Skocz do zawartości
hetmano

Los Santos Police Department

Rekomendowane odpowiedzi

2.png

image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

image.png

image.pngimage.pngimage.pngimage.png

image.png

image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

* *Officer Buckler odniósł pasmo sukcesów w ostatnim czasie.

*Kierowany przeczuciem zwrócił uwagę na czarną furgonetkę, parkującą na tyłach bazy EMS w późnych godzinach wieczornych. Kierowca pojazdu, siedemdziesięcioletni Paolo C. zachowywał się niespokojnie oraz nie potrafił określić swoich zamiarów. W związku z powyższym, officer postanowił przeszukać staruszka i jego boxville. Przy mężczyźnie znaleziono nóż oraz małą ilość marihuany, na pace auta zaś - kilkanaście gnijących ciał. Paolo C. okazał się być seryjnym zabójcą. Dostał dożywocie w psychiatryku. ((CK)).

*Officer Buckler podjął próbę zatrzymania błękitnego greenwooda bez rejestracji w którym podróżowało dwóch muzułmanów. Pojazd nie zatrzymał się do kontroli, zaczął się pościg, do którego dołączyły inne jednostki. Pościg przeniósł się poza granice miasta, tam funkcjonariusze zgubili greenwoda, by za chwile odnaleźć porzucony pojazd w pobliżu Farm Road i zielonej 6. Po przeszukaniu okolicznych budynków, jednostki LSPD i SAHP odkryły nielegalny magazyn broni. Po pasażerach greenwoda słuch jednak zaginął. Na miejsce przybyły jednostki ATF.

*Officer Buckler wrócił do miasta i niespełna 30 minut później zauważył obydwóch poszukiwanych w okolicach Idlewood. Po wezwaniu wsparcia od razu przystąpił do działania, a zanim inne jednostki przybyły na miejsce - samodzielnie, w pojedynkę zatrzymał i aresztował obydwu sprawców. Mężczyźni zostali przekazani do dyspozycji agentów ATF.

Edytowane przez Grubs00n
Naver lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpalenie bloków przy bulwarze San Andreas na Idlewood.

superporawnie.png

screendotematunr2.png

screendotematunr3.png

teamatodoscreenow.png

Edytowane przez bliss
Naver i Scorpio lubią to

squad goals

Tom_Clancys_Rainbow_Six_Siege_Screenshot_2018.10.20_-_02.02.00.64___kopia.png

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: bliss

Powód nałożenia kary: ma złe wspomnienia ze starym co pił żuberki na potęgę i się mści wielki administrator jebany

Wyjaśnienie: elo. komuchy pierdolone zarzuciły mi banicje na 30 dni. pisalem do zioma po JEDNYM zdaniu, wszystko bylo pieknie zawarte w JEDNEJ LINIJCE KURWA TEKSTU a ten kurwa niedouczony małolat wpierdala mi kicka za spam, to mu wypierdolilem kulturalnie definicje slowa spam i prosbe o pomyslunek, znowu kurwa nieskutecznie, kick. Potem napisalem, ze jest wiekszym komunista niz niektorzy supporterzy na maslaku, znowu kurwa kick. No nie wytrzymalem i napisalem, ze tego supportera to mu stary wygral pod kapslem zuberka. A ten płaczek jebany na 30 dni mnie wyłącza z społeczności, bo domagałem się by

normalnie gościu przetarł bryle -4,5 dioptrii na jedno oko, gapi sie w ten monitor i wkurwia graczy którzy chcą sobie pograć. Reasumując, jakieś dwa petowce wpierdoliły się na ośke, to ja harpagan musiałem sie jakos ratowac co nie, napierdalałem ich bo jestem wojownikiem, znam synchro kozacko, jednego poskladalem, drugi wyciagnal noz to spierdalalem do furmany i furmaną, ten kurwa idiota wjebal mi sie na auto i napierdalal z buta w karoserie, to wyskoczylem z jadacego auta coby uniknac obrazem od pierdolonego terminatora bruce lee klauna zawadiaki; za to dostalem 180 minut nauk od harego potera w wieży magów. No chyba was kurwa pojebało. Ogólnie sa tu fajni gracze, sa fajne supportery, ale ty kurwo jebana same degus dupolizacze piedolone tego blissa mozecie mi obciagnac fujare; wez ktos mi nawet kurwa logi sprawdz, ze dzis caly wieczor napierdalalem linijki /rp/ nawet kurwa szluga palilem na /me, taki ze mnie gracz pierwszorzędny. WYJEBANE w wasze kreowanie postaci, nie mam co robic wieczorem, to se mysle, chuj, pogram, pogralem, powkurwialiscie mnie i wypierdalam. Jak nie dostane ub to standardowy myk zrobie i kurwa jednak go dostane. Nie chce grac na mk, tym bardziej, ze no kurwa, nic karygodnego nie zrobilem. Dajcie tego ub, pozdro, wyjebcie go z administracji to wam jeszcze piatke przybije.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

squad goals

Tom_Clancys_Rainbow_Six_Siege_Screenshot_2018.10.20_-_02.02.00.64___kopia.png

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: bliss

Powód nałożenia kary: ma złe wspomnienia ze starym co pił żuberki na potęgę i się mści wielki administrator jebany

Wyjaśnienie: elo. komuchy pierdolone zarzuciły mi banicje na 30 dni. pisalem do zioma po JEDNYM zdaniu, wszystko bylo pieknie zawarte w JEDNEJ LINIJCE KURWA TEKSTU a ten kurwa niedouczony małolat wpierdala mi kicka za spam, to mu wypierdolilem kulturalnie definicje slowa spam i prosbe o pomyslunek, znowu kurwa nieskutecznie, kick. Potem napisalem, ze jest wiekszym komunista niz niektorzy supporterzy na maslaku, znowu kurwa kick. No nie wytrzymalem i napisalem, ze tego supportera to mu stary wygral pod kapslem zuberka. A ten płaczek jebany na 30 dni mnie wyłącza z społeczności, bo domagałem się by

normalnie gościu przetarł bryle -4,5 dioptrii na jedno oko, gapi sie w ten monitor i wkurwia graczy którzy chcą sobie pograć. Reasumując, jakieś dwa petowce wpierdoliły się na ośke, to ja harpagan musiałem sie jakos ratowac co nie, napierdalałem ich bo jestem wojownikiem, znam synchro kozacko, jednego poskladalem, drugi wyciagnal noz to spierdalalem do furmany i furmaną, ten kurwa idiota wjebal mi sie na auto i napierdalal z buta w karoserie, to wyskoczylem z jadacego auta coby uniknac obrazem od pierdolonego terminatora bruce lee klauna zawadiaki; za to dostalem 180 minut nauk od harego potera w wieży magów. No chyba was kurwa pojebało. Ogólnie sa tu fajni gracze, sa fajne supportery, ale ty kurwo jebana same degus dupolizacze piedolone tego blissa mozecie mi obciagnac fujare; wez ktos mi nawet kurwa logi sprawdz, ze dzis caly wieczor napierdalalem linijki /rp/ nawet kurwa szluga palilem na /me, taki ze mnie gracz pierwszorzędny. WYJEBANE w wasze kreowanie postaci, nie mam co robic wieczorem, to se mysle, chuj, pogram, pogralem, powkurwialiscie mnie i wypierdalam. Jak nie dostane ub to standardowy myk zrobie i kurwa jednak go dostane. Nie chce grac na mk, tym bardziej, ze no kurwa, nic karygodnego nie zrobilem. Dajcie tego ub, pozdro, wyjebcie go z administracji to wam jeszcze piatke przybije.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi