Skocz do zawartości
Kenni

Regulamin Organizacji Prywatnych

Rekomendowane odpowiedzi

regulamin2.png
 

1. Aplikacja powinna być złożona w oparciu o nowy sposób zakupu budynków, opisany w FAQ na pozycji #1.
2. Nie obowiązują dawne limity slotów, tym samym istnieje pełna możliwość składania podań na dowolny typ biznesu.
3. Za wszelkie przejawy wykorzystywania błędów gry lub skryptu karany jest wyłącznie winny, lider nie może ponosić odpowiedzialności za łamanie zasad przez pracowników, jeśli nie miał z tym żadnego związku.
4. Odrzucenie aplikacji nie narzuca na gracza żadnych ograniczeń czasowych, istnieje możliwość przesłania kolejnej jeszcze tego samego dnia.
5. Wszelkie planowane zmiany w działaniu firmy muszą być zgłaszane do Opiekunów.
6. Obowiązuje limit 20 pracowników na każdy typ biznesu. Nie dotyczy on aktualnie zatrudnionych kierowników i właścicieli, których łączna liczba nie powinna przekraczać 5.
7. Lider nowopowstałego biznesu ma równe trzy tygodnie na rozpoczęcie działalności po zaakceptowanej aplikacji.
8. Do pierwszej sprzedaży firmy może dojść wyłącznie za uprzednią zgodą opiekunów, po okresie czterech miesięcy od dnia jej założenia. Każda następna musi być poprzedzona trzema miesiącami działalności.
9. Zakazujemy tworzenia biznesów pod organizacje przestępcze. Tego typu lokale powinny powstawać jako projekty fabularne.
10. Upadający biznes, który aktywnie działał przez okres minimum 9 miesięcy i wyróżniał się na tle pozostałych, może pozostać na serwerze na określonych przez opiekunów zasadach.
11. Osoba decydująca się na kierowanie klubem nie może prowadzić innej firmy, odnosi się to do wszystkich jej postaci.
12. Zakazuje się posiadania dwóch biznesów tego samego typu przez jedną osobę.
13. Temat organizacji to miejsce, które powinno być w miarę możliwości aktualizowane. Traktujemy je jak portale społecznościowe lub strony www firm, które mają wpływ na zarobki lokalu.
14. Właścicielem tematu powinien być zawsze aktualny lider. Zmiany może dokonać wyłącznie opiekun organizacji prywatnych.
15. Biznesy zobowiązane są do przeprowadzenia rekrutacji w odpowiednim dziale na forum przynajmniej raz w miesiącu. Nie dotyczy to jednak tych, gdzie liczba pracowników utrzymuje się na poziomie 15 lub wyższym.
16. W przypadku rażącego niedbalstwa ze strony właściciela biznesu opiekun będzie uprawniony do usunięcia tejże grupy.
17. W kwestiach spornych i nieobjętych w regulaminie to opiekun podejmuje odpowiednią dla sytuacji decyzję.
18. Regulamin wchodzi w życie z dniem 01/03/2020 a każda poprawka do niego z datą podaną w adnotacji.
19. Każdy komis, posiadający własny teren przed lokalem, może wystawić na jego obszarze maksymalnie 3 pojazdy z aktualnej oferty. Pozostałe muszą znajdować się w przeznaczonym do tego garażu na virtualworld innym niż 0.

20. Minimalny, tygodniowy czas spędzony na służbie dla barów, restauracji oraz siłowni wynosi 500 minut, w przypadku warsztatów i firm transportowych 750. W przypadku klubów wymogiem jest jedno wydarzenie na okres trzech tygodni. Komisy samochodowe i firmy ochroniarskie zostawiamy na chwilę obecną bez jakichkolwiek limitów.

21. Na koniec każdego miesiąca biznesy otrzymują nowe dotacje, dochody dzienne i bonusy gotówkowe. W przypadku tych ostatnich istotnym czynnikiem jest czas spędzony na służbie, rozwój firmy oraz temat organizacji.

22. Każdy zaakceptowany biznes ma prawo do pierwszej pożyczki w wysokości $50,000 i nie musi jej spłacać. Może ona zostać wykorzystana wyłącznie u jednego z opiekunów, na dobra wskazane w FAQ na pozycji #4.

23. Zezwalamy na zaciąganie pożyczek do kwoty $100,000 na wspomniane powyżej dodatki, z terminem płatności nieprzekraczającym 2 miesięcy. Skorzystanie z jednej blokuje możliwość pobrania kolejnej, do momentu pełnego zwrotu należności.

24. Właściciel firmy zainteresowany odpisaniem lub odsprzedażą pojazdu grupowego ma do tego prawo na zasadach opisanych w FAQ na pozycji #3. 

25. Biznesy o typie baru, siłowni i klubu obowiązuje ograniczenie ilościowe pojazdów grupowych na poziomie jednego. W przypadku warsztatów, komisów i firm ochroniarskich nie obowiązują żadne limity, tak długo, jak są to pojazdy stale wykorzystywane do prowadzonej działalności.

26. Przedsiębiorstwa, które aktywnie działają od 6 miesięcy mają prawo do darmowej zmiany lokalizacji, jeśli wartość nowej nie przekracza dwukrotnej starego budynku. Po skorzystaniu z tej możliwości firma otrzyma zerowy dochód dzienny na okres pełnego miesiąca.

27. Maksymalną dotację i dochód dzienny dla biznesów wyznacza Gamemaster zajmujący się organizacjami prywatnymi. Jedyny sposób na przekroczenie ustalonego limitu to sukcesywna współpraca z firmą TKC Company, która specjalizuje się w marketingu.

28. Gracze, których możliwości finansowe są wyjątkowo ograniczone, mają prawo do skorzystania z możliwości wynajmu lokalu, co dokładniej opisane zostało w FAQ na pozycji #5.

 

W skład Opiekunów organizacji prywatnych wchodzą: Kenni, Blast, Pukawa.

 

Poza tematem FAQ wszelkie pytania oraz rozmowy dotyczące organizacji prywatnych prowadzić można na poniższym serwerze Discord: https://discord.gg/xMYxzKb lub http://discord.gg/PnvShe5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja regulaminu z dnia 27/02/2020:

  • Zmieniono punkty: 6, 15.
  • Dodano punkty: 19, 20, 21.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...