Skocz do zawartości
Kenni

"Out of memory error. You are probably low on hard disk space"

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku minutach zabawy z modem do filmówki crashuje mi cały launcher IW4 (MW2). Wyskakuje błąd, który niby świadczy o niskim poziomie wolnej pamięci na jednym z dysków ale 15GB w przypadku C (max 90) czy 300GB w przypadku D (max 900) to chyba i tak wystarczająco jak na starą zjebaną gierkę. Proponowano mi modyfikowanie pamięci wirtualnej ale jak sami widzicie to też wiele nie dało, niezależnie co ustawię to i tak problem jest ten sam. Początkowo myślałem, że to może przez odpalony Chrome czy Discord ale nawet bez tego crashuje grę, która już i tak śmiga na najniższych ustawieniach. To nie wina laptopa samego w sobie bo problemów tego typu nie miałem nawet w nowszych częściach Call of Duty czy GTA V.

unknown.png

Edytowane przez Kenni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

win 10 po tysiacach aktualizacji jest wedlug mnie najlepszym systemem operacyjnym od microsoftu jaki kiedykolwiek powstal, trzeba sie jedynie przyzwyczaic do kafelkow i mankamentem sa stare gry ktore nie chodza i trzeba kombinowac (mowie o naprawde starych grach a nie o gta cj stories)

ps sprobuj poszukac na reddicie albo chanach apropo bledu

Edytowane przez Gryzli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I know, there are "players2"-folders to download everywhere, which I already tested before even posting here. But what resolved the problem at the end, was to rename the included "config_mp.cfg" to "config.cfg". This is the only file necessary in this folder by the way.

1. BOOT PC INTO SAFE MODE VIA MSCONFIG

2. GO ON STEAM AND LAUNCH COD MWR CAMPAIGN AND MULTIPLAYER

3. RESTART PC INTO NORMAL MODE VIA MSCONFIG

4. LAUNCH MWR

5. ENJOY!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...