Skocz do zawartości
arjel

Obiekty na serwerze - ogólna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji braku odpowiedniego tematu na forum do podejmowania dyskusji w sprawie ogółu obiektów na serwerze otwieram ten temat i słucham państwa. 

Arbusialskyy lubi to

Arjel pewnie stałeś w klipie u bedoes w czapce z daszkiem i w kapturze, przed klipem zajebałeś wiadro i byłeś zmięty dlatego tak mu liżesz dupę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właściwie, to chciałem się zapytać tylko, czy to Idlewood nowe, które zostało wprowadzone już jakiś czas temu - to jest jakiś nieśmieszny żart z okazji nadchodzącego święta żarcików? A może to jakiś nieśmieszny prank Marcina Dubiela i niedługo ujrzymy projekt Idlewood, który miał być kompletnie inny, niż ten, który został stworzony teraz? Przecież w chwili obecnej, to jak to zostało wykonane, woła o to, aby zamknąć ten obszar i unikać go kompletnie. Nie wiem, czy tylko ja to zauważyłem, ale to "nowe, świeże Idlewood", to oteksturowany budynek klubu i kebaba w USA, nic poza tym - dodany trawnik i domki wyjęte z GRY. Zamiast dorzucić coś customowego, zrobić całą paczkę obiektów pod to miejsce, to zostało tam wprowadzone osiedle domków, wyjętych z gry, postawionych na /oc, ojebanych jakimś szpetnym płotem XD. Przecież na to nawet patrzeć się nie da - ja rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu/chęci na tworzenie modeli w tej grze, ale no jak masz Vinsu wprowadzać taki smród na tym Idlewood, to weź lepiej nie wprowadzaj nic i oddaj swój stołek komuś innemu. Dlaczego na takim głupim nawet devgaming, cała alhambra została wyrzucona i zastąpiona fajnym obiektem budynków mieszkalnych, na wzór bloków, gdzie wewnątrz jest kilka dróżek, jakieś śmietniki - po prostu obiekty, które nadają uroku temu miejscu.
Gdzie jest projekt, który wrzucałeś w tematy dyskusji/showroomów, gdzie tamte obiekty pod Idlewood wyglądały znośnie i fajnie, tymczasem wprowadziłeś coś na typowe "odpierdol się"..
Gdzie pojawiło się to sztosiwo, o którym pisałeś - które zastąpileś tym sklecionym gównem w dwie godziny..

XDDDD.png

Zamiast stawiać rockstarowe obiekty w miejscu pustego placu, zainwestujcie faktycznie więcej czasu, pozostawcie graczy w niepewności i wprowadźcie zajebisty obiekt-pack, który będzie cieszyć oko i nie będzie wywoływać odruchów wymiotnych. Ja wiem, że może tu zaraz przyjść jakas osoba i napisać, że ZRÓB LEPIEJ, ale no.. Nie umiem i się na tym nie znam, ale wierzę, że człowiek robiący dziennie po 3 skiny mongolsów z zajebistymi detalami, potrafi zrobić też budynek customowy pod głupie osiedle w miejscu starego klubu.
Pozdrawiam.

Krelq, Kocurr, nescior i 9 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja proponuje powołać kogoś kto ma te minimalne pojęcie o 3dsie i obiektach żeby zajął się stricte sprawdzaniem tego co wchodzi na serwis (obiekty, skiny) a ewentualnie wspierał modelerów bo z tego co widzę to ostatni zaproponowany obiekt jest z 7 marca i dalej nikt się nie kwapi żeby to sprawdzić.

mc-1.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szczerze, to jak wszedłem do gry po długiej przerwie bo coś koło roku albo dwóch i zobaczyłem te idlewood to odechciało mi się tam w ogóle wjeżdżać. Nie dość że wszystko jest okropnie brzydkie, to w dodatku nie spasowane i zrobione kompletnie na odpierdol, jakby ktoś robił je na szybko byleby już je wrzucić. Obiekty powinny być robione przez kogoś kto się na tym zna i potrafi zlepić coś solidnego w klimacie a potem dopiero przerzucać to do 3dsa i zmniejszać tym ilość obiektów na serwerze. ¯\_(ツ)_/¯

Jeszcze apropos obiektów, kiedyś pisałem do Bosmera zdaje się i Winzipa, że mogę coś ogarnąć w fajnym stylu chociażby na east beach ale nie doczekałem się odpowiedzi do teraz.

Edytowane przez Alpha
friker, Spajkz, zolnierz i 5 innych lubią to

Screenshot_1.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobre osoby wybrałeś ^

po pierwsze to rebranding alei gwiazd, aby to najlepiej było w jednym obiekcie, bo pełno syfu tam niepotrzebnego, a jak jest nazwa biznesu to robić z jednego /otextu a nie na czterech, bo się nie mieści, tak samo wywalenie jakiś nieaktualnych bilbordów i plakatów (nie wiem czy usunięto to z Alhambry)

a no i jeszcze to co się odpierdala na Skate Park, przynajmniej mi - strasznie laguje

co do Idlewood to się nie wypowiadam, bo jestem tam tylko przejazdem i poza tym pustym obszarem, gdzie był park to nic mnie raczej nie boli, co nie zmienia faktu, że dodanie tam tego co będzie robione sporo poprawi (centrum handlowe itp.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Alpha napisał:

Szczerze, to jak wszedłem do gry po długiej przerwie bo coś koło roku albo dwóch i zobaczyłem te idlewood to odechciało mi się tam w ogóle wjeżdżać. Nie dość że wszystko jest okropnie brzydkie, to w dodatku nie spasowane i zrobione kompletnie na odpierdol, jakby ktoś robił je na szybko byleby już je wrzucić. Obiekty powinny być robione przez kogoś kto się na tym zna i potrafi zlepić coś solidnego w klimacie a potem dopiero przerzucać to do 3dsa i zmniejszać tym ilość obiektów na serwerze. ¯\_(ツ)_/¯

Jeszcze apropos obiektów, kiedyś pisałem do Bosmera zdaje się i Winzipa, że mogę coś ogarnąć w fajnym stylu chociażby na east beach ale nie doczekałem się odpowiedzi do teraz.

W tym temacie masz informacje odnośnie tego że ciągle szukamy osób które potrafią tworzyć takie rzeczy.

Arjel pewnie stałeś w klipie u bedoes w czapce z daszkiem i w kapturze, przed klipem zajebałeś wiadro i byłeś zmięty dlatego tak mu liżesz dupę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Pisałem w aktualizacji, że wiele wykonanych projektów nie spełniało minimalnych wymagań, co za tym idzie naprawianie tamtych projektów ukazanych na ssach było zbyt siermiężne i nieopłacalne.

2. W temacie jest również informacja, że będziemy to modernizować IC po przez działania Gov na tym terenie.

3. Całość wykonujemy stopniowo, jeśli chciałbym wymodelować całe idlewood, które planuję, robiłbym to rok. Bezsensu.

4. Wrzucając to stopniowo, wcześniej pytamy o wasze pomysły i opinie, bardzo wiele osób stwierdziło, że zamiast alhambry najlepiej by było dodać najzwyklesze domki podobne do tych lsrp.io, czyli więcej tego samego.

5. Miejsce tej trawy było niewypałem, powstał temat w dyskusji z ankietą i prace nad wygranym pomysłem ruszyły.

6. Aktualnie w skład twórców wchodzi Blaki i ja. Poza mapą wykonujemy masę innych prac, od waszych personali (wykonanie usługi personala dla nas to ok 5 minut na jeden skin, skinów sami wiecie ile tygodniowo do sprawdzenia jest), skinów, przez obiekty do interiorów. Jest tego tak wiele, że siedzimy nie raz całe dnie nad jedną konkretną rzeczą. Każda rzecz jaką wypuszczamy, musi być przez nas obrobiona, sprawdzona i przetestowana. Nawet jeśli coś się psuje, to od razu chcemy to naprawić jeśli tylko mamy taką możliwość.

7. Mała Italia schabowego jest fajna, ale podkreślałem to już milion razy schabowemu i reszcie. Nie spełnia ona wymagań dot. mapy, tj. światła i vertexcoloru. Jeśli tego sami nie zrobią, muszą czekać, aż znajdę czas, a póki co pracuję całe dnie nad idlewood, żebyście byli zadowoleni.

8. Działamy w sampie, grze z 2004 roku, silnik gry ma już ok 20 lat. Modowanie go jest naprawdę trudne zwłaszcza dla osób, które uczą się modowania po przez próby i błędy. Do większości rzeczy nie ma dobrych poradników, lub są takie, które często nie działają na nowszych skryptach. Temat rzeka.

Proszę Was jedynie o wsparcie zamiast pustej i niepotrzebnej krytyki, bo cała sytuacja dot. mapy i jej edycji jest ciągle aktualizowana i jesteście wszyscy na bieżąco informowani co kto i jak.

gliniasz, Miith, Kenni i 12 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...