Skocz do zawartości
Kindybał

Dyskusje nt. organizacji publicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

https://cdn.discordapp.com/attachments/541232916055851008/731844378699759637/aqn9xjj_460swp.webp

znajdź mi gracza przez moje półtora roku gry (z przerwą), którego potraktowałem źle, niesprawiedliwie, upierdoliłem, wywyższałem się nad nim, bo miałem taką ochotę ;) jeśli mnie szanujesz i traktujesz fair, potraktuję cię tak samo; zaczynasz być zwierzęciem - tracisz prawa i jesteś traktowany jak zwierzę

Edytowane przez Motocyklista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Naver napisał:

No tak, bo lepiej od razu napisać /me widział broń, albo /me nie widział broni.
Koleś ucieka przed PD, to są wyszkoleni oficerowie - raczej logiczne, że zwykły barnuszek jest w gorszej pozycji w tym przypadku.
Dostał szanse, według tego co tutaj jest napisane to ostatecznie i tak wyszło fair. Jeżeli to jest płacz o straconą broń to serio nie ma o czym rozmawiać xD Ludzie chyba nie potrafią pogodzić się z konsekwencjami jakie może na nich nieść ich gra IC.

Skoro gracz wyszedł z inicjatywą i uzależnił dalsze losy rozgrywki od /spróbuj. To po co na siłę próbować to zmienić? Zabrało jeszcze linijek od pilota helki, czy czasem nie udało mu się dostrzec lecącej broni. Nie rozumiem trochę twoich ostatnich linijek o tym płaczu, sądzisz że to byłem ja czy o co właściwe chodzi? Skoro tak, to chciałem cię poinformować że nie mam nic wspólnego z tą akcją, znam ją tylko z forum, a osób powiązanych z tym nawet nie kojarzę. Nie rozumiem też po co takie bezpodstawne zaczepki i dopisywanie jakiś swoich wymysłów na podstawie... no właśnie, niczego.

ezgif.com-resize.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Naver napisał:

Zostałeś wyrzucony dlatego, że byłeś tak toksyczny, że cały zarząd już miał Ciebie dość. Nie szukaj teorii spiskowych w stylu "Oooo ten mnie nie lubił to wyleciałem, ale jestem gnębiony". Już wolę mieć osoby które dają /q podczas FTS, albo nie potrafią wejść na TAC niż osobe która ma jakiś kompleks wyższości :)

Zapomniałeś dopisać, że z tego powodu najlepiej jest dać degrad do PO2 dla osoby która próbowała ją czegokolwiek nauczyć i w dodatku wierzyć w jakieś głupie farmazony od osoby która we frakcji znajduje się tydzień - gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Motocyklista napisał:

Regulamin LS-RP mówi jasno: Przedmioty w ekwipunku są objęte wszelkimi możliwymi scenariuszami rozgrywki, w myśl zasady - masz w ekwipunku, masz przy sobie.

Rozumiem, że wedle tej zasady LSPD za każdym razem odkłada swoje bronie do depozytu? 

ezgif.com-resize.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Lacazette napisał:

Skoro gracz wyszedł z inicjatywą i uzależnił dalsze losy rozgrywki od /spróbuj. To po co na siłę próbować to zmienić? Zabrało jeszcze linijek od pilota helki, czy czasem nie udało mu się dostrzec lecącej broni. Nie rozumiem trochę twoich ostatnich linijek o tym płaczu, sądzisz że to byłem ja czy o co właściwe chodzi? Skoro tak, to chciałem cię poinformować że nie mam nic wspólnego z tą akcją, znam ją tylko z forum, a osób powiązanych z tym nawet nie kojarzę. Nie rozumiem też po co takie bezpodstawne zaczepki i dopisywanie jakiś swoich wymysłów na podstawie... no właśnie, niczego.

Fajnie, że wyszedł z inicjatywą, ale gracze z PD w ogóle nie musieli dostosowywać się do tego i sami próbować na /sprobuj - już samo K9 bez /sprobuj mogłoby znaleźć broń bez problemu. Dla mnie akcja zakończyła się dobrze, bo jednak poszli chłopakowi na rękę.

36 minut temu, eter napisał:

Zapomniałeś dopisać, że z tego powodu najlepiej jest dać degrad do PO2 dla osoby która próbowała ją czegokolwiek nauczyć i w dodatku wierzyć w jakieś głupie farmazony od osoby która we frakcji znajduje się tydzień - gratuluję.

Pozostawie to bez komentarza :)

Навстречу пулям полечу

На вороном своем коне

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I bardzo dobrze. Nie zamierzałem wchodzic w dalszą dyskusje z kims, kto uważa się za potężnego lidera organizacji publicznej (gdzie głównym liderem jest Hetman, a Ty zachowujesz się czasem tak jakby go nie było i był byś sam xD) a wchodzi do gry raz czy dwa na tydzień i pragnie wszystkimi dyrygować, nie chcę nawet wypowiadać się na temat v3rso przez którego stopień (sgt2) sporo osób odeszło z pd ze względu na to, że gdy liderka pd była objęta przez Krystofera, został degrad na po1 za słaba gre xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Naver napisał:

Fajnie, że wyszedł z inicjatywą, ale gracze z PD w ogóle nie musieli dostosowywać się do tego i sami próbować na /sprobuj - już samo K9 bez /sprobuj mogłoby znaleźć broń bez problemu. Dla mnie akcja zakończyła się dobrze, bo jednak poszli chłopakowi na rękę.

Czyli normalnie PD wali PG i jest cacy bo gramy na waszych zasadach, wporzo. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale takim podejściem to Ty zniechęcasz ludzi do grania jakkolwiek sensownych i ciekawych akcji z PD. Skoro nie musicie dostosowywać się do gry innych ludzi, to inni też nie powinni się dostosowywać do gry PD. 

Nadal nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie, które było powodem rozpoczęcia dyskusji tutaj. Zamiast tego zaczęło się wylewanie jakiejś prywaty i oskarżeń personalnych. Skoro nawet liderzy frakcji nie potrafią rozmawiać z innymi ludźmi i im wyjaśnić jak człowiek, tylko robią krzywe podjazdy jak lexiz to coś tu jest nie tak i w mojej opinii administracja powinna się temu głębiej przyjrzeć. A Akro tak bardzo stawiał na dialog, szkoda, że liderka najważniejszej frakcji na serwerze tego nie podziela. 

sygnaturka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kocurr napisał:

Czyli normalnie PD wali PG i jest cacy bo gramy na waszych zasadach, wporzo. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale takim podejściem to Ty zniechęcasz ludzi do grania jakkolwiek sensownych i ciekawych akcji z PD. Skoro nie musicie dostosowywać się do gry innych ludzi, to inni też nie powinni się dostosowywać do gry PD. 

Nadal nie dostałem odpowiedzi na swoje pytanie, które było powodem rozpoczęcia dyskusji tutaj. Zamiast tego zaczęło się wylewanie jakiejś prywaty i oskarżeń personalnych. Skoro nawet liderzy frakcji nie potrafią rozmawiać z innymi ludźmi i im wyjaśnić jak człowiek, tylko robią krzywe podjazdy jak lexiz to coś tu jest nie tak i w mojej opinii administracja powinna się temu głębiej przyjrzeć. A Akro tak bardzo stawiał na dialog, szkoda, że liderka najważniejszej frakcji na serwerze tego nie podziela. 

Wypowiadasz się nt. PD i mówisz, że robimy PG kiedy sam klepiesz akcje /sprobuj ukryć tak żeby PD nie znalazło. Znasz definicje powergamingu czy nie za bardzo? Odegranie przedstawionego spróbuj jest jawnym PG i żaden graczy nie ważne czy z PD, FD czy kurwa projektu celebrytów nie ma obowiązku się do niego dostosowywać i ma prawo odegrać własne /sprobuj. Powiem więcej, mógł odegrać nawet na głupim /me, że to zauważył i nie miałbyś nic do gadania, a jednak poszli Ci na rękę i zagrali /sprobuj. Za każdym razem gdy ktoś Wam coś zabierze robicie ogromny płacz i wylew wiadra pomyj na forum, a zapominacie chyba o tym, że to nie serwer gdzie gra się gangi i ma sie we wszystko wyjebane. Latacie z klamkami przy dupie, stoicie w ogromnych grupach, robicie cruise in po ośkach w wypakowanym czarnuchamu SUVem, stoicie na /handluj na środku chodnika ALE TO PD SIE DO WAS PRZYPIERDALA I NIE DAJE WAM POGRAĆ. Zacznijcie używać mózgu i bardziej sie kryć ze swoim "gangsterskim życiem" to i PD będzie miało mniej okazji do tego aby się do Was "przypierdolić i zabrać wam itemki". Żaden gracz z mojej frakcji nie wali sobie konia do tego, że zabrał wam narkotyki czy broń, tylko wy to tak postrzegacie. To pieprzony roleplay, polega na ODGRYWANIU RÓL. Jedną rolą jest Wasz ukochany gang, drugą jest PD, to normalne że wchodzimy ze sobą w interakcje i tracicie Wy albo tracimy my, to na prawde tak ciężko zrozumieć?

robbie i pbgzero lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, v3rso napisał:

Zacznijcie używać mózgu i bardziej sie kryć ze swoim "gangsterskim życiem"

Przypomnę tylko, że nie gramy Warszawy w której /gangsterzy/ z osiedla kitrają się z jaraniem, tylko Los Angeles w CA gdzie żaden gangster nie wstydzi się tego, że gangbanguje i nie kryje się z tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Lacazette napisał:

Rozumiem, że wedle tej zasady LSPD za każdym razem odkłada swoje bronie do depozytu? 

"Przedmioty przy sobie i widoczność broni
Wszystkie przedmioty jakie posiadamy na /p mamy przy sobie. Zarówno w interiorach jak i pojazdach czy nawet na ziemi możemy odłożyć każdy swój przedmiot, dlatego wszystko z /p jest przy naszej postaci.

[...]

Wyjątkiem od tej zasady są postacie służb porządkowych, którzy dla usprawnień nie muszą odkładać przedmiotów frakcyjnych (z flagą F/D)."

Źródło - Zasady ogólne

Więc nie, wedle tej zasady LSPD jest z tego zwolnione bo mamy tych przedmiotów za dużo.

Co do wypowiedzi Kocura to Verso powiedział wszystko wyżej, jedyna rzecz którą moge dodać to że przyjme na klate moderacje jeżeli ktoś z moderatorów uzna wypomnienie Ci nieumiejętności czytania ze zrozumieniem jako obraźliwe.

Edytowane przez lexiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, v3rso napisał:

Wypowiadasz się nt. PD i mówisz, że robimy PG kiedy sam klepiesz akcje /sprobuj ukryć tak żeby PD nie znalazło. Znasz definicje powergamingu czy nie za bardzo? Odegranie przedstawionego spróbuj jest jawnym PG i żaden graczy nie ważne czy z PD, FD czy kurwa projektu celebrytów nie ma obowiązku się do niego dostosowywać i ma prawo odegrać własne /sprobuj. Powiem więcej, mógł odegrać nawet na głupim /me, że to zauważył i nie miałbyś nic do gadania, a jednak poszli Ci na rękę i zagrali /sprobuj. Za każdym razem gdy ktoś Wam coś zabierze robicie ogromny płacz i wylew wiadra pomyj na forum, a zapominacie chyba o tym, że to nie serwer gdzie gra się gangi i ma sie we wszystko wyjebane. Latacie z klamkami przy dupie, stoicie w ogromnych grupach, robicie cruise in po ośkach w wypakowanym czarnuchamu SUVem, stoicie na /handluj na środku chodnika ALE TO PD SIE DO WAS PRZYPIERDALA I NIE DAJE WAM POGRAĆ. Zacznijcie używać mózgu i bardziej sie kryć ze swoim "gangsterskim życiem" to i PD będzie miało mniej okazji do tego aby się do Was "przypierdolić i zabrać wam itemki". Żaden gracz z mojej frakcji nie wali sobie konia do tego, że zabrał wam narkotyki czy broń, tylko wy to tak postrzegacie. To pieprzony roleplay, polega na ODGRYWANIU RÓL. Jedną rolą jest Wasz ukochany gang, drugą jest PD, to normalne że wchodzimy ze sobą w interakcje i tracicie Wy albo tracimy my, to na prawde tak ciężko zrozumieć?

Podaj mi dokładną linijkę z logów gdzie piszę /sprobuj tak aby pd nie znalazło. Albo zamilcz i przestań mnie oskarżać. 

Proponuje też, żebyś jako lider, czy tam osoba uważająca się za lidera PD się doszkolił w kwestiach komendy spróbuj. Została ona wprowadzona właśnie po to, aby nie prowadzić PG i usunąć czynnik ludzki/stronniczość podczas wykonywania danych akcji. No ale jeśli osoba decyzyjna w PD uważa, że /sprobuj = PG to chyba coś jest nie tak. W takim razie jeśli wy odgrywacie /sprobuj podczas interwencji, to ja mogę odegrać swoje ponieważ nie mam obowiązku się do niego stosować i odegrać własne spróbuj, wedle tego co Ty napisałeś. I czyje wtedy jest na wierzchu? Ty zarzucasz grę przestępcą że chodzą z klamkami. Równie dobrze mogę odbić, że odgrywacie terminatorów w mundurach gdzie jeden PO2 wpieprza się na osiedle gdzie stoi 6 gangsterów. Jedyne pomyje jakie tutaj są to z waszej strony verso, od Ciebie i Twoich kumpli z frakcji, gdzie ja chciałem porozmawiać i podyskutować a zamiast tego jestem tutaj jechany, a Ty sobie akceptujesz posty swoich kumpli. 

Mówisz, że wy tracicie. Co takiego? Naboje czy kamizelki za dolara? PD jest bezkarne, mogą robić co chcą, wjeżdżając samemu na niebezpieczny teren jedyne co dostaną to zjebe od przełożonego, o ile ten przełożony się o tym dowie. Powtarzam enty raz, nie płacze o jakiś itemek w grze bo mam tego na pęczki. Chce wyjaśnić sytuację, gdzie według LSPD animacja skryptowa jest ważniejsza niż odegranie akcji na /me. 

Chciałem poruszyć jeden rodzaj sprawy, zrobiła się lawina pomyj w moją stronę. Zaznaczam po raz któryś, bo chyba macie problemy czytania ze zrozumieniem, że mam w dupie jakieś wasze prywatne niesnaski. Ale skoro od wczoraj nie potraficie mi odpowiedzieć na jedno proste pytanie co jest ważniejsze, to chyba Wy się nie nadajecie na posady które zajmujecie.

Co do lexiz, to gdyby verso nie akceptował każdego posta na wasze skinienie palcem bez przeczytania go, to byś nie musiał nawet dostawać moderacji.

sygnaturka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, eter napisał:

I bardzo dobrze. Nie zamierzałem wchodzic w dalszą dyskusje z kims, kto uważa się za potężnego lidera organizacji publicznej (gdzie głównym liderem jest Hetman, a Ty zachowujesz się czasem tak jakby go nie było i był byś sam xD) a wchodzi do gry raz czy dwa na tydzień i pragnie wszystkimi dyrygować, nie chcę nawet wypowiadać się na temat v3rso przez którego stopień (sgt2) sporo osób odeszło z pd ze względu na to, że gdy liderka pd była objęta przez Krystofera, został degrad na po1 za słaba gre xD

Co ty masz za jakieś dziwne info? Kto niby Ci powiedział, że któryś z nas jest głównym liderem? Skąd jakieś takie dziwne domysły xD Jeszcze ta wymyślona historyjka z degradem na PO1 v3rso. On już nawet nie grał w frakcji kiedy krystofer wrócił do CS

v3rso lubi to

Навстречу пулям полечу

На вороном своем коне

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, eter napisał:

Przypomnę tylko, że nie gramy Warszawy w której /gangsterzy/ z osiedla kitrają się z jaraniem, tylko Los Angeles w CA gdzie żaden gangster nie wstydzi się tego, że gangbanguje i nie kryje się z tym.

ale też nie pokazuje tego że ma na sobie broń, nikt nie chce iść do więzienia bo każdy tam wie że three-strikes law działa bardzo dobrze

eter, Naver, TonyCzarnuch i 1 inny lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@v3rsoWypowiadasz się nt. PD i mówisz, że robimy PG kiedy sam klepiesz akcje /sprobuj ukryć tak żeby PD nie znalazło.

kolego drogi po to ta komenda jest xD zeby czasem wyrownywac rywalizacje a nie narzucac na kogos z gory wlasnie powergamingu, a mowieniem ze to powergaming to pokazujesz ze ty chyba sam nie przeanalizowales tego co napisales, po to stworzyli komende /sprobuj z szansami 50/50 na powodzenie/niepowodzenie zeby mozna bylo ja stosowac w takich wypadkach, no ale nie dziwie sie ze taki jest twoj punkt widzenia skoro wedlug ciebie (w mojej ocenie do czego mam prawo) lspd jest wszechopotezne a gracze tej frakcji (nie wszyscy bo jest wielu normalnych) zawsze maja miec racje i narzucac swoja "wole/przebieg rozgrywki" wedle wlasnego widzimisie na drugiego gracza nie liczac sie z jego zdaniem i tym co ma do powiedzenia, nauczcie sie przyjmowac krytyke i wbijcie sobie do glowek ze serwer nie opiera sie tylko i wylacznie na waszej frakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, squnipallini napisał:

@v3rsoWypowiadasz się nt. PD i mówisz, że robimy PG kiedy sam klepiesz akcje /sprobuj ukryć tak żeby PD nie znalazło.

kolego drogi po to ta komenda jest xD zeby czasem wyrownywac rywalizacje a nie narzucac na kogos z gory wlasnie powergamingu, a mowieniem ze to powergaming to pokazujesz ze ty chyba sam nie przeanalizowales tego co napisales, po to stworzyli komende /sprobuj z szansami 50/50 na powodzenie/niepowodzenie zeby mozna bylo ja stosowac w takich wypadkach, no ale nie dziwie sie ze taki jest twoj punkt widzenia skoro wedlug ciebie (w mojej ocenie do czego mam prawo) lspd jest wszechopotezne a gracze tej frakcji (nie wszyscy bo jest wielu normalnych) zawsze maja miec racje i narzucac swoja "wole/przebieg rozgrywki" wedle wlasnego widzimisie na drugiego gracza nie liczac sie z jego zdaniem i tym co ma do powiedzenia, nauczcie sie przyjmowac krytyke i wbijcie sobie do glowek ze serwer nie opiera sie tylko i wylacznie na waszej frakcji.

Nie rozumiesz tego, że do użycia tej komendy masz takie samo prawo Ty jak i oficer, który Cie klepie? Nie możesz odegrać sobie na /me wymuszenia na innym graczu, za każdym razem powinieneś dać mu możliwość kontrataku na twoją akcje i tak samo jest ze /sprobuj. Jak grasz /sprobuj przeżyć to grasz to dla swojej postaci, nie innej bo nie masz prawa grać za inną postać, nie jesteś GM'em typie. Nie możesz narzucić komuś narracji, każdy narzuca ją sobie sam A TYM SAMYM, nie możesz odegrać /sprobuj wyrzucić tak żeby nie zobaczył. Możesz sobie tą broń wyrzucić ale to w kwestii drugiego gracza leży jej znalezienie i odegranie ewentualnego /sprobuj czy to widział czy nie.

pbgzero lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Naver napisał:

Co ty masz za jakieś dziwne info? Kto niby Ci powiedział, że któryś z nas jest głównym liderem? Skąd jakieś takie dziwne domysły xD Jeszcze ta wymyślona historyjka z degradem na PO1 v3rso. On już nawet nie grał w frakcji kiedy krystofer wrócił do CS

Ok, nawet jeśli nie ma obranego /głównego lidera/ to nie zmienia to faktu, że zachowujesz się tak jakby Hetmana w ogóle nie było. Co do v3rso, proszę Cię xD. Pozwolę sobie załączyć obrazek z tym związany, poszukałbym tego więcej gdzie jeszcze ze dwie osoby mi o tym pisały ale najzwyczajniej mi się nie chce.

xD.png

8 minut temu, lecik napisał:

ale też nie pokazuje tego że ma na sobie broń, nikt nie chce iść do więzienia bo każdy tam wie że three-strikes law działa bardzo dobrze

Masz rację, przyznaje. Ale wchodząc do głowy wielkeigo sierżanta v3rso jego rozumowanie brzmi tak;

> gangster widzi nadjeżdżające CVPI

> gangster staje na baczność i czeka aż odjadą by spokojnie prowadzić gangsterskie życie

Edytowane przez eter
Kocurr i pestycydy lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, eter napisał:

Ok, nawet jeśli nie ma obranego /głównego lidera/ to nie zmienia to faktu, że zachowujesz się tak jakby Hetmana w ogóle nie było. Co do v3rso, proszę Cię xD. Pozwolę sobie załączyć obrazek z tym związany, poszukałbym tego więcej gdzie jeszcze ze dwie osoby mi o tym pisały ale najzwyczajniej mi się nie chce.

xD.png

Masz rację, przyznaje. Ale wchodząc do głowy wielkeigo sierżanta v3rso jego rozumowanie brzmi tak;

> gangster widzi nadjeżdżające CVPI

> gangster staje na baczność i czeka aż odjadą by spokojnie prowadzić gangsterskie życie

Ta, jak przyszedłem do PD pierwszy raz to dostałem PO2 z bomby i krystofer się obraził dając mi PO1 bez żadnej argumentacji (nawet minuty na duty nie byłem). Kilka godzin potem odjebał krzywą akcje i poleciał z PD, a ja wróciłem na po2, dziękuje. Co do drugiej kwestii jak nie chcecie to się nie kryjcie pewnie ale potem nie miejcie problemu, że Was za to dojeżdżamy bo póki co wygląda to w ten sposób, że robicie szajs na south central, nie kryjecie się z niczym, a potem jak wam zabierzemy item to dyskusje o porządkowych zyskują 5 nowych stron.

Edytowane przez v3rso

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, v3rso napisał:

Ta, jak przyszedłem do PD pierwszy raz to dostałem PO2 z bomby i krystofer się obraził dając mi PO1 bez żadnej argumentacji (nawet minuty na duty nie byłem). Kilka godzin potem odjebał krzywą akcje i poleciał z PD, a ja wróciłem na po2, dziękuje. Co do drugiej kwestii jak nie chcecie to się nie kryjcie pewnie ale potem nie miejcie problemu, że Was za to dojeżdżamy bo póki co wygląda to w ten sposób, że robicie szajs na south central, nie kryjecie się z niczym, a potem jak wam zabierzemy item to dyskusje o porządkowych zyskują 5 nowych stron.

Sam mi dałeś lote i jakbym do ciebie nie napisał to bym nawet nie wiedział za co bo nie raczyłes mnie nawet poinformować. Stwierdzam fakt a nie płacze, bo zaraz mi to zarzucisz z kumplami.

A następnym razem zapoznaj się o co chodzi w dyskusji zanim tutaj wejdziesz i będziesz pierdolił farmazony od czapy bo zupełnie nie o to mi chodziło i cały czas nie o to mi chodzi pisząc entego posta i czekajac cały czas na odpowiedz, bynajmniej twoja.

P.s ja nie wiem skąd ty Verso się uczyłeś grac, ale jeśli liczysz że na każdą akcję każdy będzie pisał do udane to chyba czas się przenieść na stories.

Edytowane przez Kocurr
flowerboy, TonyCzarnuch i UNDU lubią to

sygnaturka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak w ogóle to nie wiem jak CS ustala funkcję, nie mam pojęcia dlaczego osoba, która nie potrafi poprawnie wykonać Felony Traffic Stop, prosi o wsparcie na jednej nodze lub wykonuje w/w FTS na 3 high risk bolo i zakazuje wyjscia z wozu jednostkom (całe 5) i każe oczekiwać  na pozwolenie sierżanta (verso)  (do tego chciałeś napisać protipa, że tak się powinno robić) ponosi sprawowanie nad nowymi we frakcji (PO1) i śmie ich czegokolwiek uczyć, oceniać czy wydawać decyzję czy przechodzą dalej czy nie xD

Edytowane przez eter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co zdążyłem tutaj wyczytać przez te dwie strony to nie byłoby problemu, gdyby flowa zwyczajnie podszedł do tego trochę inaczej i uznał dla świętego spokoju, że Kocur zagrał to /me, bo jakby nie było gra polega na dogadywaniu się i ewentualnych wzajemnych kompromisach. Z reguły widać, jak ktoś usiłuje zagrać byle gówno byle tylko uniknąć konsekwencji, a tutaj nie miało to miejsca ze strony gracza, więc nie było potrzeby wymuszania, że widziano odłożenie tej broni "bo animacja". Nie zmienia to faktu, że flowa nie złamał zasad serwera gdy zagrał tak jak zagrał. Wystarczyłoby po prostu iść drugiej stronie na rękę zamiast rozpatrywać wszystko na bazie zasady "co masz pod /p masz przy sobie", która jest zero-jedynkowa i nie zawsze sprawiedliwa.

Plus tego wszystkiego jest taki, że jednak wyciągnięto jakieś wnioski i faktycznie pojawiła się już notka od lexiza na discordowym kanale LSPD, której treści niestety przytoczyć nie mogę. Mogę jednak powiedzieć tyle, że jest ona z gatunku tych, które mają ustawić graczy frakcji do pionu, żeby zminimalizować ilość podobnych sytuacji.

PS. Wszystko to co napisałem to moje prywatne zdanie, niezwiązane w żaden sposób ze stanowiskiem LSPD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, swp napisał:

Patrzę na te screeny i zastanawiam się jakim cudem taki roleplay jest akceptowalny, dlaczego liderzy PD przyzwalają na takie coś? Nie wiem jak dla was ale dla mnie znacznie odbiega to od tego jak powinno odgrywać się policjanta i osoba będąca członkiem ekipy(Jack Manet) powinna zdawać sobie z tego sprawę.

Masz racje

euromaker, pejson, Kril i 5 innych lubią to

[Xavier_Martinez]: ściągnij te felgi chociaż, msuimy inaczej wyglądac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc - Zawsze chcialem grac w Amerykanskiej Policji ale zawsze mialem z tym problem , Ze nie potrafilbym spojrzec mojej Rodzinie w oczy Po tym jak przez kilka godzin gadalbym przez komunikator Team Speek jakies dziwne kody kreskowe podczas poscigow.. Mialbym wyjsc z pokoju i zachowywac sie Jakby nic sie nie stalo ? Licze na odpowiedz pozdrawiam

quietriot i brokenskull lubią to

Podobno Wieczorami na serwie gra po 150 Osob . Jest Osiemnasta godzina i jest 19 graczy..

konkluzja ?

tych 131 Uzytkownikow poszlo na Wieczorna Msze Swieta.. :o:o:blink:

Bog jest Wielki:excl:

Amen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, sadeu napisał:

Czesc - Zawsze chcialem grac w Amerykanskiej Policji ale zawsze mialem z tym problem , Ze nie potrafilbym spojrzec mojej Rodzinie w oczy Po tym jak przez kilka godzin gadalbym przez komunikator Team Speek jakies dziwne kody kreskowe podczas poscigow.. Mialbym wyjsc z pokoju i zachowywac sie Jakby nic sie nie stalo ? Licze na odpowiedz pozdrawiam

Gra IC nie polega na meldowaniu na TeamSpeaku. TS jest używany tylko do pościgów gdzie nikt nie używa kodów oraz policyjnego slangu, ze tak to ujmę. Wszystkie kody radiowe wrzucasz na czacie !1 w grze wiec nie rozumiem o co chodzi. Podczas pościgu mowisz tylko gdzie koleś jedzie i to tyle, a swoją droga to czasem niezła beczunia jest na tych taktycznych.

Sava lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...