Skocz do zawartości

System marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

• 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Naswietlenie rośnie gdzieś około 1 na godzine w interiorze. Przy jego pewnych barierach można zwiększyć jakość poprzez podlewanie. Po przekroczeniu bariery jakość się resetuje, a po próbie powrotu do wysokiej jakości można podlać trochę zbyt dużo, co skutkuje straceniem rośliny i zerowym plonem.

'Barier' naświetlania wam nie podam, kombinujcie. Podpowiem tylko, że około dwa pierwsze dni nie podlewacie więcej niż do 10 nawodnienia.

Polecam zapisywać sobie wszystkie błędy i obserwacje. Pondro z 69rastaland.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy jest jakiś przepis bo to dla mnie bzdet, jak ja sadziłem to przetrzymałem po tygodniu z 3/4 dni więcej i wyszło 70+ z jednego krzaka.

Moim zdaniem, naświetlenie i jakość może rosnąć szybciej na wv0 czyli, tam gdzie kazdy gracz posiada dostęp, ale jeżeli robimy to w domu to nie ma znaczenia czy bedzie to w interiorze czy w ogrodzie.

A teraz powiem wam jak zrobiłem 70+ zielska z jednego krzaka, trzymałem krzak gdzieś tydzień i na ostatnim dniu jak chciałem zebrać, to specjalnie przelałem jeden krzak na maksa aby zobaczyć przy ilu zgnije, a następnie kolejny krzak podlałem do maksymalnej ilości nawodnienia tak aby nie przelać, a jak wiadomo każde podlanie zwiększa jakość która jest przyczyną większego zbioru, (np jak krzak zgnił przy 60 to podlewamy do 55-59) po czym zebrałem jeden krzak na maska podlany i jeden nie podlany przy dniu zbioru, wyszło mi 23 gramy z nie podlanego do maksa i 46 z podlanego na maksa jak mnie pamięć nie myli, następnie zostawiłem jeszcze krzaki na parę dni i przyszedł dzień zbioru, podlałem również na maksa i wtedy już było po 70+ gram z jednego krzaka, jeżeli byśmy przetrzymali krzaki dwa tygodnie, to strzelam że zbiór wynosił by 100 gram z jednego podlanego na maksa krzaka.

Także moim zdaniem przepisy nie istnieją a liczy się ilość jakości i trochę pomysłowości, gdy chcecie zebrać krzak podlejcie go na maksa aby przegnił i zapamiętajcie ostatnią liczbę nawodnienia, resztę krzaków podlejcie do maksymalnej liczby nawodnienia ale o jedną albo dwie mniej aby nie zgnił, wraz z podlewaniem jakość zwiększy się. Dzięki większej ilości jakości będziemy mieli większe ilości marihuany. :)

Edytowane przez KrzywyOSE
brunOO, Maciorrr i euromaker lubią to
Odnośnik do odpowiedzi
  • pukawa odpiął ten temat
  • pukawa podpiął ten temat