Skocz do zawartości
Karol.

Football Manager

Rekomendowane odpowiedzi

to nie ja założyłem ten temat :)

KUCHARCZYK, ODJIDJA OFOE NIE BYŁO SPALONEGO, ODJIDJA OFOE PRAWA NOGA, ODJIDJA OFOE, PRIJOVIĆ!!! MOULIN!!!!!!!!! GOOOOOOL!!!!!!! GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!

LEGIA WARSZAWA - REAL MADRYT TRZY DO DWÓCH! TRZY DO DWÓCH!!!!!!!!! NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!

MISTRZOWIE POLSKI Z ZERO DO DWÓCH, WYCHODZĄ NA TRZY DWA, NIE WIERZY ZIDANE, NIE WIERZY MALARZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtf, ktoś tu mi nick podpierdzielił i musze mieć o jedno "z" więcej :D. Btw, ciśniemy dalej, zaraz runda rewanżowa w LE. Wygrana i mam awans dalej Lechem, ou je.

56119348577539122964.jpg

Warsaw, city at war

Voices from underground whispers of freedom

1944 help that never came calling

Warsaw city at war

Rise up and hear the call history calling to you

Warszawo walcz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość b3leek

Ja straciłem chęci jakoś na grę, nie chce mi się trololo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odinstalowałem steama i ponownie wróciłem do FM'a gram Rakowem po 9 spotkaniach jestem na pierwszym miejscu z ośmioma wygranymi i jedną porażką jestem pod wielkim wrażeniem gdyż od początku zakładałem że będę gdzieś w środku tabeli.

se58a1.jpg

BLUE IS THE COLOR

FOOTBALL IS THE GAME

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja chce mojego kompa i malage :(

You wanna see my girl? I ain't that dumb.

You wanna see my girl? Check Maxim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też mi się nie chce, ale jak będzie więcej czasu to będzie trzeba wejść do LE Vitesse.

KUCHARCZYK, ODJIDJA OFOE NIE BYŁO SPALONEGO, ODJIDJA OFOE PRAWA NOGA, ODJIDJA OFOE, PRIJOVIĆ!!! MOULIN!!!!!!!!! GOOOOOOL!!!!!!! GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!

LEGIA WARSZAWA - REAL MADRYT TRZY DO DWÓCH! TRZY DO DWÓCH!!!!!!!!! NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!

MISTRZOWIE POLSKI Z ZERO DO DWÓCH, WYCHODZĄ NA TRZY DWA, NIE WIERZY ZIDANE, NIE WIERZY MALARZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie grałem sporo czasu, chyba zacznę coś ogarniać - można przez neta pykać na piracie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można.

56119348577539122964.jpg

Warsaw, city at war

1944 help that never came calling

Warsaw city at war

Rise up and hear the call history calling to you

Warszawo walcz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi ostatnio dobrze się powodzi Chesterfield'em. Dołączyłem w środku sezonu i klub był na ostatnim miejscu. Pozmieniałem trochę taktykę, porobiłem transfery i obecnie po rozegraniu sześciu meczy klub zajmuje 17ste miejsce. Udało mi się pokonać zespół z drugiego miejsca 2:1.

Jeden z moich ostatnich meczy:

v6n3vb.jpg

W jednym meczu odblokowało mi się trzech napastników. Najlepszy był Westcarr, który nie mógł trafić od początku mojej gry i marnował 100% okazje. Teraz strzela regularnie w każdym meczu.

binn12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzystacie z jakichś stron o tematyce FM`owskiej?

P.S - na net`a to i ja bym się pisał. Bo samemu to nudno jest czasami. ;)

sygnaw.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszedł już jakiś patch z transferami zimowymi? Bo w 2017 już nuda i nie ma fajnego klubu do objęcia, a transferami letnimi nie chce mi się zaczynać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość b3leek

Korzystacie z jakichś stron o tematyce FM`owskiej?

P.S - na net`a to i ja bym się pisał. Bo samemu to nudno jest czasami. ;)

cmrev, a patch niedługo bo kumpel aktualizacje Lecha robił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W całym swoim idiotyzmie straciłem w głupi sposób swojego najbardziej zajebistego save'a od czasów CMa 4. Dwa i pół sezonu, dwa mistrzostwa Holandii, dwa superpuchary i jeden puchar poszły się jebać. No nic, żyjemy dalej, natchniony obecnością Jay'a Rodrigueza (KOZAK) i Briana Eastona (mój ulubieniec jeśli chodzi o lewych obrońców w FMie) zacząłem grać Burnley. Kupiłem Mattiasa Johanssona (prawy obrońca, miałem go w Vitesse, przechuj), Leandro Graciana (rozgrywający, pierwsze słyszę, agent polecił, a gra zajebiście), Chrisa Hussey'a (lewy obrońca, typowy rezerwowy) i wypożyczyłem Milana Lalkovicia (<3333333, genialny sezon w Vitesse, prawoskrzydłowy), Johna Flecka (talencior z Rangersów, za trzy i pół miliona mogę wykupić) i Granta Gillespiego (środkowy pomocnik z Hibernian, raczej na ławę). Pierwszy mecz z Barnsley, wygrany luźno 5:2, a takich popisów jaki dał mój lewoskrzydłowy nie dawał nawet Wilfried do spółki z Poulsenem.

ludzka stonoga w tym antyludzkim państwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

qrx4jq.jpg

Wygrana z liderem. Gdyby nie fakt, że przed przerwą kontuzjowany został mój kluczowy środkowy obrońca, nie miałem żadnego obrońcy na ławce który mógłby go zastąpić i w jego miejsce wstawiłem napastnika to wygrana byłaby o wiele większa.

binn12.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba zacznę sobie rozgrywkę Granadą... :C

You wanna see my girl? I ain't that dumb.

You wanna see my girl? Check Maxim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi