Skocz do zawartości
siarinho

Dyskusje nt. organizacji przestępczych

Rekomendowane odpowiedzi

Gram haszyszu chodzi po $135 a Heroiny po $100 (drogo oba), co jest kurwa jakimś śmiechem. Nie jestem wybitnym znawcą dragów, ale haszysz i marihuana to prawie to samo i w Stanach też jest legit do celów rekreacyjnych. Tymczasem heroina na serwerze, to gówno tanie, które nikt nie chce kupować w dużych ilościach bo jest niski zarobek na niej a i na klientów sie tyle samo czeka co przy drozszej kokaine czy mecie. Zróbcie coś z tym, żeby dragi typu hera schodziły szybciej za te $100, a te droższe wolniej i wtedy sens będzie miało kupowanie tych i tych narkotyków. 

Mielon, pride, Kocurr i 1 inny lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gram haszyszu chodzi po $135 a Heroiny po $100 (drogo oba), co jest kurwa jakimś śmiechem. Nie jestem wybitnym znawcą dragów, ale haszysz i marihuana to prawie to samo i w Stanach też jest legit do celów rekreacyjnych. Tymczasem heroina na serwerze, to gówno tanie, które nikt nie chce kupować w dużych ilościach bo jest niski zarobek na niej a i na klientów sie tyle samo czeka co przy drozszej kokaine czy mecie. Zróbcie coś z tym, żeby dragi typu hera schodziły szybciej za te $100, a te droższe wolniej i wtedy sens będzie miało kupowanie tych i tych narkotyków. 

W Polsce np zazwyczaj hasz jest tanszy od trawy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to ma do rzeczy w ogóle, z tego co mi wiadomo to ceny dragów są zależne od ich ilości na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to ma do rzeczy w ogóle, z tego co mi wiadomo to ceny dragów są zależne od ich ilości na serwerze.

To po pierwsze.

Po drugie, ceny narkotyków na serwerze są zmienne od różnych czynników.

Po trzecie, rozpatrzymy pomysł związany z regulacją czasu schodzenia danego typu narkotyku na cornerze i będziemy przykuwać większą uwagę co do tego.

Po czwarte, jeśli ktoś ma jakieś propozycje dot. funkcjonowania systemu narkotyków na serwerze - zapraszam na moje PW lub discord.

eloolo i Satan666 lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli chcesz zajebiście pograć w klimatach włoskiej mafii to tylko LOS SANTOS MOB, nie daj sie nabrać na gorszy produkt spod szyldu PELARGONIA FAMILY

Widzę, że jesteś największym autorytetem w tej dziedzinie żeby móc tak stwierdzić. 

Wiseguy, Karach, Roman i 4 innych lubią to

sygna.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami zastanawiam się czy jak wejdę tu za pięć lat, to ludzie będą żyli tak samo. Czyli obrażając swoje matki i tocząc wojny, który jest lepszym graczem. Chciałbym kiedyś zobaczyć dziecko takiego jednego czy drugiego.

Sons, Roman, Xahaz i 1 inny lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rquin lubi to

Arjel pewnie stałeś w klipie u bedoes w czapce z daszkiem i w kapturze, przed klipem zajebałeś wiadro i byłeś zmięty dlatego tak mu liżesz dupę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mysle ze jedna istotna rzecz powinna zostac wprowadzona co do zaostrzenia rygoru w organizacjach przestepczych. Ludzie wciaz potrafia traktowac Los Santos jako miasto widmo, czesto pojawiaja sie tematy (chociaz nie jest juz to samo co kiedys) w przestepstwach gdzie ludzie uzywaja do akcji tych samych pojazdow, broni do roznych morderstw. Chodzi o to, ze np. oferuje graczom projekt gdzie moga odsprzedac pojazdy powiazane z jakimis grubymi akcjami, a i tak nikt nie chce tego grac bo ludzie nie boja sie konsekwencji w swiecie gry. Jezeli chcecie kogos rozpierdalac to z glowa, nie mowie tu o spontanicznej akcji czarnuchow ktorzy odpala jakiegos dilera w starym Glendale, ale chociaz przy akcji juz bardziej skomplikowanej, jak np. egzekucja.

Zaznaczam ze kontakt ze mna jest caly czas, wiec jesli ktos chce cos zagrac smialo sie odzywac.

Sons, arjel, Chris_Piven i 1 inny lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pewnych rzeczy już w tym narodzie nie zwalczysz jednak spokojnie bo całe DoJ działa na tyle sprawnie że spora część głuptasków nieostrożnych idzie za kratki

Arjel pewnie stałeś w klipie u bedoes w czapce z daszkiem i w kapturze, przed klipem zajebałeś wiadro i byłeś zmięty dlatego tak mu liżesz dupę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...