>

Skocz do zawartości

Osoby które posiadają tuning do pojazdów proszeni są o wypisanie na pw Ctronic: Nick IC, UID pojazdu, Nazwa i UID części - Czas do 28.01 pozdrawiam!

Branża polityczna wystartowała! Wykreuj wirtualne miasto razem z nami. Zostań politykiem, zmieniaj miasto. Więcej informacji tutaj.

Proszę o potwierdzenie swojej aktywności na statusie freelancera do mnie na PW z nazwą tematu [FREELANCER AKTYWNOSC]. Macie czas do wtorku. W przeciwnym razie będę zmuszony wyrzucić nieaktywnych ze statusu.

~dzony

Szukam osoby do gry In Character

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7828 odpowiedzi w tym temacie

#7821 josek

• Użytkownik
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 14 godzin temu

szukam kogos z kim moge nakrecic cos w tym stylu . 

#7822 Crippadonna

• Sugawolf Pimp

• Użytkownik

Napisano 14 godzin temu

szukam osoby która odegra postać dziewczyny wzorującej sie ma mamiko

#7823 egoizm

• Użytkownik Premium

Napisano 13 godzin temu

mappng_aeeeapx.png

Szukamy barmanów i barmanek. 

http://ls-rp.net/top...e/#entry1389202

Użytkownik egoizm edytował ten post 13 godzin temu

#7824 Starboy

• Michaś

• Użytkownik Premium
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 13 godzin temu

zagram coś, walcie pw

#7825 Suspect

• Peace of Mind

• Użytkownik
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 13 godzin temu

5ca67757e91f2.png

Szukam chętnych do gry w Downtown Pizza jako kelner

http://ls-rp.net/top...a/#entry1389632

Użytkownik Suspect edytował ten post 13 godzin temu

#7826 Saurafel

• Purple Lamborghini

• Użytkownik
  • Steam ID:Saurafel
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 13 godzin temu

1477749963.png

Zapraszam do gry w naszym warsztacie, tuning do importów, lowriderów, regularne premie, zawsze dostępny zarząd, duża ilość klientów, masa eventów organizowanych i do tego może wpaść jakaś zniżka na części dla pracownika

nm0nbm.png

Zapraszam również do transpotówki, największa flota aż 7 road trainów, regularne premie, duże zarobki + bonusy od kursu! Polecam jak najbardziej jeżeli nie lubisz klepać duty w pustym interiorze!

#7827 Sylwusia

• 2 miesiące blokady postowania :DD

• Użytkownik Premium
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 11 godzin temu

Szukam osób do stworzenia projektu niewielkiej grupki ulicznych oszustów (gra czysto IC, póki co bez żadnych planów na organizację przestępczą). Osoby zainteresowane szczegółami zapraszam na PW :)

#7828 login1

• cuz im a wise guy

• Użytkownik

Napisano 10 godzin temu

The_Verdi_Crew.png

Szukam osób chcących pograć typowych wiseguy's przy organizacji przestępczej Pellergino Crime Family. Oferuję dobrą zabawę i niesamowity niepowtarzalny klimat, kreowany właśnie w charakterze rodziny przestępczej. Gwarantuję alternatywny start postaci przy organizacji, jak i znacznie łatwiejsze zakręcenie się przy niej. Stworzenie postaci nie organiczna się jedynie do korzeni italo-amerykańskich, bardzo serdecznie przywitane będą również charaktery żydowskie, proste amerykańskie, czy też jakie kol wiek inne. Nawet jeśli nie orientujesz się w tym klimacie, to jestem w stanie Ci zapewnić, że nauczę Cię wszystkiego od podstaw i wprowadzę w ten odmienny świat przestępczości. Kontakt poprzez Prywatną Wiadomość.

#7829 napleton

• Użytkownik

Napisano 10 godzin temu

mobbin.png

http://ls-rp.net/top...kie-dziewictwo/

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Google (1)