Skocz do zawartości
Sparrow

Komendy administracyjne a osobiste korzyści

Rekomendowane odpowiedzi

Narzędzia i komendy, jakie członkowie ekipy dostają w swoje ręce służą do wspomagania graczy, pilnowania serwera oraz organizacji rozgrywki. Są to między innymi opcje do modyfikowania statystyk postaci, manipulowania gotówką, stworzenia i usuwania przedmiotów i wielu innych innych komend, które administracja używa codziennie.

 

Nie tolerujemy nadużywania tych komend dla celów osobistych, ale nie oznacza to, że członkowie administracji nie mogą ich używać od czasu do czasu. Musicie pamiętać, że członkowie ekipy to wolontariusze, którzy poświęcają by pomagać graczom w codziennej rozgrywce. Przy ponad setce, a niekiedy nawet i blisko dwusetki graczy każdy członek ekipy ma zarobione ręce i rzadko kiedy znajduje czas na takie czynności jak kupno pojazdu, praca czy inne czynności, które Wy jako gracze wykonujecie w wolnych chwilach. Dlatego też członkowie ekipy mogą do pewnego stopnia używać komend by nadrobić w grze czas poświęcony na czynności administracyjne.

 

Jak jednak wyżej zauważyłem, nie tolerujemy NADUŻYWANIA tych komend. Mamy spory wgląd w czynności ekipy i szeroki zakres logów. Nie robimy tego 24/7, ale staramy się monitorować co kto robi oraz jakie efekty mają jego działania. Wprowadzenie paru dolarów do obiegu czy stworzenie sobie pojazdu w żaden sposób nie szkodzi serwerowi, a członkowi ekipy pozwala nadrobić czas spędzony na administracyjnych czynnościach.

 

Jeśli jesteście świadkami tego, że któryś członek nadużywa swoich komend przykładowo ni z pietruszki zaczynając odgrywać milionera, tworząc nie wiadomo ile przedmiotów lub używa tych rzeczy do wspomagania swoich graczy/biznesów/postaci to wciąż możecie pisać skargi w odpowiednim dziale.

Pamiętajcie jednak ze interesuje nas faktycznie nadużywanie komend, a nie jedynie drobne wspomaganie się nimi.

 

tl;dr Nie tolerujemy nadużywania komend dla swoich korzyści, ale do pewnego stopnia pozwalamy na to członkom ekipy w ramach rekompensaty za czas poświęcony na administracyjne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...