Skocz do zawartości
vinsu

001. Idlewood, Alhambra, zostań Twórcą!

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, eter123PL napisał:

krótko mówiąc kox idlewood ale te drzewa pomiędzy nowymi budynkami a starymi budynkami naprzeciwko stacji dziwnie wyglądają, pusto się tak wydaje 

2 minuty temu, Miith napisał:

Screenshot-9.png

Trochę pusto jest w tym miejscu. Przy tych palmach osobiście dodałbym trochę więcej zieleni i jakichś spotów do gierki typu ławka itd. Macie coś w planach, aby coś tu zrobić?

o to wlasnie mi chodzilo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, rozbudujemy aktualne idlewood.

Ta przestrzeń spowodowana jest wykorzystaniem już i tak dużej liczby obiektów po przez /oc na vw0. Za kilka dni wgram całą zieleń, płotki i inne dekoracje jako jeden stały obiekt, który nie będzie obciążął serwera tak jak ma to miejsce teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, coś się zepsuło chyba z tymi obiektami ponieważ gdy wjeżdżam w rejony stacji Idlewood, od razu crashuje gierke i po wejściu do gry spowrotem ponownie crash. Tak, mam pliki.

polomorus lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Now1k napisał:

Panowie, coś się zepsuło chyba z tymi obiektami ponieważ gdy wjeżdżam w rejony stacji Idlewood, od razu crashuje gierke i po wejściu do gry spowrotem ponownie crash. Tak, mam pliki.

Mam to samo, Idlewood stało się niedostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiemy o tym i kiedy tylko Vinsu będzie na komputerze to od razu się temu przyjrzy. Jak możecie, to napiszcie do mnie na discordzie (Itek#2463) crashlog, screenshoty i opiszcie po krótce sytuacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Itek napisał:

Wiemy o tym i kiedy tylko Vinsu będzie na komputerze to od razu się temu przyjrzy. Jak możecie, to napiszcie do mnie na discordzie (Itek#2463) crashlog, screenshoty i opiszcie po krótce sytuacje.

5 minut temu, gehi napisał:

idlewood okropne jak mam byc szczery plus mam crashe takie hardkorowe ze huj w miejscu starej alhambry wiecie jak to naprawic?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Trabzon, alhambra, park spoko ale te domki w miejscu gdzie stała alhambra aż do palm tragedia. Jeśli chodzi o crashowanie gry, występuje to u mnie w okolicach stacji, mojego sklepu na idlewood oraz przy banku na Idlewood, nie zdąże się wylogować wyskakuje kilka linijek błędu na niebiesko i zamyka gierke, nie jestem w stanie grać przez to.

Cytat

[17:47:15] Connected to {B9C9BF}LS-RP.net | Nowe Idlewood - więcej info na forum!
[17:47:17] » Jeżeli wpisujesz dobre hasło, a nie działa - zaloguj się najpierw na forum po przenosinach, aby zaaktualizować szyfrowanie.
[17:47:19] Witaj, {FFFFFF}Now1k{F5DEB3}. Zalogowałeś się na postać {FFFFFF}Shaquille Watson (32){F5DEB3}. Miłej gry!
[17:47:20] * Wszystkie media informuja mieszkancow o wybuchu fabryki fajerwerek do ktorego
[17:47:20] * doszlo w ostatnia niedziele. Bezposrednim skutkiem wybuchu prochu w fabryce...
[17:47:20] * byl wstrzas ziemi. Na terenie spalonej fabryki prowadzone jest dochodzenie...
[17:47:20] * ktore rzekomo mialoby potwierdzic przetrzymywane w nim nielegalnych substancji
[17:47:20] * Trzesienia ziemi w Santos nabieraja coraz wiekszej sily i powoduja ogromne...
[17:47:20] * straty szacowane na obecna chwile na 50 milionow dolarow...
[17:47:22] Warning(s007): Exception 0xC0000005 at 0x44A503

//edit z której strony nie podjedziesz na idlewood, dostajesz crasha, logujesz się i to samo.

Edytowane przez Now1k
Ripper i 420friendly lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każda nowa zmiana która popełniamy na lsce od lat jest często improwizowana. Każdy kto próbuje tworzyć modyfikacje spotyka się ze ścianą problemów. Wyeliminowaliśmy problemy z streamingiem, pojawiły się crashe. Dzisiaj będziemy testować kolejny sposób na naprawę błędów. 

Co do jakiś gehich. Polecam czytać też treść tematu zamiast obczajać tylko screeny. Można się czasem czegoś dowiedzieć.

wojtek88 i 420friendly lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, trukinho napisał:

jesli ktos nie uzywa antialiasingu to strasznie widac prześwitujące ulice w pewnych urywkach, aktualnie nie mam jak zrobic tego screena bo mnie tam crashuje ale kazdy wie chyba o co chodzi

unknown.png?width=611&height=489

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak juz cos robicie i macie zamiar dodac na serwer, to poczekajcie z tym jeszcze dzien-dwa, wylapcie niedociagniecia i ewentualne bledy i dopiero wrzuccie na serwer, bo to wyglada tak ze zrobicie i gotowe wrzucicie na serwer, a polowa spolecznosci wkurwiona bo po zblizeniu sie do obiektu crash i na nastepny dzien bedzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro powinno być ok.

Obiekty były testowane i nikt z pomagających mi osób nie miał problemów czy to na prywatnym czy to na innym VW lski.

seebastian lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może antycheat nie jest dopasowany do natężenia ostatnich update'ów i sam też potrzebuje zmiany w kwestii psucia tych pojazdów. Wczoraj to jakoś przebolałem, ale dziś po wejściu w gierkę i ujrzeniu PONOWNIE dziury w idlewood oraz kicku za psucie pojazdów po prostu rezygnuje. Liczę na sprawne poradzenie sobie z problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórym działało bez pobierania plików i tym osobom nie crashuje się gierka, a reszta która miała dziury w idlewood ściągnęła pliki ma problem z crashami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.03.2020 o 20:54, vinsu napisał:

Obiekty były testowane i nikt z pomagających mi osób nie miał problemów czy to na prywatnym czy to na innym VW lski.

Wałkowane milion razy to już było, jak wgrywaliśmy environment packi z .com. Jednym działało, a drugim z miejsca wykurwiało. Problemem zazwyczaj było txd o zbyt dużej rozdzielczości/wadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co to jest 

KUCHARCZYK, ODJIDJA OFOE NIE BYŁO SPALONEGO, ODJIDJA OFOE PRAWA NOGA, ODJIDJA OFOE, PRIJOVIĆ!!! MOULIN!!!!!!!!! GOOOOOOL!!!!!!! GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!

LEGIA WARSZAWA - REAL MADRYT TRZY DO DWÓCH! TRZY DO DWÓCH!!!!!!!!! NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!

MISTRZOWIE POLSKI Z ZERO DO DWÓCH, WYCHODZĄ NA TRZY DWA, NIE WIERZY ZIDANE, NIE WIERZY MALARZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...