Skocz do zawartości

163

Przypięte odpowiedzi

19 godzin temu, Lukitakino napisał:

Kurwa ja was serio nie rozumiem, ja wole na przykłąd edytować w LSRP+ bo jest mega estetyczny, dokłądny moge edytować błędy ort i inne złe wypowiedzi

Lsrp+ to mega syf, po co edytowac kwestie, ktore zagrales ic pod wplywem jakichs emocji?

8 godzin temu, robbie napisał:

ja w 30 sekund

Zrob do czysta w 30s

PenczuśBRS i pbgzero lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, emil1 napisał:

Lsrp+ to mega syf, po co edytowac kwestie, ktore zagrales ic pod wplywem jakichs emocji?

Zrob do czysta w 30s

A więc kurwa - na przykład błąd orotgraficzny "żeczy" który czesto mi sie zdarza i bardzo boli - popatrz na ss co ci prześle, bez lsrp+ wiec nie gadaj ze to syfTears.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, emil1 napisał:

Zrob do czysta w 30s

wystarczy szybciej klikać, nie będę Ci nagrywał tutorialu skoro jest tego sporo w necie

6AhY05C.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 8.07.2020 o 18:41, robbie napisał:

wystarczy szybciej klikać, nie będę Ci nagrywał tutorialu skoro jest tego sporo w necie

Robbie kurwa, ziomeczku chyba nie rozumiesz o czym ja gadam. Jak robisz takeigo screena nie usuniesz ewentualnych błędów ortograficznych, albo jak już dyskutowaliśmy PW rzeczy z /b czy "screenshot taken" co w porównaniu do screenów z LSRP+ jest komiczne. Wiem że to jest tylko gównoburza o to co kto lubi ale jednak... chodzi o estetykę. Milutko przeglądać screena który ktoś ładnie obrobił, wyposażył w kolory nawet te niestandardowe które pasują jednak. Ja robię moje screeny moze i trochę dłuzej ale widząc mój temat zamykam oczy widząc te pierwsze które były btw moimi pierwszymi screenami robionymi w życiu, a jednye co spierdoliłem to to że dałem za mały chat który był tak fabrycznie ustawiony i pewien który niechcący rozpikselizowałem. Wiadomo że to tylko stara gierka ale jak za coś się bierzemy bierzmy się raz a porządnie. Jeżeli ktoś chce mi uświadomić że ss'y z poza lsrp+ są lepsze to go wyśmiewam zazwyczaj, lecz jak ktoś mówi ze poza lsrp+ sie je lepiej i szybciej robi to to prawda, lecz ja bym nie mógł patrzeć na takeigo ssa przezemnie zrobionego na odpierdol. Nawet pisząc to na końcu sprawdzam czy nie ma żadnych błędów aby ludzie którzy to czytali widzieli że ten post nie jest napisany gdy tryskam testosteronem czy innymi wypocinami w szale pisząc jakie to LSRP+ jest zajebiste, piszę to aby ktoś to przeczytał i zrozumiał dla czego jednak warto spędzić parę minut swego życia aby urywek rozgrywki który chcemy przedstawić szerszemu gronu był zrobiony estetycznie, aby był poprawny ortograficznie i miły w czytaniu

Spoiler

A więc dla ludzi którzy jednak nadal po tej wypowiedzi są zdania że LSRP+ to ściek i gówno, popatrzcie na tego oto screena (bez obrazy dla @toe ale to sa fakty) 

sa-mp-832.png

Scenerię tu mamy ładną, podmianka huntley'a też jest ładna, wszystko pięknie ale to się rzuca w oczy niestety. Rozumiem że ten screen jest zrobiony na odpeirdol.

Lecz niektórzy niestety to muszą zobaczyć... a inny po tym będą myśleć że to jest ładny screen

- Pierwsza uwaga to jest "Screenshot Taken" które można nadal ominąć robiąc w ten sposób screeny

- Durga uwaga tyczy sie tego czarnego tła, jak nie chce ci sie tego robić albo nie potrafisz to przynajmniej weż ten pasek przedłuż przez cały ekran 

Nie będe zwracał jeszcze więcej uwag bo to nie będzie miało większego sensu lecz przyglądnijmy się czemuś co ja zrobiłem

Zdzira.png

Piękni niby fajnie 800x800 każdy taki sam ale też tu mamy KURWA NIEWYBACZALNE BŁĘDY a dokładnie

- Pikseloza w chuj ponieważ nie scalowałem w gimpie a w paincie bo jestem leniem

- Screen zrobiony w rozgrywce gdzie jej nogi wchodzą w jego

Lecz pamiętajmy że ja tą pikseloze unikam już, po prostu to wynikło z mej niewiedzy o tym że przez paint tak se spieprzę quality

W momencie robienia tego screenshota w gierce nie patrzałem na nogi, lecz to jest chyba najmniejsza wada, na to i tak nikt nie patrzy, ewentualnie zauważy ktoś

Za to mamy ładnie i realnie przeprowadzony dialog, parę równo ułożonych bloczków czatu chronologicznie równo i pięknie napisanych

Teraz popatrzcie na obydwa screenshoty i zapytajcie się w głębi duszy, czy warto poświęcić parę minut i mieć równego, ładnego przemyślanego screena 

Czy może lepiej nadal mieć wyjebane grając kogoś i wpierdalając screeny jak leci (a chuj to i tak stara gierka i nikt tego nie czyta)

Edytowane przez Lukitakino

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ty próbujesz udowodnić że lsrp + to kozak kompletny A sam w nim robisz gowno screeny wolę wrzucać na /oepierdol/ niż takie gowno jak Ty gdzie mylisz w ogóle kolory I używasz kolorów z google-> kolory lsrp+ -> pierwsze lepsze z góry chuj se robię jakieś gowno rodem z lss Ale i tak.sie prsypierdole do innych xD

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

każdy ma swoje upodobania, nie neguje tego w żaden sposób; mnie osobiście lsrp+ nie podoba się pod względem estetyki dlatego obrabiam sobie screeny w gimpie zwracając szczególną uwagę na ortografie, żeby nie robić sobie podwójnej roboty.

poniżej masz przykład mojej obróbki (nie musi się nikomu podobać)

crack2.png

6AhY05C.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Serio, nawet w poradnikach się pospinacie? Niech każdy obrabia sobie te ssy tak jak chce. Co wam do tego jak wyglądają kogoś screeny? Skupcie się lepiej na swoich. Prawda jest taka, że jakby prawidłowo wasze screeny nie zostały zrobione i tak zapozna się z nimi co najwyżej garstka osób, reszta tylko rzuci okiem na obrazek jako całość. A finalnie i tak przecież liczy się to kto wyżebrze najwięcej like'ów na discordzie, nie? Od siebie polecam mieszankę waszych sposobów, czyli chatlog + photoshop. Tutaj kiedyś opisał go vinsu, ale myślę że każdy kto ogarnia odrobinę photoshopa poradzi sobie sam .

Edytowane przez Lacazette

ezgif.com-resize.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@toe jak zaglądam do tego poradnika to jak kurwa ja mam mylić kolory? Zajebałem takim ładnym czerwnoym na tekscior bo tak mi sie chciało. 

Wiem że je robiłeś na odpierdol dla tego napsiałem ze nie mam na celu je uraźić bo każdy wie ze jakbyś chcial to byś je zrobił lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi