Skocz do zawartości
vinsu

Modernizacje mapy - temat aktualizowany

Idlewood 2.0  

98 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Co wybierasz?

• Niskie blokowiska podobne do pierwotnego osiedla,
    • Domki jednorodzinne,
    • Małe centrum handlowe, bank,
    • Garaże, warsztaty samochodowe,
    • Nowa stacja paliw (stara zostanie zmieniona w przyszłości)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

chcemy poznać Wasze opinie na temat zagospodarowania zielonego terenu wprowadzonego w nowym idlewood. Początkowo planowaliśmy tam umieścić Park Historyczny (który do tej pory był na terenie "kortów"). Po dłuższej chwili stwierdziliśmy, że zrobimy tam to, czego chcecie wy.

Chodzi dokładnie o to miejsce:

Spoiler

sa-mp-206.png

Dajcie znać odpowiadając w ankiecie. Jeżeli kilka opcji zyska większe poparcie, możemy je ze sobą zmiksować.

Jeżeli macie swoje pomysły, rozpisujcie je w temacie. Czekamy na Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie vinsu, że myślisz już o zagospodarowaniu tego terenu, ale mam nadzieję że to nowe osiedle które zastąpiło starą Alhambrę będzie jeszcze w jakiś sposób dopieszczone lub przebudowane - wiadomo o co chodzi.

gliniasz, z1reael i czekan lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, dankrok napisał:

fajnie vinsu, że myślisz już o zagospodarowaniu tego terenu, ale mam nadzieję że to nowe osiedle które zastąpiło starą Alhambrę będzie jeszcze w jakiś sposób dopieszczone lub przebudowane - wiadomo o co chodzi.

Tak, już dziś powinny pojawić się tam palmy, krzaki i płotki dzielące poszczególne działki. Wszystko po kolei małymi kroczkami. No i z czasem wyremontujemy wszystkie domy.

Widzę, że zdecydowanie góruje centrum handlowe, tak więc zacznę kreślić jakieś szkice, jeśli macie fajne przykłady, wklejajcie je. Zdjęcie które wrzucił zolnierz, jest właśnie tym, w jaki sposób widzę to nowe miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, zolnierz napisał:

Moim zdaniem w tym miejscu pasuje centrum handlowe:

Seattle_-_Lake_City_Center_(strip_mall)_

Które w pewien sposób dopełni Idlewood.

Takie centrum handlowe ale ze stacją benzynową

I zagospodarujemy miejsce, i będziemy mieli centrum i będziemy mieli stację benzynową, która zastąpi zmęczoną stację Idlewood. A w miejsce stacji Idlewood starej bedzie mozna jebnac jakis budynek na biznes, moze warsztat 3D?

Edytowane przez Kuszot
zolnierz, sobiecho i Youkes lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Takie parterowe centrum z parkingiem jak wyżej będzie git, ameryczka 100%

Edytowane przez CocoJumbo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponuje zeby osoba pracujaca przy modelach na serwer zadbała o szczegóły bo właśnie takie szczegóły jak np te żółte gowna na końcu miejsc parkingowych najbardziej cieszą oko przynajmniej mnie, że model jest dopracowany a nie łysy klocek z kilkoma tabliczkami. mimo wszystko dodatkowe 100 elementow w modelu nie bedzie lagowalo, ale dodatkowe 100 obiektow luzem nieskompresowanych w model moze juz lagowac 

cobbos, Mad3g, zolnierz i 7 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 17.03.2020 o 01:42, vinsu napisał:

Tak, już dziś powinny pojawić się tam palmy, krzaki i płotki dzielące poszczególne działki. Wszystko po kolei małymi kroczkami. No i z czasem wyremontujemy wszystkie domy.

Widzę, że zdecydowanie góruje centrum handlowe, tak więc zacznę kreślić jakieś szkice, jeśli macie fajne przykłady, wklejajcie je. Zdjęcie które wrzucił zolnierz, jest właśnie tym, w jaki sposób widzę to nowe miejsce.

dla mnie lepszym pomyslem byloby posiedzenie nad tym 2-3 dni, na serwerze przeciez srom nikomu nie peknie ze nowego krzaka nie wgrales. lepiej wgrac cos z przytupem i zeby to ladnie wygladalo od buta i odrazu stworzyc miejsce do gry dla ludzi niz wgrywac palme po palmie

friker lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, nohighwayinhell napisał:

dla mnie lepszym pomyslem byloby posiedzenie nad tym 2-3 dni, na serwerze przeciez srom nikomu nie peknie ze nowego krzaka nie wgrales. lepiej wgrac cos z przytupem i zeby to ladnie wygladalo od buta i odrazu stworzyc miejsce do gry dla ludzi niz wgrywac palme po palmie

i nie wgrywac tego odrazu na serwer, przetestowac w grze, zobaczyc co jest do poprawienia i potem dopiero wrzucac bo potem zostajemy z pasem zieleni na srodku unity.

SStug i nohighwayinhell lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

to tez fakt albo poprostu podmienic to jako obiekt pod jakies rockstarowe gowienko i zobaczyc jak to sie prezentuje czy nigdzie nie ma jakiejs lewitacji etc i czy custom lightning jest dobrze zrobiony bo jak widze te zalamania swiatla na drodze to mnie huj jasny z ciemnym strzela

chociaz nwm czy te zalamania swiatla to wina zle zweldowanego modelu czy custom lightningu bo szczerze sie nigdy w cl nie bawilem

Edytowane przez nohighwayinhell
friker lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
33 minuty temu, mccon napisał:

tzw Inspiracja

2tyAwfN.png?width=1204&height=677

Od razu wygląda schludniej niż teraz

they say when they catch me they gone wack, still aint wack, shit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, gehi napisał:

jak to kurwa nawet nie jest na tym serwerze

no ja wiem, ale w ten sposób wyglądałoby to lepiej

they say when they catch me they gone wack, still aint wack, shit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, vinsu napisał:

guwno.gif

cały czas działamy

Jak juz wrzuciliscie tam Bud Light to zmieńcie to Malwart na Wal-Mart

Albo lokujecie wszystko albo nic bo taka mieszanina prawdziwych marek i fejkowych to najgorsza możliwa opcja

i nie, nikt was nie pozwie o uzywanie nazw marek

Edytowane przez Kuszot
pbgzero, degus, sobiecho i 9 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Spoiler

e6417ba1748d5.jpg

przy tej drodze nigdy nie powinny stac domy obrocone, tak naprawde nigdy ich tam nie powinno byc

przy edycji tamtego miejsca proponuje wam wyjebac przynajmniej jeden pas tych domków właśnie od tej strony i wsadzic cos na zasadzie walmartu v2, aktualnie to wyglada mega kiepsko

mam na mysli cos w ten desen

Spoiler

1aec625b19308.png

cfcea5c9c4d2c.png

Edytowane przez rysioksz

36815693_1792489027499535_82105609038384

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...