaju standardy w grach a dziś, dziś mamy te same systemy w innej skórce. Pewnie Valhalla będzie podoba do Odyseji, nudne jak flaki bitwy, walki o fortece(podboje z odyseji), rozwój postaci, te durne LVL gdzie kurwa przeciwnik mający ode mnie 2 albo 3 LVL wyżej po uderzeniu praktycznie nie otrzymuje żadnych obrażeń. Tu nawet ma być maskowanie postaci rodem z Breakpoint, nie mówię że to coś złego, bo może fajnie rozwinąć model gry no ALE ich gry to jedno wielkie kopiuj wklej.

lexiz i suhynastuwe lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na rynku brakowalo dobrej gry o wikingach ktora Valhalla prawdopodobnie bedzie
Czy bedzie dobrym Asasynem, to sie dopiero okaze, ale na pewno bedzie pierwszym od lat ktorego ogram

suhynastuwe lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ac to najbardziej liniowy tytuł w historii współczesnych gier. gówno w bardzo ładnej oprawie graficznej, które z dobrą fabułą ma niewiele wspólnego. ta część będzie taka sama i znudzi wam się po 2 godzinach wykonywania tych samych misji

MITOLOGIA NORDYCKA JEST ZAJEBISTA, LOKACJE I GRAFIKA JEST FAJNA, CHOCIAŻ ZBYT CUKIERKOWA ALE CO Z TEGO JAK TO KOLEJNY TYTUŁ GDZIE MUSISZ ROBIĆ MISJE NA ZASADZIE PRZEJMIJ BAZĘ, ŚLEDŹ KOGOŚ, ZBIERZ NASIONA. Far Cry też został zjebany, bo 5 część ma przepiękną oprawę i nawet ciekawy główny wątek fabularny, ale te misje poboczne i tysiące bzdurnych rzeczy po prostu odstraszają od grania w tę grę więcej niż dwie godziny

Ubisoft potrafi zrobić dobrą grę raz na 10 lat. poza tym to firma od odcinania kuponów i promowania tolerancji

Takie CD Projekt czy R* to artyści, tworzą sztukę. Ubisoft to wielka bezduszna korporacja przepraszam z tak powdzialem

Edytowane przez smooth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, smooth napisał:

ac to najbardziej liniowy tytuł w historii współczesnych gier. gówno w bardzo ładnej oprawie graficznej, które z dobrą fabułą ma niewiele wspólnego. ta część będzie taka sama i znudzi wam się po 2 godzinach wykonywania tych samych misji

MITOLOGIA NORDYCKA JEST ZAJEBISTA, LOKACJE I GRAFIKA JEST FAJNA, CHOCIAŻ ZBYT CUKIERKOWA ALE CO Z TEGO JAK TO KOLEJNY TYTUŁ GDZIE MUSISZ ROBIĆ MISJE NA ZASADZIE PRZEJMIJ BAZĘ, ŚLEDŹ KOGOŚ, ZBIERZ NASIONA. Far Cry też został zjebany, bo 5 część ma przepiękną oprawę i nawet ciekawy główny wątek fabularny, ale te misje poboczne i tysiące bzdurnych rzeczy po prostu odstraszają od grania w tę grę więcej niż dwie godziny

Ubisoft potrafi zrobić dobrą grę raz na 10 lat. poza tym to firma od odcinania kuponów i promowania tolerancji

Takie CD Projekt czy R* to artyści, tworzą sztukę. Ubisoft to wielka bezduszna korporacja przepraszam z tak powdzialem

jak zawsze Damian z faktami, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Asasyn skończył się na revelations.

Tak serio kiedys bylem wielkim fanem ac ale po ograniu unity i potem była jakąś część podobna to zrzygalem się I rzuciłem w kat ten tytuł.

Edytowane przez toe
Sava, existence i Saurafel lubią to

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma już dobrych Asasynów.

Jak Toe dobrze określił, to się skończyło na revelations, a dalsze części to dojenie kury znoszącej złote jaja.

Co jakiś czas próbują coś dodać, co kończy się różnie. W Black flag fajnie urozmaicili akcje poprzez okręty, w Unity pięknie podkręcili same animacje poruszania się.

W Origins chcieli dużo wprowadzić, finalnie innowacja skończyła się na posiadaniu sokoła (czy tam innego gołębia) oraz tarczy.

Tak naprawdę to będzie kolejna gra z pokręconymi bugami, błędami, gdzie moooże rzeczywiście przyłożą się do samej mitologii nordyckiej i ja pokażą w ciekawy sposób. 

Zdecydowanie na plus zaś jest wzięcie do produkcji Soundtracku wokalisty Wardruny, których kawałki można było usłyszeć chociażby w serialu "Wikingowie".

31bfa2c2e8066e2d-robbery-masks-tumblr.gi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi