Skocz do zawartości

Postać obywatela USA

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie chce odgrywać Ameryki to niech najlepiej założy sobie Gdańsk-net czy Warsaw-net i tam odgrywa Polskę. Skoro większość ludzi chce tu odgrywać Stany to każdy powinien obowiązkowo zainteresować się tematem. Inaczej po prostu psuje zabawę graczom, którzy chcą jednak poczuć to RP.

A za poradnik wielkie propsy, dużo pomoże.

Edytowane przez Scorpio
smooth, niczykejro, Ved i 7 innych lubią to
Odnośnik do odpowiedzi

w USA nie musisz palić świateł 24/7, warte zapamiętania. A i nauczcie się parkować te auta zgodnie z kierunkiem pasa, bo tak również się robi Ameryce, tam gdy ktoś zaparkuje przeciwnie do pasa ruchu to inni kierowcy wpierdolą Ci ostrzeżenie za wycieraczkę, żebyś nie był zjebem i nie robił tego (coś w stylu karnego kutasa).

Edytowane przez brunOO
Scorpio, plugcrayz i Follove lubią to
Odnośnik do odpowiedzi

Pomóżcie wspólnie tworzyć ten poradnik. Piszcie ciekawostki o USA, lub błędy popełniane przez graczy, a ja będę dodawać je do głównego posta, tak by był ciągle aktualizowany. Sama nie jestem w stanie pamiętać o wszystkim. : )

Odnośnik do odpowiedzi

Pomóżcie wspólnie tworzyć ten poradnik. Piszcie ciekawostki o USA, lub błędy popełniane przez graczy, a ja będę dodawać je do głównego posta, tak by był ciągle aktualizowany. Sama nie jestem w stanie pamiętać o wszystkim. : )

możecie napisać coś o ważniejszych świętach w USA jak np Dzień Dziękczynienia

Odnośnik do odpowiedzi
  • pukawa odpiął ten temat
  • pukawa odpiął, podpiął i odpiął ten temat