Skocz do zawartości
Los Santos Roleplay

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. padalcu ty

 3. kozak sprawa, powo
 4. EAGLE_

  Crash przy wchodzeniu na serwer.

  dobra, nie wiem co zrobiłem ale crashe się ode mnie odczepiły, można wyrzucić temat do kosza.
 5. Gratulujemy, Twoja aplikacja pomyślnie przeszła weryfikację. Zgłoś się po grupę do dowolnego moderatora na serwerze! Więcej informacji na temat prowadzenia własnego biznesu otrzymasz na serwerze discord: https://discord.gg/xMYxzKb
 6. **Na stronie internetowej agencji, pojawił się nowy wpis:** Zgodnie z zapowiedziami aktualizujemy nasze usługi, aktualizujemy nasze usługi o system patrolowo-interwencyjny. Dla przypomnienia poniżej umieszczamy zakres usług. System patrolowo-interwencyjny obejmuje: - Ochronę Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej - Możliwość wezwania jednostki na teren obiektu pod numerem podanym przez firmę, także prewencyjnie. - Regularne patrole objętych ochroną obiektów. - Interwencję w sytuacjach zagrożenia - czas reakcji niejednokrotnie krótszy od jednostek policyjnych. - Ochronę i profesjonalną procedurę identyfikacji osób uprawnionych do przebywania na terenie obiektu. Cennik usługi: -Przedsiębiorstwa prywatne - 4.500$/tydzień -Domy prywatne - 3.000$/tydzień -Inne - wycena indywidualna, w zależności od potrzeb Cennik obowiązuje z dniem dzisiejszym, zamówienia można składać telefonicznie (389-798) lub za pośrednictwem skrzynki pocztowej.
 7. fudge town mafia (od góry z lewej strony: Darren Meza, Zahir Brice, Olterns Arceau, Yves Arceau, Melvin Marquise, Amy Andreson)
 8. EAGLE_

  Crash przy wchodzeniu na serwer.

  w centrum, ale to nie ma nic do rzeczy bo wystarczy że załaduje mi się okienko logowania i po odczekaniu z jakieś 5-10 sekund wywala mi grę.
 9. pukawa

  Crash przy wchodzeniu na serwer.

  gdzie z gry wychodziłeś? może ktoś postawił zbugowany obiekt
 10. w spoilerze komunikat crasha, generalnie dzisiaj jeszcze pięknie wszystko hulało, chciałem wejść spowrotem na serwer i dostawałem crasha za crashem na samym starcie, nawet gdy udało mi się już wpisać hasło to widziałem tylko skin CJa, gra była zwieszona a potem znów wyrzucało mi grę, na samym singlu gra chodzi normalnie.
 11. Dzisiaj
 12. * Heath Stamper jako gorliwy muzułmanin jest gotów wesprzeć finansowo projekt meczetu w mieście.
 13. [b]Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary:[/b] System [b]Powód nałożenia kary:[/b] weapon hack [b]Wyjaśnienie:[/b] Dawno temu zainstalowałem sobie do single player moda cleo który pozwalał mi wybierać w jaka misje chce zagrać, dać sobie broń lub auto itp. Jak zacząłem grać na lsce po unbanie pojawiał mi się taki czarny kwadrat i gdy trzymałem spacje on znikał i pojawiał mi się na chwile kastet, a potem znikał, po tej procedurze mogłem normalnie grać więc tak sobie z tym radziłem dopóki nie przycisnąłem spacji na dłużej i wtedy dostałem bana. Kwadrat był wielkości interfejsu tego moda. Nie widze tutaj mojej winy jedynie znalazlem sobie sposób na nudy grając na singleplayer ogólnie słabo dostałem unbana tego dnia i wróciłem na bana. https://imgur.com/a/ytug8sF
 14. Nie miałem żadnego związku z bugowaniem, czerpię radość z rozgrywki a nie z rzeczy materialnych w grze.
 15. Verevi

  SHANNA

  **Reklamuje na swoim Instagramie utwór z Arrow promujący nadchodzący album.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
  Zapisz się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...