>

Skocz do zawartości

Yukon - epizod fabularny [KLIK!]

W sprawie epizodu fabularnego Yukon - Jutro (24.04.2017) ogarniamy wszystkie możliwe interiory/ zmiany nicków, przedmioty i pojazdy. W tej sprawie zgłaszajcie się do Sparrow lub Akro, lub w przypadku ich niedyspozycji do Raltez lub Rekinn. Kto się nie zgłosi do rozpoczęcia wydarzenia zostanie z niego wykluczony. Więcej informacji w tym temacie

Z racji tego, że ostatnio coraz częściej wyciekają bazy danych z niezakodowanymi hasłami z serwerów-kogucików, zalecamy posiadać hasła inne, niż na w.w. serwerach. W przypadku posiadania tego samego hasła na tym serwerze i innych zalecamy jego zmianę. Jednocześnie informujemy, że zgodnie z regulaminem ekipa nie odpowiada za włamania na konto spowodowane złym jego zabezpieczeniem przez użytkownika.

[Zaakceptowane][Blokada postaci] Darin Bright

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Róóóżini

• Użytkownik

Napisano 12/01/2017 - 01:21

Osoba odpowiedzialna za nałożenie kary: ...
Powód nałożenia kary: Postać została zablokowana 3 lata temu jakoś (chyba :D) . Osobiście zablokowałem.
Konto, na które została nałożona kara: Darin Bright.
Wyjaśnienie: Siemanko! Chciałem odblokować swoją postać ponieważ mam duży do niej sentyment. Dead Presidents Click, Roots in Poverty za czasów Lazara itd. Gdy chcę założyć postać to wyskakuje komunikat, że już taka postać jest... Można to jakoś odblokować albo przypisać na to konto? Będę wdzięczny. :)
Aktualny adres IP (dotyczy banów): ...

#2 Pukawka187

• raised by the TV

• Użytkownik
  • Steam ID:/swannumber2
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 12/01/2017 - 01:36

Wszystkie stare postacie zostały zablokowane na zawsze. Musisz zrobić nową.

Stare tzn. te, które istniały gdy otwierano z powrotem lskę.

#3 Sebek

• Gamemaster

Napisano 12/01/2017 - 02:08

Nie ma takiej postaci na serwerze, więc możesz po prostu założyć nową o tym samym nicku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych