Skocz do zawartości


40
BLACK WEEKEND na ls-rp.net! Tylko przez ten weekend doładuj przelewem swoje konto na 15,000 Gamepoints w standardowej cenie! Więcej informacji w zakładce Konto Premium.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. bardzo pragne stabilnego zwionzku .. ;(

 3. * Dziennikarz śledczy LS Times, Lewis Kotz zajął się sprawą.
 4. richiee

  #001 Your Weekly News

  * Ivy Bourque ogląda poranne wydanie wiadomości karmiąc córkę Vivi, napisała smska do Lynsey Ehrlich kiedy wyskoczą na wspólne zakupy.
 5. no właśnie jesteśmy na etapie dopinania pewnych kwestii dot. narkotyków i ruszamy z kopyta. jeszcze w tym tygodniu na serwerze spotkasz kilka ciekawych miejsc w których będziesz mógł handlować narkotykami. W całej tej bezsensowej dyskusji, zniknął jeden ważny post od @pbgzero
 6. Co z crackhouse? Kiedy zostaną wrzucone do gry?
 7. Dzisiaj
 8. Nick na forum: TazOreQ Identyfikator na Discord: TazoreQ#4784
 9. od lewej Kayvon' spazz' Bowman, Demetrius Palmer, na krześle Quincy Chamberlain, środek Malcolm 'extendo' Moon, William 'cup' Cupp, Noah 'sticky' Scott, krzesło Devon 'draco' Taymore.
 10. Ścieżki masz ustawione dobrze? Tj. Dokumenty -> gta sa -> samp-> screens?
 11. juz nawet taka gowniana akcja jest lepsza bo sie wtedy angazujesz i poswiecasz swoj czas na pozyskiwanie klientow i jest o wiele bardziej uczciwe wobec innych graczy ktorzy chca grac dilerke gracz-gracz a nie jakies marne /sdo
 12. Ciekawe kiedy masny DOD sprawdzi skiny.

 13. yooo czarnuchu trzymaj tu ulotke codzien od 20 sprzedajemy narkotyki w motelu, pokoj 22 czarnuchu przeczytaj ulotke tam masz numer jakbys cos chcial, shh
 14. * Miedzy cpunami rozeszla sie wiesc ze fake-ass gangster percy lanes i denver sayles nadal prowadza sprzedaz, tym razem z ubezpieczeniem.
 15. ok, bardzo fajnie napisane. Może w końcu otworzy to oczy niektórym ludziom, którzy zostali świadomością w 2001 roku.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
 • Biuletyn

  Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?
  Zapisz się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...