Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.03.2020 o 21:46, Kenni napisał:

Koszt naprawy w warsztacie jest nadal brany na podstawie uszkodzeń i wartości salonowej auta, tu się nic nie zmieniło. Jeśli Twój pojazd jest teraz droższy to zapłacisz odpowiednio więcej, jeśli tańszy to mniej.

Szanuje, ale skoro zarobki idą ostro w dół, a naprawa cheetaha kosztuje połowę sultana, to trochę sie to mija z celem.

robbie lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Szejkerr napisał:

Szanuje, ale skoro zarobki idą ostro w dół, a naprawa cheetaha kosztuje połowę sultana, to trochę sie to mija z celem.

Ostro w dół? W biznesach zarabiałeś maksymalnie ~1680, teraz 1380. Do tego dochodzi możliwość prowadzenia dowolnego projektu fabularnego, na którym możesz wyciągać 3/4 tego, co w organizacjach prywatnych, nie licząc przelewów na konta grupowe raz w miesiącu z naszej strony. Cheetah to koszt $360,000 i nie wiem czy to wyjątkowo dziwne, że jego pełna naprawa kosztuje połowę pięć razy tańszego pojazdu. Rozbicie takiego auta na drzewie powinno raczej mieć jakieś poważniejsze konsekwencje IC, jeśli nie chcemy się poczuć jak na PL Drift Server 24/7. Jedyne co myślę, że warto w tej sytuacji przedyskutować to aktualny stan ubezpieczeń, bo nie są raczej szczególnie korzystne dla większości graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś umie jeździć i nie rozpierdala się na każdym drzewie to nie płacze o naprawy. Chociaż ja bym te ubezpieczenia przebudował, aby ich cena była zależna od ilości serwisu pojazdu, oraz napraw wykonanych przez miesiąc ubezpieczenia. Jeden użyje ubezpieczenia tylko raz, bo jeździ jak człowiek a drugi będzie z niego korzystał każdego dnia. A obaj zapłacą tą samą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.04.2020 o 14:58, KupujNaRaty napisał:

Jak ktoś umie jeździć i nie rozpierdala się na każdym drzewie to nie płacze o naprawy. Chociaż ja bym te ubezpieczenia przebudował, aby ich cena była zależna od ilości serwisu pojazdu, oraz napraw wykonanych przez miesiąc ubezpieczenia. Jeden użyje ubezpieczenia tylko raz, bo jeździ jak człowiek a drugi będzie z niego korzystał każdego dnia. A obaj zapłacą tą samą cenę.

Co do tego się też tutaj zgadzam, dbam tez o cheetaha jak mogę i chętnie kupił bym ubezpieczenie ale co z tego też że jeżdże ostrożnie skoro co rano jak coś robie na serwerze jakiś skurwiel wjedzie mi na vmax 676534524345km/h bo wpadł sobie rozjebać serwera a potem ciężko doprosić się o naprawe, sprawdzanie logów lub "ALE JA WIDZIOŁEM ŻE TY MIOŁEŚ TYLE HP TRZY DNI TEMU NA SPEC" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Temat wałkowany już kilka razy - ceny pojazdów przeznaczonych stricte pod gre biedackiego ghetta. Czy większa immersja nie nastąpiłaby wtedy gdy zamiast manany czarnuszek z x ulicy woził się majesticiem? Obecnie za majestica czy inny tego typu pojazd zapłacimy z 10-30k co szczerze powiedziawszy jest lekkim nieporozumieniem xd

Edytowane przez czekan
TonyCzarnuch lubi to

441878170879131648.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, czekan napisał:

Temat wałkowany już kilka razy - ceny pojazdów przeznaczonych stricte pod gre biedackiego ghetta. Czy większa immersja nie nastąpiłaby wtedy gdy zamiast manany czarnuszek z x ulicy woził się majesticiem? Obecnie za majestica czy inny tego typu pojazd zapłacimy z 10-30k co szczerze powiedziawszy jest lekkim nieporozumieniem xd

Temat był poruszony w propozycjach i odrzucony. 

Nie, większa immersja jest wtedy gdy czarnuszek z ulicy wozi się budżetową Mananą. 

Majestic, Savanna, Blade - ich odpowiedniki w prawdziwym świecie to już klasyki i towar ekskluzywny, a co za tym idzie drogi.

To już nie lata 80-te, 90-te - teraz gangsterzy wożą się econoboxami i gangbangują w Toyocie Camry z 1998 r., spójrz sobie na zdjęcia takich sąsiedztw i jakie fury stoją przy chodnikach.

Saurafel i quietriot lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, czekan napisał:

Polecam rzucić okiem na wypowiedź Moldasa czy Krystofera, temat był już wielokrotnie poruszany.

quietriot lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, czekan napisał:

mamy 2020 rok. serwer ma swoje uniwersum, ale mimo wszystko staramy się trzymać tego, jak aktualnie wygląda rzeczywistość xd auta tego typu (majestic ktory jest wzorowany tam na jakimś starym buicku) to raczej w tych czasach opcja dla kolekcjonerów, a nie wyznacznik biedy.

jeszcze niedawno, kiedy lowridery i inne klasyczne auta dało się zakupić po niskich cenach, typowa 'dzielnica gangu' wyglądała tak, że na patelni stał sznur niebieskich pojazdów typu savanna, majestic itd i... no co to miało wspólnego z immersją? jak ktoś chce pograć murzyna flexującego się na south central klasycznymi furami, to niech sobie zarobi - ale w 2020 to nie są pojazdy pod gre biedackiego ghetta.

tak mi się wydaje xd

Edytowane przez quietriot
Dajdus, xMadman, Krelq i 4 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...