Skocz do zawartości


141
BLACK WEEKEND na ls-rp.net! Tylko przez ten weekend doładuj przelewem swoje konto na 15,000 Gamepoints w standardowej cenie! Więcej informacji w zakładce Konto Premium.

Regulamin Los Santos RolePlay.net

To ogłoszenie nie jest aktywne

Sim00n

Regulamin Los Santos Role Play.net

 

Należy dokładnie zapoznać się z niniejszym regulaminem, ponieważ jego nieznajomość nie zwalnia z jego przestrzegania.

 

Kwestie ogólne

 1. Niniejszy regulamin jest aktualnie obowiązującym spisem zasad panujących na serwerze i forum Los Santos Role Play.net.
 2. Właścicielami serwera jest jego główna administracja, tj. Adam Hakuba (Sparrow), Jarosław Dawidowicz (Jarek), Szymon Gniadkowski (Akro), Mateusz Jaworski (seler).
 3. Wszystko, co zostało stworzone na serwerze Los Santos Role Play.net i na jego forum, jest własnością administracji i nie może zostać wykorzystane bez jej zgody.
 4. Regulamin jest jedynie zbiorem zasad, który pozwala określić rodzaj i wymiar kary za konkretne przewinienie - nie określa on jej z góry.
 5. W skład ekipy, zarządzającej serwerem, wchodzą: główni administratorzy, moderatorzy serwera, gamemasterzy, supporterzy oraz moderatorzy forum. Pieczę nad całą ekipą sprawują główni administratorzy.
 6. Zakup punktów GameScore, za które można odblokować dodatkowe przywileje w grze to dobrowolna dotacja na rzecz serwera. Nie podlega ona zwrotowi. Punktów nie można również sprzedawać - jest to karane banicją.
 7. Każdy użytkownik ma prawo do odwołania się od decyzji członka ekipy, chyba że taka możliwość została wyłączona poprzez zablokowanie konta globalnego.
 8. Na serwerze oraz forum zabrania się publikacji danych osobowych użytkowników bez ich zgody. To samo tyczy się komunikatorów internetowych, na których dyskusja prowadzona jest nt. serwera Los Santos Role Play.net, bądź w obrębie grona użytkowników tego serwera. Dręczenie, szeroko rozumiany doxing, stalking oraz wykorzystywanie danych osobowych innego gracza kończy się  banicją. Kara może być również nadana w przypadku ujawnienia tego rodzaju przewinień na serwerach niezwiązanych z Los Santos Role Play (discord, facebook).

 

Konta

 1. Każdy użytkownik zobowiązany jest do posiadania jednego konta globalnego. W uzasadnionych przypadkach istnieją odstępstwa od tej reguły, na ogół jednak multikonta karane są banicją.
 2. Sprzedaż, wymiana, współdzielenie czy oddanie konta jest zabronione i karane banicją.
 3. Włamanie na konto globalne jest niemożliwe, jeżeli użytkownik nie podał nigdzie swojego hasła. Tym samym, ekipa nie odpowiada za włamania na konta.
 4. Blokada konta na forum (tzw. spamer) nie jest równoznaczna z banicją konta w grze, aczkolwiek może być w przypadkach szczególnie niewłaściwego zachowania.
 5. Banicja może być nadana maksymalnie na dwa miesiące. Nie dotyczy przypadku, w którym użytkownik zakładał podczas okresu kary multikonta - wtedy dwa miesiące liczone są od momentu zbanowania ostatniego multikonta danego gracza. Podpunkt nie dotyczy również szczególnych przypadków, co do których administracja ma pewność, że działają na niekorzyść serwera w sposób ciągły i długotrwały.
 6. Przerzucanie jakichkolwiek dóbr materialnych w dowolny sposób będzie surowo karane.
 7. Jakiekolwiek wykorzystywanie błędów w skrypcie w celu osiągnięcia korzyści karane będzie banicją bez możliwości apelacji.

 

Rozgrywka

 1. Używanie cheatów, modyfikacji, wspomagaczy itd. jest karane banicją.
 2. Oszustwa OOC mające wpływ na rozgrywkę IC będą przez ekipę karane - najczęściej banicjami kont.
 3. Każde złamanie regulaminu powinno być zgłoszone. Zatajanie tego faktu może zakończyć się karą dla osoby ukrywającej przewinienia danych graczy.
 4. Obraza użytkownika lub członka ekipy jest niedozwolona i może zakończyć się nawet banicją. Na serwerze oraz na forum należy zachować poziom kultury osobistej.
 5. Podczas trwania akcji IC zabronione jest wychodzenie z serwera. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, należy uzyskać zgodę członków akcji bądź członka ekipy.
 6. Celowe opóźnienia akcji czy częste, nieuzasadnione AFK będzie karane.
 7. Akcje stricte przestępcze (napady, porwania, morderstwa itd.) mogą organizować jedynie wyróżnione w regulaminie organizacji przestępczych grupy osób oraz przez postacie mające ponad 50 godzin.
 8. Niszczenie innym rozgrywki w postaci gry nonRP w sposób specjalny i świadomy jest surowo karane. Szczególnie tyczy się to niszczenia rozgrywki na social eventach i większych wydarzeniach organizowanych przez ekipę oraz graczy.
 9. Nie można napadać na postacie, które nie przegrały jeszcze pięciu godzin (postacie ze statusem (nowa postać) nad głową).
 10. W przypadku zaistnienia kwestii spornej w rozgrywce, gracze zobowiązani są wezwać członka ekipy lub złożyć skargę.
 11. Niedopuszczalne jest pisanie nieprawdy w komendach opisujących, takich jak /me i /do.
 12. Zabronione jest dodawanie osób do grup w sposób OOC.
 13. Domy nieaktywnych postaci zostają usunięte po 30 dniach automatycznie i nie podlegają one zwrotowi. Zaparkowane pojazdy zostają przesunięte na parking Mullholand.

 

Dodatkowe, równie ważne kwestie dotyczące rozgrywki reguluje dział ogłoszenia związane z rozgrywką, które każdy użytkownik jest zobowiązany znać. Szczególnie należy zwrócić uwagę na temat zasad ogólnych. Dla graczy związanych z organizacjami przestępczymi istotny jest również dział zasad ogólnych organizacji przestępczych.


Podrzędne regulaminy:

Ekipa Los Santos Role Play.net

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...