Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odpaliłem sobie na konsoli F12018. Jezu-kurwa-chryste (w ogóle zrobiłem to po obejrzeniu tego dokumentu-serialu na Netflixie).

Jak dobrze mi się jeździło, skończyłem wczoraj na Baku, jaki w ogóle tor. I dzisiaj już oglądałem kilka nalepszych wyścigów na tym torze. Świetny sport, Ci ludzie to niesamowici ludzie.

ADVGierki lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokument na Netflxie totalny kozak, ponoć możemy sie spodziewać tego samego z sezonu 2019r czyli pewnie pana kierowce naszego zobaczymy.

Ale są jaja co do transmisji w tvp, ponoć ma być f1 ale od 45 minuty wyścigu

-dzień dobry tutaj boro na torze w bahrajmie, mamy 45 minute - nasz rodak Robert Kubica rozkurwil sie na 1 okrążeniu no ale lecimy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co ci sie stalo milosz

KUCHARCZYK, ODJIDJA OFOE NIE BYŁO SPALONEGO, ODJIDJA OFOE PRAWA NOGA, ODJIDJA OFOE, PRIJOVIĆ!!! MOULIN!!!!!!!!! GOOOOOOL!!!!!!! GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!

LEGIA WARSZAWA - REAL MADRYT TRZY DO DWÓCH! TRZY DO DWÓCH!!!!!!!!! NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!

MISTRZOWIE POLSKI Z ZERO DO DWÓCH, WYCHODZĄ NA TRZY DWA, NIE WIERZY ZIDANE, NIE WIERZY MALARZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od Kubicy a raczej Williamsa nie ma co się spodziewać. Oni chyba wypadają i tak po tym sezonie. Co ta jego córka zrobiła z tym Williamsem to ja dziękuje. Bolid nie działa od iluś sezonów no ale niestety, Robert nie miał co liczyć na lepszy zespół w sezonie powrotnym plus z taką ręką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nareszcie jakieś dobre info co do Williamsa przed GP

Patrick Head wraca do Williamsa :)

Claire zapewniła że mają już wszystkie części zamienne i chęć powalczyć o 9 lokatę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://streamable.com/m2oc9

kubica onboard ze startu

przeciez jakby misiek koterski mial lepszy bolid to bajka

jak bedzie mial sprawny bolid to wam tutaj wszystkim obiecuje ze oltarzyk pierdolne frankowi willamsowi i bede w okol niego zapierdalal na kleczkach i zmienial obuwie co kilka okrążeń

Crippadonna i Tyrese lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co mogę powiedzieć, Leclerc zasłużył na tą wygraną, nie jego wina że bolid sie posypał. Generalnie mega spoko zachowanie ze strony chłopaków z mercedesa, ale w sky sports f1 był fragment w których chłopaki rozmawiały przez moment.

Generalnie śmieszna sytuacja z Renault, posypali się identycznie w tym samym momencie. A szkoda, bo liczyłem że jednak Riccardo dogoni Verstappena, ich walka mogła wyglądać ciekawe.

Williams? Chyba coś im znowu odpadło, bo +25 sekund do PRZEDOSTATNIEGO miejsca to jakiś żart generalnie.

56119673_2330680413648887_87618886800517

cansaSIN i czuczu lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2018 nie mam, ale nic nie stoi na przeszkodzie zeby w 2015 pograc

ja kiedys na starym mieszkaniu mialem kierownice i w lidze f1 rfactor jezdzilem i bylo kozacko, normalnie weekendy jak w normalnej formule, fajnie bo wszystko bylo kozacko organizowane, teraz wiem ze online w f1 2018 mozna sie fajnie pobawic, akurat nie mam kierownicy teraz i na razie na padzie bym smigal 

ADVGierki lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RK:Zgadza się, no, jesteśmy dziadami no. Niech pan zapyta Claire, niech pan zapyta Rusella, niech pan zapyta tych innych, kurwa, naszych chłopaków, co kurwa zrobili. Co kurwa, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale taki kurwa bolid, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby kurwa… I te 15/16 nam się nie należało, a po tym co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Hamiltona.
Dziennikarz: Stroll zasłużenie awansował, czy to wy straciliście?
RK: Zasłużenie, proszę pana, bo my nie umiemy złożyć bolidu. Zasłużenie, no nam się nie należy 15/16 miejsce. My jesteśmy beznadziejni, kurwa, i tylko tyle mam do powiedzenia. Dziękuję bardzo

Patrixon i ADVGierki lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Vettel to jednak Vettel. Jak wszyscy potrafili poradzić sobie z wiatrem z czołówki tak ten się obrócił jak dzieciak. Szkoda jak cholera Charlesa, ale wróci 10 razy silniejszy po tym wyścigu.

Warto przesłuchać całe podsumowanie tutaj, gość mówi z sensem i zna się na rzeczy po prostu (zresztą, jak go nie znać);

ADVGierki, Diego i Tyrese lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi