>

Skocz do zawartości

Osoby które posiadają tuning do pojazdów proszeni są o wypisanie na pw Ctronic: Nick IC, UID pojazdu, Nazwa i UID części - Czas do 28.01 pozdrawiam!

Branża polityczna wystartowała! Wykreuj wirtualne miasto razem z nami. Zostań politykiem, zmieniaj miasto. Więcej informacji tutaj.

Proszę o potwierdzenie swojej aktywności na statusie freelancera do mnie na PW z nazwą tematu [FREELANCER AKTYWNOSC]. Macie czas do wtorku. W przeciwnym razie będę zmuszony wyrzucić nieaktywnych ze statusu.

~dzony

* * * * * 1 głosy

Boom! Karnawał z eleską

• Nie możesz odpowiedzieć
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 NCCS

• ty patrz jak lece sobie

• Użytkownik

Napisano 5 dni temu

oswiec nas

no chyba dupom nie podajesz narkotykow dla cpunów nie? /ame nie widać z daleka (o ile nadal jest), a animke tak - to wskazowka dla graczy, czy to zwyklych ktorzy chca cos kupic czy to dla sluzb porzadkowych

#62 winzipior

• swirek robotnik

• Użytkownik Premium

Napisano 5 dni temu

no chyba dupom nie podajesz narkotykow dla cpunów nie

no spoko jakby nie starczaly cale 3 linijki do na chacie podczas transakcji 

kiedys nie bylo cornerow i ludzie potrafili znalezc dilera

co nie zmienia faktu ze anim .deal jest zbedna przy /handel

Użytkownik winzipior edytował ten post 5 dni temu

#63 NCCS

• ty patrz jak lece sobie

• Użytkownik

Napisano 5 dni temu

no chyba dupom nie podajesz narkotykow dla cpunów nie? /ame nie widać z daleka (o ile nadal jest), a animke tak - to wskazowka dla graczy, czy to zwyklych ktorzy chca cos kupic czy to dla sluzb porzadkowych

#64 Chytrus

• MICHAŁEK ESCOBAR

• Użytkownik
  • Miejscowość:arkowe środowisko

Napisano 5 dni temu

a no i dodatkowo przydałoby się, żeby informacje że ktoś coś sprzedał nie pojawiały się na czacie tylko na /ame bo to strasznie zasyfia czat.

#65 Sparrow22

• Gamemaster

Napisano 5 dni temu

sory chytrus przypadkiem usunąłem Ci część wiadomosci. W każdym razie co to tego co zostało - podesłane dalej, niedługo powinno być git.

#66 Armas

• Użytkownik
  • Miejscowość:Kościerzyna.

Napisano 5 dni temu

Miło widzieć jak Eleska wróciła i życzę wszystkim owocnej gry przez kolejny okres czasu. Maila dostałem to zajrzałem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych