Skocz do zawartości
Sparrow

Lifeinvader - zgloszenia/informacje/bugi

Rekomendowane odpowiedzi

Mała pierdoła - przestawcie godziny jeśli chodzi o czat bo wychodzi na to, że ktoś dopiero BĘDZIE a nie że był ile minut temu.

PS. Tak, wiem. U Sajmona i reszty ekipa inna strefa czasowa i nie pisać do nich... 

Edytowane przez Djabeu
Lacazette i łobuz lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra naprawiłem, wystarczy zalogować się na ten nick, który teraz macie (na forum) a nie na ten jaki macie jako login w tym serwisie ojcowskim -> forum ls-rp.net, pozdrawiam.

Edytowane przez Koeasa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4. Jeśli chodzi szczegóły: Jako zdjęć/innych rzeczy które przedstawiają Wasze postacie używacie tylko i wyłącznie tych które mają charakter sampowy tudzież GTA. Oznacza to mniej więcej tyle wstawianie faktycznych fotek z rl jakichś ludzi i mówienie, że tak wygląda nasza postać jest zakazane a takie profile będą blokowane

czyli jak prowadzicie profil, jak to argumentują niektórzy "trolla" i syfiąc na portalu rogalem ddl to oznacza, że tak, będziemy blokować tym osobom liveinvandera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawcie to, żę jak ktoś tworzy jakąś zjebaną grupę to nie dodaje nas tam z automatu. Nieśmieszni, bezbekowi ludzie tworzą jakieś San Andreas squad i piszą posty którą ręką podcieramy sobie dupę - dodaje nas tam z automatu tylko jak ktoś założy taką grupę. 

unknown__1_.png

Edytowane przez Sajmons

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra naprawiłem, wystarczy zalogować się na ten nick, który teraz macie (na forum) a nie na ten jaki macie jako login w tym serwisie ojcowskim -> forum ls-rp.net, pozdrawiam.

a dokładniej chodzi o nick taki jaki mamy w grze OOC, bo ja przykładowo tutaj mam Chytrus ale muszę logować się MichaelChytrus

dajcie opcję "przestan obserwowac" jeśli chodzi o grupy

vimba i jungdog lubią to

unknown.png

unknown.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

11.png
wystarczy kliknac na kogos z prawo (z "Czat") i jak juz mamy otwarte okienko z danym graczem to powstaja dwa,

albo tez mozna wybrac z "Wiadomości" (podczas gdy mamy otwarte okienko z "Czat") i bedzie ten sam efekt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dokładniej chodzi o nick taki jaki mamy w grze OOC, bo ja przykładowo tutaj mam Chytrus ale muszę logować się MichaelChytrus

dajcie opcję "przestan obserwowac" jeśli chodzi o grupy

mea culpa, michalku, masz racje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minie działa, mimo, że loguje się z nicku Medżik. Jest to wina tego "ż" w nicku? Dla testu kilka minut temu zmieniłem nick na Medzik ((bez "ż")) i dalej nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minie działa, mimo, że loguje się z nicku Medżik. Jest to wina tego "ż" w nicku? Dla testu kilka minut temu zmieniłem nick na Medzik ((bez "ż")) i dalej nie działa.

Zmieniłeś jedynie nazwę wyświetlaną na forum, musiałbyś użyć usługi z balonshopu:

unknown.png

ale napisz ticket to pewnie Ci zmienią, bo to nie twoja wina, pozdrawiam :)

Medzik lubi to

unknown.png

unknown.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

XD
Nie no chłopy to chyba mają poniżej piętnastu lat i urwały się z takiego prawdziwego kurwa facebooka z grupki...

Screenshot_11.png
najgorsze jest to, że po wyjściu nadal wyświetlają nam się posty tych bezbeków i nieśmiesznych kurwa debili

jungdog i Chris_Piven lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie denerwuj sie sajmons

Tetris i dragonslayer lubią to

KUCHARCZYK, ODJIDJA OFOE NIE BYŁO SPALONEGO, ODJIDJA OFOE PRAWA NOGA, ODJIDJA OFOE, PRIJOVIĆ!!! MOULIN!!!!!!!!! GOOOOOOL!!!!!!! GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!

LEGIA WARSZAWA - REAL MADRYT TRZY DO DWÓCH! TRZY DO DWÓCH!!!!!!!!! NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!

MISTRZOWIE POLSKI Z ZERO DO DWÓCH, WYCHODZĄ NA TRZY DWA, NIE WIERZY ZIDANE, NIE WIERZY MALARZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zróbcie coś, żeby nie dodawało do grupek od razu.

I wypierdolcie tych śmieszków co robią te zjebane grupy i śmiecą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...