Skocz do zawartości

Lista interesujących tekstur obiektowych

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Sałdat napisał:

Czy jest jakiś sposób na omatowanie flag, np. 2048, tak by dawały one barwy flag narodowych?

Nie rozumiem dokładnie pytania, masz na myśli żeby dać na jednej połowie inny kolor niż na drugiej?

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Blast napisał:

Nie rozumiem dokładnie pytania, masz na myśli żeby dać na jednej połowie inny kolor niż na drugiej?

Nie wiem czy to serwerowy omat czy co takiego ale założę się, że kiedyś widziałem flagę izraela an serwerze. I się zastanawiam czy to był gotowy obiekt czy tak omatowano teksturę. Bo jeśli to drugie to chciałbym wiedzieć jak.

Edytowane przez Sałdat
Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Sałdat napisał:

Nie wiem czy to serwerowy omat czy co takiego ale założę się, że kiedyś widziałem flagę izraela an serwerze. I się zastanawiam czy to był gotowy obiekt czy tak omatowano teksturę. Bo jeśli to drugie to chciałbym wiedzieć jak.

Te dwie opcje są całkiem możliwe, bo mógł zostać wgrany taki obiekt bądź możliwe, że jest taka tekstura co możesz ją nałożyć na każdy obiekt. (kojarzę też taką flagę)

Sałdat lubi to

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra ostatnia porcja tekstur została wrzucona, mam nadzieje, że komuś się to przyda. Możecie składać propozycje swoich tekstur których używacie i są spoko to się je zamieni z tymi które się powtarzają (na pewno są takie które są podwójnie) bądź po prostu zrobię nową listę.

Sałdat i Kenni lubią to

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Blast napisał:

Te dwie opcje są całkiem możliwe, bo mógł zostać wgrany taki obiekt bądź możliwe, że jest taka tekstura co możesz ją nałożyć na każdy obiekt. (kojarzę też taką flagę)

Nie wiesz gdzie można takie coś dostać w takim wypadku? Bo interesują mnie inne flagi narodowe, zwłaszcza niemiecka.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Sałdat napisał:

Nie wiesz gdzie można takie coś dostać w takim wypadku? Bo interesują mnie inne flagi narodowe, zwłaszcza niemiecka.

Flagę niemiecką akurat możesz zbudować z trzech obiektów połączonych ze sobą nakładając różne kolory omatem.

/omat 0 0xff000000 4002 cityhall_lan lacityhwal1 - czarne

/omat 0 0xffdd0000 4002 cityhall_lan lacityhwal1 - czerwone

/omat 0 0xffffce00 4002 cityhall_lan lacityhwal1 - zółte/pomarańczowe

Sałdat lubi to

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Blast napisał:

Flagę niemiecką akurat możesz zbudować z trzech obiektów połączonych ze sobą nakładając różne kolory omatem.

/omat 0 0xff000000 4002 cityhall_lan lacityhwal1 - czarne

/omat 0 0xffdd0000 4002 cityhall_lan lacityhwal1 - czerwone

/omat 0 0xffffce00 4002 cityhall_lan lacityhwal1 - zółte/pomarańczowe

Ale nie nałożę na obiekt stojącej flagi, bodajże -2101. Niestety. I dlatego szukam omatu serwerowego lub obiektu.

Edytowane przez Sałdat
Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sałdat napisał:

Ale nie nałożę na obiekt stojącej flagi, bodajże -2101. Niestety. I dlatego szukam omatu serwerowego lub obiektu.

W takim razie nie pomogę, nie znam takiego obiektu ani tekstury. Wydaje mi się, że w ogóle takowego obiektu/omatu nie ma w SA:MP

Sałdat lubi to

Odnośnik do odpowiedzi
  • pukawa odpiął ten temat
  • pukawa podpiął, odpiął i promował ten temat
  • pukawa przestał promować temat
  • pukawa podpiął ten temat
  • pukawa odpiął, promował i przestał promować ten temat
  • 2 miesiące temu...