>

Skocz do zawartości

Dziś o godzinie 21:00 w Drukket Valkyria na Alei gwiazd odbędzie się koncert zespołu LEFT HAND DOWN.

Los Santos Fire Department rekrutuje! Już w ten weekend zgłoś się do jednostki. Więcej informacji tutaj!

* * * * * 1 głosy

Boom! Karnawał z eleską

• Zamknięty Temat jest zamknięty
78 odpowiedzi w tym temacie

#1 blint

• jak pan jezus powiedział

• Główny administrator
  • Steam ID:blintsy
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 07/01/2017 - 21:40

*
Popularny

1483725481.png

Witajcie! Za nami już okres świąteczny i sylwestrowy a rozpoczynamy karnawałowy. My też wchodzimy w nowy rok hucznie prezentując wam paczkę najnowszych zmian do których przypinamy metkę "Aktualizacji noworocznej" - tym razem jest to bardziej techniczny niż intelektualny news, wprowadziliśmy szereg poprawek oraz kilka nowych ficzerów. Miłego czytania!

Serwerowa narracja
Jedną ze zmian, którą wprowadzamy jest zastosowanie serwerowej narracji, którą otrzymacie po zalogowaniu się do gry w formie globalnych linijek /do. Dowiecie się w ten sposób o aktualnej sytuacji na serwerze, wszelkich dużych wydarzeniach i zmian fabularnych. Taką informację uzyskujecie tylko po zalogowaniu się na serwer, po ewentualnych respawnach, obudzeniu się postaci po BW - nie wyświetla się na ekranie.

Hotfix: Poprawka rozdzielania dragów
Zgłaszaliście nam problem dotyczący błędnego rozdzielania narkotyków (medykamentów) kiedy to nazwa przedmiotu ulegała zmianie - teraz błąd został naprawiony a wszelkie rozdzielone dragi tego typu uzyskają nazwę: Medykamenty 10g. W międzyczasie pousuwaliśmy błędy polskich znaków w typach przedmiotów, typach grup i innych miejscach w kodzie.

Uproszczenie cornerów

Dodatkowo usunęliśmy wymóg osób na służbie w grupie Los Santos Police Department występujący przy próbie rozpoczęcia handlu na cornerach. Na tę chwilę, jedyny warunek jaki musicie spełnić to po prostu mieć przy sobie jakikolwiek narkotyk możliwy do sprzedaży. Tak na marginesie: usunęliśmy informację "Miałeś gry!" - teraz już nie macie.

1483804097.png

Poszerzenie możliwości botów biznesowych

Proponowaliście by poszerzyć możliwości związane z zastosowaniem botów w biznesach, więc idąc Waszym tokiem myślenia dodaliśmy ficzer pozwalający botom sprzedawanie karnetów w siłowniach. Uwaga! Ponieważ boty mają być tylko pomocą w przypadku, gdy nie ma kogo obsadzić za ladą wszelkie pieniądze pozyskane ze sprzedaży karnetu nie wpływają na konto grupy, aby biznes zarabiał nadal potrzeba fizycznej osoby na służbie, która będzie prowadzić sprzedaż. Planujemy również dodać możliwość wstawiania ich w warsztatach aby nie było kłopotu z naprawami pojazdów w nocach lub z samego rana. Zależność finansowa będzie najpewniej podobna jak w przypadku karnetów. Dodaliśmy również informację nad głowami botów przypominającą o tym jak rozpocząć interakcję dla wszystkich tych, którym wypadają z głowy wszelkie kombinacje klawiszy zwłaszcza, że ta nie jest najprostsza!

Update 09.01.2017

Dodaliśmy właśnie wparcie botów w warsztatach w nowym systemie; najpóźniej o 4:00 będą już dostępne na serwerze. Naprawa u bota jest znacznie droższa niż w przypadku interakcji z innym graczem, ponieważ stawiamy sobie ponad wszystko kontakt na linii gracz-gracz jednak w wyjątkowych sytuacjach, gdy nie będziecie mogli znaleźć czynnego warsztatu zostawiamy Wam do dyspozycji skrypt.

Standardowo zmiany wejdą w życie najpóźniej o 4:00

Ekipa Los Santos Roleplay.

#2 Hippo

• puszka kozak puszka kozak

• Użytkownik
  • Steam ID:deviljin1001
  • Miejscowość:tam gdzie popek

Napisano 07/01/2017 - 21:44

dzięki za reklamę siłowni, brawo blint.

#3 Pugenni

• Moviemaker z .net ヅ

• Użytkownik
  • Steam ID:kenniedits
  • Miejscowość:Płock

Napisano 07/01/2017 - 21:58

byle do przodu

#4 Ememens

• Zbanowany

Napisano 07/01/2017 - 22:01

Mechazordy by się przydały. Fajne zmiany, ta narracja jest zajebista. Widać, że to wszystko żyje i nie jest puste.

#5 Crippadonna

• Sugawolf Pimp

• Użytkownik

Napisano 07/01/2017 - 22:03

superancko. Jeszcze mam jednego buga: jak sie zamawia dragi na "/produkcja" to na drugi dzień limit dalej jest wyczerpany i ktoś z ekipy musi ręcznie restartować. 

#6 PijanyNinja

• Użytkownik
  • Miejscowość:Easthampton

Napisano 07/01/2017 - 22:31

niech to będzie karnawałowy hymn

#7 mvciek

• jestem innym człowiekiem

• Użytkownik
  • Miejscowość:Yavin 4

Napisano 07/01/2017 - 22:33

no i pięknie

#8 egoizm

• Użytkownik

Napisano 08/01/2017 - 00:10

jak dawniej 

#9 Miami

• Użytkownik

Napisano 08/01/2017 - 00:25

Tak na marginesie: usunęliśmy informację "Miałeś gry!" - teraz już nie macie.

O proszę, na to czekałem!

Co z tej reklamy jak i tak nigdy tam nikogo nie ma.

Ogólnie to elegancko ;)

#10 Genesis

• Stefan Siara Siarzewski znaczy się

• Użytkownik
  • Miejscowość:Płock

Napisano 08/01/2017 - 00:27

Zobaczymy jak to będzie, bardzo dobra opcja z globalnymi /do na wejściu. Tylko dlaczego zabraliście nam gry, które mieliśmy, to nie wiem...jak teraz z tym żyć...

#11 knapek14

• Użytkownik
  • Miejscowość:Wielkopolskie

Napisano 08/01/2017 - 01:00

a gdzie nasze /v sing dla PD ja się pytam? :D Nie no miła aktualizacja, denerwowało to Miałeś gry.

#12 Vincu

• Burning Legion PVP

• Użytkownik
  • Steam ID:selerhc
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 08/01/2017 - 01:03

to chyba jedyna siłownia w centrum która faktycznie funkcjonuje

ps przydałoby się więcej ławeczek

#13 tH_

• jak piszesz mi esa zacznij od nudesa

• Użytkownik
  • Miejscowość:BP

Napisano 08/01/2017 - 01:06

cho w śline

#14 Rayan

• Użytkownik
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 08/01/2017 - 01:09

super z tą automatyzacją, a zapoczątkowała ją calapita roleplej xDD, jeszcze dajcie drive thru gdy nie ma gastro online i git

#15 mvciek

• jestem innym człowiekiem

• Użytkownik
  • Miejscowość:Yavin 4

Napisano 08/01/2017 - 01:16

akurat automatyzacje to zapoczątkowało gta san andreas singleplayer w roku 2005 dziękuję kurwa bardzo

#16 Rayan

• Użytkownik
  • Miejscowość:Toruń

Napisano 08/01/2017 - 01:24

akurat automatyzacje to zapoczątkowało gta san andreas singleplayer w roku 2005 dziękuję kurwa bardzo

tak, zgadzam sie

#17 Vincu

• Burning Legion PVP

• Użytkownik
  • Steam ID:selerhc
  • Miejscowość:Kraków

Napisano 08/01/2017 - 01:28

super z tą automatyzacją, a zapoczątkowała ją calapita roleplej xDD, jeszcze dajcie drive thru gdy nie ma gastro online i git

ale wiesz, że drive thru było już whoooy dawno temu na lsce? ale widać usunęli z jakiś tam względów.

#18 rysioksz

• Mapper

• Użytkownik Premium

Napisano 08/01/2017 - 03:18

elegancko

liczba graczy stale wzrasta, tydzien temu ciezko bylo w sobote dobic do 70, teraz jest na luzie 120 :)

#19 Kapturzasty

• Użytkownik
  • Miejscowość:Radom

Napisano 08/01/2017 - 03:21

Kiedy przeważnie gra zaczynała się od powiedzmy 19/20 to teraz już od południa jest duża liczba osób.

#20 Sebek

• Gamemaster

Napisano 08/01/2017 - 10:29

Po co? W barach zawsze możesz kupić żarcie, bo są boty, gdy nie ma graczy w pracy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych