Skocz do zawartości

Postać obywatela USA

Rekomendowane odpowiedzi

ale vinsu powiedz szczerze co jest wartościowego w tym poradniku? chyba, że chcesz usilnie wciskać, że jakieś jebanie o to czy ktos stawia $ przed czy po kwocie albo kwestia john doe czy smith

Pierdoły zawarte w poradniku są istotne dla osób, które grają ze względu na klimat ameryki. Tobie to nie przeszkadza, a mnie akurat od zawsze irytowało stawianie przykładowego dolca na końcu kwoty. To są małe smaczki, które dodają do całości po kawałku czegoś od siebie.

Sama dla siebie taka ciekawostka jest nikłej wartości, ale gdy zebrać wszystkie do kupy, nagle okazuje się, że nabiera to zupełnie innego wydźwięku. Ocean to nic innego jak zbiór kropel.

Szade, Follove, Supra i 1 inny lubią to
Odnośnik do odpowiedzi

Więc razem jako społeczność dążmy do tego, aby to nie był poradnik, a standard rozgrywki. Żeby nowe osoby czuły, że coś jest nie tak, gdy grają "po polsku". No ale po co, skoro można się ponapierdalać od czarnuchów i iść na forum ze skargą za rozjechanie typa pod pizzerią ¯\_(ツ)_/¯

Niestety wojna z wiatrakami.

Follove, lexiz i E63AMG lubią to
Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie spoko, tylko szkoda że przeczyta to dość zwężona liczba osób a jeszcze mniejsza się do tego zastosuje no bo co ona mi będzie mówić jak mam grać i widać to nawet po ilości "lajków" pierwszego posta. Poradnik sam w sobie może nie zawiera informacji które zmienią rozgrywkę a jedynie takie smaczki które już teraz każdy gdzieś tam może zacząć stosować. Uważam że temat zasługuje na jakieś podpięcie i pojawienie się na górze strony coby każdy miał okazje zauważyć że została stworzona taka zawartość.

Edytowane przez Saurafel
Suspect, Follove i Chris_Piven lubią to
Odnośnik do odpowiedzi

bardzo fajny poradnik, miło się czyta i się człowiek czegoś dowiedział, zostawiłem suba i łapke w mountain

antu5 i Follove lubią to
Odnośnik do odpowiedzi
  • pukawa odpiął ten temat
  • pukawa odpiął, podpiął i odpiął ten temat