Skocz do zawartości
Kindybał

Dyskusje nt. organizacji publicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście mamy już piękny modpack, zawiera on radiowozy oraz najważniejsze pedy + mapka z nazwami ulic.

Same skiny nie są obowiązkowe, jednak trzeba je posiadać. aby móc udostępniać swoje screeny w temacie organizacji. Dopuszczalne jest robienie tego na skinach R*.

lapyceply lubi to

kali2.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że o tym wspomniałeś. Dałem dowolność w wybraniu jednego z dwóch modów na radar. Jeden klasyczny szary.

Drugi, nieco bardziej przejrzysty z tymi samymi ulicami i drogami, w wersji żółto-czarnej. Niestety bez ulic w LV.

Tego, którego podesłałeś nie braliśmy pod uwagę.

Czyli ten i ten.

Edytowane przez Kindybał

kali2.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że o tym wspomniałeś. Dałem dowolność w wybraniu jednego z dwóch modów na radar. Jeden klasyczny szary.

Drugi, nieco bardziej przejrzysty z tymi samymi ulicami i drogami, w wersji żółto-czarnej. Niestety bez ulic w LV.

Tego, którego podesłałeś nie braliśmy pod uwagę.

Czyli ten i ten.

Dobra, zedytuje swój stary temat żeby był link to tych wersji. 

To tylko kolejna wersja kolorystyczna: ulice pokrywają się z tymi które podałeś Ty.

Edytowane przez Tequr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co widelki w karach? Gracze pd powinni raczej byc obiektywni, tj. sprawiedliwi, a nie kierowac sie emocjami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kibicuję, spoko to wygląda na razie z Twojej strony, ale serwerowo to muszą inni ocenić bo mi się nie chce

pozdro

KUCHARCZYK, ODJIDJA OFOE NIE BYŁO SPALONEGO, ODJIDJA OFOE PRAWA NOGA, ODJIDJA OFOE, PRIJOVIĆ!!! MOULIN!!!!!!!!! GOOOOOOL!!!!!!! GOOOOOL!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!

LEGIA WARSZAWA - REAL MADRYT TRZY DO DWÓCH! TRZY DO DWÓCH!!!!!!!!! NIEPRAWDOPODOBNE!!!!!

MISTRZOWIE POLSKI Z ZERO DO DWÓCH, WYCHODZĄ NA TRZY DWA, NIE WIERZY ZIDANE, NIE WIERZY MALARZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ty sam grasz w tym pd??

http://ls-rp.net/topic/128042-los-santos-police-department/?view=findpost&p=1361291

Z tego co idzie wyczytać to do 30 września jest termin składania dokumentów do akademii LSPD. Pierwszy etap.

Weteranów już nie bierze więc niby kogoś przyjął.

Edytowane przez Kenni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ty sam grasz w tym pd??

Tak, kiedy trzeba staję się detektywem a jak czas pozwoli to ubieram skin swat i bawię się w obławy.

http://ls-rp.net/topic/128042-los-santos-police-department/?view=findpost&p=1361291

Z tego co idzie wyczytać to do 30 września jest termin składania dokumentów do akademii LSPD. Pierwszy etap.

Weteranów już nie bierze więc niby kogoś przyjął.

Nie, termin jest 23 na stawiennictwo IC na HQ, akademia potrwa od 26 do 30. 
Edytowane przez Kindybał

kali2.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś nie ma konkretnych pytań do lidera bądź sensownego tematu do podjęcia dyskusji na temat frakcji to prosiłbym nie umieszczać tu innych postów niż to o czym wspomniałem wcześniej. W innym przypadku posty będą usuwane bądź ich autorzy ukarani w zależności od treści. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo dobrych graczy należy nagradzać, tutaj nie można nikomu celowo pogorszyć sprawy a jedynie polepszyć.

A kiedy masz zly dzien, to max karac? Bo tak bedzie. Skoro masz kare 8-12h, to jednym pogarszasz sprawe, a drugim idziesz na reke.

Zlym krokiem ze strony administracji jest zezwolenie,ze pd jest jeszcze jednoosobowym sedzia, zamiast minimalizowac wasze widzimisie w stosunku do karanego

Edytowane przez Holms

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Ty przeczytałeś co ja napisałem? Nie stworzyliśmy widełek, żeby dać wyższą albo niższą karę, jedynie dodaliśmy możliwość jej obniżenia. To, że kodeks jest zbudowany jak jest zbudowany to sprawa inna, chociaż póki co poza Twoim głosem nie widziałem żadnego, kto by na te kary narzekał.

Tyrese i Bułkers lubią to

kali2.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie stworzyliśmy widełek, żeby dać wyższą albo niższą karę, jedynie dodaliśmy możliwość jej obniżenia.

Ale ty chyba glupi jestes. Kolego, przeciez widelki wlasnie daja ci mozliwosc nadania wyzszej albo nizszej kary w zaleznosci od tego, jakie pidik ma w danej chwili emocje (a one nie wynikaja tylko z jednej interakcji z karanym). A to nie powinno miec miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę być ofensywny, ale chyba znowu nie zrozumiałeś czegoś, co jest banalnie proste i nie mów mi, że jestem głupi. Bo to nie ja czterdziestoletnim mężczyzną odgrywałem niedowidzącego i niedosłyszącego, po czym składałem podanie o przyjęcie do LSPD.

Harleen i dizz lubią to

kali2.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego używacie komendy /sprobuj do przeszukań? Wiem, że pewnie chcecie iść graczom na rękę i nie "upierdalać" ale według mnie to trochę upośledzone, tym bardziej w przypadku klamki za paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...