Skocz do zawartości
vinsu

[WIP/SHW] Zdjęcia z Twoich modów!

Rekomendowane odpowiedzi

Imo nawet spx pomysl, bo łatwiej byłoby znaleźć wydane skiny tutaj. A z racji ze rzadko ktoś coś wydaje i same SHW, to trzeba milion stron przewijać. Poszukam jakiego wip i coś wrzucę pzdr...

3FhLAUR.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tam skiny robi 1488 osób, tutaj pięć. nie na te standardy.

Jak wchodzę w dział gta modding i widzę fafnaście WIP albo drugie fafnasie "SHW murzyn z getta" jedno pod drugim, to już lepiej, żeby było nawrzucane w jeden temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja zaczne, prosty skin, ale ma problem ze zriggowaniem wystającej koszulki, co bym nie zrobił nogi przez nią przechodzą.
p3m2riA.png

jak ktoś ma jakieś rady co do zriggowania takich elementów to zapraszam tutaj albo pw, dzięki

8lockstar i siwyblanco lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wchodzę w dział gta modding i widzę fafnaście WIP albo drugie fafnasie "SHW murzyn z getta" jedno pod drugim, to już lepiej, żeby było nawrzucane w jeden temat.

po to są tagi. można ładnie dać ctrl+f -> [REL] i masz wydane skiny jak na dłoni. a do wipów i ewentualnych nadają się showroomy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po to są tagi. można ładnie dać ctrl+f -> [REL] i masz wydane skiny jak na dłoni. a do wipów i ewentualnych nadają się showroomy.

zamiast się cieszyć z dodatkowej opcji to marudzisz jak paździoch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AZwbcLZ.png

wip chyba na zawsze, miała być to postać do celebrity project na pewnym serwerze, stary dziadzia koło 60, dziwny i zwariowany co w wolnych chwilach miał zajmować się projektowaniem ciuchów. Nigdy nie wiedziałem jaką dać mu morde.

gruchabighomie, KRL i Longer lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po to są showroomy, ja np nie robie nowych tematów z 1 skinem tylko wrzucam jako nowy post do showrooma
kiedys były spruty typu: masz showroom, wrzucaj do showrooma nie rob nowego tematu

//edit 2 - probówałem temat rozwiązać 2 lata temu jak miałem moderacje działu modding w dużo lepszy sposób, chuj wie jak to się stało że dział modding stał się znowu liptonem skoro wszystko dobrze szło

a mianowicie zostawiać tylko skiny REL pernamentnie w dziale do wygaśnięcia linku, shw/wip archiwum po jakimś czasie i SRCH wypierdalać do archiwum po 3 dniach.

Edytowane przez Wons
vinsu i Pampers lubią to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jak to czemu wons, aleksandra wtedy wszystko rozjebała

jak dla mnie temat spoko, ale żeby ktoś się nim zajął i ograniczył posty tylko do zdjęć skinów i opinii o nich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie ten temat jak i showroomy maja racje bytu - showroomy jako portfolio całej pracy, a ten temat jako możliwość ukazania tego co się robi szerszemu gronu. Bo według mnie tematy typu [sHW], [WIP] są jak najbardziej tylko zajmowaczem miejsca w dziale.

Pampers lubi to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skin to może nie jest ale pojazd. Postanowiłem przerobić trochę już delikatnie znaną B3 młodego (udostępnił ją na hellandreas ale niestety nie aktyowowali mi tam konta a chciałem gdzieś opisać postęp prac). Zacząłem od podstaw, jako że jest to wybrakowany mod, w którym nie ma chociażby textur podwozia, komory silnika i samego motoru, postanowiłem się za niego zabrać. Plany są dość grube, ale nie zamierzam wam pisać wszystkiego :P.

g7rPZEx.jpg

jhrAYkn.jpg

oUuM2eb.jpg

DOkH8ZQ.jpg

Na razie przyszło:

-Nowa rolka 3SDM

-Gleba

-Spas z przodu

-usunąłem te wieśniackie warszawskie blachy

Będę pokazywać plany na bierząco, wiedzcie że już powoli smażę mu komorę silnika.

giphy.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zjebany fitment, zdecyduj się jak to robisz, reszta też nie powala i ogólnie słabizna a dobry model wygląda jak przerabiany przez początkującego.

ogólnie poczytaj poradniki, napraw gta(chujowe enb czy inne gówno, wyłaczony antialiasing). Jeśli już chcesz mieć ENB koniecznie to pobierz v1 adixa

Edytowane przez krystofer_usa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi