Skocz do zawartości

System marihuany

Rekomendowane odpowiedzi

ale nie podawaj czasem przepisu na idealne zioło - na tym to ma polegać, że gracze mają sami eksperymentować z tym

Na razie jeszcze go nie odkryłem, zgaduje, że nie podam na to najlepsze, ale na dość dobre już tak, stawiam.

Edytowane przez brunOO
Odnośnik do odpowiedzi

Tak, roślinki świetnie się trzymają w podlewaniu raz dziennie wieczorem do ok. 19, świetnie jakość wskakuje, ale nie zalecam robić tego od razu, w pierwszym dniu podlejcie ok. 5 razy, a na drugi dzień do 19, kolejnego wieczoru tak samo i tak na okrągło. Spróbuje tej metody jeszcze z tydzień i zobaczymy co z tego wyjdzie.  

Edytowane przez brunOO
Odnośnik do odpowiedzi

Chuj z tą jakością raz było 35 zerwałem dostałem 9 gieta, teraz po 50 zerwałem i kurwa zbyt długo. Pojebane to. W którym kurwa momencie to zerwać, czy podlewanie w momencie zerwania ma jakieś znaczenie? 

Opiszę Ci to drogi kamracie jak wrócę z urlopu, po 29 jakoś, bo kompa nawet teraz nie mam. 

Edytowane przez brunOO
Odnośnik do odpowiedzi

ej a jak to samp określa jako outdoor. czy vw 0 to outdoor czy jak, bo na logike na swoich worldach poza budynkiem można by było posadzić jako na zewnątrz

Odnośnik do odpowiedzi

najlepsze jest to ze jak na elesce były piecyki z dragami to co druga osoba znała przepis bo miała profit (dużo siana z corner) a zioło jest w chuj tanie, hodowane pod klimat a może i nikt nie ma przepisu na ideolo żniwa z krzaczka

Edytowane przez niczykejro
brunOO lubi to
Odnośnik do odpowiedzi
  • pukawa odpiął ten temat
  • pukawa podpiął ten temat