Skocz do zawartości
siarinho

Dyskusje nt. organizacji przestępczych

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Czyli skracając ten post Twój to jesteś teraz takim brakującym ogniwem między graczami a administracją i generalnie takim trybikiem co tam dosoli tam dopieprzy (co może robić każdy członek ekipy). 

Odnośnie komunikacji to napomknę, że jest to średnio potrzebne, bo już temat "co nas boli" udowodnił, że komunikacja pomiędzy graczami a ekipą ma się co raz lepiej i nie potrzebuje Twojej pomocy. Tym bardziej, że to właśnie Ty w tamtym temacie stanowiłeś przykład tego jak ciężko się z kimś porozumieć.

Przy okazji pomagać chcesz w implementowaniu innych zmian na serwerze. Pomysły innych ludzi. 

Jedyne co autorskiego widzę w Twoim poście, co teoretycznie Cię wyróżnia to zmiany w kierunku ścigantów. Mam tutaj dwa podpunkty dla Ciebie:

1. Jak duża jest to grupa graczy? Ale tak faktycznie

2. Jeśli jest ich tak dużo jak uważasz to pewnie siedzą teraz ciekawi po przeczytaniu Twojej wypowiedzi. Nie trzymaj ich w niepewności i podziel się swoimi przemyśleniami.

I finalnie. Podsumowując wszystko co napisałeś. Czy do Twojej wymarzonej roli w ekipie jest potrzebna ranga gamemaster? Jeśli tak to w jaki sposób.

Edytowane przez keisiM
brokenskull lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, adriano napisał:

nsayin .stack3 i jezdzenie maserati po ganton, tak to jest prawdziwe odzwierciedlanie życia gangusa aa i pas taktyczny i hunnid bands

Przebycie drogi (czarnuch z niebezpiecznej dzielnicy - ochroniarz z ccw sprzedajacy kilogramy koksu na ulicy - gangster bez ccw sprzedajacy kilogramy koksu na ulicy w swoim aventadorze podjezdzajacaym fura za kilka milionow na osiedle i mowiacym Hello. With Who Can i Talk 'Bout Sum Buisness?) powinno go skreslac juz na starcie. Tak jednak sie nie stalo i nie rozumiem pobudek administracji. Mowisz, akro, ze dazysz do polepszenia sytuacji i poziomu na serwerze, a wciagasz na zielona range kolesia, ktory totalnie nie potrafi w ta gre. I to nie jest tak, ze on zagral jedna rzecz zle, on po prostu nie kuma podstawowych rzeczy, rownie dobrze moglbys wziac Langsa albo swojego lokalnego mechanika i wyszloby na to samo xD.

Niby pracujecie nad naprawieniem serwera (na ktorym nigdy nie bylo tak zle jak teraz) a decydujecie sie na oczywiste, samodestruktywne decyzje i ruchy. Dlaczego? Co Wami kieruje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, overdose napisał:

Wyluzujcie trochę. Co prawda nie siedzę jakoś długo na serwisie, żeby tu rzucać na lewo i prawo kto, gdzie, z kim i jak czy jak ktoś gra i kogo. Każdy gra swoje i tego raczej się trzymamy nie? Jeśli dostał się na rangę to może CEO/Zarząd serwisu docenili jego grę i zachowanie czy inne jego aspekty i dali mu możliwość dołączenia do ekipy, a (chyba) po dłuższym czasie zaproponowali mu to gdzie teraz jest, aczkolwiek nadal bym chciał wiedzieć od czego jest @Ememens, bo nie wyniknęło z jego wypowiedzi niestety nic.

Jest członkiem ekipy od paru tygodni, a gmem od paru dni. Coś w ten deseń. 

overdose lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ss1.png

Szkoda, że w zwyczajnych warunkach (normalna ilość graczy) ktoś taki jak ememens nigdy nie zostałby wybrany nawet na supportera. Jest to prekursor rp z wyjebanym ego który dużo gada, a nic nie robi, bo się nie zna.

Za plewa

pejson, antu5 i batycki lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowe pytanie do @Ememens, dlaczego teraz ukrywasz wszystkie posty swojej postaci? Wstyd Ci za to w jakis sposob grasz? Uwazasz ze usuniecie tych postow i zamiecienie problemu pod dywan jest odpowiednim rozwiazaniem? xD Czuje sie jak w przedszkolu

kapiszon, Surfer, same i 6 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Ememens napisał:

Nie /zapełniłem/ miejsca tylko stworzyłem w pewnym sensie nowe w co celowałem od początku. Skupiam się na miejscach gdzie widzę problem albo gdzie sygnalizują gracze, że jest problem i chcę mieć z nimi właśnie po to kontakt. Obecnie moim zajęciem jest doprowadzenie do spokoju w organizacjach przestępczych przez wsparcie/nakreślenie systemu narkotyków dirtiego do faktycznej implementacji do gierki, później broni, a na koniec jasne przekładanie oczekiwań na liderów i budowanie w gierce dziedziczenia dobrych wzorów od grup. Coś o czym pisałem od wejścia na serwer czyli solidne organizacje, które są atrakcyjne jeżeli chodzi o inwestowanie swojego czasu w rozgrywkę z nimi. Ogólnie próba streszczenia całego procesu zmian do 2 zdań sprawia, że brzmi to trochę jak banał i "chcę pokoju na świecie" no, ale mogę napisać, że zachęcam do oceny zmian po ich wprowadzeniu. Wiele rzeczy wymaga pracy dosłownie od 0 jeżeli chodzi o podejście do rozgrywki i zaszczepienie dobrych wzorców. Gracze będą mieli wskazani kierunek, ale bez edukowania i wskazywania palcem co się gra jednocześnie sygnalizując, że wysoka immersja, kreatywność i solidność są bardzo w cenie i zapewniają profit. Po zajęciu się org. przestępczymi, gdy skrypter będzie wolny, zostanie wprowadzony mój kompromis co do ostatniej dyskusji w temacie "co nas boli" na temat tego, że niektórych biznesy/duty blokują i ograniczają. Nastawienie takie często prowadzi do rozpoczęcia rozgrywki na postaci (i jednocześnie jej zakończenia) od przerzutu, więc uważam, że to dobra zmiana w kierunku grających "RP" jak to pisaliście. Także mam nadzieję, że po tych zmianach gracze dostaną bardzo solidne pole do gierki, a my spokój na x czasu i możliwość skupienia się na kolejnych aspektach gry, a nie ciągłą rotacją tych samych systemów w jakimś błędnym kole.

Po gangach/przestępczych chciałbym się skupić i wywierać nacisk na większe zmiany w kierunku dużej grupy graczy jakimi są tzw. ściganci/fani motoryzacji. Zaproponowałem pewien system, który jest oceniany obecnie pod względem możliwości realizacji i implementacji do sampa - również dla fanów jednośladów.

Równocześnie chcę nowego nastawienia na linii gracz - GM, gdzie nie będzie przeświadczenia, że jesteśmy przeszkodą do pokonania by coś odegrać albo, że trzeba robić gównoburze by coś się zmieniło, albo że na elesce się nie da, bo GM nie pozwoli. O tym również pisałem w swoich postach także nie mam obecnie czasu pisać 10 raz tego samego. Wszystko jednak wymaga czasu by ktoś się mógł o tym przekonać, każda zmiana modelu rozgrywki czy relacji to proces.

To tyle na ten moment jeżeli chodzi o miejsca, w których możesz się spodziewać mojego wpływu. Kolejne ruchy będą dotyczyły stricte rozgrywki postaci, immersji, kontroli i ew. szukaniu dalszych rozwiązań na problemy sygnalizowane przez graczy. Dodatkowo wiadomo, że wchodzi kilka mniejszych usprawnień, ale to wszystko już będzie zawarte w update. Zwracam jeszcze uwagę na pomysły @Ajman by nie zostały zapomniane, wskazywaliśmy podobne kierunki i obecnie praktycznie cała ekipa jest zgodna co do kierunku zmian.

nie wiem po co chcesz ruszać ścigantów skoro ich w ogole nie ma na serwerze? może zamiast naprawiania czegoś co nie istnieje powinniście się zająć np. strefa cywilną bo ona chyba aktualnie leży i kwiczy. Boli mnie również to, że osoba która w poniedziałek sprzedaje narkotyki w dużych ilościach, a dzień później kupuje drogie ciuchy i wozi sie swoim sportowym wozem (nie wiem czy wiesz, ale ze sprzedazy narkotykow jest mała szansa na to, że starczy Ci pieniedzy by opłacić rachunki) chce zająć się kwestią imersji postaci i odgrywania roli (xD)

Nie wiem kto odpowiada za rotacje w administracji, ale proponuje tej osobie żeby robiła to bardziej z głową, bo zmienianie opiekunów co dwa tygodnie nie wygląda zbyt dobrze i jakoś nie zachęca graczy by powrócili na serwer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ss1.png?width=720&height=677

Uważacie, że osoba, która wstawia takie ss'y nadaje się na stanowisko, którego zadaniem jest świecenie przykładem na serwerze?

@Ememens I nie ukrywaj mi postów, bez żadnego powodu. Nie obraziłem Cię, chyba, że uważasz że ten ss to twój autodiss.

brokenskull, pejson i Blaza lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Akro napisał:

Z dniem dzisiejszym na miejsce opiekuna wchodzi @SStug - gracz organizacji przestępczych, osoba również mająca wiedze w tym aspekcie, dbająca o wczucie się w rozgrywkę oraz poziom gry swojej oraz swoich graczy, przy okazji człowiek, który od kilku tygodni jest już Supporterem i pokazał, że nie reprezentuje słomianego zapału.

O jakich organizacjach mówimy? Możecie podać konkrety?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Produkujecie się tutaj, jakby to cokolwiek zmieniło. Myślę, że Emms swoim wpisem miał na myśli to, że jest od wszystkiego po trochu. Obecnie na serwisie mamy sześciu gamemasterów którzy w teorii powinni odpowiadać za rozgrywkę, z tego co zdążyłem zauważyć po przyjściu na serwis kilku gamemasterów interweniuje w sektory, których opiekunami nie są. Zastanowiłbym się poważnie czy jest sens robić dym o kogoś kto otrzymał rangę mistrza gry dzień wcześniej. Skoro @Emememens został wybrany na wcześniej wymienioną pozycje przez grono gamemasterów/zarząd serwera to powinno dać do myślenia, że chłopak ma coś do powiedzenia w kwestii rozgrywki. Odnosząc się do wcześniej zamieszczanych zdjęć z gry Ememensa, myślę, że już dawno zapomnieliście na czym polega rp, gramy żeby czerpać z tego przyjemność i dobrą zabawę, wy najchętniej wjebalibyście mu kosę w plecy, za to, że gra tak, a nie inaczej. Kolejne żenujące zachowanie ze strony graczy, dalej twórzcie swoje rebelie które nic nie wnoszą, a później narzekajcie, że nikt nie wnosi żadnych zmian na serwer, skoro zaraz zjawi się jakiś obrońca roleplay i zjebie go w dyskusjach. (Trzymajcie w spojlerze mały memik na uspokojenie całego tego dymu.)

unknown.png?width=351&height=557

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Mobyu napisał:

Odnosząc się do wcześniej zamieszczanych zdjęć z gry Ememensa, myślę, że już dawno zapomnieliście na czym polega rp, gramy żeby czerpać z tego przyjemność i dobrą zabawę, wy najchętniej wjebalibyście mu kosę w plecy, za to, że gra tak, a nie inaczej.

Chciałem wejść z tobą w jakąkolwiek, merytoryczną dyskusję, no ale... xD

shardy, batycki, eaglee i 15 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ranga gamemaster to wyjątkowo istotne stanowisko na tym* serwerze. Chyba najważniejsze pod względem PRowym. To tym osobom w pierwszej kolejności gracze patrzą na ręce (nie zawsze słusznie) gdy coś jest nie w tamburyn. Takiej pozycji nie powinien zajmować byle kto bez konkretnych pomysłów, rozwiązań czy strategii. Nie wspominając o tym, że fajnie by było gdyby taki osobnik wiedział jak grać, czyż nie? To chyba dosyć rozsądny wymóg od osoby odpowiadającej za narrację/kreowanie rozgrywki IC. Idąc tym tropem stawianie kogoś na tej randze, bo spodobał się "zarządowi" to zagranie nieprzemyślane i PRowy ekwiwalent strzału w kolano.

*sens istnienia rangi gm można poddać pod wątpliwość 

Edytowane przez keisiM
pejson lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro ememens jest gamemasterem "od wszystkiego po trochu" to może warto by było dyskutować na ten temat w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja akurat zawsze trąbiłem o to, że supporter musi prezentować wysoki poziom ze względu na to, iż jest on osobą pierwszego kontaktu na linii gracz-administracja, nie wspominając już o GMach. Coś ewidentnie poszło nie tak? Może się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Mobyu napisał:

Produkujecie się tutaj, jakby to cokolwiek zmieniło.

Raczej o to chodzi w dyskusjach, gracze piszą o różnych rzeczach a ekipa stara się to w jakikolwiek sposób zrozumieć i ewentualnie przystosować się jeśli widzą taką potrzebe.

12 minut temu, Mobyu napisał:

Zastanowiłbym się poważnie czy jest sens robić dym o kogoś kto otrzymał rangę mistrza gry dzień wcześniej. Skoro @Emememens został wybrany na wcześniej wymienioną pozycje przez grono gamemasterów/zarząd serwera to powinno dać do myślenia, że chłopak ma coś do powiedzenia w kwestii rozgrywki. Odnosząc się do wcześniej zamieszczanych zdjęć z gry Ememensa, myślę, że już dawno zapomnieliście na czym polega rp, gramy żeby czerpać z tego przyjemność i dobrą zabawę, wy najchętniej wjebalibyście mu kosę w plecy, za to, że gra tak, a nie inaczej. 

Gracze chcieli się doinformować w kwestii jego roli, co w tym złego przecież nikt mu w żaden sposób nie ubliżał co jedynie próbują zrozumieć to co napisał i dlaczego taką funkcje przyjął. Nie zawsze wybory ekipy są dobrze, co widać przez trwałe zmiany opiekunów w ekipie. Przez zdjęcia z gry ememensa można wywnioskować że jego poziom rp nie jest zbyt wysoki, mógł on utknąć na przestrzeni 2015/2014 no a czas leci. RP polega na odzwierciedlaniu rzeczywistości a z tego co mi wiadomo diler z dnia na dzień nie kupuje sobie tony drogich ubrań, co w szczególności osoba w ekipie powinna mieć na uwadze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

strasznie siedliście na tym ememensie, mimo ze gość nie zdążył nic zrobić, ale poniekąd to trochę zrozumiałe - ja sam zaczynam gierkę „na nowo” próbując wstrzelić się w sektor przestępczy i wolałbym zeby opiekunem był ktoś od kogo mogę w ciemno czerpać całymi garściami. ostatnia rotacja wśród gamemasterow nasuwa mi na myśl pytania kierowane zarówno do graczy jak i ekipy: dlaczego my gracze nie możemy otwarcie napisać którego konkretnie gracza chcemy w roli gamemastera? dlaczego ekipa nie może otwarcie odpowiedzieć czemu akurat tego konkretnego gracza u siebie nie chce/chce? można pisać, ze to powinno już leżeć po stronie administracji zeby dobrać ekipę w taki sposób który zadowoli graczy, ale prawda jest.... no wiecie sami jaka xd gracze się naprodukuja, napiszą czego chcą, co powinno zostać naprawione, ekipa się z tym zgodzi, ale nie do końca zrozumie i wrzuci na gma kogoś, kto na wstępie spotka się z taka krytyka jak ten Ememens w postach nad moim.

o co mi chodzi - mówmy jako gracze otwarcie czego i kogo chcemy, nadszedł na to dobry moment. jeżeli dalej będziemy pisać, ze chcemy zeby było lepiej, to przez brak konkretów w ekipie znów znajdzie się ktoś, kogo działania nie spotkają się z pozytywna reakcja.

wiem, ze sam nie napisałem kogo bym chciał, ale ja podchodzę do tej dyskusji bardzo biernie i wolałbym jednak poprzeć zdanie kogoś, kto zjadł zęby na gierce w przestępczych 

edit: jest tez możliwość, ze każda osoba, która byłaby mile widziana na GMie przez społeczność, z róznych powodów wyjebała się na eleskę i nie skorzystałaby z możliwości objęcia funkcji gamemaster. jeżeli tak, to przejebane!

Edytowane przez quietriot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiadając na:

Cytat

1. Jak duża jest to grupa graczy? Ale tak faktycznie

2. Jeśli jest ich tak dużo jak uważasz to pewnie siedzą teraz ciekawi po przeczytaniu Twojej wypowiedzi. Nie trzymaj ich w niepewności i podziel się swoimi przemyśleniami.

Sam niedawno pisałeś, że znasz grupę (albo ktoś inny - w każdym razie taka narracja panuje w dyskusjach) X osób, która niby "uciekła" z eleski przez x czynników w sektorze przestępczych. Również spekulujemy ile ich faktycznie jest. Rozmawiałem z ludźmi z tego środowiska mających doświadczenie z konkurencji, i wiem, że są osoby, które w momencie wyprowadzenia eleski na w miarę równy poziom skryptowy, który pomaga w immersji i dodaje "smaczków", otworzą się na serwer, przynajmniej ja w to wierzę. W dodatku bazuję również na słowach byłego członka ekipy i oczywiście swojemu "uważam, że tak będzie". Jeżeli podejmuję działanie w ich kierunku to ich się pytam - propozycje zostały dobrze przyjęte, nie są 1:1 do kalką. Przez x lat mojej gry na serwerze zawsze były miejsca do gry dla takich ludzi i zwyczajnie uważam to za dziurę do załatania. Jest to realizacja mojego podejścia, że każdy znajdzie dla siebie tu miejsce, a to czy ktoś z tego korzysta - ja chcę dać miejsce i pokazać, że jest. Mam nadzieję, że rozumiesz brak podawania konkretów i nie chcę tego tłumaczyć, pojawią się zapewne po pracy w przestępczych. Zobaczenie, że eleska jest przyjaznym miejscem wymaga czasu i budowania opinii. Czas, czas czas. Podałem Ci segmenty, w których zobaczysz mój wpływ byś mógł w przyszłości mieć co skierować do mnie.

Cytat

Czyli skracając ten post Twój to jesteś teraz takim brakującym ogniwem między graczami a administracją i generalnie takim trybikiem co tam dosoli tam dopieprzy (co może robić każdy członek ekipy). 

Trochę tak i trochę nie, bo co człowiek to opinia. W kilku tematach znajdziesz co myślę o roli GM. Lubię pracować na zasadzie burzy mózgów co nie znaczy, że jestem pusty pomysłów, a zawsze w dyskusji idzie lepiej wypracować rozwiązanie. Po prostu moje podejście do nowych, cierpliwość i inne cechy, i rozmowy z HA pozwoliły nam dojść do porozumienia i sugeruję temu zaufać. Uwierz, że zależy mi na poznaniu opinii każdego jednak utrzymajmy to w granicach normalnej dyskusji. Jestem w stanie zrozumieć wszystkie zastrzeżenia co do mojej osoby, obawy. Jeżeli nikt z /ekipy/, która głównie przebywa w dyskusjach nie jest w stanie podjąć współpracy to szkoda, bo oczekiwałem czegoś innego. Z takich spraw co do rozgrywki to ogarniam wnioski. 

Odpowiadając na próby zaczepki, które rozumiem, ale sugeruję darowanie sobie pustego "ty to i to", więcej uwagi ten segment dyskusji nie dostanie, bo jest bezcelowy:

Spoiler
Spoiler

Brokenskull, a w jakich ramach rozgrywki mieści się (czego byłem ze swoją ekipą częścią w pewnym sensie) zebranie 5-6 organizacji i konwój po mieście z ochotą na strzelaninę? Przyznałeś się do błędu - ja też widzę swoje niedoskonałości, ale nie zapominam o nich. Nie chcę się przerzucać "ja to, a ty tamto", ale proszę bez hipokryzji, bo nie ma tu nikogo kto robi wszystko bezbłędnie. Tak samo jeździłeś po mieście sultanem z ekipą oferując dragi z samochodu mając przy tym fatalny poziom rozgrywki na co skarżyli się ludzie grający ze mną i było mi zwyczajnie wtedy wstyd, że Cię komuś poleciłem. Nie porównuj tego do momentu gdy mojej postaci nikt nie zna IC i 2 osoby z south central odwiedzają ją na spocie ogarnizacji od x tygodni czyli @Keystone i ekipa Liverpool.

Cytat

swoim aventadorze podjezdzajacaym fura za kilka milionow na osiedle i mowiacym Hello. With Who Can i Talk 'Bout Sum Buisness?)

Na kłamstwa nie ma zgody ziomek.

Proszę nie przelewać sztucznej frustracji w związku z ostatnimi wydarzeniami na kanałach OOC. Różnica między nami jest taka, że jesteś z grupy ludzi pełnych zawiści. Na prawdę musisz ciągnąć jakiś smród? Sugeruję rozwiązanie, które na ten moment bazuje na czekaniu na zmiany. Jeżeli chcesz normalnie porozmawiać by poznać moje podejście, nie ukrywam, że łatwiej mi live w formie czatu na discordzie - zapraszam. Nie skupiam się na sobie tylko na serwerze.

Cytat

Co? Ja pierdole, ten serwer od jakiegoś czasu upada i tutaj naprawdę trzeba wielu poważnych zmian, a ty mówisz o ścigantach xD. Jezus maria.

Zmiany toru rozgrywki i zaszczepianie solidnych wartości/podłoża nie wykluczają jednoczesnego implementowania nowinek skryptowych. Obecnie jak mówiłem trwa tworzenie podwalin pod gierkę wspólnymi siłami.

Cytat

W ogóle teraz wielki gamemaster Emenems, a jeszcze jakiś czas temu wypisywał prośby o pomoc między innymi do waszego ulubionego, jakże znienawidzonego Geszebuka. I tak tu się kręci...

@mccon Każdy ma u mnie czyste konto, a od X graczy słyszałem, że jakoby gehi miał multum pomysłów i był ogarem, więc chciałem po niego sięgnąć. To chyba dobre podejście, nie? Przedstawiłem mu swoje i jakoś trwała normalna rozmowa, nawet jeżeli zakończyła się tym, że nie ma już siły, ale życzy powodzenia. Tak samo nie jestem zamknięty na Ciebie, Miśka, Brokenskulla. To już akurat tylko Wasza decyzja.

Aktualnie nie mam czasu odpisać na więcej/szerzej z powodów OOC. W dodatku zaznaczam, że kończymy dyskusję o mnie, to nie dział do tego przeznaczony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Facet czy Ty właśnie zacytowałeś podpunkty, które napisałem w celu odpowiedzi na nie i jednocześnie nie odpowiadając na zawarte tam pytania? Nie bezpośrednio przynajmniej. Po prostu polałeś wody, kolejny raz z rzędu nie napisałeś nic konkretnego, a skoro już zostałeś zielonym to wypada właśnie napisać konkrety, a boisz się ich jak ognia. Od kiedy obserwuję Twoją wojaczkę to ze mną w "co nas boli" czy gdziekolwiek indziej miałem okazję, to nie widziałem abyś spłodził w swoich postach choćby jeden pomysł do wglądu dla każdego, z którego można by coś wypracować, podyskutować czy znaleźć kompromis. Zwykły komentator. Na tym etapie odnoszę wrażenie, że robisz to z premedytacją. Co za tym idzie podejrzewam, że nie masz nic do zaoferowania albo próbujesz owiać to jakąś aurą tajemnicy w obawie przed bashowaniem jakie Ty sam serwowałeś mi wcześniej i wyskoczysz z czymś w ostatniej chwili, jak timing będzie Ci sprzyjał. Wyprowadź mnie proszę z błędu jeśli się mylę.

Marnujesz się na elesce, nadajesz się do polityki (to nie przytyk, a realtalk).

Co do drugiego fragmentu Twojej wypowiedzi (gdzie mnie cytujesz przynajmniej) to nadal nie rozumiem Twojej roli w ekipie, nie wspominając o sensie jej istnienia. No i błagam nie mów teraz o współpracy po tym co prezentowałeś w co nas boli. Naprawdę daruj.

Pominę już w ogóle to, że napisałem te dwa pytania bardziej dla jaj, a mimo to odpowiedziałeś na nie. Z kolei te faktycznie istotne rzeczy, które tam napisałem odbiłeś ciszą. To mi w zupełności wystarczy.

No i skoro sam powiedziałeś, że Twoja rola będzie polegała m.in. na wpływaniu na strefę przestępczą i implementowaniu m.in. pomysłów dirtydeeds, to uważam, że równie dobrze o Twojej roli w tym wszystkim (jak i roli w ekipie) możemy porozmawiać tutaj. Nie widzę przeszkód.

Edytowane przez keisiM
ADVGierki, same i brokenskull lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

W dodatku zaznaczam, że kończymy dyskusję o mnie, to nie dział do tego przeznaczony.

To jest temat dyskusji nt. organizacji przestepczych, ty w swoim poprzednym poscie piszesz, ze bedziesz na ta strefe gry wplywac (m.in edytujac serwerowy system narkotykow), wiec owszem, mozesz byc poddawany dyskusji tak samo jak kazdy uczestnik polswiatka, kazdy projekt pod polswiatkiem etc etc. 

Chcialbym oznaczyc @Akro, bo spektrum problemu zrobilo sie znacznie szersze niz dotyczhczas, ludzie sa rozzaleni wyborem Mistrza Gry rodem z mrucznika i chcieliby uslyszec co Toba kierowalo. Potrafilem zrozumiec wziecie Emms jako przeciwwagi dla Dirtydeeds. Pierwszy byl slabym graczem i simsiarzem, reprezentujacym graczy nowych i niedoswiadczonych, a drugi byl jego zupelna odwrotnoscia - okej, to mialo sens, szukajmy zlotych srodkow. Ale obecnie? Po co on jest w ekipie? On jest niewystarczajaco kompetentny by grac jako gracz, nie mowiac juz o kreowaniu uniwersum i nakierowywaniu linii fabularnych innych graczy sprawujac funkcje GM. Ten koles nie jest w stanie nawet powiedziec od czego jest, wiecznie pisze elaboraty ktore maja swietna forme ale unikaja tresci, tak samo jak Emms unika odpowiadania na pytania w sposob jasny i bezposredni. To jest osoba, ktora (jak sam powiedzial) ma pracowac nad poprawieniem kontaktu na linii gm-gracz xD? Bardzo prosze o wypowiedz i wyjasnienie co robi Emms w ekipie, jakie ma obowiazki i za co bedzie odpowiedzialny. Z gory dziekuje.

btw.

Bez_tytuu.png

xD

Uwazam ze od tego czasu (w zasadzie od 2015) w przypadku Emms nic sie nie zmienilo.

Edytowane przez brokenskull
pejson, Karol, Surfer i 10 innych lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 godzin temu, mccon napisał:

Może powinieneś zacząć od organizacji w której grasz? Ja tam widzę spory problem, just sayin

wakacje, słońce, sobota, wszyscy wokół się bawią, a ty znowu piszesz jak ten serwer poświęcony 100 letniej grze jest zły, jaka ta administracja jest niesprawiedliwa, jaki ten akro jest zły, bo poświęca swój prywatny czas, żebyś ty mógł w tym miejscu sobie ponarzekać. Ależ biedactwo :(

Wrzucasz w tę gównoaferę black mob, nie wiem po co, bo emenms miał niewiele do gadania, po drugie nigdy nie piastował wysokiego stanowiska w tej organizacji, po trzecie nie widziałem nigdy lepiej prowadzonych postaci niż w tej org w ostatnich latach. Ale ty nigdy nie grałeś z nami, ale lubisz sobie popierdolić na forum, a prawda jest taka, że połowa z tych ludzi co tam gra zjadła by cię w tej gierce na wielu płaszczyznach 

jeżeli chodzi o Emensm Jesteś bardzo uczynny i pomocny, ale nie nadajesz się na stanowisko gamemastera. Moderator serwera dla ciebie był by zdecydowanie lepszą opcją Do bycia gamemasterem potrzebne są dwie cechy: wyobraźnia, luz. Ty nie posiadasz tych dwóch cech, natomiast był byś świetną osobą od skinów, drzwi, biznesów, nawet sektora cywilnego, ale nie organizacji przestępczych. Nie mówię tego sarkastycznie i to moja subiektywna opinia

jeżeli chodzi o niską liczbę graczy, to przypominam że są wakacje i od 10 lat na tym serwerze w wakacje nie dzieje się nic. To normalna kolej rzeczy. We wrześniu wszystko wróci do normy, a na jesień będzie po 140 graczy wieczorem. Ja wchodzę na wakacje raz na dwa tygodnie do gry w niedziele, ale to nie oznacza, że na jesień nie będę wbijał więcej. To jedyny serwer na którym można sensownie pograć papierowe rp w polsce i takie płaczki jak mccon o tym doskonale wiedzą, dlatego nie może żyć bez tego serwera i musi każdego dnia zwyzywać kogoś z adminów

I proszę mccon jeżeli ten serwer jest tak zjebany, nie pisz tutaj. Zaloz sobie wykop czy cos ponarzekaj na polską służbę zdrowia, cokolwiek, znajdź sobie inny temat do narzekania i przestać pierdolić bo nie jesteś tu żadnym wzorem, autorytetem, wręcz przeciwnie. Byłeś najgorszym supporterem jakiego znam i nie chcę mi się już pisać dlaczego

Edytowane przez smooth

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co z tego, że są wakacje, po wakacjach napiszecie, że ludzie powracali do szkół i mają więcej obowiązków - na konkurencyjnych serwerach nie ma takiego problemu. Po prostu musimy pogodzić się z tym, że społeczność eleski to nie są dzieciaki tylko starsi ludzie, niektórzy założyli już rodzinę, mają dzieci i nie mają po prostu czasu na sampa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

• Dodaj nową pozycję...